Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatkówka
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Ja również oglądałem ten mecz. Polacy zagrali dobrze, ale bez rewelacji. Znowu występowały głupie przestoje w grze, które mogły nas kosztować utratę tego zwyciestwa, ale na szczęście naszym siatkarzom udawało się uspokoić sytuację i rozstrzygnać poszczególne sety na swoją korzyść. Dziś w nocy drugie spotkanie, mam nadzieję, że również zwycięskie.
15-07-2006 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aveko Offline
Member
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Dzis Polacy wygrali ponownie 3-1. Meczu nie ogladalem, wiem ze nie szło zbyt dobrze Wlazłemu ale Szymanski dobrze go zastapil. Bardzo dobry mecz także Swiderskiego. Ciesza dwie wygrane.

Górnik Zabrze & Manchester United
1997 - 2007
To juz 10 lat zwyciestw i porazek Smile
16-07-2006 08:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Miałem zamiar oglądać to spotkanie, jednak wytrzymałem tylko do północy, później już nie chciałem się budzić. Kolejny raz wygraliśmy 3:1, Świderski ponoć powiedział, że teraz było trudniej niż w pierwszym meczu (nagłówek na jednej ze stron Tongue ). Nie czytałem żadnych realcji, ale mam nadzieje, że Polacy nie robili tych samych błędów co wczoraj. Chodzi mi tu głównie o to, że trzymali swoją przewagę punktową.
16-07-2006 10:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Ależ jestem zadowolony Big Grin 2 zwycięstwa na wyjeździe i to z USA. Wczoraj dobra gra, w pierwszym secie równo, Amerykanie gdy czuli szansę, to grali dobrze. Wygraliśmy i w drugim secie Sanley i spółka podłamali się i dostali straszne baty. Trzeci set przegrany, ostatni zryw USA opłacił się, jednak już w czwartym poradziliśmy sobie z nimi. Tak jak mówili eksperci w studio, Polacy grają coraz mądrzej, mam nadzieję, że już nigdy nie powtórzy się taka sytuacja jak z Serbią w poprzedniej LŚ.
16-07-2006 12:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #20
 
Jestem zly, bo ustawilem se budzic w telefonie, ale cos widocznei źle zrobilem i nie zadzwonił...eh.

Experci mowili ze te 2 spotkania maja byc najtrudniejsze w naszej grupie. Czyli wychodzi ze reszte tez powinnismy wygrac 8)
Trzeba zaznaczyc ze jeden set wygralismy do 13, ladnie.
Jakby jeszcze Wlazły wszedl w swoj rytm to pozamiatane w grupie.

amor patriae nostra lex
16-07-2006 13:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Świderski mówił, że ten mecz był trudniejszy, ale w telewizji pierwsze dwa sety wyglądały na dosyć łatwe. Potem Amerykanie zmobilizowali się i wygrali trzeciego seta i wtedy było faktycznie ciężko, bo gracze USA byli na fali. Udało się jednak wygrać ten mecz i jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji po inauguracyjnych spotkaniach.
Wlazły rzeczywiście nie grał zbyt dobrze i zszedł już w pierwszym secie, a Szymański prezentował się nieźle, więc nie było powodu, aby ponownie wprowadzać Mariusza. Dobrze zagrał Świderski, trochę słabiej niż w poprzednim meczu Murek, który, jak na siebie, zepsuł dość dużo wydawałoby się prostych piłek. Winiarski, któy zmienił na chwilę Dawida, zagrał jeszcze gorzej, dlatego przez większość czasu Murek przebywał na boisku.

Zashi napisał(a):Experci mowili ze te 2 spotkania maja byc najtrudniejsze w naszej grupie. Czyli wychodzi ze reszte tez powinnismy wygrac

Moim zdaniem, Serbia i Czarnogóra (bo pod taką nazwą występują jeszcze w tej edycji Ligi Światowej) jest lepszą drużyną niż USA, dlatego te dwa zwycięstwa jeszcze niczego nie oznaczają. Nie należy też lekceważyć Japonii, która przecież pokonała w pierwszym meczu Serbów 3-0. Dla mnie to było duże zaskoczenie. Zobaczymy, jakim wynikiem zakończy się dzisiaj drugie spotkanie tych zespołów.
16-07-2006 14:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aveko Offline
Member
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Dzis bardzo wazny mecz, ktory jesli dobrze sie potoczy moze pomoc uwierzyc nam ze mozna wyjsc z pierwszego miejsca w grupie! O 20;00 gramy z Serbia&Czarnogórą - faworytem naszej grupy. Zawsze realnie patrze na mozliwosci polskich sportowcow ale dzis jestem dziwnie pewien ze bedzie zwyciestwo Smile Tak wiec do sklepu po artykuły spożywcze a o 20 wszyscy przed TV Smile TVP3 Smile

p.s. Wie ktos ile druzyn wychodzi z grupy?

Górnik Zabrze & Manchester United
1997 - 2007
To juz 10 lat zwyciestw i porazek Smile
21-07-2006 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #23
 
1 druzyna wychodzi z grupy. Tak dzisiaj trudny mecz. Serbia jest jednak stara, wiec licze na 3:1 dla naszych.

amor patriae nostra lex
21-07-2006 17:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Niestety nasi siatkarze przegrali z Serbami 3:1 w setach. Popełnialiśmy ciągle te same błędy, złe odbieranie piłki, nieskuteczny atak. W ostatnim secie Polska bardzo dzielnie walczyła, ale lepsi okazali się gospodarze. Z gry Polaków jestem trochę zadowolony, były błędy, ale na waleczność też nie można narzekać.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-07-2006 11:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #25
 
Oczywiscie ze nie mozna narzekac! Jesli dzisiejszy mecz w wkonaniu Polaków bedzie wygladac jak koncowka seta 4 to mamy zwycieztwo w kieszeni. Do boju Polsko!

amor patriae nostra lex
22-07-2006 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Raul Lozano mowil ze nasi nie zagrali na swoim normalnym poziomie, ale mysle ze dzisiaj sie zmobilizuja i pokonaja Serbow.Wczoraj srednio zagral Wlazły,ktory przyzwyczil nas do wysokiego poziomu,ale w koncu kilka miesiecy temu wziol slub wiec niemazna za duzo od niego wymagac.
22-07-2006 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #27
 
Szkoda niestety 2 przegrana, teraz 2-3. Mecz trzeba powiedziec nie byl porywajacy w naszym wykonaniu. Było pare momentow przeblysku, ale ogolnie to slabo.

amor patriae nostra lex
22-07-2006 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Grzeho napisał(a):ale w koncu kilka miesiecy temu wziol slub wiec niemazna za duzo od niego wymagac.

A co to ślub jakoś znacząco wpływa na formę zawodnika? Moim zdaniem na pewno nie i nie wiem skąd ty takie tezy bierzesz.

Dzisiaj przegraliśmy drugi mecz z Serbami. Tym razem 3-2. Wydaje mi się, że nasza gra była nieco lepsza, jednak wciąż Polacy nie grali na swoim normalnym poziomie. Nastąpiło jakieś wahanie formy, Lozano mówił wcześniej, że jeszcze coś takiego może występować, bo to przecież początkowy etap przygotowań do MŚ. Nie jest źle i myślę, że w kolejnych spotkaniach będzie na pewno lepiej i forma naszej reprezentacji będzie z meczu na mecz rosnąć.
22-07-2006 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
No nie wiem, ja od dłuższego czasu nie oglądałem już meczy Polaków. No, ale muszę powiedziec że nie zmienilsmy za bardzo stylu gry, przez ostatnie lata.
- cały czas słabo serwujemy
- ciągle za słaba asekuracja
- wciąż robimy dziecinne błędy
- no i zawsze atakujemy z drugiej. . .

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
22-07-2006 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Również mi się zdaję, że zagraliśmy dzisiaj nieco lepiej niż wczoraj, ale znowu nie daliśmy z siebie wszystkiego. Były piękne momenty w grze Polaków np. gdy zdobyliśmy bodajżę 9 punktów pod rząd, dobre zagrywki, ataki. Ale czasem było wręcz źle, poraz kolejny zły odbiór piłki po zagrywce, czasem niezrozumienie. Trzeba teraz zapomnieć o tych dwóch porażkach i pokazać klase w Polsce, przed własną publicznością.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-07-2006 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości