Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Anglii
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #121
 
Jeśli ktoś mówi mi o rep. Anglii pierwsze co przychodzi mi na myśl to... 98 rok.

Od mistrzostw świata w 98 roku, a właściwie nawet od mistrzostw europy w 1996 roku nikt powtarzam NIKT nie potrafił tak zgrac tej ekipy by zdobywała sukcesy takie jak srebro w ME96.

To co teraz prezentuje Anglia to jest jakiś potężny regres! Gdzie jest Shearer? Sheringham? Owen lub Heskey? Zastopiły ich młode roczniki i szczerze powiedziawszy... to robią to żałośnie!

Wiadomo, wszyscy kochamy Rooneya, ale w obecnej formie raczej powinien sobie odpocząć od reprezentacji. Napastnicy Anglii poprostu... nie mają niczego, co byłoby choć w części tak niesamowite jak to co mieli zawodnicy wymienieni wyżej.

Kiedy w Premiership ostatnio królem strzelcówbył jakić anglik? Kiedy ostatnio w meczu MU z jakimś przeciwnikiem baliśmy się jakiegoś Anglika? Jedynie Lennona i Defoe.

Anglia ma potężny kryzys i potęzny brak w reprezentacji osobowości i geniuszy. Ja od bardzo dawna kibicuje reprezentacji trzech lwów, ale nie mógłbym być obiektywny, gdybym nie powiedział że to tylko cień wielkich dni tego kraju w piłce nożnej. Carragher, Defoe, Terry, Lampard i Bent to jakies sa nieporozumienia jak narazie. Grają jak ogórasy jakieś a nie reprezentanci i następcy takich legend jak Beckham, Linnekerr czy Charlton.

Wydaje mi się, że albo Anglicy zrobią sobie "reseta" reprezentacji, albo będzie z nimi krucho... bo nie wyobrażam sobie ME2008 bez Anglii...

[Obrazek: Ole201.jpg]
31-03-2007 10:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #122
 
Stojkovic napisał(a):To co teraz prezentuje Anglia to jest jakiś potężny regres! Gdzie jest Shearer? Sheringham? Owen lub Heskey? Zastopiły ich młode roczniki i szczerze powiedziawszy... to robią to żałośnie!

Dla mnie to co robi McClaren jest bardzo dobrym posunięciem, w przyszłości ten zespół co jest teraz z młodymi zawodnikami będzie stanowił naprawde mocną ekipą. Stojko a co Ty myślałeś, że całe życie bedziemy grać w takim składzie jak z Euro 2004 albo MŚ 2006 ? Bardzo dobrze, że zespół jest odmłodzony, a wyniki przyjdą same po jakimś czasie..

Stojkovic napisał(a):Carragher, Defoe, Terry, Lampard i Bent

Przesadzasz..

Under The Boardwalk - United Warriors
31-03-2007 10:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #123
 
Kod:
Jose Mourinho, szkoleniowiec Chelsea Londyn, przyznał, że jeśli straci pracę w zespole ze Stamford Bridge a zwolni się posada trenera reprezentacji Anglii, będzie on chciał objąć to stanowisko.

"Jose wysłucha, co FA (angielska federacja) ma mu do powiedzenia, jeśli Steve MacClaren odejdzie a on będzie akurat bez pracy" - mówią źródła zbliżone do Portugalczyka.

Taki scenariusz nie jest niemożliwy. Mourinho od dawna nie może porozumieć się z właścicielem Chelsea Romanem Abramowiczem. A obecny selekcjoner reprezentacji Anglii, Steve MacClaren, nie może być pewny swojej posady. Prowadzona przez niego drużyna słabo radzi sobie w eliminacjach Euro 2008. Jeśli Anglicy nie zdołają wygrać 6 czerwca z Estonią w kolejnym meczu eliminacji, MacClaren, którego głowy od dawna domagają się dziennikarze na Wyspach, zostanie zwolniony.

Nawet zwycięstwo nie może uratować byłego trenera Middlesbrough. W angielskiej federacji wiele osób twierdzi, że powierzanie mu drużyny narodowej było błędem i tak czy inaczej będą chcieli pozbyć się go latem.

Jako kandydata numer 1 do objęcia schedy po MacClarenie uznaje się Sama Allardyce'a, obecnego trenera Bolton. Jednak jeśli będzie możliwość zatrudnienia Mourinho, FA raczej nie będzie się zastanawiać, czy to zrobić.

Mourinho przyznał, że możliwa byłaby jego przeprowadzka do Madrytu i objęcie posady szkoleniowca Realu, jednak tam po sezonie zapewne Fabio Capello zastąpi Bernd Schuster, obecnie trener Getafe. W tej sytuacji jeśli "Wyjątkowy" odejdzie z Chelsea najlepszą opcją byłaby dla niego reprezentacja Anglii. Portugalczyk byłby drugim w historii, po Svenie Goranie Erikssonie, zagranicznym trenerem drużyny narodowej spod znaku "Trzech Lwów".

Dla mnie kompletna paranoja.Siary dał Jose jak nie wiem.Co wy o tym sądzicie??

Pejter -> Pisz więcej od siebie!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
08-04-2007 10:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #124
 
ziomo napisał(a):"Jose wysłucha, co FA (angielska federacja) ma mu do powiedzenia, jeśli Steve MacClaren odejdzie a on będzie akurat bez pracy" - mówią źródła zbliżone do Portugalczyka.

To pogrubione wszystko wyjaśnia. Zwykła plota. Mourinho takiego czegoś nie powiedział. Czytajcie dokładniej wypowiedzi, jeśli są jakieś źródła zbliżone do kogoś to na 99% jest to plota. Jakie źródło tej informacji? Pewnie The Sun albo inne jemu podobne.

Ja wciąż liczę, że Synowie Albionu obudzą się pod wodzą McClarena, chociaż na razie grają padlinę.
08-04-2007 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #125
 
Cytat:Jakie źródło tej informacji?

Źródło to wp.pl

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
08-04-2007 12:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #126
 
Ale WP skądś tę informację bierze, więc docelowe źródło na pewno jest angielskie, właśnie o takie mi chodziło.
08-04-2007 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #127
 
Plota, zwykła plota, już prędzej Mourinho przejąłby trenerke w reprezentacji Portugalii niż Anglii. Ja również liczę na McClarena, bo częste zmiany trenera w krótkim okresie czasu robią źle dla zespołu, zresztą każdy to wie Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
08-04-2007 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #128
 
McClaren długo nie posiedzi na stołku jeśli Anglia przegra kolejne spotkanie... kibice w Angli są bardzo wymagający i nie zniosą takiego obrotu spraw.

Co do plotek, to ja nauczyłem się podchodzić do tego bez emocji... co będzie to będzie i lepiej budować swoją opinię na faktach niż na zasłyszanych gdzieś informacjach.

[Obrazek: Ole201.jpg]
09-04-2007 08:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #129
 
Kibice w Anglii może i by nie znieśli takiego obrotu spraw, jednak FA na pewno nie dopuści do takiego obrotu sprawy. Na chwilę obecną raczej nie ma odpowiedniego kandydata na stanowisko menedzera rep. Anglii. Na pewno też nie byłby nim Terry Venables, asysten Steve'a, ktory juz kiedys miał malutki epizodzik...

Bądźcie cierpliwi, McClaren odmładza skład, eksperymentuje, duzo jest też kontuzji. Jestem pewny, że Anglicy awansują do ME w 2008...

Under The Boardwalk - United Warriors
09-04-2007 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #130
 
Janas tez eksperymentował... jakie skutki były każdy wie. Zawsze 3małem kciuki za Angoli a szczególnie na wielkich turniejach. Byćmoże jeśli jakimś wielkim szczęściem awansują to zagrają jak niegdyś Grecja, niepozorna z poczatku a potem Figo - fago uciszyli. Roo się jakby trochę przebudził, więc powinni teraz już ruszyć do przodu.

[Obrazek: Ole201.jpg]
17-04-2007 08:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #131
 
Anglicy wczoraj pewnie wygra w Tallinie z Estonią 0:3. Widziałem tylko skrót z tego spotkania i trzeba powiedzieć, że Anglia wreszcie zagrała porządną piłkę. Bardzo dobry występ zaliczył David Beckham, który zaliczył dwie asysty przy golach Owena (Michael w oficjalnym meczu strzelił bramkę w reprezentacji ostatnio rok temu) i Croucha. Ładną bramką też popisał się Joe Cole, który strzelił coś a'la Didier Drogba w meczu z Liverpoolem w Premiership (z pół obortu Tongue ). Z United zagrał tylko Wes Brown.

C'mon ENGLAND !

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
07-06-2007 08:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #132
 
Miejmy nadzieję, że odrodzenie Angli nastąpi jeszcze przed Euro 2008. Fajnie byłoby znowu zobaczyć Abglię grającą w najlepszej formie. Szczególnie chciałbym, by Mistrzostwa Świata 2010 należały do Angoli.

[Obrazek: Ole201.jpg]
07-06-2007 08:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #133
 
Ehh... Anglia na razie 4 miejsce... Ma szansę na awans do ME, ale wiadomo, że będzie trudno... Wczoraj wygrali 3-0 i wydaje się, że to koniec kłopotów, ale powiedzmy sobie szczerze - Estonia to nie jest wymagający przeciwnik, co prawda kilka sytuacji wczoraj mieli, ale Anglia nie z takimi jak Estonia powinna wygrywać Wink

Pozdrawiam
07-06-2007 09:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #134
 
Widziałem tylko bramki, muszę przyznać, bardzo ładne. Szczególnie przyjazne dla oka były te po długich dośrodkowaniach Davida Beckhama. Dorzucać piłki do partnerów umie, jak mało kto. Liczę na poczynania tej drużyny, ale nie jestem przekonany, by mogli coś znaczącego osiągnąć za rok, o ile się zakwalifikują do mistrzostw.
07-06-2007 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #135
 
Nie ma powodów do euforii, bo rozniesienie kelnerów z Estonii po prostu było obowiązkiem Anglików. Co jest warte odnotowania? Przede wszystkim dwie asysty Becksa i jego całkiem niezła gra - wydawało się, że po podpisaniu kontraktu z LA Galaxy już spocznie na laurach i będzie liczył sobie na koncie zielone, tymczasem David pokazał, iż piłkę nadal kopać potrafi. Największe sprawdziany dopiero przed McClarenem, które zresztą musi "zaliczyć" na szóstkę z plusem. Osobiście nie wyobrażam sobie EURO 2008 bez "Synów Albionu", a z udziałem chociażby Izraela :shock:

capo di tutti capi

MUSC PL
07-06-2007 12:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 44 gości