Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY from POLAND - wyjazdy...
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #106
 
Moej szanse na wyjazd mocno spadły. Największa (i chyba jedyna) szansa byłaby w przypadku wylosowania Bayernu. Ale nie ma co płakać, bo jak pójdzie po naszej myśli, to znajdziemy się w półfinale własnie obok Bawarczyków i wtedy będzie o duuuuzo ciekawiej niż w ćwierćfinale :wink:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
09-03-2007 17:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #107
 
Gracek_11 napisał(a):wtedy będzie o duuuuzo ciekawiej niż w ćwierćfinale


No moze nie az tak duuuzo ciekawiej, bo wyjazd na mecz z Romą byłby fantastyczny, kibice, ogólnie oprawa dosc atrakcyjnie sie zapowiada.

No ale na razie nie ma zadnych konkretów ja sobie daje na razie szanse tak 50/50 duzo sie wyjasni w przyszłym tygodniu.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
10-03-2007 14:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
alfi89 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #108
 
Mam pytanko czy może ktoś wybiera się na jakiś ligowy mecz ?
20-03-2007 18:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #109
 
alfi89 napisał(a):Mam pytanko czy może ktoś wybiera się na jakiś ligowy mecz ?

alfi, już ci Seki wcześniej pisał:
Seki napisał(a):w wietniu/maju chce jechać na OT na mecz z Boro albo West Ham

Z tego, co wiem to obecnie sprawa stoi tak, że chyba Red Army from Poland chce wyjechać na mecz z West Ham :wink:
20-03-2007 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #110
 
Pejter napisał(a):alfi, już ci Seki wcześniej pisał:
Seki napisał(a):w wietniu/maju chce jechać na OT na mecz z Boro albo West Ham

Z tego, co wiem to obecnie sprawa stoi tak, że chyba Red Army from Poland chce wyjechać na mecz z West Ham :wink:
Mi tego nie musisz mówić Tongue

Pejter -> Wiem, chodziło mi o napisanie alfiemu, że obecnie skupiacie się na wyjeździe na West Ham.

Sprawa z biletami bedzie jasna na poczatku kwietnia, jesli będa to zamawiamy bilety lotnicze i lecimy na koronacje UNITED Smile

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
24-03-2007 16:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aneta Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #111
 
Orientujecie się ile kosztuje dojazd do Manchesteru? Kiedy szukałam autokaru to pisało że jakieś 600zł w obie strony. To chyba dużo nie? Jaki polecacie środek transportu?
22-04-2007 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #112
 
Aneta napisał(a):Orientujecie się ile kosztuje dojazd do Manchesteru? Kiedy szukałam autokaru to pisało że jakieś 600zł w obie strony. To chyba dużo nie? Jaki polecacie środek transportu?

W Polsce istnieją tanie linie lotnicze ktore latają do Liverpoolu i Manchesteru nawet za 200 zł w dwie strony tylko trzeba zabukować wczesniej. Nie wiem czy by mi sie chciało jechać za 600 zł prawie 3 dni jak moge za 200 lecieć 2 godz.

Under The Boardwalk - United Warriors
22-04-2007 19:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #113
 
Wszytsko wskazuje an to że jedziemy do Mediolanu na rewanż z Milanem. Prezes leci samolotem, a ja, EricRyan, Dev i prawdopodobnie Pawlo jedziemy samochodem.

2 lata temu jechałem tam autem i wsyztsko było super, oby terz tak samoz tym że wynik lepszy Wink

WE ALL FOLLOW MAN UNITED :!:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
25-04-2007 19:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #114
 
Seki napisał(a):2 lata temu jechałem tam autem i wsyztsko było super, oby terz tak samoz tym że wynik lepszy


Seki rozumiem bledy - ale bez przesady Smile Powodzenia w organizacji.

Wiem, ze kiedys bede musial sie wybrac na mecz, ale na razie nie pozwalaja na to srodki finansowe, a nawet jakby sie znalazły to starszej bym nie przekonał...

~EDIT - "narazie" w porownaniu z "terz" to duza roznica... Tongue

Ciampel -> A mrówka i słoń są porównywalnej wielkości. Błąd to błąd Wink

amor patriae nostra lex
26-04-2007 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #115
 
Zashi napisał(a):ale na razie nie pozwalaja na to srodki finansowe

Zashi rozumiem błędy - ale bez przesady Smile Powodzenia w grzebaniu w słowniku ortograficznym.

Ja niestety bez środków ani na finał FA Cup oraz na mecz na San Siro, ale od nowego sezonu zaczną sie wypady na wyjazdy UNITED i Old Trafford. Prawdopobne wypady to pierwszy mecz sezonu oraz większa wyprawa na mecz LM....

Under The Boardwalk - United Warriors
26-04-2007 14:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Diablo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #116
 
Witam kochane robaczki to ja Diabeł ( o ile ktos mnie pamieta jeszcze) musialem zminic login bo nie pamietam hasla jak by mi mogl admin przyslac do poprzedniego loginu to bylo by super a to by sie zlikwidowalo.

Tak czy inaczej chcialem powiedziec ze jak United znajdzie sie w finale to jestem chetny na wyjazd do Aten biore urlopik, kredyt na wyjazd i musze to zobaczyc jak ktos tez bedzie wyrazal chec wyprawy na final z udzielm United to dajcie znac.

Pozdrawiam

Ciampel -> jak można zapomnieć o chodzącej legendzie forum ManUtd.PL? 8) Witamy w piekle.
27-04-2007 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #117
 
Wyjazd do Mediolanu bardzo udany pomimo kiepskiego występu naszych ulubieńców. Do Mediolanu zawitało 5 fanów Red Army from Poland (a dokladnie MUSC PL) w skladzie: Dev, Seki, Pawlo (debiutant) i Ja czyli EricRyan - ekipa samochodowa, oraz "Prezes" samolotem.
Podroz autem mineła nam dość sprawnie, choc nie obyło się bez śmiesznych sytuacji jak np. mandat w czechach w kwocie 200 koron (28zł Big Grin) za wjazd w ulice z zakazem, przejechanie sarny, oraz nieplanowane "zwiedzanie" wiosek w Czechach i centrum Wiednia Smile W Mediolanie troche sie naszukalismy miejsca parkingowego w niedalekiej odleglosci od San Siro i stacji metra, ale juz kolo godziny 17tej bylismy na placu pod katedrą DUOMO ("serce" Mediolanu). Po spotkaniu z "Prezesem" w godzine zwiedzilismy wszystko co wazniejsze w centrum Mediolanu, a poźniej "strzelilismy" po jednym browarku i udalismy sie tramwajem na San Siro.
Na stadion weszlismy na okolo 45 minut przed rozpoczeciem meczu. Red Army zajeło miejsca na samej górze za jedna z bramek i od poczatku bardzo głośnymi spiewami zachecaliśmy UNITED do walki. Doping bardzo głośny i musze przyznać, że zaprezentowaliśmy się pod tym wzgledem o wiele lepiej od fanów Milanu, zwazywszy na to ze bylo nas mniej (okolo 5,5tyś) oraz że to Milan mial powody do radosnych spiewów podczas meczu. Najlepsze jest to, że nasz doping byl najwiekszy pod koniec meczu oraz tuż po jego zakończeniu co docenili również fani Rossoneri, ponieważ nasze wsparcie dla druzyny do samego konca podsumowali brawami pod naszym adresem! My pogratulowalismy brawami pilkarzom Milanu za awans do finału, oraz za to że poprostu okazali sie lepsi.
Po meczu odrazu udalismy sie w droge powrotną, ale musielismy zrobic sobie wkoncu przerwe na sen (zwlaszcza Dev). Droga powrotna wydluzyla sie nam rowniez z powodu na korki w ... Polsce :/
Wyjazd uwazam za bardzo udany, bo atmosfera na meczu była nie do opisania.
Wielkie dzięki dla współtowarzyszów wyjazdu autem, zwlaszcza dla Dev'a który swoim atem w pierwsza strony przejechal cala trase bez snu, ale również dla Seki'ego który był ogniwem zapalnym (nie musiałem go "podpalać" żeby wybrac sie na tą eskapade") do tego wyjazdu, oraz dla Pawlo za odwage że zdecydował sie jechać z nami moimo, ze wczesniej nas osobiscie nie znal. Specjalnie podziekowania dla "Prezesa" za załatwienie biletów, bo z takim komfortem psychicznym lepiej nam sie jechalo do Mediolanu.
Poraz enty zachecam wszyskich do jeżdzenia na mecze UNITED, a przyklad Pawlo jest bardzo dobrym, ze wystarczy tylko bardzo chcieć a marzenie z wyjazdem na mecz UNITED może sie spełnić.

UNITED!

P.S. Seki może cos napisze wiecej, ja nie mam czasu na opisywanie wyjazdu dokladniej.
03-05-2007 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #118
 
Napisze tez cos od siebie na temat wyjazdu na San Siro Smile

Była to moja kolejna podróz na mecz z Red Army a druga do Mediolanu.

Dev, EricRyan i Pawlo przyjechali po mnie ok. godizny 23:30 na osiedle, Deva i Erica znam juz sporo czasu i bylismy razem juz na kilku meczach. Zatankowalismy do pełnia w Cieszynie a później pojechalismy na granice nawet nie wyjehcalismy z Czeskiego Cieszyna a dostalismy mandat Big Grin tlyko ze 200 koron (czyt.; 28zł) smiech na sali Tongue Droga w tamtą strone mijała mi ok. bo troche sobie spałem choć nie powiem ze wtyle było mi wygodnie :] Dev kup sobie zagłowki :!: Big Grin Po drodze pozwiedzalismy kilka wsi, przejehcalismy słynną sarne Tongue

Koło godizny 15:00 dotarlismy do Mediolanu podjechalismy pdo McDonald's gdzie umyslimy sie troche Tongue Nastepnie odtsawilismy samochód na parking i poszlismy na metro którym dojechalismy do Duomo, słynne centrum Mediolanu, gdzie spotkalismy sie z Prezesem, nastepnie troche pozwiedzalismy, mi sie tak srednio chciało no ale ok Tongue Wypilismy piwko i pojechalismy tramwajem pod stadion, troche to trwało bo był niesamowity ruch, w trawmawju przyspiewki a przed stadionem juz masa ludzi, kilka fotek i wlot na stadion w sektorze MUFC juz wieksząsc kibiców i powoli zaczyna sie doping.

Mimo niekorzystnego wyniku RED ARMY zaprezentowało fantastyczny doping od początku do końca, a nawet po meczu, po meczu jak zaczelismy spiewac gdy Milan wychodził ze stadionu to szok, wszyscy Ci co wychodzili ze stadionu zatrzymali sie i patrzyli w naszą strone oklaskując nasz sektor.

Wiecej nie bede sie rozpisywał bo Eric i Dev juz opisali wyprawe, powiem tylko że wyprawy na mecze MUFC to cos pieknego tego nie da sie opisać, zawsze o tym marzyłem ale gdy trzy lata temu pojechałem po raz pierwszy było to jeszcze lepsze niz sobie wyobrażałem, wyjazdy to jest cos wspaniałego, opanowanie miasta przez kibiców, najlepsi fani w sektoprze gosci itp itd

Koszt wyjazdu nie był dosc drogi bo jechalismy samochodem bez noclegu wyniosło nas to chyba cos ok. 900-1000 zł wiec nie są to aż tak wielkie koszty a przeżycia niezapomniane.

Nastepny wyjazd to byc moze finał FA Cup, choc nie wiem czy dam rade finansowo, a później może cos w sierpniu w lidze a na pewno wrzesien/październik w LM.

WE ALL FOLLOW MAN UNITED :!: :!: :!:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
05-05-2007 11:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mark Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #119
Jedzie ktoś na mecz do londynu
Jedzie ktoś na mecz do Londynu?

Proszę o kontakt <!-- e -->[email protected]<!-- e -->
14-05-2007 12:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróbel. Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #120
 
Jakby ktos jechal na mecz to prosze sie odezwac na nr gg 1770572. Chetnie bym pojechal na jakikolwiek wlasnie w takim "swoim" ze tak to nazwe gronie.

Pozdro
04-07-2007 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości