Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #361
RE: Nani
Wprawdzie ostatni sezon był delikatnie mówiąc niezbyt udany, ale wszyscy wiemy, że Nani jest tym zawodnikiem, który jest w stanie zrobić różnicę. Nie raz pokazywał jak wiele może dać zespołowi, dlatego ja się cieszę, że mamy jasność co do jego przyszłości. Teraz trzeba liczyć, że kontuzje go ominą i jeśli będzie na grał na poziomie, do którego jest zdolny to będziemy mieli z niego pociechę Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
05-09-2013 18:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #362
RE: Nani
Najlepszy transfer tego lata! Dalej będę powtarzał na każdym kroku, że to jeden z najlepszych grajków w tym klubie i teraz z nową motywacją i miejmy nadzieje dobrym zdrowiem to może być jego sezon. Wspomnicie moje słowa Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-09-2013 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #363
RE: Nani
Sezon 17/18 będzie 11 zawodnikiem Portugalczyka w United ; o
05-09-2013 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #364
RE: Nani
Ze co? :-)

...tap tap tap...
05-09-2013 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #365
RE: Nani
RedLucas napisał(a):to może być jego sezon. Wspomnicie moje słowa
oby, oby bo powtarzasz to od kilku lat i wciąż nie mogę się doczekać Tongue

Przedłużenie kontraktu z Portugalczykiem to dla nas bardzo dobra wiadomość. Nani dostał szansę od klubu, niech teraz dostanie szansę bezpośrednio od Moyesa i na murawie udowodni swoją wartość. Potrzebuje rozegrać kilka meczów z rzędu, złapać formę, w końcówce meczu z LFC którą dograł widać było u niego długą przerwę z piłką na najwyższym poziomie.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
05-09-2013 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #366
RE: Nani
Dla mnie zawsze wazne jest to jak zawodnik zachowuje sie na boisku w znaczeniu postawa, mimika etc. Od zawsze sprawial wrazenie zadufanego w sobie, niezintegrowanego z reszta druzyny. Takie tez mam wrazenie ze reszta United nie przepada za portugalczykiem. Nie moge mu zapomniec jak wolal czasem oddac pilke przeciwnikowi niz podac Berbatovowi. Ogolnie czy w formie czy bez, wedlug mnie zawsze podejmuje beznadziejne decyzje. Kwestia ze jak jest w formie to mu czesciej wychodzi i jest to nazywane 'nieszablonowym'. Jak juz kiedys pisalem, chyba jedyny zawodnik United ktorego nie polubilem i chyba juz nie polubie. Ale oczywiscie mam nadzieje ze zagra jeszcze dobry sezon u nas.....a pozniej pojdzie za ladna kase do Psg :-)

...tap tap tap...
05-09-2013 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #367
RE: Nani
(05-09-2013 21:54)duskhorizon napisał(a):  Dla mnie zawsze wazne jest to jak zawodnik zachowuje sie na boisku w znaczeniu postawa, mimika etc. Od zawsze sprawial wrazenie zadufanego w sobie, niezintegrowanego z reszta druzyny.

A dla mnie nie wytrzymał łatki nowego Ronaldo i tyle.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
05-09-2013 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #368
RE: Nani
Gdyby strzelał takie bramki jak z Chelsea trochę częściej to było by znakomicie
06-09-2013 01:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #369
RE: Nani
(05-09-2013 21:36)Adis napisał(a):  
RedLucas napisał(a):to może być jego sezon. Wspomnicie moje słowa
oby, oby bo powtarzasz to od kilku lat i wciąż nie mogę się doczekać Tongue

W 10/11 się doczekałeś Wink

A Ty dusk, to co powiedziałeś, nie lubisz go i to tak bardzo, że nie jesteś w stanie obiektywnie na niego spojrzeć. Zdaniem o jego nieszablonowości przeszedłeś samego siebie Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-09-2013 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #370
RE: Nani
Kibicowanie z definicji jest nieobiektywne :-) A tak na serio to zdaje sobie sprawe ze jestem uprzedzony dlatego nie plakalbym jakby dostal troche szans na przelamanie.


...tap tap tap...
06-09-2013 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #371
RE: Nani
Przyznam, że po ostatnim sezonie miałem Naniego serdecznie dość, ten poprzedni, też nie był za bardzo udany w jego wykonaniu. Fajnie, że zostaje, ale trochę nie rozumiem ochów i achów nad portugalcem, wszyscy są przecież świadomi jego kosmicznych wahań formy. Nie ma drugiego zawodnika w United, który potrafiłby mnie tak zirytować jak on kiedy nie może wejść w mecz i marnuje świetnie zapowiadające się akcje. Niestety skrzydłowi w United gremialnie obniżyli loty i na myśl o tym, że zamiast Naniego trzeba by stawiać np. na Younga pada na mnie blady strach... Tak więc, w kontekście Naniego można powiedzieć, lepszy rydz niż nic. To tylko moje odczucie, nie mające odzwierciedlenia w faktach, ale wydaje mi się, że Nani ma słabą psychikę i gra pod skrzydłami takiej wyraźnej osobowości jak sir Alex mocno go przytłaczała, zwłaszcza w minionym sezonie. Teraz pod skrzydłami Moyesa, który sam kontroluje treningi i jest jakby bliżej drużyny jest szansa na nowy początek także dla niego. Zdania jednak szybko nie zmienię i uważam, że wystawianie Portugalczyka to zwykle czysta ruletka, ale doceniam to, że widać lekkie przebłyski formy i skoro podpisał długi kontrakt to trzeba liczyć, że kontuzje będą go omijały i wróci do wysokiej formy, czego mu szczerze życzę!

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
06-09-2013 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #372
RE: Nani
RedLucas napisał(a):to może być jego sezon. Wspomnicie moje słowa

Big Grin

Ciekawe czy to będzie koniec przygody Naniego z United, czy może zostanie na jeszcze jeden sezon, który "może będzie jego sezonem".
Ja osobiście stawiałem go wyżej w hierarchii niż Valencie. Teraz skończyła się moja cierpliwość, nie mam też nadziei, że zacznie grać na poziomie na jaki go stać. Dlatego nie widzę przeszkód, żeby Portugalczyk opuścił nas latem. Mamy Valencie, Janga, Januzaja, Matę, a Nani od dawna nie gra na odpowiednim poziomie, bo tu już nie chodzi tylko o to, że nie potrafi utrzymać formy Wink

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
02-02-2014 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #373
RE: Nani
A po czym wnosisz z tego sezonu? Po tym jak pracuje na rehabilitacji? Od bodajże końca listopada gościa nie widzieliśmy na oczy, wcześniej też w 100% doleczony nie był, nie dostał choćby trzech meczów z rzędu do gry. Niech się w końcu wyleczy, wypierdolmy Valencię, dajmy mu szansę, a na pewno gorzej na tym nie wyjdziemy. Przypomnę też, że facet podpisał 5-letni kontrakt, więc chyba tak szybko się z nim żegnać nie będziemy. Chyba jednak Rudy ma go w swoich planach.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-02-2014 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #374
RE: Nani
Media przez styczeń trąbiły o jego odejściu. Poza tym na początku sezonu jak już grał to był najsłabszy na boisku, gwizdy przy schodzeniu z murawy to nie był przypadek. Zresztą ile my już czekamy aż zacznie grać na odpowiednim poziomie? Sytuacja może nie identyczna, ale bardzo podobna do tej z Andersonem. Czekamy, co sezon każdy sobie mówi, że to będzie jego sezon, że teraz złapie formę na dłużej. Kończy się zawsze tak samo.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
02-02-2014 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #375
RE: Nani
Nie był doleczony na początku sezonu, nie grał regularnie. Taki typ grajka, jakby Roo grał co trzeci mecz, to też cały sezon grałby gówno, wiemy to przecież wszyscy dobrze. Poza tym mamy większe problemy w kadrze, jak Antek, czy Young (mimo wszystko jeszcze go tu zaliczę) i na pewno nie jest to gracz, którego powinniśmy się pozbywać. Miał już wiele wielkich momentów w tym klubie, o jakich dwaj wcześniej wspomniani mogą pomarzyć, więc chłop umie.

A że jest frustrujący, gdy jest bez formy to prawda. Zawsze będzie bardziej frustrujący od takiego np. Antka, bo więcej w grze ryzykuje, a nie gra na alibi. Wolałbym, żeby tacy grajkowie, którzy umieją sami się zabrać z piłką, zagrać nawet czasem egoistycznie byli siłą tego zespołu, a nie ludzie, którzy grają wg zasady "aby nie spierdolić, to podam do najbliższego, niech on się męczy". Za dużo takich graczy mamy w tym klubie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-02-2014 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości