Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #136
 
Kuba_^^ napisał(a):Szkoda, ŁKS jest wysoko w tabeli, a Wisła Płock nie radzi sobie ostatnio najlepiej, po prostu głupie tracenie punktów z stosunkowo słabymi przeciwnikami.

ŁKS już od kilku kolejek prezentuje gorszą formę i nie prezentuje już się tak dobrze jak na początku rozgrywek. To beniaminek, składu też nie ma oszałamiającego, więc nie możemy aż tak wiele od nich wymagać. Owszem, początek sezonu dobry, ale przyszła trochę słabsza dyspozycja i takie wyniki, jak ten ze słabą Wisłą Płock mogą się zdarzać.
04-11-2006 14:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #137
 
Pejter napisał(a):
Kuba_^^ napisał(a):Szkoda, ŁKS jest wysoko w tabeli, a Wisła Płock nie radzi sobie ostatnio najlepiej, po prostu głupie tracenie punktów z stosunkowo słabymi przeciwnikami.

ŁKS już od kilku kolejek prezentuje gorszą formę i nie prezentuje już się tak dobrze jak na początku rozgrywek. To beniaminek, składu też nie ma oszałamiającego, więc nie możemy aż tak wiele od nich wymagać. Owszem, początek sezonu dobry, ale przyszła trochę słabsza dyspozycja i takie wyniki, jak ten ze słabą Wisłą Płock mogą się zdarzać.

Ja tam jestem zadowolony z remisu ŁKSu, bo byli w czołowce przed tą kolejką mieli tyle punktów ce Legia, a mistrzowie Polski swój mec zwygrali, zrównali sie punktami z Wisłą a w tej kolejce jedna z dwóch innych drużyn która ma sporo punktów równiez straci punkty ze względu na mecz Bełchatów - Korona. Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
04-11-2006 15:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #138
 
Valverde napisał(a):
Zashi napisał(a):Licz sie ze zlowami.
:lol:
A jak to inaczej nazwiesz? Sam Reksio o meczu mówił w podobnym tonie, że popełniają głupie błędy z tyłu i należy się tego wyzbyć. Siła Lecha z przodu jest bardzo duża, ale obrona jest do wymiany.

Owszem - bledy w obronie sa, ale to nie oznacza ze sa frajerami polskiej ligi jak ich nazwales. Mysle ze aktualnie tylko Wisla Krakow i Bełchatów byliby wstanie stoczyc taka walke z Legia na Łazienkowskiej.

amor patriae nostra lex
05-11-2006 11:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #139
 
Właśnie obejrzałem mecz Groclin - Wisła Kraków, w pierwszej połowie zdecydowanie przeważali gospodarze i zasłużenie prowadzili 2:0, w drugiej połowe Wiślacy bardziej uderzyli ale mieli tez sporo szczescia dzieki swietnym interwencją bramkarza, Grolcin zmarnował mnóstwo sytuacji, a Wisła zdobyła w 75 minucie bramke kontaktową po KATASTROFLALNYM błędzie piłkarza Groclinu ktry podał piłke prostu pod nogi Kryszałowicza a ten trafił do pustej bramki... masakra... w 91 minucie znowu błąd zawodnika z Grodziska... Paweł Brożek i 2:2...

lige mamy ciekawą:
Wisła 25 pkt
Legia 24 pkt
Bełchatów 24 pkt

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
05-11-2006 16:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #140
 
No i proszę, Wisełka pokazał swój charakter i walczyli do końca Wink Mecze Groclinu z Wisłą, nieważne czy zespoły były w formie czy nie, zawsze dostarczały wiele emocji a przede wszystkim bramek Wink Kiedy zobaczyłem wynik do przerwy i poczytałem w relacji jak gra Wisła to byłem przekonany, że przegrają. A tu proszę, najpierw poważny błąd Grolicnu ... -> :lol: No a i gola w samej końcówce który ' smakuje ' najbardziej Wink

JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA :!:

PS. hehe Seki pewnie dom zdemolował ze złości Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
05-11-2006 18:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #141
 
Kolejny bardzo udany weekend na wszystkich frontach oczywiscie najwazniejsze zwycięstwo UNITED, ale wygrały swoje mecze tez FCUoM i Legia, a Wisła wczoraj dostała niezłe baty od Bełchatowa przegrywając u siebie aż 2:4 a co ciekawe było już 0:4 :lol: Legia w piątek pokonując Odre Wodzisław na Łazienkowskiej 2:0 objeła fotel lidera i mamy zupełnie podobny scenariusz do tego z poprzedniego seoznu, gdzie Legia będąc w połowie tabeli mając sporą strate do Wisły zdobywa fotel lidera Smile Mam wielką nadzieje że mistrz pozostanie gdzie jego miejsce czyli w stolicy. Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
12-11-2006 11:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #142
 
Trochę niespodzianek w ten weekend między innymi remis Arki czy wygrana Łęcznej.

Fotel lidera objęła Legia, która z meczu na mecz gra efektywniej i efektowniej, tak jak rok temu gdzie zaliczyli słaby start a mimo to dali rade. Odra jednak to nie był wymagający przeciwnik wieć było pewne że 3 pkt zostaną na Łazienkowskiej.

Znakiem zapytania był mecz Wisły, która grała z rewelacją tej rundy, Botem Bełchatów. Cóż, po 5 minutach Wisła przegrywała już 0-2 po golach Ujka i Matusiaka ( stara sie o niego Legia, wymiana za Piotra W. Wink ). A po 25 już 0-3 i Wisła praktycznie przerawała swoją passę nieprzegranych meczów na Reymonta ( od 2001 r meczu z KSZO ). GKS po przerwie strzelił 4 bramke i dobił Wiślaków, którzy jednak walczyli do konca i zdobyli 2 gole, a kto wie jakby sie potoczyło gdyby gola przed przerwą strzelił jeszcze Mijajlović. Także Wisła narazie spada z 1 miejsca i musi gonić Legie co nie bedzie łatwe, jednak wierze, że to na Reymonta w tym roku bedzie tytuł. Nie zdzierże kolejnego mistrza w Wawie 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
12-11-2006 13:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #143
 
Wojtek3 napisał(a):Nie zdzierże kolejnego mistrza w Wawie 8)

A ja ani w Warszawie, ani w Krakowie (no chyba ze Cracovia, ale to raczej nie mozliwe), wiec mistrz moim zdaniem powedruje do Bełchatowa. Moze mnie wysmiejecie, ale wygrac z Wisla na ich terenie to jest cos. Wygrac z Legia na ich terenie to tez cos. Wiec moim zdaniem GKS to jest taki United w zeszlym sezonie. Wygrywa z silnymi, a traci pkt ze slabszymi. Jesli ustabilizuja forme to powinni wygrac Orange...

amor patriae nostra lex
12-11-2006 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #144
 
Manchesterowiec napisał(a):Legia w piątek pokonując Odre Wodzisław na Łazienkowskiej 2:0 objeła fotel lidera
Wojtek3 napisał(a):Fotel lidera objęła Legia

A właśnie, że nie Tongue Oto dowód: http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,wid,8 ... 346202.872

A więc pierwszy jest GKS i ja się z tego cieszę, bo bardzo podoba mi się postawa tego zespołu w obecnym sezonie i ich wygrana w rozgrywkach byłaby nie lada sensacją.
12-11-2006 16:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #145
 
Pejter napisał(a):A więc pierwszy jest GKS i ja się z tego cieszę, bo bardzo podoba mi się postawa tego zespołu w obecnym sezonie i ich wygrana w rozgrywkach byłaby nie lada sensacją.
Nie uważam, że są w stanie wygrać ligę. Małą zadyszkę już mieli, w każdej chwili może nadejść kolejna. Podziwiam jednak ten zespół - BOT pokazuje, że drużyna bez nazwisk też może znaczyć bardzo wiele.

Tymczasem do końca rundy jesiennej pozostała ostatnia kolejka - niespodzianką in plus jest postawa wielokrotnie chwalonego GKS BOT. Nieźle radzi sobie Zagłębie oraz ŁKS, natomiast in minus zaskakują "Nafciarze" oraz Lech - wszyscy liczyli, że Lech namiesza w czołówce, a tutaj spore rozczarowanie - "Pyry" są siódme ze stratą 7 pkt.

Na pewno podobać się może gra Lecha i Korony - ładny, radosny futbol - szczególnie u tych drugich, bo w tym wypadku idzie to w parze z dobrą defensywą.
15-11-2006 23:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #146
 
Bez wątpienia największą bitwą o mistrzostwo stoczą pomiędzy sobą Legia i Wisła. Wątpie, żeby BOT dotrzymywał im kroku do samego końca, choć mają w swoim składzie nie jednego rep. Polski i wogole doswiadczonych zawodników. Jest to bardzo pozytywne dla mnie zaskoczenie, gra i forma tego zespołu. Zobaczymy jak długo dadzą tak rade Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
16-11-2006 10:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #147
 
Mam nadzieję, że ktoś kiedyś przerwie hegemonię tych 2 najmocniejszych Polskich zespołów. Legia to tradycja ogromna... Wisła młoda siła. A BOT mam nadzieję zamiesza trochę. Szkoda, że nie ma Ruchu i GKS Katowice w 1 lidze, bo to chyba najbardziej zasłużeni weterani. Górnik Zabrze i Hutnik Kraków. To byłaby dopiero 1 liga Big Grin

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-02-2007 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #148
 
Nie wiem gdzie więc prze o tym tutaj.

Gracz ŁKS Łódz Tomasz Hajto został zatrzymany za zabicie 74-letniej kobiety. Tomek potrącił ją autem i grozi mu 7 lat więzienia. Podejrzany nie pił. :? Współczuje mu ale z drugiej strony sam sobie załatwił więzienie..

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
16-02-2007 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #149
 
KanT napisał(a):i grozi mu 7 lat więzienia


8 lat.

Do tego ta kobieta weszla na pasy. Z drugiej strony pieszemu zabrania sie wchodzenia na pasy przed jadacym samochodem. Wina jest po dwoch stronach. Jestem ciekaw czy ze wzgledu na to, ze Hajto jest slawny dostanie wyrok. moim zdaniem w zawieszeniu i/lub kare pieniezna.

amor patriae nostra lex
16-02-2007 16:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #150
 
Zashi napisał(a):moim zdaniem w zawieszeniu i/lub kare pieniezna.

Mówiąc szczerze mam takie samo zdanie. Jakos polskie prawo ma sentyment do osób popularnych i raczej nie skazuje ich na jakieś kary pozbawienia wolnosci. No bo na przykład taki Lepper to już dawno powinien grzac miejsce w celi, no a ze jest wicepremierem to ma cos sześć wyroków w zawiasach.

A najśmieszniejsze w tymjest to, że zawsze wszyscy wiedzą o kogo chodzi ale nigdy nie podają pełnych nazwisk. Tak jak w tym przypadku- Tomasz H. :lol:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
16-02-2007 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości