Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #316
RE: Nani
(09-10-2012 07:26)SAF o Nanim napisał(a):  Jest indywidualistą, to taki typ zawodnika, który zawsze próbuje ograć rywala, więc nie możemy go od tego odwodzić. Jednak gdyby przytrzymał piłkę w okolicach chorągiewki, to mecz by się skończył i awansowalibyśmy dalej.

Po tym, co wczoraj zaprezentował Nani, po tym jak jest pomijany w składzie i po tej wypowiedzi widzimy, że stosunki są bardzo napięte i nie zdziwię się, jak pożegnamy się z nim już w styczniu. Wczoraj było widać, że z niewolnika nie ma pracownika, mu się już nie chce. Tylko, kto wtedy miałby przyjść, nie mam zielonego pojęcia. Chętnie wysłuchałbym jakiś Waszych propozycji Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-11-2012 12:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #317
RE: Nani
Czy musi ktoś przychodzić, gdyby odszedł w styczniu? Myślę, że dałoby radę i bez niego. Welbeck coraz częściej ustawiany na lewym skrzydle, co jakiś czas pewnie będziemy stosować diament. W wyjątkowych sytuacjach na skrzydle może zagrać Giggs czy Cleverley. Myślę, że Buttner na skrzydle też nie jest złą opcją.

Dla mnie Nani jest już skończony, a ta wypowiedź dobitnie o tym świadczy. Za dużo smrodu w ostatnim czasie Portugalczyk narobił by zostać na Old Trafford. Nie potrafi przeprosić za zajście z Davide, domaga się wysokiego kontraktu, mimo że od dłuższego już czasu jest bez formy.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-11-2012 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #318
RE: Nani
Rzadko zdarza się by sir Alex tak otwarcie krytykował zawodnika. Oczywiście Nani dał ciała, ale Ferguson celowo obwiniał jego, aby zdjąć nieco odpowiedzialności z młodych zawodników, w szczególności Wootona. Bardzo sprytne zagranie ze strony Fergusona i jak dla mnie jasny sygnał, że Nani już niedługo odejdzie z Old Trafford. Czasem Ferguson bywa zimny i bezwzględny, ale bez tego nie mógłby prowadzić drużyny z ogromnym powodzeniem przez tyle lat... istny ojciec chrzestny Smile

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
01-11-2012 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #319
RE: Nani
Też mi się zdaje, że poleci. Ale nie zgodze się, że nie potrzeba tego wytransferowania uzupełnić. LAV spoko, jak zdrowy może cisnąć na tym prawym na pełnych obrotach praktycznie co mecz, gorzej Young, którego magii nie wyczuwam, a solidność jest niewystarczająca. No i już nie tak przy zdrowi jak jego kolega z drugiego skrzydła. Ogólnie w lecie się może okazać, że znów szukamy 2-3, może nawet 4 zawodników. Przy opcji, że Nani odchodzi, no teraz nie ma bata żeby i Ando się uchował, plus emerytury Giggsa i Rudego, łatanie bedzie.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
01-11-2012 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #320
RE: Nani
2 skrzydłowych to za mało zwłaszcza, gdy odejdzie gracz który może zapełnić obydwie flanki. Przydało by się więc nabyć jakiegoś skrzydłowego ale jakoś kompletnie nie mam żadnego nazwiska.

Co do samej sytuacji to przykre jest to, że bardziej opłaca się w naszym klubie rozstawać się w atmosferze wojny z Fergusonem niż grzecznie czekać na to co się stanie.
01-11-2012 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #321
RE: Nani
Po co nam nowy skrzydłowy, skoro prawie że zawsze gramy teraz diamentem? Nani musi odejść dla własnego dobra, szkoda, żeby siedział u nas na ławie - jakiś Juventus czy tym podobny klub chętnie go przyjmie (moim faworytem jest Anży, przynajmniej nam słono zapłacą).

Nie rozumiem pesymizmu niektórych, jeżeli chodzi o nasze "braki" kadrowe. Ja jedyny brak, jaki widzę, to jakiś solidny obrońca, żebyśmy nie musieli grać Carrickiem w środku (kontuzje naszych ŚO to już stały element). Tak samo nie rozumiem nadciągającej nagonki na Ando, który akurat teraz gra bardzo dobrze.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
02-11-2012 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #322
RE: Nani
Niestety, ale narzekanie jest modne i zapewne nigdy się to nie zmieni. Może jak ludzie kiedyś doświadczą wielu sezonów naprawde marnej gry bez trofeów to docenią to czego jesteśmy świadkami w ostatnich latach.

Wracając do Naniego - szkoda, ale wszystko jednak wskazuje na to, że jego dni na OT są już policzone. Szkoda tym większa, że najprawdopodobniej stracimy grajka gwarantującego pokaźną ilość goli (które sam strzela bądź wypracowywuje) i wypadałoby go kimś zastąpić.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-11-2012 11:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #323
RE: Nani
O ile Younga może zastąpić Welbeck to Valencie już jednak cieżko zastąpić i na miejsce Naniego wypadało by, żeby ktoś przyszedł. Diament na stałe?? Po tym co zobaczyłem w meczu z Chelsea w lidze uważam, że diament wcale nam nie jest potrzebny. 30 minut do 90 to mało ale bądź co bądź przez te pół godziny zagraliśmy najlepszy futbol do tej pory i to bez Kagawy, z Carrickiem i Tomem i z dwoma napastnikami z tym, że Rooney bardziej grał jako obrońca/pomocnik/napastnik. Valencia zagrał bardzo dobry mecz, ta asysta przy drugiej bramce van Persiego, podanie cud, mocne *87 km/h podobno* i bardzo dokładne. Young też nieźle sobie radził jak na to jaką formę do tej pory prezentował ale musimy mieć kim ich zastąpić. Nani mógł wygryzać lub zastępować ich obydwóch, jeżeli odejdzie to minimum jeden skrzydłowy będzie nam potrzebny, bardziej prawy.
02-11-2012 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #324
RE: Nani
Mubinio napisał(a):Nie rozumiem pesymizmu niektórych, jeżeli chodzi o nasze "braki" kadrowe. Ja jedyny brak, jaki widzę, to jakiś solidny obrońca, żebyśmy nie musieli grać Carrickiem w środku (kontuzje naszych ŚO to już stały element). Tak samo nie rozumiem nadciągającej nagonki na Ando, który akurat teraz gra bardzo dobrze.

Jeśli chodzi o mnie to nie narzekam, no może na brak solidnego playmakera, ale chyba jednak wolałbym do środka jakiegoś przecinaka. Ando? on w każdym sezonie miał przebłyski, ale typ ma strasznie nierówną formę, motorem napędowym czy kimś myślącym chłodno kiedy wymaga tego sytuacja tym bardziej nie jest. To nie nagonka, raczej kolejny sezon udowadniania czegoś na siłę.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
02-11-2012 14:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #325
RE: Nani
Boże, diamentem ten zespół dopiero uczy się grać co wy chcecie żeby odrazu ten zespół każdego deklasował w ten sposób. Ludzie piszą, Fergie się nie rozwija, 4-4-2 odchodzi do lamusa a gdy zacznie próbować czegoś nowego, bardzo nowoczesnego, europejskiego kibice odrzucają to.

Według mnie diament jest opcja którą niedługo(w przyszłym sezonie?) będziemy już grali regularnie. Zawodnicy jakich produkujemy w akademii też na to wskazują, tam nie ma graczy w stylu Valencii.


Co do Naniego to ostatnio media podały że w przypadku jego odejścia będzie sprowadzony odkrycie tego sezonu La Liga Isco (City ma Silve, Chelsea Mate, Arse Santiego my też możemy mieć Hiszpana Big Grin). Gdyby do tego doszło już bym nawet się nie zastanawiał czy będziemy grać diamentem czy nie.

Jeśli odejdzie jest jak najbardziej sam sobie winien, szkoda go będzie ale tragedia dla klubu to nie będzie.
02-11-2012 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #326
RE: Nani
SAF napisał(a):Nani nie zagra jeszcze przez cztery lub pięć tygodni. Ma problemy ze ścięgnem udowym, a w takich przypadkach potrzebny jest czas.

Rękę sobie dam uciąć, że to niestety koniec Portugalczyka na OT. Szkoda, że klub tak sfrajerzył, bo będziemy tego żałować. Obecnie dobrego skrzydłowego w Europie ze świecą szukać, a my rezygnujemy z Naniego...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
30-11-2012 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #327
RE: Nani
Też mi się wydaje, że to koniec Naniego. Mamy ostatni tydzień listopada i akurat za te 4-5 tygodni otwiera się okienko transferowe. Tyle tylko, że nie zrozumiem sprzedaży Portugalczyka już zimą, skoro Bale'a, Goetze czy Isco w styczniu nie kupimy i zostalibyśmy wtedy tylko z Valencią i Nanim na skrzydłach. Oczywiście, pewnie SAF kupi jakiego młodego, perspektywicznego grajka typu Zaha czy Ince, ale ja ich nie liczę.

Jeśli już sprzedawać Naniego, to latem, nie teraz.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
30-11-2012 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #328
RE: Nani
Jaroldz napisał(a):Jeśli już sprzedawać Naniego, to latem, nie teraz.

A kiedy mu się kończy kontrakt?

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
30-11-2012 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #329
RE: Nani
Chyba za rok, albo w ogóle w 2014. Na pewno nie po tym sezonie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
30-11-2012 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Beckie Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #330
RE: Nani
Nie potrafię zrozumieć czemu wszyscy płaczą, że z Nanim jest źle.

Nani od sezonu 2010/11, w którym - trzeba przyznać - ratował nam tyłek, nie pokazuje nic, aby podniecać się nim tak jak większość fanów. Jest strasznie nieregularny, niesamowicie frustrujący i chyba zawsze już będzie uważany, za tego utalentowanego skrzydłowego, ale prawdopodobnie tylko dlatego, że przyszedł do United jak szalał Ronaldo i do niego był porównywany, wierzono, że kiedyś wejdzie na jego poziom. A to się nie stało i nie stanie - im szybciej zdacie sobie z tego sprawę, unikniemy czytania takich beznadziejnych postów.

Dobry skrzydłowy, ale daleko mu do czołówki europejskiej. Wiadomo - kibice United będą mówić, że tylko Ronaldo jest od niego lepszy, ale to nie niespodzianka, że kibice nie potrafią być obiektywni.

Nani jest od dłuższego czasu po prostu przeciętny, rozumiem, że cierpliwość się kończy, bo co z tego, że coś tam fajnie zagra, jak później nie przemyśli kolejnych czterech zagrań? Sprzedaż nie będzie do końca dobrym wyborem, bo Young i Valencia to za mało (poza tym też mają swoje wahania formy) - no chyba, że planujemy rezygnować powoli ze skrzydeł - a Naniemu kończy się w czerwcu 2014 roku kontrakt, więc nie dostaniemy za niego dużo (słaba forma + ostatnie okienka, w których COŚ dostaniemy).

Niektórym przydałoby się spojrzeć na Manchester United z boku, bo zaraz się dowiem, że Cleverley jest najlepszym młodym środkowym pomocnikiem na świecie.
01-12-2012 08:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości