Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
W Zabrzu na meczu była bardzo dobra atmosfera, kibice Legii dawali doping od początku do końca spotkania, ja przez jakiś czas nie czułem gardła, co do meczu to kazdy wie jaki był wynik Wink Legia w pierwszej połowie zdecydowanie przewazała i mogło być nawet 0:3, ale padła jedna bramka po bardzo ładnej akcji Włodara w drugiej połowie mecz sie wyrównał a w ostatnim kwadransie Górnik przewaał, ale Fabiański bronił wyśmienicie. Smile

Zawiodłem sie na kibbicach Górnika kórzy przez większość czasu obrażali Legie zamist dopingować swój zespół, a sytuacja z końcówki meczu to już żenada zaczeli w Nas rzucać racami i kamieniami :evil: niektóre kamienie leciały w tłum kibiców Legii a były wielkości cegły :!: Legioniści przez cały mecz spierali (L) i tylko kilka razy obrazili KSG ale to dlatego ze "kibice" Górnika obrażali warszawski klub. "Kamieniarze ch** wam w twarze!"

Potem sytuacja sie uspokoiła, ale równo z końcowym gwizdkiem chuligani Górnika wybiegli na boisko w strone piłkarzy a większoiść w strone naszego sektoru, fani Legii też nie wytrzymali i chcieli przejść przez płoty ale policja zaatakowała oczywiście pierw nas z armatek wodnych i gazu łzawiącego, nikt nie wiedział co sie dzieje 95% Legionistów stało spokojnie bo wszyscy byli w szoku a tu policja nas atakuje a Górnik robo co chce... kilkanaście minut później była już zadyma na całym stadionie i za Koroną nie wypuszczali nas do 21:30 i wciąż ktoś mógł oberwać co jakiś czas kogoś wynosili do karetek, a policja nawet jak widziała ludzi NIEPRZYTOMNYCH albo z ROZBITĄ GŁOWĄ nie chciała ich dopuścić do karetek... paranoja to tyle.

LEGIA WARSZAWA MISTRZ POLSKI 2005/2006 :!: :!: :!: :!:

PS. przykleiłem vlepke Legii na słupku bramki KSG. :mrgreen:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
11-05-2006 10:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
asfaLt Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
mich_gier963 napisał(a):Dzisiejszy mecz:

Polonia Warszawa - Cracovia Kraków 1:3 (1:2)
Bramki: Adam Cichon (23 min.) - Marcin Bojarski (12 min.), Antoni Łukasiewicz (30 min. - sam.), Joao Paulo (90 min.).
Sędzia: Marek Ryżek (Poznań).

Widzów 2 500.

To był bardzo zacięty mecz. Liczyłem na Cracovie no i wygrali. Polonia jak wiemy idzie im dość słabo, mają mało punktów zgromadzonych w lidze, nie zobaczymy ich w następpnym sezonie w Orange Extraklasie.


Szkoda mi Poloni. Grali ambitnie ale nie mieli wykonawcow odpowiednich. Pech przy swojaku Łukasiewicza. Ale prawde mowiac najbardziej szkoda mi sie zrobilo czanych koszul po wywyiadzie z Darkiem Dźwigałą. Ci ca maja canal+ wiedza o co chodzi chłop ze łzami w oczach nie mogldopuscic do siebie widma degradacji.
11-05-2006 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
SZkoda mi Wisły...na koniec ligi zaczęli się rozkręcać.Chociaż może to i dobrze ?? Może Legia zawalczy o coś w LM ?? Czas pokaże...narazie zajęty jestem dumaniem nad sytuacją w drugiej lidze(Śląsk).
11-05-2006 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Trzeba coś napisać, bo znowu sie pojawią głosy, że jak Wisła nie wygrywa, to kibice od nie odchodzą. A to nie prawda. Przyajmniej nie prawdziwi.
Zawiodłam się na Legii. :roll: . No jak można było tak mecz spaprać. Tak blisko było żeby im gola strzelili, a oni nic. :x
Ale ja mówiłam, że mistrzostwo będzie, będą ode mnie gratulacje. Jak coś mówię to staram się dotrzywać słowa. Chcę pokazać, że potrafię się wznieść ponad podziały klubowe (potrafię?). Uwaga, bo być może, że uczestniczycie w chwili historycznej.
Gratuluję LEGII WARSZAWA i Manchesterowcowi Mistrzostwa Polski 2005/06. Tyle. Nic więcej nie powiem.

A Wiśle dziękuję za ładny mecz, bo widać, że powoli z miniuty na minutę zaczynali grać coraz lepiej. Wynik mówi sam za siebie. Od 01 do 3:1. Szczerze mówiąc, to ja za bardzo nie wiem jakim cudem Wisła to mistrzostwo z rąk wypuściła. Była liderem, liderem, a na koniec nagle wicemistrzostwo. Tego się nie spodziewałam. Mimo wszystko mam nadzieję, że obietnicę wypełnia i w Warszawie zagrają na 120%. Pokażą, że w bezpośredniej konfrontacji są jednak lepsi.

No i jeszcze krótki komentarz do tych zajść w Zabrzu i Krakowie. To po prostu pokazuje jak mizerny jest poziom kibicowania w Polsce i jak wiele jeszcze trzeba z tym zrobić. Się dziwią, że ludzie boją się całymi rodzinami na mecze chodzić. :roll:
11-05-2006 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Ja po wczorajszej kolejce jestem za zamknieciem na dluzszy czas stadionów Górnika Zabrze i Wisły Kraków, jakim prawem "widzowie" stali przy lini bocznej? i dlaczego sedzia nie przerwał w takiej sytuacji spotkania - nie wiem i nie rozumiem tego, ale takie cos trzeba tepic, trzeba nakladac jak najwiesze kary na tych idiotów, pieniężne jak i pobyt w wiezieniu - 2+ lat minimum i dozywotni zakaz wstepu na stadiony, trzeba zrobic z tym porzadek jak kiedys zrobiono w Aglii

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
11-05-2006 17:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Red napisał(a):i dlaczego sedzia nie przerwał w takiej sytuacji spotkania - nie wiem i nie rozumiem tego, ale takie cos trzeba tepic, trzeba nakladac jak najwiesze kary na tych idiotów, pieniężne jak i pobyt w wiezieniu - 2+ lat minimum i dozywotni zakaz wstepu na stadiony, trzeba zrobic z tym porzadek jak kiedys zrobiono w Aglii

Najgorsze było to, że przy tej lini bocznej stali chłopacy gdzieś tak w moim wieku, czyli 14 lat, góra 16 i też wbiegli na boisko :? Ja narazie nie wbiegam i zresztą nie zamierzam.

Co do Legii, no to tylko gratulacje za wygranie sezonu, nie intersuję się Orange Ekstraklasą, tak więc nie opowiemn całej hisotrii od początku sezonu, jak to grali itp.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
11-05-2006 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Red napisał(a):Ja po wczorajszej kolejce jestem za zamknieciem na dluzszy czas stadionów Górnika Zabrze i Wisły Kraków
to nic nie da...a wręcz pogorszy sytuację...Wystarczy podjąć zdecydowane działanie w sprawie kar,identyfikacji kibiców i będzie jak w Angli - płotek do kolan.
11-05-2006 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #38
 
Tych dwóch kibiców Evertonu co zrobili zadyme na podczas meczu United vs. Everton dostali 1,5 roku w wiezniu i 10 lat zakazu wstepu na stadiony w Anglii. W Polce hu** sobie z tego robią, same zadymy, to co sie działo w Zabrzu, Krakowie, Łodzi przeszło wszelkie pojęcie i tylko utwierdziło mnie w tym, że w Polsce są hu** a nie prawdziwi kibice. Za to nigdy nie wybiore sie na I ligowy stadion..

Under The Boardwalk - United Warriors
11-05-2006 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Wojtek podzielam calkowicie twoje zdanie - dopoki w Polsce nie zrobią z tym porządku tak jak w Anglii (w co wątpie, policja sie boi huliganów) dopóty nie wybiore sie na zaden pierwszoligowy mecz

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
11-05-2006 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roberto Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
tak zabezpieczanie stadionów swoją drogą ale w większości przypadków własciciele obiektów mają uwiązane ręce przez prawo...nasze wspaniałe, unikatowe i niedorobione z każdej możliwej strony.

boli mnie tylko to że takie akcje jak w Krakowie czy w Zabrzu mogą pomniejszyć nasze szanse jako organizatora ME... przeciez Kraków nie dostał się do pierwszej czwórki między innymi przez takie incydenty i wynikające z nich ofiary śmiertelne

po prostu pogratulować głupoty...

EDIT: (L)EGIA MISTRZ !!! :twisted: :twisted: :twisted:
11-05-2006 22:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Po tym co zobaczyłem w telewizji jaka jest ochrona na naszych boiskach to normelnie mnie przeraziło pewnie nie tylko mnie ale teraz nasze szanse na organizowanie ME 2012 znacznie zmalały bo jeśli taka miała by być ochrona na stadionach podczas ME to chyba nikt by cały nie wyszedł ze stadinu a juz napewno nie piłkarze. Widzaiałem w telewizji jak zdzierali podkoszulki z piłkarzy a jak niechciał dac no to oni mu dali ale w buzie chociaz jestem z Elbląga i nie lubie Arki Gdynia to zrobiło mi się szkoda tych piłkarzy gdy kibice Wisły wpadli na murawe. Podsumowując myślę że ten mecz Wisły powinien być oddany Arce czyli że Arka powinna dostać 3punkty. Ciesz mnie to że Legia jest MISTRZEM!!!

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
12-05-2006 07:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
Dobrze, że na mecz w Zabrzu nie pojechałam. Znowu by mi się oberwało, a takto świętowałam mistrzostwo Legii w domowym [a raczej barowym] zaciszu Wink
Teraz tylko wzmocnić nieco tak i linię pomocy, utrzymać większość obecnego składu i jazzzda Big Grin

Zachowania zwierząt [bo kibicami nazwać ich nie można] z Krakowa nie ma co komentować. Mam nadzieję, że ostro ich wszystkich ukarają...
12-05-2006 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
To co dzieje sie w tym kraju to jest po prostu paranoja, tym razem Mirosław Kochalski ktory pełni funkcję prezydenta Warszawy chce zamknąć stadion Legii aż do końca 2006 roku :!: :shock: Przecież co ma do tego stadion, to co działo sie na starówce to nie wina fanów Legii, klubu czy piłkarzy na Łazienkowksiej od dawna nie zdarzyło sie nic co mogłoby komuś zagrozić, nie rozumiem takiej decyzji, jeżeli zamkną stadion wszyscy na tym ucierpią, a Legia nie będzie miała kibiców nawet w Europejskich Pucharach ! GDzie tu logika ? :? Chuliganii i tak będą sie bić jak będzie zamknięty stadion...

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
15-05-2006 15:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Manchesterowiec napisał(a):GDzie tu logika ?

To się nazywa właśnie twórcze myślenie Polaków, którzy pełnią jakąś ważną funkcję administracyjną czy polityczną. Tak samo było z Kaczorem - przed wyborami tyle miał reform do przeprowadzenia i tak się wazelinował do obywateli, a jak już dostał posadę, to sobie zakazuje "obrażania i uciechy" z polityki m.in. w programie Szymona Majewskiego. Idiotyzm, nic więcej. Jeśli naprawdę chcą się bić, to zrobią to w sklepie, w domu, na podwórko w lesie czy w jakimkolwiek miejscu, bo po prostu tak już mają poukładane w tych kapuścianych łbach! Zamknięcie stadionu jeszcze pogorszy tą sprawę, a poza tym - kto chce grać w LM bez kibiców i bez dopingu?

W przypadku awansu Legii do fazy grupowej, Kochalski jeszcze będzie chciał rozbudować stadion ...

capo di tutti capi

MUSC PL
16-05-2006 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
U nas to tak się gada: W Anglii problem kiboli rozwiązali super. Jak oni to super rozwiązali! Oni to tak super rozwiązali, że nie ma co. :roll:
Wszyscy wiem jak to zrobili . Oni też. Więc skoro wszyscy wiemy, że w porze rozgrywania meczu kibol ma się stawić na komendzie a kary mają być nie w setkach a tysiacach, to czemu tak nie jest? Może wychodzą z założenia, że jak im dadza karę 2 000 zł, a nie 200, to kibol i tak zapłaci.
A liczba ofiar rośnie...
16-05-2006 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości