Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Barclays Premiership
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Ja byłem jakoś sceptykiem budowania "hiszpańskiego Liverpoolu" przez Beniteza (zresztą wcześniej był francuski Houlliera). Na początku jego pracy z tym zespołem drużyna nie radziła sobie z grą na Wyspach za to wspaniale jej szło w europejskich pucharach, co później przełożyło się na zwycięstwo w Lidze Mistrzów. W tym sezonie ta drużyna zaczęła powoli nabierać kształtów i robi się coraz bardziej niebezpieczna. W przyszłym sezonie może już powalczyć o to, żeby razem z Arsenalem i Manchesterem zdetronizować Chelsea.
02-05-2006 15:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Przyszedł Benitez i odrazu zaczął działać. Sprowadził kilki piłkarzy, w większości są to Hiszpanie lub gracze Primera Division. Tak jak wspomniał Pejter, na początku słabo szło im w Premiership, ale za to świetnie zagrali w LM i nawet ją wygrali. Teraz sytuacja obruciła się o 180 stopni, The Reds w lidze grają bardzo dobrze, a w Champions League szybko odpadli z Benficą. Czyżby na następny sezon zagrali dobrze tu i tu :?:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-05-2006 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Ja myślę, że tu i tu dobrze nie zagrają. Konkretniej, sądzę, że w obu tych rozgrywkach zaprezentują się poprawnie, tzn. lepiej niż w tym sezonie. W Lidze Mistrzów na pewno dojdą do ćwierćfinałów lub półfinałów, natomiast w Premiership będą walczyli o pierwszą pozycję z Chelsea, Arsenalem i mam nadzieję Manchesterem. Rewelacji w ich wykonaniu jednak chyba jeszcze nie będzie, choć mogę się mylić i gracze Liverpoolu sprawią niespodziankę.
02-05-2006 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Pejter napisał(a):gracze Liverpoolu sprawią niespodziankę.


Na pewno sprawili nam niespodzianke, gdy wygrali w Lidze Mistrzów, bo nie wiem czy ktoś przed rozpoczęciem tego pucharu stawiał na nich jako głównego faworyta do wygrania LM (chyba tylko kibice The Reds). Możliwe, że w tym turnieju zagrają dobrze, zależy jaką będą mieli grupę i czy w ogóle wejdą do CL, ale raczej wejdą. W lidze... nie wiem, tu jest wielka zagadka, mogą sprawić niespodziankę, ale również zajać niską pozycję, podobnie jak sezon temu (5 miejsce jak na taki klub to na pewno niska pozycja).

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-05-2006 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Na PolsatSport Extra było takie cos: 100 Najpiękniejszych Bramek Chelsea Londyn. I tam były przeróżne gole. Najbardziej podobały mi się Gianfranco Zoli. To był świetny zawodnik i strzelec.

A tak wogóle to Chelsea Londyn to jeden z tych klubów, których nienawidzę. Mają w składzie wielu "FAULARZY". Arjen Robben - on zazwyczaj dostaje czerwona kartke.

Manchester United
02-05-2006 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Liverpool wkońcu się obudził. To zawsze była wielka drużyna, ale ostatnie kilka sezonów kończyli na miejscach za pierwszą 3. Wkońcu przyszedł Benitez i zrobił coś z drużyną. Na początku szło jak po grudzie, jedynie w LM grali dobrze, a ten sezon pokazał, że jednak ta praca Hiszpana nie poszła na marne. W nastepnych rozgrywkach mogą być poważnym zagrożeniem zarówno dla drużyn w Premiership jak i tych z Europejskich pucharów :wink:
02-05-2006 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
mich_gier963 napisał(a):A tak wogóle to Chelsea Londyn to jeden z tych klubów, których nienawidzę. Mają w składzie wielu "FAULARZY". Arjen Robben - on zazwyczaj dostaje czerwona kartke.

Jasne... Robben po boisku biega jak jakis homo i tak wlasnie tez sie przewraca, Arjen to nie jest zawodnik ktory fauluje, od fauli w Chelsea sa bardziej Makelele i Essien, takze Drogba czesto fauluje, ale to nie zmienia faktu, ze Chelsea nie fauluje duzo (moge sie mylic) i chyba ma mniej fauli w lidze niz my (tez moge sie mylic)
02-05-2006 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
Barclays Premiership
Tottenham dał ciała i ostatatecznie przegrał z West Ham 2:1, Młoty grały bardzo dobrze i w ogóle sie nie oszczędzały przed finalem FA Cup z Liverpool. Szkoda ze Tottenham przegrał, bo swój mecz wygrał Arsenal 4:2 z Wigan choć nawet przegrywał 1:2, ale hat-trick Henry'ego załatwił sprawe... Arsenal dość szczesliwie zdobywa czwarte miejsce w lidze i wyprzedza odwiecznego rywala Tottenham na samym finiszu. :?
Liverpool wygrał swój mecz 1:3, ale to nie ma żadnego znaczenia gdyż my rozbiliśmy Charlton Tongue Niespodziewanie przegrala również Chelsea na St' James Park z Newcastle 1:0, ta porazka ma jedynie takie znaczenie ze mają 5 meczy przegranych tyle co my a także tyle samo goli zdobytych po 72 trafienia. Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
07-05-2006 17:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Wydaje mi się ,że Chelsea..jeżeli nie odejdzie Abramowicz lib Mourinho.Z takimi nazwiskami i trenerem(i pieniędzmi)raczej nie odpuszczą no i...będą mieli to drugie miejsce za MU Big Grin .

Groźnym rywalem mógłby być Aresnal ,ale ich gwiazda prawdopodobnie odchodzi do Barcelony.Choć nie należy ich lekceważyć.
Liverpool...hmmm jak Benitez pójdzie po rozum do głowy nie przestanie robić z Liverpoolu kolonie hiszpańskąto kto wie??
07-05-2006 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Szkoda, że Tottenham dał ciała w ostatnim meczu, miałem nadzieje, że Arsenal zajmie tą 5 pozycję i w razie nie wygrania LM grał by w pucharze UEFA. Jednak to było piękne, aby stało się prawdziwe, The Gunners szczęsliwie zajmują 4 pozycję, którą zapewniła sobie dopiero na końcu sezonu. Chelsea przegrywa, ale to i tak nie ma znaczenia, mają już mistrzostwo, więc mogli robić w tym meczu co tylko chcieli.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
07-05-2006 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Przez pewien moment wszystko było super i fajnie, Tottenham remisowal na Upton Park z WHU 1-1 a Arsenal 2-2 z Wigan, mogły się te spotkania właśnie w takim stosunku skończyć, wtedy mielibyśmy drużynę Kogutów w eliminacjach Ligi Mistrzów. Arsenal wyprzedziłostatecznie Spurs, no i to jest dla nich taki dodatkowy smaczek, bo te dwie drużyny są odwiecznymi rywalami. Chelsea już wcześniej przegrała z Blackburn 1-0 teraz także na St'James Park z Newcastle 1-0. Daje nam to jedynie to co wspomniał Manchesterowiec, yle samo strzelonych bramke, tyle samo porażek w tym sezonie, no i ostatecznie mniej punktów różnicy między MU a Chelsea w tabeli :wink:
08-05-2006 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skrzypu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
a kto inny jak nie Chelsea???? juz Romek sie o to postara... ale ja głeboko licze na to ze SAF wyda troszke kasy i kupi klasowych graczy na te pozycje na ktorych sa nam najbardziej potrzebni a wtedy rzadne miliony Romka mu nie pomoga i MU znow wroci tam gdzie trzeba - na szczyt!! Big Grin Big Grin Big Grin
09-05-2006 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
asfaLt Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Skrzypu napisał(a):ale ja głeboko licze na to ze SAF wyda troszke kasy i kupi klasowych graczy na te pozycje na ktorych sa nam najbardziej potrzebni a


A ja w głebi duszy licze na to ze SAF wyda mało kasy i kupi klasowych graczy na odpowiednie pozycje.


Skrzypu napisał(a):wtedy rzadne miliony romka mu nie pomoga i MU znow wroci tam gdzie trzeba - na szczyt!! Big Grin Big Grin Big Grin

Hmm?? A Ferguson to sciaga pilkarzy z lig okregowych?? NIe!, siega po najlepszych pilkarzy na rynku . Inna sprawa jest ze nasz zarzad nie jest w stanie sprostac oczekiwaniom kontraktowym pilkarzy kuszonych przez Chelsea, ktora w tym aspekcie jak i w kazdym nie szczedzi grosza.
10-05-2006 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
asfaLt Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
mich_gier963 napisał(a):A tak wogóle to Chelsea Londyn to jeden z tych klubów, których nienawidzę. Mają w składzie wielu "FAULARZY". Arjen Robben - on zazwyczaj dostaje czerwona kartke.

Taaa on strasznie fauluje. Tylko wspomniane przez ciebie czerwinie dostaje przez dyskusje z arbitrem lub nieprofesjonalne zachowanie(zdjecie koszulki np.)
Co do faularzy w Chelsea zawsze mialem za takiego Makelele, ale zobaczylem ze Joe Cole wcale nie jest lepszy tylko o nfauluje w sposob chytry czesto nieuchwytny dla sedziego.
10-05-2006 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #30
 
Tak wiec stało sie to na co zanosiło sie od pewnego czasu! Ballack podpisal 3-letni kontrakt z Chelsea!
To napewno wielkie wzmocnienie,ale jakos nie widze go w skladzie :roll: No chyba ze Lampard przejdzie do Barcy :wink:
15-05-2006 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości