Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #451
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Tomassen napisał(a):Zastanawiam się, dlaczego ten temat jest martwy. Tyle wypowiedzi różnych ludzi i buraków (o tym zaraz), a tu cisza... :roll:

Podejrzewam, że właśnie dlatego, że na gościa już brak słów. Wstyd mi, że taki człowiek miał cokolwiek wspólnego z United.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-05-2012 09:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #452
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Mi już zwyczajnie szkoda nerwów do tego gościa.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
17-05-2012 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #453
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Widać że ma nie równo pod sufitem jednak mimo wszystko, patrząc na aspekt czysto sportowy to jest napadziorem pierwszej klasy co pokazywał zarówno u nas jak i u City. Z drugiej strony to wina Manciniego że daje sobą i klubem tak pomiatać! Przecież to zawodnicy są dla klubu a nie klub dla zawodników ale widać za miedzą jest odwrotnie.
17-05-2012 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #454
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
http://sport.wp.pl/kat,1734,title,Solskj...omosc.html

No przyznam się szczerze, że chciałbym ujrzeć Solskjaera w Premier League. Było by ciekawie. W sumie to całkiem niezły klub na początek dla Solskjaera. I w końcu jakieś wyzwanie Smile
17-05-2012 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #455
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Owen Hargreaves opuścił City. Nie przedłużono z nim rocznego kontraktu. To było do przewidzenia. Ile on zagrał spotkań? 2? 3? Ostatni mecz o stawkę zagrał w styczniu. To racja, że filmikom na YT nie ma co wierzyć. A szczególnie tym gdzie piłkarz zaręcza o swojej świetnej kondycji i formie fizycznej.

Gratuluję wyboru Hargo.
22-05-2012 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #456
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
http://therepublikofmancunia.com/pictur ... -brighton/

Tomasz Kuszczak dołącza do zespołu Brighton. Trochę szkoda, mówiło się o zainteresowaniu wielu europejskich klubów a skończyło się na The Championship. Liczyłem, że po popisach w Watford wyląduje jednak gdzieś wyżej, może w jakimś beniaminku EPL, albo w Europie w jakimś średniaku. No cóż pozostaje mu życzyć jedynie powodzenia. Ja ciągle liczę, że jeszcze jakoś wszystkim udowodni, że jest wielkim bramkarzem bo imho od takiego Szczęsnego nie odstaje na pewno. Spotkałem się z nim rok temu prywatnie w Manchesterze i okazał się bardzo w porządku gościem, dlatego zawsze będę mu kibicował Smile

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
19-06-2012 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #457
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Też mi trochę szkoda, bo też liczyłem na coś innego. Ale kto wie, The Championship mu służyła, przy dobrym sezonie może to sie skończyć dobrym transferem. W sumie Tomek grał tylko parę miesięcy przy 5 latach i to miało pewnie spore znaczenie. Myślę, że duże znaczenie miał też fakt, że Tomek wymagał gry od pracodawcy.
19-06-2012 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #458
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:Ji-Sung Park has been named as QPR’s new captain for the 2012/13 Barclays Premier League campaign.

R’s boss Mark Hughes’s decision was announced at 2pm – as was Rangers’ starting line-up for their season opener against Swansea City.
A oczywiście w wyjściowym składzie na mecz ze Swansea jest także Fabio. Smile

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
18-08-2012 14:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #459
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Michael Owen podpisał kontrakt ze Stoke. Jedno jest pewne. Będzie najlepiej wyszkolonym technicznie graczem tej drużyny. Wink
04-09-2012 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #460
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Ze swoim wzrostem, siłą fizyczną i zdrowiem piłkarz idealnie pasujący do Stoke. Jeszcze połamią biedaka na pierwszym treningu i nie będzie pensyjki.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
04-09-2012 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #461
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
http://theexecutionersbong.wordpress.com...yday-blue/

Dobry tekst o Gibsonie w Evertoonie.
13-09-2012 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #462
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
A Berba już strzela Smile
Obejrzałem właśnie sobie przed chwilą MOTD z meczu Fulham-WBA i co tu dużo mówić, miło się patrzy na szczęśliwego Dimitara strzelającego piękną bramkę. Nie zapomniał jak to się robi, a przy okazji w całym meczu dodał troszeczkę magii i boiskowej inteligencji. Tak trzymać.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
16-09-2012 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #463
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Bez wątpienia Berbatov jest gwiazdą w tym zespole. Jak mówił Jol w pomeczowym wywiadzie, Bułgar jest o klasę lepszy. Dymitar będzie regularnie grał to będzie i regularnie strzelał. Widać, że na jego twarzy na powrót zagościł uśmiech, a gdy granie w piłki sprawia radość zawodnikowi, gra on znacznie lepiej.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2012 21:31 przez Foster.)
16-09-2012 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
FanaticMU Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #464
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Berba dostał szansę i sie odwdzięcza szybko. Myślę że trafi w tym sezonie jeszcze nawet kilkanaście razy Wink
17-09-2012 04:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #465
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Gabriel Obertan refused to go on as a substitute in tonight's game, apparently. Pathetic.

Jeśli to prawda to wstyd.
18-09-2012 07:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości