Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #301
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
sebos_krk napisał(a):E tam hiszpana. Chłopak z Argentyny jest przecież.
No, ale Benio woli raczej tych kopaczy z półwyspu Iberyjskiego. Wink
sebos_krk napisał(a):Może się Spurs o niego pytają.
No właśnie też tak myślę.
Oskar napisał(a):nasze transfery zawsze się wloką tygodniami
A Anderson? Zresztą Berbatov ciągnie się od pół roku najmniej.
14-07-2008 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #302
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
maju1309 napisał(a):A mi przeczucie mówi, że Gill chcąc przyspieszyć transfer Berby nadmuchał tą sprawę w angielskich mediach. Zawsze tak robiąagenci piłkarzy z Ameryki Południowej, których chce Porto. Gadają, że interesują się jego klientem Real CHelsea i Manchester United, a potem Porto w błyskawicznym tempie podpisuje kontrakt. Gill chce wymusić na Spurs presję, aby zgodzili się na 20mln, bo więcej na zawodnika do rotacji Fergie nie zapłaci.

a poza tym... 35 mln funtów nie kosztował Rooney, sprowadzany, jako gwiazda EURO 2004. Manchester United zapłacił za niego 12 mln mniej. A był wtedy młodszy o 2 lata.

Radzę zainstalować Mozillę Firefox, jeśli nie chcesz drugiego ostra za nieczytelne posty. W każdym poście przynajmniej jeden brak spacji zauważam zawsze. //paolo

Aguero do klubu pokroju Porto? Przeciez to jeden z najlepszych mlodych napastnikow swiata, jesli nie najlepszy. Na pewno warty 35 milionow. Przeciez za niego 20 milionow zaplacilo Atletico 2 lata temu, jak byl mlokosem bez obycia. Swietny zawodnik, ale nigdzie go nie puszcza.

jestem barmanem na tym dancingu
14-07-2008 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #303
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
muszeq napisał(a):
mufc.pl napisał(a):Manchester United uzgodnił z Tottenhamem kwotę odstępnego za Dymitara Berbatowa! - donosi "Daily Mail". Ma on kosztować zespół mistrzów Anglii 28 milionów funtów. "Koguty" jednak chcą zaczekać z transferem do czasu znalezienia odpowiedniego zastępcy bułgarskiego snajpera.

Jak informują dziennikarze, była to już trzecia oferta "Czerwonych Diabłów". Pierwsza, opiewająca na 20 milionów funtów, została z miejsca odrzucona. Kolejna okazała się o pięć milionów większa, jednak prezesa Daniela Levy'ego przekonała dopiero ostatnia propozycja, najbardziej zbliżona do 30 milionów funtów
Jeśli to prawda to SAF nareszcie dopiął swego- tyle czasu o niego zabiegał i wreszcie mu się udało. Kwota odstępnego nie jest chyba aż tak wysoka w moim przekonaniu. Szkot wolał postawić na sprawdzonego, doświadczonego zawodnika na angielskich boiskach. W tym momencie szanse na przyjście Huntera na OT spadły niemalże do zera. Trzeba bedzie pewnie jeszcze trochę poczekać
na oficjalny komunikat w sprawie tego transferu.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
14-07-2008 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #304
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Sarni -- nie napisałem, że uważam, że Aguero pojdzie do Porto. Napisałem, że Gill robi mniej więcej to co agenci południowców, którzy są mocno łączeni z Porto.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
14-07-2008 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #305
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Nie rozumiem czegoś maju. A w jakim celu on to robi? Tzn inaczej. Co to ma w ogóle do Augero?
Ten przykład był podawany już kiedyś na tym forum, nie wiem przez kogo, ale słusznie. A teraz to nie widzę żadnego powiązania.


Fan United od 1992 roku
14-07-2008 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #306
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Sarni napisał(a):Swietny zawodnik, ale nigdzie go nie puszcza.

Wpływa oferta wyższa od sumy odstępnego i muszą ją pokazać zawodnikowi, żeby ten podjął decyzję. Już raz wpłynęła od Chelsea, odpowiedział, że do klubu bez historii nie przejdzie... niech wpłynie od United.... nie ukrywam już z pół roku temu pisałem, dla mnie wymarzony transfer tego lata. Bebatov i ten cały Huntelaar mogą mu buty czyścić. W/g plotek United chce wykorzystać Tevez'a do wywarcia wpływu na Sergio.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
14-07-2008 20:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #307
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
A po co nam kolejny napastnik w stylu Rooney'a/Teveza ? Nie ma go co porównywać do Berby, bo to inny typ napastnika. Ja tam wolę Bułgara.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-07-2008 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #308
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Jak dla mnie to mógłbym mieć 11 Rooneyów w składzie, nie rozumiem Twojego argumentu. Porównanie skądinąd celne, bo Aguero na boisku pokazuje taki charakter jak Roo, to chyba dobrze czy nie ?

Obejrzysz pięć męczy z Aguero to zrozumiesz czemu Bułgar może mu czyścić buty.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
14-07-2008 22:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #309
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Kula napisał(a):
Sarni napisał(a):Swietny zawodnik, ale nigdzie go nie puszcza.

Wpływa oferta wyższa od sumy odstępnego i muszą ją pokazać zawodnikowi, żeby ten podjął decyzję. Już raz wpłynęła od Chelsea, odpowiedział, że do klubu bez historii nie przejdzie... niech wpłynie od United.... nie ukrywam już z pół roku temu pisałem, dla mnie wymarzony transfer tego lata. Bebatov i ten cały Huntelaar mogą mu buty czyścić. W/g plotek United chce wykorzystać Tevez'a do wywarcia wpływu na Sergio.

Ale obecnie ta klauzula w przeliczeniu na funty wynosi 50 milionow... Watpie, zeby ktos tyle dal. Wydaje mi sie, ze te wiadomosci o Berbatowie sa prawdziwe, na Aguero nas w tym momencie raczej nie stac.

jestem barmanem na tym dancingu
15-07-2008 01:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #310
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Kula napisał(a):Obejrzysz pięć męczy z Aguero to zrozumiesz czemu Bułgar może mu czyścić buty.

Tylko, ze chodzi o to, że my bardzo potrzebujemy zawodnika, który da nam możliwość zmiany stylu atakowania. Już trzy razy widziałem Rooneya grającego na szpicy, który musiał walczyć o górne piłki z Maldinim i Nestą. ŻENADA.

Gdyby Saha nie był kaleczniakiem, to w ogóle nie byłoby mowy o transferze napastnika. Dlatego z całym szacunkiem dla tego młokosa (nawet go nie widziałem za dużo razy), to wezmę Berbatova, bo bez argentyńczyka damy sobie radę a w LM to wygląda już trochę gorzej.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
15-07-2008 02:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #311
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Kula napisał(a):Jak dla mnie to mógłbym mieć 11 Rooneyów w składzie, nie rozumiem Twojego argumentu. Porównanie skądinąd celne, bo Aguero na boisku pokazuje taki charakter jak Roo, to chyba dobrze czy nie ?

Obejrzysz pięć męczy z Aguero to zrozumiesz czemu Bułgar może mu czyścić buty.
Oglądnąłem nawet więcej niż 5 no i co z tego?

Piłka nożna to sport drużynowy. To taki banał, a wielu zdaje się o tym zapominać. W drużynie warto mieć nawet rzekomo gorszego zawodnika, który jednak daje trenerowi trochę inne opcje niż trzech innych.

Nie jestem jednak przekonany, że Aguero jest zawodnikiem lepszym niż Berbatov. Na pewno ma niesamowity talent, ale wielu lubi gloryfikować młodziutkie gwiazdy zapominając, że są inni, może starsi o kilka lat, ale piłkarsko nie gorsi. Moim zdaniem dużo bardziej potrzebujemy napastnika w stylu Berbatova niż kolejną latynoską wersję Rooney'a.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
15-07-2008 07:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #312
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Jeśli miałbym wybierać między Aguero a Berbatovem. To wolę Berbatova. Owszem, Aguero to młody, niezwykle utalentowany zawodnik, jednak nam nie potrzeba kolejnego napastnika typu Roo i Teveza. Nam potrzeba sępa, który będzie wykańczał akcje. Bo w zeszłym sezonie, szczególnie gdy nie grał Ronaldo mieliśmy problemy z wykończeniem nadażających się okazji...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-07-2008 08:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #313
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
O ile dobrze pamietam to od odejscia RVN nie mielismy nikogo kto bylby takim "krolem pola karnego",ktory czekalby tylko na podanie i pozniej wykanczal je strzalem. A wydaje mi sie ze Berbatov jest tego typu pilkarzem. Tak wiec jestem za Bulgarem. Big Grin :twisted:

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
15-07-2008 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #314
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Tak prawdę mówiąc do czego nam 5 napastnik?
15-07-2008 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #315
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
5??A ktoś wie co z Saha?? Przechodzi do innego klubu czy zostaje u nas???

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
15-07-2008 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 65 gości