Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CM & FM, managery piłkarskie
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #526
Re: CM & FM, managery piłkarskie
A ja moim Saint-Ettiene mimo zdobycia Pucharu Francji, Pucharu UEFA i tytułu najlepszego trenera we Francji nie mogę się ruszyć stamtąd. Najchętniej odszedłbym do Włoch ale wybierają trenerów o dużo mniejszych sukcesach niż moich. Ostatnio Remi Garde odszedł do innego klubu. Zgłosiłem się do pracy i wciąż mi mówią, że jestem zbyt słaby. I wybierają gościa, którego drużyna w tym sezonie kiedy ja byłem 4 zajęła miejsce 10. Paranoja. Pominąwszy fakt, że ustalili minimalny cel jako awans do Pucharu Mistrzów czyli 3 miejsce bo Francja zdobyła to jedno miejsce extra w trakcie gry. Szkoda tylko, że w poprzednich sezonach dostawałem chociaż te 4-7 mln a teraz tylko 300 tys. na transfery. Przynajmniej budżet płacowy pozwalał na modyfikację i sprzedaż 2 zawodników też trochę pomogła. Diarra z Realu u mnie gra, Di Maria został na lodzie przez United w wieku 29 lat. Byłby extra ale jak chłop chciał 100 tys. to nara. Poszedł do Interu. A co do Francji jeszcze to najlepsze, że z Lyonem w ogóle mi nie szło a po zmianie trenera od razu z nimi wygrałem. Może go wyjebią w środku sezonu to w końcu będę mógł walczyć o mistrzostwo i odejść z tej beznadziejnej ligi.

Gibson, którego zatrudniłem po wygaśnięciu kontraktu w wieku 26 lat zakończył karierę, a szkoda bo był dobrym jak na moją drużynę pomocnikiem. Jol dość dobrze sobie radzi jak coach United. A Gaitan u mnie wart jest 3 mln ledwo i słabo się prezentuje w Juventusie. Zawodnika, którego dobrze jest wyjąć to przynajmniej w 2011 był Yaya Sanogo.
31-12-2011 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #527
Re: CM & FM, managery piłkarskie
Gnoją Cię, bo jesteś Polakiem. Ja mam to samo. Polscy trenerzy mają chyba gorszą opinię niż zawodnicy. Nic to:

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy
Będą przed nami na baczność stać,
Ręka nie zadrży jak liść osiki,
Gdy będziem w głupie mordy prać."

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
31-12-2011 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #528
Re: CM & FM, managery piłkarskie
Noo to ja im jeszcze pokażę Wink
31-12-2011 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #529
Re: CM & FM, managery piłkarskie
Jakiś czas temu zrobiłem i wysłałem paru osobom, excellowy kalkulator umiejętności trenera. Wczoraj rozpieprzyło mi wszystkie partycje wraz z zawartością, więc byłbym wdzięczny gdyby któraś z osób, która go ma mi go podesłała, bo nie chce mi się z tym pitolić od nowa.

BTW testował go ktoś na FM12? Działa poprawnie?

Z góry dzięki.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
15-01-2012 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #530
Re: CM & FM, managery piłkarskie
Ja mam go w domu chyba na stacjonarnym, także jeśli nikt Ci go wcześniej nie podeśle to odezwij się do mnie w przyszły weekend Wink

Swoją przygodę z FM12 rozpocząłem PSG. Jest po pierwszym sezonie, w którym wygrałem wszystko co możliwe na krajowym podwórku a w LE odpadłem w ćwierćfinale z Leverkusen które ostatecznie wygrało cały turniej.
Co do zawodników. Gameiro i Nene :shock: Ten pierwszy ponad 40 bramek we wszystkich rozgrywkach, a drugi ponad 20 bramek i ponad 20 asyst.

Przed I sezonem przeprowadziłem parę transferów: Frank Beria, Yaya Sanogo, Sven Bender, Etienne Capoue, Maxwell na wypożyczenie, dos Santos również. W zimie jeszcze Toby Alderweireld doszedł do tego.

Przed drugim sezonie Joa Moutinho za 6 mln :o, Alex Sandro z Porto, wykupiłem też Maxwella i dos Santosa. Do tego za free przyszli Rene Adler, van Niesterlooy i dwóch młodych perspektywicznych z Barcelony: Martin Montoya i Marc Muniesa.

W między czasie posprowadzałem trochę młodych zawodników i będą bacznie obserwował jak się rozwijają. Jak z któregoś jakiś kozak wyrośnie to będę pisał.

A byłbym zapomniał. Jako, że w drużynie nie miałem zmiennika dla Pastore to wziąłem młodzika - Abdallach Yaisien. Świetny chłopak, w samej lidze w 26 meczach 5 bramek i 13 asyst, przy średniej 7,23. Świetnie się rozwija. Na początku gry wart był lekko ponad 1 mln. Teraz już jego wartość wynosi 4,5 mln. Jeśli potrzebujecie w drużynie AM i jesteście w stanie go wyciągnąć z PSG to sie nawet nie zastanawiajcie.



Mój Blog: Pod presją czasu
15-01-2012 13:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #531
Re: CM & FM, managery piłkarskie
Dzięki Foster za chęci ale mnie oświeciło, że skoro wysyłałem, to mam załącznik w wysłanych :plask: , tak, że już nie potrzebuję.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
17-01-2012 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #532
Re: CM & FM, managery piłkarskie
Ktoś wie może skąd można pobrać patch aktualizujący składy po zimowym oknie transferowym :?: Wczoraj szukałem i znalazłem tylko patch do pobrania przez steam, a ta opcja odpada.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
16-03-2012 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #533
Re: CM & FM, managery piłkarskie
Składy z 12 lutego br.
http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/FM1...y-pr0.html

Poczytaj komenty pod artykułem, bo niekoniecznie działa.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
16-03-2012 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #534
Re: CM & FM, managery piłkarskie
mat.ka napisał(a):Składy z 12 lutego br.
http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/FM1...y-pr0.html

Poczytaj komenty pod artykułem, bo niekoniecznie działa.

Ten pobrałem i zainstalowałem, ale mi nie działa. Chodzi mi o ten patch: http://www.cmrev.com/newsroom/wiadomosc ... dany_.html

Ale dzięki za pomoc Wink

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
16-03-2012 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
slayer Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #535
Re: CM & FM, managery piłkarskie
Jak wyglada sprawa z lamaniem zabezpieczen w tym roku? By zagrac, trzeba miec FM´a od skidrowa i cracka. Teraz wyszedl nowy patch, i do niego trza tez cracka? Skad to cudo wziasc? Bo cos nie moge znalezc. Mam zamiar niedlugo zaczac pykac w FM´a, a te zabezpieczenia mnie gobia.
25-03-2012 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #536
Re: CM & FM, managery piłkarskie
Najłatwiej kupić Smile

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
26-03-2012 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #537
Re: CM & FM, managery piłkarskie
Lasq napisał(a):Najłatwiej kupić Smile
Cracka?

Gdzie jest Groszek?
26-03-2012 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #538
Re: CM & FM, managery piłkarskie
Hackera, i kazać mu złamać zabezpieczenia

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
26-03-2012 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #539
Re: CM & FM, managery piłkarskie
W sumie dość dawno zacząłem karierę Tottenhamem, ale potem jakoś w ogóle nie grałem i dopiero ostatnio znów wróciłem do grania. Jestem po pierwszym sezonie, w którym wygrałem ligę (bodaj 3 pkt przewagi nad City, najlepszy atak i razem z City najlepsza obrona), puchar ligi angielskiej i ligę europejską.

Gra się bardzo fajnie, bo na początku jest naprawdę sporo kasy i można fajnie się zająć przebudową zespołu.
Kto do mnie trafił? Przed sezon Aly Cssokho, Toby Alderweireld, Nicolás Otamendi, Fernando (środkowy pomocnik, z jakiegoś brazylijskiego zespołu), Yaya Sanogo no i najważniejszy transfer - Hulk. Udało mi się wyprosić zarząd by się zajęli negocjacjami i się udało. W zimowym okienku dokupiłem jeszcze Ryana Shawcrossa i Andre Ayew.

Hulk i Bale :shock: przekozaki, obaj skończyli sezon z średnią na poziomie ponad 7,50, mnóstwo asyst i bramek z ich strony. Naprawdę gdy grałem tak, że miałem jednego po jednej a drugiego po drugie to naprawdę wyglądało to świetnie.

Teraz przed drugim sezonie za darmo ściągnąłęm Adlera, Bertoolaciego z Romy, a do tego kupiłem ter Steigena z Niemiec i Doumbie CSKA - bo Adebayor chciał tygodniówkę na poziomie 150 tys . na co ja zgodzić się nie chciałem, a mogłem go mieć za raptem 4 mln. Mogłem też mieć Teveza, który był do wzięcia za 9 mln, ale sytuacja podobna jak z Bayorem, a do tego niechęć do zawodnika pozostaje nawet w grze.

Muszę też się pochwalić, że udało mi się fajnie niektórych zawodników sprzedać, Kaboul poszedł za 8 mln do Niemiec, Bassong także, Parkek za 7,5 do Villy, za Ruska na początku też ładną kase dostałem, Gomesa też opyliłem chyba za 5 mln.

Ten cały Coulibali - ten młody talent co jest w Kogutach, coś słabo mi się rozwijał, był moim 3 napastnikiem, ale jak grał to grał słabo, do tego trafiły mu się dwie dłuższe kontuzje przez co się nie rozwinął. Wysłałem go teraz do League 1 z nadzieję, że coś tam pogra i się trochę odbuduje. A póki co nr 3 u mnie jest Defoe, którego wrócił z wypożyczenia z Lyonu, a nikt go nie chciał ode mnie kupić, to przedłużmy z nim kontrakt bo za rok mu wygasał, dzięki czemu mam bardzo fajną alternatywę w razie kontuzji.

Szczerze powiem, że mocna przeszarżowałem w pierwszy roku z kasą, przez co klub pod koniec sezonu był sporo na minusie, do tego stopnia że anulowali mi rozbudowę bazy treningowej i akademii młodzieżowej. Po sezonie trochę kasy za ligę i LE wpłynęło, jednak od zarządu i tak dostałem ledwo 6 mln na transfery, no ale na szczęście udało mi się dobrze sprzedać zawodników, dzięki czemu znów mogłem trochę wydać i jeszcze mi został 10 mln Smile

Tak przy okazji, macie jakiś klub godny polecenia? Bo jak znam życie to Kogutami skończę grać po następnym sezonie, obojętnie jaka liga Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
10-04-2012 19:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #540
Re: CM & FM, managery piłkarskie
Dobra, pytanie od kompletnego laika.

Czy do starszych wersji tychże menadżerów (tudzież: tegoż menadżera), powiedzmy 2009, da się ściągnąć coś, co zaktualizowałoby składy na dzień dzisiejszy?

Gdzie jest Groszek?
10-04-2012 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości