Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LOSC Lille vs Manchester United 20.02.07
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #1
LOSC Lille vs Manchester United 20.02.07
Mysle, że już pora zrobić o tym wątek. Za dużo jest na ten temat dyskusji w "Rozgrywkach". Ja osobiście uważam, że pokonamy Lille bez większego problemu w tym meczu. Jak wy myślicie?
Może w tym meczu zagra Kuszczak. VdS w wywiadzie powiedział, że zacznie grać gdy poczuje się w 100% zdrowy. Twierdzi, że nie musi się spieszyć, bo Tomkowi idzie bardzo dobrze.

GLORY GLORY MAN UNITED
12-02-2007 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Mecz z Lille to jedno z najważniejszych spotkań dla Nas już od dawna nie awansowalismy do 1/4 LM, a teraz nadarza sie okazja bo moglismy trafić na gorszego rywala w 1/8 niż OSC Lille, mamy także coś do udowodnienia Francuzom bo rok temu przegralismy z nimi na wyjeździe 1:0. United jest w formie więc myśle ze jestesmy w stanie nawet tam wygrać Tongue Choć i bramkowy remis byłby dobry Wink Dla mnie to spotkanie bedzie podwójnie wazne, gdyż będe na tym meczu Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
14-02-2007 10:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Cytat:nited jest w formie więc myśle ze jestesmy w stanie nawet tam wygrać Razz
Co wy ciągle z tym NAWET. Przecież lille wcale nie jest takie dobre. Liga francuska też nie jest aka świetna. Jedynym klasowym klubem tam jest Lyon.

GLORY GLORY MAN UNITED
14-02-2007 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Andre, może i liga francuska nie jest taka świetna, ale po raz kolejny przypominam ci, że Lille w tamtym sezonie zremisowało i wygrało z MU. Poza tym to, że rywal jest trochę słabszy wcale nie oznacza, iż mamy zapewnione zwycięstwo. Przecież przegrywamy z takim np. West Hamem, więc w futbolu wszystko jest możliwe.
Do spotkania jeszcze niecały tydzień i z niecierpliwością wyczekuję meczu. Więcej o ewentualnych typach, składzie napiszę po meczu z Reading, bo teraz jeszcze to nie ma za bardzo sensu.
14-02-2007 18:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
Po pierwsze nie UNITED vs. LOSC Lille tylko na odwrót.

Po drugie rok temu strasznie lekceważąco podeszliśmy do meczów z Francuzami, nie byli wtedy na szczycie w Ligue1 a potrafili wywieść z Old Trafford 1 pkt oraz pokonać nas na własnym stadionie, co praktycznie wtedy przekreśliło nasze szanse na wyjście z grupy.

Po trzecie w tym roku jestem pełen optymizmu i raczej nie daje większych szans LOSC na wygranie z nami dwumeczu. Sam SAF zapowiedział, że już od 1/4 forsują tempo i bedziemy grali w najsilniejszym zestawieniu, Lille natomiast ma tam ubytek kadrowy, nie wiem co to za zawodnik, ale czytałem, że jedna z ważniejszych postaci w zespole. Także kolejny plus na nasze konto.

Oczywiście bramkowy remis albo i bez będzie dobry, ale nie sądze, żeby UNITED w takiej formie dało sie ograć. Jestem pełen optymizmu.

UNITED!

Under The Boardwalk - United Warriors
14-02-2007 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tom 59 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Seki napisał(a):Dla mnie to spotkanie bedzie podwójnie wazne, gdyż będe na tym meczu Wink

Ja tez, daj wiec znac masz moj numer komorkowy.
Pozdrawiam


Cytat:Do spotkania jeszcze niecały tydzień i z niecierpliwością wyczekuję meczu. Więcej o ewentualnych typach, składzie napiszę po meczu z Reading, bo teraz jeszcze to nie ma za bardzo sensu.



Super! Ja zrobie to samo po meczu z Lyonem, z tego samego powodu.


Wojtek3 napisał(a):Lille natomiast ma tam ubytek kadrowy, nie wiem co to za zawodnik, ale czytałem, że jedna z ważniejszych postaci w zespole. Także kolejny plus na nasze konto.

Chodzi o Kadera Keite, ktory palzowac bedzie za zolte kartki. LOSC bez Keity to oczywiscie w odpowiednich proporcjach, tak jak Barcelona bez Ronaldinio ! Mam nadzieje, ze Kader reprezentant Wybrzeza Kosci Sloniowej pokaze swoj niebagatelny talent w meczu rewanzowym na Old Traford.

[Obrazek: 23-KaderKeita.jpg]

Jednak o tym fakcie wiedzielismy od dawna. Niepokojaca jest natomiast kontuzja Mathieu Bodmera. Tajemnica poliszynala jest, ze ten ofensywny pomocnik (190 cm wzrostu i 90 kg wagi)zadebiutuje w najblizszej przyszlosci w ekipie "Trojkolorowych". A gra w druzynie "Wice-mistrzow Swiata" to chyba wystarczajaca rekomendacja.



[Obrazek: 12-MathieuBodmer.jpg]

Poki co czekamy na mecz z Lyonem, a absencja Bodmera to moze tylko zagranie taktyczne? Tylko cicho sza !!!! Zadnych telefonow do Anglii :wink: !!!

Pozdrawiam Tom 59 [Obrazek: animlillebc2bq2.gif]
14-02-2007 23:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
W UNITED na razie nie zanosi się na żadne zmiany, w meczu z Reading w FA Cup w sobote prawdopodobnie kolejny mecz zagra nasz rodak, Tomasz Kuszczak, będzie to już jego 8 mecz w tym sezonie i 4 rozegrany w najbliższym czasie, czyli duże prawdopodobieństwo, że Tomek wybiegnie na murawe stadionu RC Lens. Byłby to bardzo mi aspekt, ale jakże ryzykowny.

Pozdrawiam

Under The Boardwalk - United Warriors
15-02-2007 08:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
Powtórze się. Kader Keita jak na razie jest najbardziej niecelnym strzelcem w lidze mistrzów. Narazie 9 niecelnych strzałów. Nie wiem dlaczego piszecie, że jest taki ważny. Odda 2 zezy w meczu z MU i co? ??????? :?:

GLORY GLORY MAN UNITED
15-02-2007 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Andre770 napisał(a):Odda 2 zezy w meczu z MU i co? ???????

No i co z tego? Czy to tak dużo? Popatrz sobie ile Rooney niekiedy ma niecelnych strzałów. I pokaż mi te statystyki, bo coś mi się niezbyt dobre wydają.

Poza tym, nawet gdyby był najbardziej niecelnym strzelcem LM to i tak zdobywa dużo goli dla Lille i to się rekompensuje. Wtedy niecelne strzały nie mają znaczenia.
15-02-2007 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Zresztą statystyki nie zawsze mówią o tym, w jakiej piłkarz jest formie. Może by się nagle przebudził, oddał celne strzały i trafiłby do siatki (oby nie) ?

Na pewno będzie trudno z Lille, bo będą chcieli ponownie wypaść dobrze z nami w tym dwumeczu. Trzeba będzie przystąpić w jak najlepszym składzie w tych dwóch spotkaniach, wreszcie trzeba w tej LM osiągnąć coś więcej wreszcie niż dotychczas. Mam nadzieję, że pokonamy "Francuzów", lecz to będzie walka raczej bardzo zacięta.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
15-02-2007 22:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
Dobrze. Szanuje Lille, ale na łatwiejszego przeciwnika nie mogliśmy trafić. Wiem, że w zeszłym sezonie daliśmy ciała, ale wtedy byliśmy po prostu słabsi. Teraz idzie nam świetnie. Szanuje też wasze zdanie, że nie można ich lekceważyć, ja mam swoje.

GLORY GLORY MAN UNITED
16-02-2007 08:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Nie jest istotne to czy to jest Barca, czy Lille. W meczu każdym przeciwnikiem musimy byc maksymalnie skoncentrowani i zagrać jakby to był finał tych elitarnych rozgrywek. Może rzeczywiście statystycznie Lille jest najsłabszą drużyną wśród innych uczestniczących nadal w LM, ale w praktyce nie wiemy jaką formę prezentują teraz, a jaka zaprezentują w meczu z nami. No bo mogą rozegrać jakiś mecz życia i nas po prostu ograć.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
16-02-2007 17:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
marcelo napisał(a):No bo mogą rozegrać jakiś mecz życia i nas po prostu ograć.

Czy wy zawsze jesteście tak negatywnie nastawieni?? :cry: Ciągle myślicie, że każdy mecz będzie "meczem życia" przeciwników. MU po prostu nie zasługuje na porażkę.

GLORY GLORY MAN UNITED
16-02-2007 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Andre770 napisał(a):Ciągle myślicie, że każdy mecz będzie "meczem życia" przeciwników

Daj tu kilka cytatów, że "każdy z nas" tak pisze...

Po prostu nie mówimy: "ogramy ich, bo jesteśmy najlepsi, jesteśmy przecież w pierwsi w lidze i rządzimy i w ogóle jest fanie", po prostu Lille to dobra drużyna, nie tylko na swoim podwórku (mam tu na myśli Ligue 1), ale też w pucharach europejskich pokazuje dobrą grę. A na United się zmobilizują, bo będą chcieli pokazać, że tamte zwycięstwa nie były przypadkiem.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
16-02-2007 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Bycie nastawionym: "Jesteśmy United i nikt z nami nie ma szans wygrac, bo nikt na to nie zasługuje, bo tylko MU zasługuje na wszelkie tytuły" jest poprostu postawą próżną i pyszałkowatą! Piłka nożna nie jest sprawiedliwa!!!
Czy finał LM w '99 był sprawiedliwy dla Bayernu?

Nie jesteśmy sceptykami, ale realistycznie i ostrożnie oceniamy szanse obu teamów. To że jesteśmy czołowym gigantem nie znaczy, że nie mozemy przegrać z głodną zwycięstw ekipą z Francji.

Trochę pokory i spokojnego spojrzenia na naszego przeciwnika.
Pozdro!

[Obrazek: Ole201.jpg]
16-02-2007 23:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości