Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #16
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
maju1309 napisał(a):Czyli takie sprawy, jak równość praw człowieka, rasizm itp są ci obojętne?
Niestety światu są i były obojętne. W niektórych krajach afrykańskich rządzą i rządzili dyktatorzy przy których hitler to słabiutki zawodnik. Ludobójstwa są na porządku dziennym, rzeczy o których się nawet cywilizowanym ludziom nie śniło. A czy ktoś reaguje? Nie, lepiej o tym nie wspominać. Niech się tam gdzieś daleko nawzajem wyniszczają. Świat ma "większe" problemy. Wystarczy, że ropa idzie w górę i wszyscy wpadają w panikę. W Chinach co się dzieje. W Korei Północnej. Powalczą o Tybet i zapomną za chwilę, bo nie są w stanie nic zrobić.

Podłe, ale prawdziwe.


Fan United od 1992 roku
10-07-2008 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #17
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Cytat:W niektórych krajach afrykańskich rządzą i rządzili dyktatorzy przy których hitler to słabiutki zawodnik.
Przerzucanie się tekstami "kto był większym dyktatorem" jest niesmaczne.

Zazwyczaj po prostu nie oglądam Olimpiady, tym razem zbojkotuję. :twisted:

Jasne, że niesmaczne, ale działa na wyobraźnie, a taki miałem zamiar- sebos

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
10-07-2008 23:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Wioślarstwo.

Co do tych szans medalowych of korssss

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
11-07-2008 08:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
sports.pl napisał(a):Podczas ceremonii otwarcia Igrzysk XXIX Olimpiady, 8 sierpnia w Pekinie, Polki wystąpią w jedwabnych, czerwonych sukienkach z szalem, a Polacy w granatowych marynarkach i spodniach ecru. Stroje nawiązują do lat dwudziestych-trzydziestych.
Na niespełna miesiąc przed inauguracją tego wielkiego wydarzenia, w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbył się pokaz strojów i wyposażenia narodowej ekipy.

Nieźle to wygląda na np. Mai Włoszczowskiej czy Marku Plawdze Smile Trzeba będzie obejrzeć tą ceremonię Wink

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
11-07-2008 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
paolo napisał(a):Trzeba będzie obejrzeć tą ceremonię Wink
A tam, najciekawsze fragmenty i tak już wyciekły do internetu
06-08-2008 17:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
A dzisiaj w najciekawszym meczu kobiet bez bramek. Niemcy 0 - 0 Brazylia.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
06-08-2008 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #22
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
A dziś swoje mecze na IO zagrają mężczyźni. Ciekawe jak zaprezentuje się Anderson Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-08-2008 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #23
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Cytat: Reprezentacja Polski pokonała Chiny 33:19 w swoim pierwszym meczu Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Polacy zagrali dobrze w pierwszej połowie, w drugiej zaczęli lekceważyć rywala co spowodowało mnóstwo prostych błędów. Gospodarze okazali się jednak wyjątkowo słabym zespołem i nie byli w stanie zagrozić podopiecznym Bogdana Wenty.

Cytat:Reprezentacja Polski pokonała Niemcy 3:0 (25:17, 33:31, 25:20) w swoim pierwszym występie na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Polacy są na drugim miejscu w tabeli grupy B, wyprzedza ich tylko Brazylia.


Dobry początek obu reprezentacji. Mam nadzieję iż dalej będzie podobnie. Nie ukrywam że liczę tu na dwa medale Wink myślę że nie tylko ja...

Cytat:Anderson bardzo dobrze zaprezentował się w wygranym 5:0 przez jego reprezentację Brazylii meczu przecwiko Nowej Zelandii w ramach turnieju piłkarskiego Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Pomocnik United zdobył już w 3 minucie bramkę dla swojego zespołu, która otworzyła pokaźny worek bramkowy, który później zaaplikowali ekipie z Antypodów Canarinhos.
Były zawodnik FC Porto, któremu w barwach United nie udało się jeszcze strzelić ani jednego gola, w 3 minucie znalazł się oko w oko z nowozelandzkim golkiperem i na raty, głową, skierował piłkę do siatki.
Oprócz Andersona, na listę strzelców wpisali się: dwukrotnie Ronaldinho, Alexandre Pato oraz Rafael Sobis. Dzięki tej efektownej wygranej Brazylijczycy zapewnili sobie awans do ćwierćfinału turnieju olimpijskiego.

No i fajnie Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
10-08-2008 19:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #24
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Tak naprawdę to leje na całe igrzyska poza pływanie a raczej Michaelem Phelpsem . Facet jest po prostu wielki , dziś jak na tvp1 w sporcie pokazali jak zdobywał czwarte i piąte złoto w Pekinie ,normalnie shok( bym obejrzał live ale brak czasu). Wiedziałem że jest dobry, za cel postawił pobicie legendarnego rekordu Shumana(chyba tak się pisze) ileś tak złotych medali na IO , nie wiem ile dokładnie i kiedy to zdobył ale nie chce mi się szukać nawet . Ten drugi rekord świata w sztafecie to coś nie możliwego, nie wykonalnego a jednak o 2-3 długości ciała udało im się to.
Phelps jeszcze startuje jak się nie mylę w 1 zawodach indywidualnych i 2 razy w sztafecie bądź na odwrót . A tu po IO 8 złotych krążków Smile To by było coś Big Grin

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-08-2008 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #25
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
W pływaniu najłatwiej zdobywać duże ilości medali. Taki sport, że jak jesteś dobry to na wielu dystansach dajesz radę. Dlatego jak dzisiaj przeczytałem, że to największy heros w historii igrzysk to się podrapałem po głowie. Bo przecież jak ktoś jest wybitny np rzucie oszczepem, to małe ma możliwości zdobyć w innej dyscyplinie medal, a na 8 kolejnych igrzyskach nie wystartuje.


Fan United od 1992 roku
13-08-2008 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Od kiedy to kur*a Chinki wygrywają w koronnej konkurencji Jędrzejczak? 4 miejsce Polki, dwa pierwsze Chinek :|

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
14-08-2008 09:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Jak one śmiały wygrać z Otylią, przecież ona tyle przeżyła i powinna dostać złoto bez startu!

Tak na marginesie to powinna siedzieć jak każdy kto nieumyślnie spowodował śmierć+stworzył poważne zagrożenie dla innych użytkowników autostrady.
14-08-2008 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
IMO te Chinki były czymś naszprycowane. Tak jak w gimnastyce artystycznej, w której można startować od 16, z 5 Chinek, były podobno 3, które miały 14. Zaznaczam, że Chinki wygrały. Ogólnie sporo przekrętów na tych Igrzyskach IMO jest. A Chinolom i tak ujdzie to na sucho...

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
14-08-2008 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #29
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Anirin napisał(a):Tak jak w gimnastyce artystycznej, w której można startować od 16, z 5 Chinek, były podobno 3, które miały 14.
Jak to gdzieś napisali- medale dyndały im między nogami, bo wzrost tych dzieci ok 137 cm. Waga- 31 kilo.
http://www.sport.pl/sport/1,92397,55855 ... _Chin.html
Z tego co pamiętam na łucznictwie w polu widzenia zawodniczek była tablica świetlna pokazująca wyniki, a jak decydowały się losy złota to rywalkom Chinek dla lepszej koncentracji puszczono teledysk z żywymi, migającymi kolorami. Chinole jak widać chcą być najlepsi u siebie.


Fan United od 1992 roku
14-08-2008 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Dla równowagi, wczoraj zdyskwalifikowano w półfinałach pływania Chinkę, która raczej bez większych problemów sięgnęła by po złoto. Dzisiaj też był niesamowity finał szpady drużynowej kobiet, który wygrały jednym punktem Ukrainki, i też można mieć zastrzeżenia do pracy sędziego. Gdyby drużyny zamieniły się miejscami już by było słychać o "ustawianiu". Zresztą po co ? 1,3 mld ludzi, chyba trochę prawdziwych mistrzów są w stanie "wyhodować" przy pewnie prawie nieograniczonych środkach finansowych.

A mania na temat otyli zaczyna mnie irytować, dziś rano występował nasz pływak w eliminacjach, pytanie reportera: " jak na Pana start wpłynęła porażka Jędrzejczak", podziwiam faceta że nie odpowiedział np. "a ch.. mnie to obchodzi" tylko grzecznie "że bardziej go interesują jego własne wyniki".

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
14-08-2008 19:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości