Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #166
 
Ja dzisiaj właśnie jadę na mecz Lech Poznań-Korona Kielce.Szkoda zę taka pogoda(U mnie w Krotoszynie który jest 100km. od Poznania leje deszcz jak nie wiem co).Ale trudno bilety są to nie można okazji takiej zmarnować.Oczywiscie biorę ze soba szalik(no bo jak 1 liga to szalik powinien być).Licze przynajmniej na remis i powrót do gry Henry'ego Qinteirosa(pis.)
Jednak z tego co usłyszalem ze wróci dopiero na mecz z Cracovią(po kontuzji oczywiscie).


HEJ HEJ KOLEJORZ!!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
17-03-2007 09:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #167
 
Do stadionu jest jakies 120km, a Herny wroci dopiero na mecz z Cracovia - to pewne.

W derbach Łodzi bez bramek. Remisu sie spodziewał, ale raczej bramkowego. Niestety nie obylo sie bez interwencji policji po meczu... :?

amor patriae nostra lex
17-03-2007 18:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #168
 
No i Lech mnie zaskoczył. Wygrał pewnie z Koroną 3-0. Bohaterem meczu chyba Piotrek Reiss, który zaliczył bramkę i asystę. Myliłem się co do tego meczu, jednak chyba jestem usprawiedliwiony, bo wszelkie znaki na Ziemi i niebie wskazywały na Kielczan.

W innym meczu wodzisławska Odra zremisowała 1-1 z Groclinem. Wynik mnie bardzo cieszy, bo zespołowi z Wodzisławia najbardziej sympatyzuję w polskiej lidze i mam nadzieję, że wywalczą utrzymanie w najwyśzej klasie rozgrywkowej.
17-03-2007 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #169
 
Zgadzam się z Pejterem co do meczu Korona-Lech.Nawet w typerze głosowałem na Kielce bo Lech ostatnio Remisował i przegrywał.No ale co raz się przegrywa a raz się przegrywa.

Nie cieszy mnie postawa Pogoni która ostatio ciągle przegrywa chociaż ma prawie samych brazylijczyków.Co do meczu Odry z Groclinem to wynik mnie nie cieszy bo kibicowałem Groclinowi i jak Odra spadnie czy nie spadnie przyznam jest mi to obąjętne.

Dzisiaj hit kolejki Bełchatów zagra z Legią Bełchatów powinno wygrać dość gładko. Go Bełchatów :twisted: :twisted: :twisted: .

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
18-03-2007 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #170
 
Arka 2:0 Pogoń
Nie ukrywam, że spodziewałam się remisu w pojedynku tych dwóch zespołów, które sprawiają wrażenie wyrównanych [chociaż tabela może na to nie wskazywać]. Cieszę się z wygranej Arki, bo chciałabym, aby wreszcie Pogoń poleciała do drugiej ligi. Może wtedy beznadziejna polityka transferowa działaczy tego klubu dobiegnie końca...
Fajnie, że Arka zdobywa punkty mimo tak wielkich problemów. Widać, że co dobry trener, to dobry trener Smile

Wisła P. 0:0 Wisła K.
Jakby spojrzeć przez pryzmat ostatniego wyniku Białej Gwiazdy [podział punktów z Arką] taki remis chyba nikogo nie powinien zdziwić, ale jednak pozostaje pewien niedosyt. Przecież to zespół z ogromnymi aspiracjami! A Płock? Płock zajmuje ostatnią pozycję w tabeli i nic nie wskazuje na to, aby miało się to wkrótce zmienić... Cóż... W drużynie z Krakowa są problemy i widać to gołym okiem. Tylko czy ktokolwiek je wreszcie rozwiąże...?

Cracovia 2:4 Zagłębie
Tak, jak było to do przewidzenia - emocji i bramek w tym spotkaniu nie zabrakło a i raczej pewnym było, że zwycięstwo odniesie zespół z gości [co bardzo mnie smuci]. Craxa spada nieco w tabeli, ale mam nadzieję, że szybko zacznie piąć się w górę, chociaż może być o to trudno, gdy w perspektywie ma się pojedynek z Lechem, Groclinem [tu upatruję spore szanse na 3 punkty] i Bełchatowem... Jednak jak będzie - czas pokażę. Ja liczę na jakieś niespodzianki Big Grin

Górnik Z. 2:3 Górnik Ł.
Na moje oko niemała niespodzianka. Chociaż w tabeli dystans między tymi zespołami nie był zbyt duży, to jednak spodziewałam się pewnej wygranej Górnika z Zabrza. Niby do tej pory Zabrzanie zdobyli tylko 1 punkt, przy ani jednym punkcie Łęcznej, ale jednak wydają mi się być zespołem zwyczajnie lepszym... Cóż... Płakać nie zamierzam, chciałabym, aby Górnik spadł, bo w takim wypadku nie trafi tam najlepszy zawodnik mojego Rakowa i całej trzeciej ligi w ogóle Big Grin

Lech 3:0 Korona
Cieszę się, że pomyliłam się, obstawiając pewną wygraną zespołu z Kielc. Naprawdę można było się spodziewać, że trzeci zespół w tabeli postawi ogromnie trudne warunki Kolejorzowi, a tu proszę... Smile Dobry wynik, awans w tabeli i nic tylko się cieszyć Big Grin

Groclin 1:1 Odra
Do tej pory Groclin miał prawie dwa razy więcej punktów od Odry a tu remis. I to w dodatku na własnym boisku. Cieszę się, bo Odrze ten punkcik łatwo nie przyszedł, a na pewno się przyda... Groclin ma czego żałować - tyle nieudolnych ataków przeprowadzili, że aż powinni któryś wykorzystać :?

Teraz niecierpliwie czekam na pojedynek Legii i Bełchatowa. Oj, będzie się działo Big Grin

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
18-03-2007 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #171
 
Futbolowa napisał(a):Na moje oko niemała niespodzianka. Chociaż w tabeli dystans między tymi zespołami nie był zbyt duży, to jednak spodziewałam się pewnej wygranej Górnika z Zabrza.

Tutaj również upatrywałem zwycięzców w drużynie z Zabrza, bo taka sytuacja byłaby lepsza dla Odry, ale niestety nie udało się. Sytuacja nie jest jednak zła.

Futbolowa napisał(a):Wisła P. 0:0 Wisła K.

Ja już nie wiem, co myśleć o Wiśle z Krakowa. Płocczanie to kompletny outsider ligi z pewnym, według mnie, spadkiem. Źle się dzieje w Krakowie...

Cytat:Arka 2:0 Pogoń

I bardzo dobrze. Tępić Pogoń Ptaka. Jak w ogóle coś takiego jest możliwe - brazylisjki klub w polskiej lidze? :roll: Z całego serca życzę im spadku, choć żal mi kibiców, bo ich klub ma wielkie tradycje.
18-03-2007 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #172
 
GKS BOT Bełchatów 3-1 Legia

Muzyka dla moich uszu. Wprawdzie wolalbym aby grał tutaj Lech zamiast Botu, ale i tak jest dobrze. Bełchatów zmieza po mistrza i nikt go nie zatrzymie. Wreszcie skonczy sie panowanie Legii i Wisły.

amor patriae nostra lex
18-03-2007 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #173
 
BOT gra w tym sezonie rewelacyjnie. Widać tutaj mistrzowską rękę Oresta Lenczyka. Mimo, że nie ma już Matusiaka to dalej padają duże wyniki. Naprawdę, jeśli zdobędą Mistrzostwo, to jak najbardziej zasłużenie.

W końcu pokonali 3:1 nie byle kogo, bo Legie, która od lat należy do elity Ligi Polskiej. Natomiast Wisła, która miała w tym roku zdobyć Mistrzostwo, coraz bardziej się od niego oddala. Chyba Adam Nawałka długo nie posiedzi na ławce trenera w krakowskim klubie.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
19-03-2007 07:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #174
 
Wybrałem sie wczoraj z ekipą wyjazdową do Bełchatowa na mecz LEGII. Na miejscie dotarlismy juz na bani 8) NA sektor Legii wbiło ponad 1,5 tys fanów nie trzeba dodawać ze atmosfera w naszym sektorze była fenomenalna Smile Od poczatku do końca doping na maxa a po traconych przez nas bramkach na naszym sektorze nawet na 5 sekund nikt nie ucichł. Wink Znajomi mówili że w TV było tlyko słechać Legionistów Tongue W trakcie meczu oczywiscie wszystkie przyspiewki, labada odtańczone pare razy, race co tu duzo mówić po prostu jak zawsze na Legii Big Grin

NIE PODDAWAJ SIE UKOCHANA MA, NIE PODDAWAJ SIE LEGIO WARSZAWA!

LEGIA TO MY

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
19-03-2007 09:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #175
 
Zashi napisał(a):
KanT napisał(a):No no zashi jutro moja Wisełka z Twoim Lechem gra

Po pierwsze: Moj nick to Zashi.
Po drugie: Eee...nie wiem jak Tobie, ale mi sie wydaje ze L

Ta, Ta. Sory za lukę w informacji. Poprostu ktoś mi powiedzial ze najbliższy mecz z Lechem, a chodziło o najbliższe spotkabnie na WŁASNYM BOISKU.

A co do Twojego nicka, to przepraszam Pana, jeśli uraziłem :shock: .

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
19-03-2007 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #176
 
Ale sie dzieje w Pucharze Ligi Polskiej...

Odra 2-0 Wisła
Bramki:Grzegorzewski i Nowacki.
Powiecie mi, że to tylko malo wazny puchar, ale wynik to wynik, a Odra teoretycznie jest slabsza. Na szczescie pilka to pilka.
Mimo tej porazki Wisla wygrala swoja grupę.

W innym piątkowym meczu Zagłębie Lubin pokonało w Zabrzu Górnika 1:0. Jedynego gola zdobył w 58. minucie z rzutu karnego Jakub Grzegorzewski.

GRUPA A M Z R P Bramki Pkt
1. Wisła Kraków 6 4 1 1 9-6 13
2. Zagłębie Lubin 6 4 1 1 8-3 13
3. Górnik Zabrze 6 1 2 3 5-10 4
4. Odra Wodzisław 6 1 1 4 4-7 4

amor patriae nostra lex
23-03-2007 20:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #177
 
Odra już nie raz i nie dwa sprawiała niespodzianki, pojedynkując się z Wisłą, więc mnie akurat ten wynik nie zdziwił. Zwłaszcza, że Wisła ostatnio nie prezentuje nic specjalnego...

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
23-03-2007 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #178
 
Futbolowa napisał(a):Zwłaszcza, że Wisła ostatnio nie prezentuje nic specjalnego...

No, niestety, ale to prawda. To, co ostatnio prezentuje Wisła, to coś strasznego. Najpierw remis u siebie z Arką (a było już 2:0 dla Krakowian), potem z Wisłą Płock na wyjeździe(ostatnia drużyna w tabeli) i porażka z Odrą do zera :?

Jeśli jeszcze Kuba Błaszczykowski odejdzie po tej rundzie do Borussi, to jestem ciekaw kim będzie grała Wisła. Mam nadzieję, że Bogusław Cupiał nie będzie skąpił środków i kupią kogoś wartościowego, a nie jakiś emerytów, którzy za "nicnierobienie" biorą kasę. Dobrze, że przynajmniej coś młodzieżą zaczyna ta Wisła grać.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
24-03-2007 11:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #179
 
Wisła swego czasu miała bardzo mocną politykę transferową... Cantoro, Uche, Żurawski i Paulista. To transfery które sporo w polskiej lidze namieszały.

Teraz widać, że wisła szyykuje się na kolejne zakupy... sprzedadzą Błaszcza i pewne Brozków też będa cicieli wypromować bardziej.

Ciekawie się zapowiada Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
24-03-2007 12:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #180
 
ee tam Stojko, to już nie ta Wisełka. Znowu trenera mają zmienić podobno :? ... z tych transferow penwnie nic nie będzie, bo Cupiał kase zgarnie. Eeehh żal patrzeć co sie z Białą Gwiazdą dzieje. A ogladalem wczoraj Sportowy Tydzien na tvp3 i byl jakis gość specjalny (nie pamiętam kto) i mówił, że sie szykuje oskarżenie dla Zagłębia za korupcje... ehhhhhhh. Za niedługo się okaże, że Legia mistrzowstwo kupiła....

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
24-03-2007 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości