Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #106
 
Petrescu (pis.) postepuje troche jak Benitez. Sciaga pupilkow, z czego byc moze niektorzy nie umieja grac. Ale dla mnie to dobrze - kibicuje Lechowi.

Dzisiaj trener Lecha - Smuda - wraca na stare smieci, ale w innej roli Smile Ciekawe kto wygra. Licze na Kolejorza Wink

amor patriae nostra lex
05-08-2006 14:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #107
 
Zashi napisał(a):Petrescu (pis.) postepuje troche jak Benitez. Sciaga pupilkow, z czego byc moze niektorzy nie umieja grac. Ale dla mnie to dobrze - kibicuje Lechowi.

Dzisiaj trener Lecha - Smuda - wraca na stare smieci, ale w innej roli Smile Ciekawe kto wygra. Licze na Kolejorza Wink
Zdziwię się jak Lesiu nie wygra.Zagłębie ostatnio ma spory kryzys,choć bramkowy remis też może paść.MNie martwi postawa Wisły.Wszystko wskazuje na to ,że ośmieszą się w purcharze UEFA.Zamiast sprowadzać rumunów trzeba było dokonać 1-2 porządnych transferów do napadu,a nie teraz płakać ,że kontuzje.
05-08-2006 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #108
 
Ciekawa, ale nudna zarazem moim zdaniem kolejka: dotychcasowe wyniki:

Cracovia 1-0 Odra
Groclin 1-1 Legia
GKS Bełchatów 1-0 Widzew
ŁKS Łódź 0-0 Łeczna
G. Zabrze 0-3 Pogon
Arka 0-0 Wisła K.
Zagłebie 0-0 Lech

Cos malo gramek. Tylko mecz w zabrzu byl pewnie jako taki. Czeka nas jeszcze jeden mecz w niedziele:
Korona - Wisła Płock

amor patriae nostra lex
05-08-2006 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #109
 
Zashi napisał(a):ŁKS Łódź 0-0 Łeczna

Miałem nadzieję, że po tym jak ŁKS wygrał bez problemów z Pogonią z Łęczną zaprezentują się podobnie. Niestety zdołali tylko zremisować i to bez bramkowo. Spotkanie nie miałem nigdzie przyjemności oglądać, zobaczę jutro czy Łódzki KS chociaż pozostawił po sobie dobre wrażenie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-08-2006 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #110
 
Ależ nudna kolejka :? Po dobrym starcie ligi, teraz powrót do normy. Legia fatalnie, Szachtar ma prostą drogę do bram LM. Słabo ŁKS, dziwne, że rozgromili 4-0 Pogoń, a teraz nie mogli pokonać prezentującej ten sam poziom Łęcznej. W Krakowie zapewne nudny mecz, o czym świadczy wynik. W Lubinie pewnie też, bo Zagłębie jest w dołku, a Lech nie jest zgrany ze sobą. Wynik tylko to pieczętuje.
Liczę na dobry mecz jutro, może Korona i Wisła pokażą się z lepszej strony, niż wczorajsi i dzisiejsi ligowcy.

Edit: No to się chłopaki nastrzelały. 0-0 po średnim meczu - nie było źle, ale zabrakło bramek. Dziś było widać, że jednak brakuje kogoś, kto strzelałby gole dla Korony, bo przesunięcie Bonina do przodu to nie jest dobre wyjście.
05-08-2006 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #111
 
Niedawno skończyły się derby Łodzi. Ku mojej radości, RTS ograł ŁKS 2-1 po ciekawym i twardym meczu. Pierwsza połowa to dominacja młodych, ambitnych Widzewiaków. Koncertowo w środku pola, dobrze wspomagali ich napastnicy. Już na samym początku seria rzutów rożnych dla Widzewa, aż w końcu Tychowski głową trafił do siatki. Ataki Widzewa nie ustawały, a ŁKS bazował głównie na podaniach do Kmiecika, który próbował strzelać z daleka. Jeden z ataków RTSu przyniósł drugą bramkę - Bogunovic strzałem tuż przy słupku uradował komplet widzów na stadionie. Wydawało się, że Widzew w pełni kontroluje boiskowe wydarzenia..nic bardziej mylnego. W ostatnich 2-3 minutach ich myłsi były już w szatni, a ŁKS po ładnej akcji, wrzutce Kolendowicza zdobył gola, którego autorem był Madej. W drugiej połowie sytuacja obróciła się o 180 stopni, to Łódzki KS przejął inicjatywę, a gospodarze z każdą minutą opadali z sił. Udało im się uchronić bramki przed najgroźniejszymi atakami gości, którzy w końcówce również nie wytrzymywali kondycyjnie. Na ostatnie 15 minut na boisku pojawił się bożyszcze widzewskiej publiczności, Bartek Grzelak. Wprowadził on spokój do drużyny, kilka mądrych, dojrzałych zagrań z jego strony - czyli to, czego brakowało większości z graczy Widzewa. Ostatecznie RTS dowiózł prowadzenie do końca. OLE OLE! WIDZEW OLE!
11-08-2006 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #112
 
Ciekawa kolejka. Moim zdaniem najlepsze mecze to:

Korona 2-2 Lech
Lechici ladnie odrobili strate 2 bramek. Widac ze maja serce do gry. Bravo!

Legia 1-2 Bełchatów
Ciekawie sie robi w warszawskiej druzynie. Wygrana, remis i porazka w tym sezonie. Gdzie ta silna Legia? Belchatow jako jedyny ma wygrane wszystkie mecze.

Zagłebie Lubin 4-3 Cracovia
Grad bramek doslownie. 7 bramek to tyle ile padlo w poprzedniej kolejce. Oby tak dalej!

amor patriae nostra lex
13-08-2006 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #113
 
Dzisiaj pierwszy mecz nowej kolejki:

Gornik Zabrze 0-0 Widzew Lodz
Nic dodac nic ujac - dlaczego brak bramek?

Mam nadzieje ze ta kolejka nie bedzie bezbramkowa, bo jutro jade na mecz Lech - Cracovia. Z moim skromnych obliczen wynika (czyt. chcialbym tak) 5-4 dla Lecha po dramatycznej walce. Ale kazdym innym wynikiem na korzysc Kolejorza niepogardze Wink

amor patriae nostra lex
18-08-2006 22:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #114
 
Oj Widzewek trochę zawiódł. Obiecujący początek, potem porażka z, jak się okazuje, liderem ligi, wygrane derby a teraz remis z pewnym spadkowiczem. Brak stabilizacji, jednak z czasem Probierz powinien odpowiednio poukładać tą drużynę.
Tyle o wczoraj, dziś rozegrano 5 spotkań 4 kolejki OE.
Pierwszy, chyba najgorszy mecz dzisiaj - Łęczna - Arka. Minimalne zwycięstwo Łęcznej. Kubica w 57 minucie i to tyle. Ahh, po co taka wieś jak Łęczna w lidze. Nie dość, że nic nie wnosi do ligi, to jeszcze zaniża frekwencję.
Lider, BOT Bełchatów, podejmował Wodzisław. Spodziewałem się zwycęstwa GKSu, ale nie w takich rozmiarach. Bełchatów jest na pełnym gazie, wygrywa, co popadnie. Ujek, Matusiak, Popek, Strąk i Garguła dla BOTu, honorowe trafienie dla Odry zaliczył Chmiest.
W Płocku pierwsze zwycięstwo odnisła tamtejsza Wisła. Pokonała wielką (:lolSmile Pogoń 2-1. Gole Doska, Michalka i Danilo dla Pogoni. W składzie Szczecinian aż trzech Polaków :?
Przy alei Unii ŁKS podejmował Legię. Legia w dołku i z dziurą w obornie przystąpi do meczu z Szachtarem... Jędrzejczyk, Surma i Balde to zestaw obrońców, który Wdowiec przygotował na ŁKS. Imo Surma zagrał lepiej, niż ten cały Hugo - zdecydowanie nietrafiony transfer. Łódzki KS wygrał 2-1, mimo wszystko niespodzianka, bo jednak Legii, chciażby za nazwę, olać nie można. Samobój Hajty, chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy Arifovic wyrównał i Niżnik z karnego dołożył 2 gola dla ŁKS. Podsumowując ten mecz można stwierdzić, że Szachtar już jest w LM.
Na deser zostawiłem Leszka i Cracovię. Kolejny n i e s a m o w i t y mecz Lecha. Jeszcze w pierwszej połowie Kucharski walnął swojaka, w drugiej połowie Moskała i Pawlusiński i jest 0-3. A Leszek, jak to Leszek dopiero się obudził i w przeciągu 10 minut zrobiło się 3-3 :lol: Bąk, Wachowicz i Wasilewski. Mogło się wydawać, że Poznaniacy jeszcze strzelą 4 gola, a tymczasem Giza zapewnił Cracovii zwycięstwo w ostatniej minucie. 3-2 z Płockiem, 2-2 z Koroną, 3-4 z Cracovią i 3-4 z Lubinem. Teoretycznie dobra obrona Poznania, a Lech stracił już 12 goli... Oj, co by się działo, gdyby Lech nie przesypiał pierwszych połów...
19-08-2006 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #115
 
Bełchatowianie widać rozkręcili się. 4 mecze Orange Ekstraklasy i obecnie 4 zwycięstwa. Na dodtake zdołali pokonać Legie Warszawe. Tongue . Ładne spotkoanie także mozna było obejrzeć w Poznaniu gdzie niestety Poznaniacy polegli Cracovi 3-4. Legia ciągle bez formy tym razem przgerali 2-1 z łódzkim ŁKS i jak tak dalej będą grać to mistrzostwo szybko może im prysnąć. Górnik wywalczył remis z Widzewem bo dość dobrym spotkaniu. Mieli wiele okazji których jednak nie wykorzystali. :roll: Górnik łęczna zdołała pokonać Arke Gdynia która jeszcze w tym sezonie nawet bramki nie strzeliła :roll: Wisła pokonała Pogoń 2-1. To tyle z lepszych spotka n, praktycznie wszystkich :wink: Dzisiaj fajne spotkanie pomiędzy Wisła Kraków a Koroną Kielce :wink:

Cytat:Oj Widzewek trochę zawiódł. Obiecujący początek, potem porażka z, jak się okazuje, liderem ligi, wygrane derby a teraz remis z pewnym spadkowiczem.
Ja bym tak łatwo górnika nie skreślał. Są obecnie w OE gorsze od nich drużyny. Obecnie zajmują 11 miejsce w tabeli, zagrali dobre mecz z Widzewem. Zobaczymy ja jednak jako mieszkaniec Śląska chce by każda drużyna zdołała się utrzymać. Smile
20-08-2006 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #116
 
J***ć PZPN! Maly, gruby i lysy sprzedawczyk na lini pokazal spalonego ktorego nie bylo!! Padl wtedy gol na 4-3 dla Lecha. Byla to 89' minuta! A wiec dla mnie Lech wygral 4-3.

LECH, LECH - KOLEJORZ!

Braki dla Cracovi padly raczej nie z ich dobrej gry, a z bledow Lecha. Za to braki Kolejorza to inna sprawa. Sam sobie je wypracowal. Dziekuje chlopaki, ladny mecz.

amor patriae nostra lex
20-08-2006 11:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #117
 
Bardzo cieszę sie z wygranej ŁKS-u, zwłaszcza z takim zespołem jakim jest Legia. Liczyłem w tym meczu na remis, ponieważ ostatnio Warszawiacy nie radzą sobie najlepiej. 3 punkty bardzo mnie zaskoczyły, oczywiście pozytywnie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
20-08-2006 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #118
 
Cytat:Pomocnik Zagłębia odchodzi do Turcji

Pomocnik Zagłębia Lubin Maciej Iwański odchodzi do tureckiego klubu I-ligowego Antalyaspor Kulubu. Zawodnikowi bardzo zależało na transferze, dlatego zarząd klubu poszedł piłkarzowi na rękę.
Szok... Taki utalentowany gracz, z reprezentacyjnymi aspiracjami jedzie do jakiegoś tureckiego słabeusza, w którym pewnie i tak będzie grzać ławę. Szkoda, że Maciek podjął taką decyzję.
22-08-2006 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #119
 
Legia zagrała wczoraj w końcu naprawde dobre spotkanie i rozgromiła Wisłe Płock aż 5:0! takiego meczu oczekiwalismy od mistrza Polski, mam ogromną nadzieje, że od tego spotkania Legioniści wrócą do swojej optymalnej formy z poprzedniego sezonu Wink Najwazniejszy będzie wyjazdowy mecz we Wiedniu z Austrią, jeżeli zgaramy tak jak wczoraj jestesmy w stanie tam wygrać albo przynajmniej zremisować 2:2. 8)

Bramki dla Legii we wczorajsyzm meczu strzelali: Elton, Janczyk, Roger, Radović, Kiełbowicz, niestety rzutu akrnego w ostatniej minucie nie wykorzystał Edson.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
18-09-2006 08:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #120
 
Mnie osobiście zaczyna denerwować polska liga. w minionej kolejce padły 4 remisy i 4 razy wygrywali gospodarze. Naprawdę nie widzę atrakcyjności i właśnie dlatego coraz bardziej odechciewa mi się oglądać Orange Ekstraklasa późnym niedzielnym wieczorem, bo wolę wyspać się, niż spać przed TV, kiedy mecz w mecz to wynik 0:0... :x

Co do samej Legi to mało brakowało, a wygraliby 6:0, ale i tak wynik, który uzyskali to okna światowe, choć wiadomo, że nie zdarzają się za często. Wisła remisuje, a szkoda, Korona na wyjeździe skromnie wynikiem 1:0 zdobywa 3 punkty. I to by chyba tyle było ode mnie.
18-09-2006 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości