Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY from POLAND - wyjazdy...
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
MUSC PL napisał(a):Cześć !
Sorry za tak długą ciszę.
Jeszcze raz dziękuję za "wkład i zaangażowanie" w organizacji wyjazdu do Kopenhagi.
Na szczęście nasza drużyna stanęła na wysokości zadania i awansowała dalej.
Jak zapewne wiecie w piątek losowanie.
Kogo wylosujemy ? Kogo chcielibyście żebyśmy wylosowali?
Myślę że najważniejsze to uniknąć Barcelony.
Lille chyba najłatwiejsze do ogrania.

Pozdrawiam
MUSC PL

Osobiescie najbardzieiej licze na to, że wylosujemy AS Rome, Lille bądź Real, wszystkie wyjazdy barzo atrakcyjne szczególnie ten ostatni, a co do dwóch pierwszych to nie sądze że byłby problem z ograniem Romy i Lille a wyjazdy do Rzymu i Paryża nie będą aż tak drogie a bilety na mecz byłyby raczej na pewno Smile

Pozdro

WE ARE UNITED :!:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
11-12-2006 14:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #62
 
Nie znam francuskiego ale wydaje mi się, że Lille nadal będzie rozgrywało swoje macze na stadionie LENS. Gdybyśmy ich jutro ich wylosowali i jeśli ktoś jest w stanie to potwierdzić to proszę o info.

United We Stand
14-12-2006 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #63
 
Miałem nosa z tym Lille Smile
Na stronie United jest info, że mecz będzie 20/21.02. na Felix Bollaert w Lens.
15-12-2006 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
MUSC PL napisał(a):Miałem nosa z tym Lille Smile
Na stronie United jest info, że mecz będzie 20/21.02. na Felix Bollaert w Lens.

Ja też liczyłem na Lille, bardzo ciekawy wyjazd sie szykuje, a do Francji nie jest tak daleko, wiec zbieramy ekipe na 20-ego lutego i jedziemy, powoli trzeba sie określić czy jedziemy samchodem/autokarem czy samolotem.

Ja pisze sie na 100% Smile

pozdro

WE ARE UNITED

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
16-12-2006 09:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #65
 
Wylosowaliśmy Lille, czyli wyjazd na pewno wypadnie taniej niż na Real Madryt, FC Barcelone, FC Porto, Inter Mediolan....

Co do tego gdzie grają, gramy w Lens a z Lille do Lens troche jest, także myśle, że przydało by sie szukać noclegów w Lens, a nie w Lille, jeśli by ktoś chciał szukać w Lille oczywiście....

Stadion Lens - 42 tys pojemności i coś podobnego jak w Kopenhadze. Ja na razie wstrzymuje sie z wyjazdem, bo jak wiadomo, czekam na wieści z Dublina, dziś mi kuzyn pisał sms, że coś sie rusza w tej sprawie i raczej do stycznia będe miał czek, także jestem dobrej myśli Panowi.

MU SUPPORTERS CLUB POLAND!

Under The Boardwalk - United Warriors
16-12-2006 10:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
Wstepnie wyglądałoby to tak, że wylatujemy z W-wy 19 lutego a powrót planujemy 21 lutego, lecimy do Lille, a stamtąd pociągiem albo autobusem do Lens to nas wyjdzie zapewne ok. 20 E za. Samolot na razie wychodzi bardzo tanio ok. 300 zł ale trzeba syzbko rezerwować bo pewnie z dnia na dzien będą coraz droższe.

Co do biletu na mecz to jeżeli nie uda sie nic załatwic taniej od Anglików albo od MUSC to moze byc lipa bo sprzedają podobno po 200-300 Euro z tego co mówił Viktor bo gadal z kolesiem na Skype o tym jak pisał kilka postów wyżej. Myslimy zeby zamówić na necie na razie i zobaczyc jak to bedzie wyglądąło czy sie da itp a jak uda sie coś załatwić np. za 100 Euro na sektor UNITED te z Lille sprzedać.

Chetni niech sie wypowiadają!

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
17-12-2006 13:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
Cytat:Co do tego gdzie grają, gramy w Lens a z Lille do Lens troche jest, także myśle, że przydało by sie szukać noclegów w Lens, a nie w Lille, jeśli by ktoś chciał szukać w Lille oczywiście...

Z Lille do Lens wcale nie jest daleko. Rozmawiałem z ojcem o meczu, ale niestety jedyną szansą na obejrzenie United w tym sezonie w LM byłoby wpadnięcie na Bayern, przy ewentualnej grze obu zespołów w dalszych rozgrywkach :wink:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
17-12-2006 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
Tom 59 napisał(a):Manchesterowiec:
Cytat:Takie pytanie do Tom 59, jak sytuacja z biletami ? Z tego co wiem od jutra sprzedaż internetowa ale pewnie tlyko dla stowarzyszenia LOSC Lille ?
Z tego co wiem narazie sprzedazy internetowej nie ma . Od jutra rusza sprzedaz biletow dla kibicow z abonamentem "Privilage" od wtorku dla tych z abonamentem normalnym , a od srody 20.12.2006 dla wszystkich innych. Sprzedaz bedzie wstrzymana miedzym 23 grudnia a 8 stycznia. Nie ma natomiast jeszcze porozumienia ile biletow zostanie przeznaczonych dla kibicow przyjezdnych. Stadion w Lens miesci tylko 35 tysiecy widzow i moga byc problemy z biletami. Mowie tu o twoim przypadku , bo ja juz mam.Jednak z wielka checia pomoge ci go zdobyc, jesli naprawde by cie to interesowalo.

Pozdrawiam

Równiez obawiamy sie o zakup biletow, bo wszyscy wiedzą jak to w takich meczach bywa. Mnóstwo chętnych a ceny astronomiczne więc ze znajomymi liczymy właśnie na kupno biletu, a że osatni wyjazd na mecz wyszedł nas bardzo drogo chcielisbysmy teraz ticket załatwić w przyzwoitej cenie a nie po 200-300 Euro...

Tom 59 napisał(a):Manchesterowiec
Daj znac w miare szybko (to znaczy do srody) jesli naprawde myslisz o przyjezdzie na macz LOSC:MU . Mysle ,ze moglbym kupic ci bilet , lub bilety . W piatek wybieram sie z rodzina na Swieta do Polski, wiec nie bedzie mnie przez pewien czas przynajmniej do 1 stycznia. Przypuszczalne ceny biletow znajdziesz na <!-- w -->http://www.losc.fr<!-- w --> Najlepiej przyjechac samochodem , ale sa takze polaczenia lotnicze z Warszawy , Krakowa i Katowic do Charleroi w Belgii. Bilet kupiony wczesnie kosztuje okolo 66 € w obie strony.

Osobiscie jestem zainteresowany wyjazdem na 100%, wszystko zalezy czy uda nam sie załatwić bilet w rozsądnej cenie, więc jeżeli byłbyś w stanie pomóc byłbym/bylibysmy bardzo wdzięczni. Tylko czy u Was można kupić bilet na sektor UNITED ?

Wstępne zalożenia mam takie jeśli byłby to sektor Lille moge zaoferować 30-50 Euro i liczyć że jak dam jakąś łapówke albo dobrze zagadam z ochroną wejde na sektor MUFC,a jeżeli będzie to sektor UNITED ceny do 60-100 Euro by mnie interesowały.

Co do samolotu to bardziej opłaca sie przylecić do Lille czy do Charleroi w Belgii a potem jechać do Lens ?

Patrzylismy na loty z W-wy do Lille w centralwings za ok. 300 zł w dwie strony.

Pozdrawiam
moje gg 7104547

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
18-12-2006 11:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #69
 
Jest jeszcze jedna, oszczędniejsza opcja.

20.02, 10 rano Wizzair z Katowice do Paris Beauvais. Tam wynajmujemy samochód ( przy 4 osobach wychodzi po 30 euro na osobę - swoją drogą na dojazy z/do lotnisk i pociąg do/z Lens wydalibyśmy więcej ).
W Lens jesteśmy ok 15.

Mecz ( bilety na sektor United będą napewno. Nie wiem tylko ile bo jeszce ich nie ma w sprzedaży )

1 nocleg w Lens w przyzwoitym hotelu w centrum np: Ibis Arras za 35 Euro za osobe/noc.
21go samochodem na lotnisko do Lille i Centralwings do Warszawy.
18-12-2006 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #70
 
MUSC PL napisał(a):Jest jeszcze jedna, oszczędniejsza opcja.

20.02, 10 rano Wizzair z Katowice do Paris Beauvais. Tam wynajmujemy samochód ( przy 4 osobach wychodzi po 30 euro na osobę - swoją drogą na dojazy z/do lotnisk i pociąg do/z Lens wydalibyśmy więcej ).
W Lens jesteśmy ok 15.

Mecz ( bilety na sektor United będą napewno. Nie wiem tylko ile bo jeszce ich nie ma w sprzedaży )

1 nocleg w Lens w przyzwoitym hotelu w centrum np: Ibis Arras za 35 Euro za osobe/noc.
21go samochodem na lotnisko do Lille i Centralwings do Warszawy.

Wojtek a tak nawiasem mówiąc, ile za bileciki samolotem, z Katowic do Francji i z Francji do Warszawy, bo też ważne ...

PS. Napisz mi na PW Twój adres, to wyśle Ci płytke z Kopenhagi bo byłeś zainteresowany, a za niedługo bede wysyłał Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
19-12-2006 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #71
 
Wizzair z Katowic do Paryża ok 150 PLN.
Centralwings z Lille do Wwy ok 25 Euro.

Mam obiecane bilety na sektor United w normalnej cenie (30-70 Euro w zależnośći który sektor dostaniemy ). Myślę, że jestem w stanie załatwić 3-4 sztuki Smile
19-12-2006 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
MUSC PL napisał(a):Wizzair z Katowic do Paryża ok 150 PLN.
Centralwings z Lille do Wwy ok 25 Euro.

Mam obiecane bilety na sektor United w normalnej cenie (30-70 Euro w zależnośći który sektor dostaniemy ). Myślę, że jestem w stanie załatwić 3-4 sztuki Smile

Cena na dzień dzisiejszy jest wyśmienita, ja chyba dzisiaj albo jutro zamawiam bilety lotnicze Smile

Co do biletow to byłoby zajebiscie za taką cene Smile

Pozrawiam

WE ARE UNITED :!:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
20-12-2006 10:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #73
 
Wszystkim obecnym, a zwłaszcza PRZYSZŁYM wyjazdowcom( rośniemy w siłę !!!!! Smile ) życzę Wesołych Swiąt oraz Szczęśliwego nowego roku.

Do Lens jedziemy w 4 osoby.
Z tego co wiem to jeden z naszych "weteranów" wybiera się na wyjazd w marcu do L'pool ( szacunek ! ).

Myślę że przejdziemy Lille i nastęny wyjazd to ćwierćfinał LM.

United We Stand
MUSC PL
22-12-2006 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #74
 
MUSC PL napisał(a):Do Lens jedziemy w 4 osoby.

W 5 Wojtuś, w 5 8)

Zapowiada sie kolejny ciekawy wyjazd, ekipa prawie taka sama jak z Kopenhagi, nie wiadomo jak tam Eric, prawdopodobnie wyląduje na Anfiled Road 8)

Jedziemy w składzie : MUSC, Seki, Ja, Domin i Victor Wink

UNITED!

Under The Boardwalk - United Warriors
22-12-2006 13:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #75
 
MUSC PL napisał(a):Do Lens jedziemy w 5 osoby.
Z tego co wiem to jeden z naszych "weteranów" wybiera się na wyjazd w marcu do L'pool ( szacunek ! ).

Myślę że przejdziemy Lille i nastęny wyjazd to ćwierćfinał LM.
United We Stand
MUSC PL

Super że juz prawie zaklepaliście wyjazd na "ostatni guzik" Smile Jest szansa "weteranie-prezesie" Wink że spotkamy się w Lens (zawsze na ostatnia chwile jest rejsowy autokar) ale to zależy od kilku "czynników". Anfield to dla mnie piorytet na 2007 rok, zwlaszcza że to może byc jedna z ostatnich okazji pojechać do "legendarnej jaskini" największego wroga. Zaraz po Liverpool'u jest rewanzowy mecz na O.T. z Lille, oraz ewntualny mecz FC UNITED.
Jak nie Lens, to myśle że spotkamy się na 1/4finałowym wyjeździe, bo nie biore innej opcji niż wyeliminowanie Lille.
Pozdr.

Przy okazji również składam życzenia wszystkim fanom UNITED (zwłaszcza ekipie Red Army from Poland) "Zdrowych, Pogodnych i rodzinnych Świat Bożego Narodzenia, oraz samych radosnych chwil "z UNITED" w Nowym 2007 roku.

"We are UNITED"

P.S. MUSC - jak juz chyba zostałeś poinformowany to o "wyjazdach" piszemy głównie na innym, bo tutaj niestety są "niewystarczające" warunki...
22-12-2006 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości