Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatkówka
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #136
 
Kuba_^^ napisał(a):Tym razem pewnie pokonaliśmy Tunezję.

Aż tak pewnie nie było. Jedynie w drugim secie mieliśmy wyraźną przewagę (dzięki bardzo dobrej grze blokiem). Jednak spotkanie bardzo dobre w wykonaniu Polaków i nadal bez straty seta. Jutro Kanada i też trzeba wygrać!
25-11-2006 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #137
 
Ależ ciężko się grało Polakom... Zagrywka nie chodziła, jak powinna. Wzorowo natomiast zagraliśmy w ataku i w obronie, niezłe przyjęcie i dobry blok dało nam zwycięstwo 3-0. Mam przyjemność wreszcie wyróżnić Gacka, który bardzo ładnie ustawiał się do obron, a i odbiór dobrze funkcjonował. Im dalej trwa turniej, tym Gacek gra coraz lepiej, do tego bardzo dobrze Świder. Martwi mnie sytuacja Wlazłego - przebąkiwał coś o tych słynnych skurczach, dziś dużą część meczu grał Szymański. Jeśli to związane z tymi skurczami, to bardzo źle...
25-11-2006 15:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #138
 
Valverde napisał(a):Martwi mnie sytuacja Wlazłego - przebąkiwał coś o tych słynnych skurczach, dziś dużą część meczu grał Szymański. Jeśli to związane z tymi skurczami, to bardzo źle...

Owszem. Jeszcze jutro na slabsza Kanade moglby zagrac Szymanski a Wlazly tylko w kryzysowych sytuacjach. Mariusz bedzie bardzo potrzebny na Serbie i Rosje.

Zreszta Serbia stracila seta z Portoryko przegrywajac go do 20. Wiec mamy szanse z nimi. Zreszta zawsze mamy szanse. Jestesmy jednym z najlepszych zespolow na swiecie :!: :!: :!:

amor patriae nostra lex
25-11-2006 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #139
 
POLSA 3-2 ROSJA

To byl horror! W domu obejzalem 2 sety i myslalem ze Rosja gladko wygra 3-0, ale dochodze do szkoly wchodze na swietlice i myslalem ze to inny mecz. Kilka zmian i nasza reprezentacja zaczela grac wspaniale. Wprawdze mam maly ochrzan bo sie zasiedzialem i cale GDDW oraz prawie cala matme tam przesiedzialem, ale warto bylo. Imponowal mi blok oraz to ze kazda pilke mielismy na rekach, chociaz nie wszystkie bronilismy oczywiscie.

Wygralismy za to, ze Rosja nie chce naszego miesa!

A teraz troche dziwnie:
...szkoda, ze 2 sety stracilismy...

amor patriae nostra lex
28-11-2006 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #140
 
Oglądałem niestety powtórkę spotkania, ale naprawdę były emocje, nawet przy tym, że wynik już znałem Wink

Nie pamiętam już kiedys to przegrywając 2:0 wygraliśmy 3:2. Kiedyś było zupełnie odwrotnie... wygrywaliśmy 2:0, aby przegrać 3:2, lecz dzisiaj pokazaliśmy swoją dobrą grę i ograliśmy Rosjan, którzy w siatkówkę grać przecież umieją. Te długie wymiany piłek po czym zdobywaliśmy punkt.. to były wielki emocje. Jutro rano wstaje, choć z pewnością całego spotkania nie obejrzę, gdyż muszę iść do szkoły Sad

POLSKA :!:

Zashi napisał(a):Wygralismy za to, ze Rosja nie chce naszego miesa!


:shock:

Zashi napisał(a):A teraz troche dziwnie:
...szkoda, ze 2 sety stracilismy...

Z Rosją to lepiej stracić dwa niż trzy sety Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-11-2006 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #141
 
Większość pewnie widziała to spotkanie, jeśli nie na żywo to powtórkę (powtarzają to tak jakby to już był wygrany finał Big Grin ). Wypada tylko pochwalić naszą drużynę. Dziś z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że mamy wreszcie zespół, który potrafi prezentować własny styl i wygrywać bardzo trudne mecze. Wreszcie jest ten charakter, to coś, co potrzebne jest do odnoszenia sukcesów. Brawo!

P.S. W tie-breaku w kilku ostatnich akcjach po zdobyciu punktu nasi siatkarze biegali jak oszalali po boisku na wzór Japończyków. Tylko, że to były prawdziwe emocje, a nie tak jak u Azjatów, którzy po każdym punkcie w meczu tak robią.
28-11-2006 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #142
 
POLSKA 3-0 SERBIA I CZARNOGÓRA

Mecz przebiegał po naszej mysli. Serbowie mieli kilka momentow przeblysku, ale to Polacy dyktowali warunki. Blok - to byla nasza najwieksza sila!
W sobote czas na Bułgarie, a potem z Brazylią badz Serbia (raczej Brazylia). Nasi po prostu nie wiedza jak sie przegrywa. ...i dobrzeSmile

Widzieliscie wynik pierwszego seta Portoryko - Tunezja? 40-38..lol

amor patriae nostra lex
29-11-2006 09:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #143
 
Wspaniale. Gramy z Bułgarią w półfinale i myślę, że mamy spore szanse na pokonanie tej drużyny, gdyż mimo wszystko cenię ją niżej niż Rosję i Serbię. Jednak są oni w formie, więc obecnie mogą być drużyną groźniejszą. Oczywiście liczę na zwycięstwo Tongue Nie ma innego wyjścia. Jak doszliśmy tak daleko to trzeba iść za ciosem, a w finale dać już z siebie wszystko.

P.S. Nie wiecie może, o której jest powtórka dzisiejszego meczu z Serbią na Polsacie?
29-11-2006 17:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #144
 
POLSKA - BUŁGARIA 3:1 :!: :!: :!:

Trudny mecz, niewygodny rywal, ale jednak zwyciężyliśmy i finale zagramy z Brazylią. Wierzę w złoto, wsumie wszyscy Polacy muszą wierzyć w to, że możemy te mistrzostwa wygrać. Szkoda tylko, że w jednym secie roztwoniliśmy 6 punktową przewagę, trochę mnie to zdenerwowało, ale na szczęście wygraliśmy. Brazylia to jeszcze trudniejszy rywal niż Bułgarzy, nie możemy przede wszystkim popełniać dzisiejszych błędów.

POLSKA :!:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-12-2006 09:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #145
 
Mecz był bardzo ciekawy, przede wszystkim wyrównany, Bułgarzy tylko w pierwszym secie zagrali cieniutko, by w dalszej części gry pokazać już klasę. Niepotrebne błędy naszych siatkarzy spowodowały niestety 1:1, ale na całe szczęście, mieliśmy dużego farta wygrywając trzeciego seta, było już 21:23 dla rywali, ale Polacy podnieśli się. Ostatni set także bardzo wyrównany z lekkim wskazaniem na naszych. Często pudłował dzisiaj Wlazły, oby jutro zagrał dużo lepiej, także trzeba więcej punktów nabijać blokiem, bo dzisiaj Bułgarzy łatwo nas oszukiwali. Finał będzie niezmiernie ciekawy!

POLSKA!

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
02-12-2006 09:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #146
 
Szczerze mówiąc to od początku mistrzostw nie wierzyłem, że uda nam się ugrać finał, tak jak siatkarze marzyłem o pierwszej czwórce a tu proszę, mamy już finał. Choć mecz z Bułgarami nie był tak piekny jak z Serbami i Rosjanami .... Dużo błędów no i ten stracony set, który mogliśmy wygrać, nie ma co narzekać, ale w finale takiego błędu popełnić nie możemy, jeśli Bułgarzy pokonali w grupie Brazylijczyków to czemu my nie możemy ? Do boju Polsko !

Under The Boardwalk - United Warriors
02-12-2006 10:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #147
 
Wojtek3 napisał(a):jeśli Bułgarzy pokonali w grupie Brazylijczyków to czemu my nie możemy ? Do boju Polsko !

Bułgarzy pokonali Brazylijczyków w Lidze Światowej, na tych Mistrzostwach Świata przegrali :wink:

Wydaje się, że w dzisiejszym meczu popełniliśmy bardzo dużo błędów i mogliśmy wygrać dużo łatwiej. Jednak moim zadaniem był to wspaniały pojedynek, zarówno w wykonaniu Polaków, jak i Bułgarów. Dlatego tym bardziej należą się brawa dla naszych reprezentantów. Bułgaria gra(ła) znakomicie na tym turnieju (zresztą wcześniej już też) i taki wynik z nimi jest rezultatem bardzo dobrym. Wspaniałe siatkarskie widowisko! To był dziś, oprócz awansu Polaków do finału, najlepsze!
Jutro wygrywamy z Brazylią i święto narodowe!
02-12-2006 12:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #148
 
Fragmenty pierwszego seta wygladamy jakby to byl trening...Na nasze nieszczescie Bułgarzy podniesli sie i bylo 1-1 po dwoch setach. Glownie przez nasze bledy, Wlazlego atakujacego po autach i takie tam a nie dzieki dobrej grze Bulagrow. Poźniej Bułagarzy stawiali wiekszy opor, ale nasi na fali Smile

Trzeba by ladnie zakonczyc mistrzostwa, czyli wygrac wszystkie mecze. Nie mam nic przeciwko wyniku z meczu Francja - Brazylia w grupie, oczywiscie wstaw Polskę zamiast Francji :wink:

amor patriae nostra lex
02-12-2006 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #149
 
Brazylia - POLSKA 3:0

Szczerze mówiąc nie jestem jakoś załamany tą porażką. Brazylii zdecydowanie należało się dzisiaj to zwycięstwo, byli po prostu lepsi. Może gdybyśmy wygrali tego drugiego seta dalsze losy spotkania potoczyłyby się inaczej... Muszę przyznać, że Bąkiewicz dobrze spisał się na pozycji libero Tongue

Miłą niespodziankę sprawił nam także Zagumny, ucieszyłem się z tego bardzo. Myślałem też, że Wlazły został MVP turnieju, jednak wielki błąd ze strony komentatorów... ale i tak miał nominacje to też jakiś sukces Tongue Złota nie ma, ale jest za to srebro co jest dużym osiągnięciem naszych siatkarzy. Tylko żeby z naszymi Polakami nie było jak z Polkami, które wygrały ME i później zaczęły się rodzić konflikty w zespole itp...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-12-2006 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #150
 
Niestety, dzisiejszy mecz pokazał, że jeszcze się boimy meczów o taką stawkę. Byliśmy sparaliżowani, poza tym Brazylijczycy zagrali dzisiaj wyśmienicie. Jednak gdybyśmy grali na normalnym poziomie, jaki prezentowaliśmy w tych mistrzostwach, wynik byłby zupełnie inny.
Nie zmienia to jednak faktu, że jestem bardzo zadowolony z postawy naszych reprezentantów i z całego serca im za to srebro dziękuję. W kraju ogromna euforia, oby tylko Polacy podtrzymali te sukcesy i w kolejnych imprezach prezentowali się równie dobrze.
No i pochwała dla Michała Bąkiewicza za dzisiejszą grę na libero Tongue Zaprezentował się bardzo dobrze. Gratulacje.
Gratulacje oczywiście dla całego zespołu. Dziękujemy!
03-12-2006 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości