Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #466
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Foster napisał(a):Bez wątpienia Berbatov jest gwiazdą w tym zespole.
Z takimi umiejętnościami to zapewne koledzy z zespołu patrzą na niego podobnie jak w Paryżu na Ibrahimovica. Zresztą powiedzmy sobie szczerze, on jest piłkarzem tej klasy, że np przy innym menagerze mógłby spokojnie grać w podstawowej 11 na Old Trafford. Życzę mu jak najlepiej, jeśli ominą go kontuzje to sporo tych goli nastrzela.


Fan United od 1992 roku
18-09-2012 08:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #467
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Wczoraj, w meczu 4 kolejki Seria A zadebiutowała nasz była nadzieja - Paul Pogba. Francuz rozegrał całe spotkanie i według ocen jakie mu za nie wystawiono, to wygląda na to, że było to bardzo dobre spotkanie. Paul zaliczył 5 przechwytów i miał 85 % celność podań przy 59 podaniach



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2012 09:12 przez Foster.)
23-09-2012 09:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #468
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Rywal nie był zbytnio wymagający bo to tylko Chievo Verona.
23-09-2012 10:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #469
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Tak Hubercik, co z tego? Buttner zaliczył debiut ale jeszcze ze słabszym zespołem niz Chievo i jaranko na maksa. Biją hipokryzją te docinki, zaliczył debiut ze Stoke i jakoś nikt nie pisał że przeciwnik z dupy..
Pogba odszedł, czas się pogodzić
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2012 12:46 przez samcro.)
23-09-2012 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #470
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Nie powiedziałbym, że Chievo jest lepsze od Wigan. I takie jaranko Buttnerem, że większość na Liverpool i tak chce Evrę. A Stoke to rywal max niewygodny i przekonaliśmy się o tym i my, i City w ubiegłym sezonie a także i Chelsea wczoraj.
23-09-2012 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #471
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
(23-09-2012 13:00)Hubercik napisał(a):  Nie powiedziałbym, że Chievo jest lepsze od Wigan. A Stoke to rywal max niewygodny i przekonaliśmy się o tym i my, i City w ubiegłym sezonie a także i Chelsea wczoraj.
Jak byś wiedział coś o Serie A to być wiedział że to tak samo niewygodny klub jak Stoke. i w niczym nie gorszy. Tak że nie potrzebne są te twoje komentarze do postu Fostera
23-09-2012 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #472
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
No jasne , Pogba miał debiutować przeciw Interowi na San Siro. Brawo.
23-09-2012 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #473
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Widocznie musiało się coś zmienić od ostatniego czasu bo ja pamiętam Chievo jako drużynę która była za mocna na Serie B i za słaba na Serie A i broniła się przed spadkiem w każdym sezonie. Przynajmniej tak było, kiedy Milan i Inter prezentowały jakiś poziom, Roma nie miała problemów z grą a Juve było w swojej najlepszej formie. Ostatni sezon Serie A oglądałem po łebkach dlatego też nie dziwi mnie fakt, że Serie A nie jest już pokazywana. Możliwe, że od tamtej pory Cheivo się poprawiło ale Stoke raczej nie obawia się spadku a Chievo raczej tak.
23-09-2012 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #474
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Hubercik napisał(a):Rywal nie był zbytnio wymagający bo to tylko Chievo Verona
.
I co z tego? Dobre spotkanie to dobre spotkanie. Poza tym jak słusznie zauważył kolega niżej, miał debiutować od razu z Interem? To młody zawodnik, który jest określany mianem wielkiego talentu, więc na takie mecze przyjdzie czas.
Chłopak dostał to czego nie mógł dostać u nas. Z początku byłem zły na Francuza, nie życzyłem mu dobrze, jednak po przemyśleniu zmieniłem zdanie. Paul miał już dość ciągłych zapewnień, po prostu chciał zrobić kolejny krok do przodu, a że SAF woli wystawiać Giggsa i Scholesa poszedł do Juve.



Mój Blog: Pod presją czasu
24-09-2012 07:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #475
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Powell > Pogba

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
24-09-2012 09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #476
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Proszę Cię... nie bądźmy śmieszni. Wiem, że wielu ma pretensję do Francuza oto, iż nie poczekał cierpliwie na swoją szanse tylko odszedł i podpisał kontrakt z Juve.

Na chwile obecna Powell nie pokazał nic, co pozwoliłoby nam na taki zapis jak powyżej. Jedna ładna bramka to za mało, przypomnę, że Gibson też strzelał...



Mój Blog: Pod presją czasu
24-09-2012 09:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #477
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Ja rozumiem, że można śledzić karierę naszych prawdziwych wychowanków, ale jakiejś rozkapryszonej gwiazdeczki?

PS a ile pokazał Pogba w seniorskiej piłce? Chyba mniej niż Powell Big Grin Nie, nie porównuje ich, stwierdzam jedynie fakt.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2012 09:15 przez michal85.)
24-09-2012 09:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #478
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
A czemu mamy nie śledzić, i już rozkapryszonej, bo odszedł to już nagle jest gwiazdeczką. Wśród naszych prawdziwych wychowanków też są gorsi jak Ravel chociażby .

Aha, mniej niż Powell? To ciekawe bo Powell zagrał ile? 20 minut?15 proszę przestań.. Z oceną wstrzymajmy się jakiś czas, sezon czy dwa
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2012 09:33 przez samcro.)
24-09-2012 09:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #479
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Pogba w swoim klubie nie zagrał w meczu seniorskim ani jednego meczu. Powell miał 2 sezony za sobą w sumie 55 spotkań na poziomie League Two a jest rok młodszy. Niby ledwo czwarta liga ale to są jednak seniorzy a nie granie z dziećmi, więc Powell bądź co bądź więcej pokazał bo... w ogóle pokazał bo grał a Pogba nie.
W sumie debiut to debiut, ale zobaczymy jak będzie z dalszym wprowadzaniu Pogby do gry. Jeden mecz z Chievo jaskółki nie czyni. Inna sprawa, że jeżeli będzie zaliczał dobre występy to pewnie będzie grał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2012 09:38 przez Hubson.)
24-09-2012 09:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #480
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Nie poczekał na swoją szanse? To w Juve dostaje więcej szans niż w United? Pogba poleciał za kasa - nazywajmy rzeczy po imieniu, w United nie chcieli mu dać takiego kontraktu na jaki uważał, że zasługuje. Szanse na grę ma akurat porównywalne tu czy tam.

Co do Powella to strzelił bramkę w swoim debiucie, poza tym prezentował się ogólnie nieźle. Pogba co pokazał w swoim debiucie? 85% celności podań w meczu w którym Juventus miał 60% posiadania piłki, niesłychane Wink Jasne, ze obiektywnie nie można po jednym meczu porównać, który lepszy. Nieobiektywnie życzę Pogbie, żeby grzał ławę do końca życia, a Powellowi żeby stał się naszą wielką gwiazdą Tongue

@Samcro: Powell w "seniorskiej piłce" (seniorska piłka to nie tylko najwyższe klasy rozgrywkowe podpowiem) rozegrał 56 meczów, Pogba 4

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2012 09:42 przez Lasq.)
24-09-2012 09:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości