Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis Saha
Giggsy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Louis Saha
[Obrazek: Louis-Saha_1360095.jpg]

LOUIS SAHA

Data urodzenia: 08 Sierpień 1978
Miejsce urodzenia: Paryż, Francja
Narodowość: Francuz
Pozycja: Napastnik
Wzrost: 181 cm

Poprzedni klub: Fulham
Debiut w MU: 31 Styczeń 2004 v Portsmouth (H)
26-01-2008 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dybek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Louis Saha
Prawda jest taka, że po zakończeniu tego sezonu Saha musi odejść. Kolejny rok, w którym więcej czasu spędza na leczeniu kontuzji niż na graniu to przegięcie pały. Manchester nie może sobie pozwolić na to aby mieć w składzie takiego zawodnika.
Moja cierpliwość w przypadku Sahy już się wyczerpała... ile można ?
26-01-2008 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ronny Ackermann Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Louis Saha
Świetny napastnik ale jego "kontuzjogenność" bardzo denerwuje. Lubie go jako zawodnika bo kiedy jest w formie gra naprawdę bardzo dobrze. Ale niestety los nie jest mu łaskawy i najprawdopodobniej kiedyś Sir. Alex go sprzeda żeby zakupić innego napastnika ktory będzie mogł spokojnie wytrzymywać trudy całego sezonu.
26-01-2008 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tedunio Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Louis Saha
A mi się jednak wydaje,że zostanie. Po co SAF miałby go sprzedawać skoro z napastnikami nie jest za dobrze. A nie będzie kupował 2 napastników. Louis jak się znowu wyleczy będzie błyszczał,gdyby nie te kontuzje byłby jednym z lepszych napastników Premiership.
26-01-2008 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ronny Ackermann Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Louis Saha
Tedunio napisał(a):A mi się jednak wydaje,że zostanie. Po co SAF miałby go sprzedawać skoro z napastnikami nie jest za dobrze. A nie będzie kupował 2 napastników. Louis jak się znowu wyleczy będzie błyszczał,gdyby nie te kontuzje byłby jednym z lepszych napastników Premiership.

Nie chodzi mi o najbliższą przyszłość np. to okno lub następne w lecie. Ale taka zmiana nastąpi bo kto da gwarancję że Saha nie bedzię miał jeszcze 5, 6 kontuzji? Ferguson przecież może team wzmacniać stopniowo. Nie trzeba kupować na hura.
26-01-2008 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Manu8 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Louis Saha
Może Saha to nowy amulet SAF'a?? taki Ole Gunar S. ale wg mnie powinien być sprzedany, chyba mniej gra niż OGS :|
06-02-2008 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #7
Re: Louis Saha
Manu8 napisał(a):Może Saha to nowy amulet SAF'a?? taki Ole Gunar S. ale wg mnie powinien być sprzedany, chyba mniej gra niż OGS
Nie wiem co ma Saha wspólnego z Ole.
Chyba nie to, że norweg po ciężkiej kontuzji zakończył karierę. Ale nie powiedziałbym, że Solskjaer mało grał w czasie swojego pobytu na Old Trafford.
W ogóle nie ma jak porównać tych piłkarzy.


Fan United od 1992 roku
06-02-2008 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Louis Saha
Dla mnie piłkarz już skreślony, w kadrze potrzeba 23 dość zdrowych i przygotowanych piłkarzy, a jak Saha jest gotowy na 20 w tym musi dojść do formy, w letnim okienku się z nim pożegnamy, jak dobrze pamiętacie tę kontuzje co ma teraz miała trwać wg. Gilla dość krótko, media donosiły coś innego...

A tak w ogóle co jest Francuskiemu napastnikowi tym razem, będę wdzięczny za powiadomienie mnie w tym temacie.

No chyba że Saha będzie 4 napastnikiem po przyjściu jakiegoś snajpera, ale powątpiewam :|
06-02-2008 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Arken Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Louis Saha
Mimo iż Saha jest świetnym napastnikiem to moim zdaniem jego kariera w MU dobiega końca. Potrzebni są nam zawodnicy zdrowi, gotowi do gry przez cały sezon lub przynajmniej jego większą część. To niestety dyskwalifikuje Francuza z powodu jego kontuzjogenności. Wydaje mi się, że w najbliższym czasie trzeba będzie kogoś sprowadzić, bo Rooney i Tevez nie są w stanie zagrać w każdym meczu w sezonie i być przez cały czas w formie.
06-02-2008 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Louis Saha
Czaplak napisał(a):Dla mnie piłkarz już skreślony, w kadrze potrzeba 23 dość zdrowych i przygotowanych piłkarzy, a jak Saha jest gotowy na 20 w tym musi dojść do formy,

Mówisz, że Saha jest w sezonie gotowy na 20 spotkań, tak zgadzam się nie jest inaczej, ale zauważ, iż on nie potrzebuje dużo czasu na dojście do formy i jak dostanie swoją szansę to ją wykorzysta.
07-02-2008 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Louis Saha
MU_fan napisał(a):Mówisz, że Saha jest w sezonie gotowy na 20 spotkań, tak zgadzam się nie jest inaczej, ale zauważ, iż on nie potrzebuje dużo czasu na dojście do formy i jak dostanie swoją szansę to ją wykorzysta.

No wiesz ostatnimi czasy grał i nie zachwycił
07-02-2008 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Louis Saha
Czaplak napisał(a):No wiesz ostatnimi czasy grał i nie zachwycił

Ee tam...Bredzisz Panie Czaplak.
07-02-2008 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Louis Saha
Bredzę :?: Pokaż mi więc kolego jego statystyki, Louisa cenię, ale to jego ostatnie chwilę na OT, ile można się leczyć, za zasługi się w klubie nie jest a tym bardziej jak więcej się przesiaduje po operacji na trybunach bądź u lekarza niż na boisku.
Ma 4 bramki w lidze..
07-02-2008 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Louis Saha
Czaplak napisał(a):Ma 4 bramki w lidze..

A ile rozegrał meczy? Może za dużo nie gra, ale jest skuteczny, ale to nie zmienia faktu, że powinniśmy w kogoś zainwestować.
07-02-2008 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Louis Saha
No więc prosiłem cię o podanie szerszej statystyki, ja poszukałem gole w lidze, powinien nam pomóc, nasi pomocnicy oprócz "7" strzelają bardzo mało goli, Rooney sami dobrze wiemy jak u niego w tym sezonie jest, a Saha zdrowy byłby świetnym graczem i uzupełnieniem układanki, niestety zawodzi...
07-02-2008 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości