Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #196
 
Podobno Górnik i Arka muszą też chronić się przed spadkiem bo jak spadną to Arka o 2 ligi a Górnik o 3 ligi.Morał:żyj bez korupcji a będzie ci dobrze :wink: .

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
13-04-2007 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #197
 
I stało się.Górnik Łęczna i Arka Gdynia zdegradowane do 2 ligi!Górnik Łęczna tak i tak by spadł ale szkoda Arki.Po ierwsze ponieważ jestem kibicem Lecha a co za tym idzie kolegujemy się z fanami(i fankami :lol: )Arki.Po drugie lubiałem oglądac tą drużynę w akcji.Grają ładny ofensywny futbol.i w ogóle bardzo dobre wyniki(patrz mecz z Wisłą Kraków)ale czasami tez zdarzały się wpadki.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
13-04-2007 18:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #198
 
ziomo napisał(a):kolegujemy się z fanami(i fankami:lol: )Arki.

Jakbys znał kogos z Gdańska... :roll:

A po drugie: nie ma czy lubisz czy nie - jesli byla korupcja to karac i juz. Nie ma kolega czy dobry jest.

amor patriae nostra lex
13-04-2007 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PawlaQ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #199
 
Zashi, jakiej polskiej drużynie kibicujesz?

man utd fan napisał(a):Morał:żyj bez korupcji a będzie ci dobrze Wink .

:lol: Bez kitu, książkę napisz. Jak ja lubię kibiców 1-ligowych...

Pozdrawiam Ziomo! Wink
13-04-2007 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #200
 
Niestety w meczu Lecha Poznań z Groclinem Grodzisk Wielkopolski nie wystąpi kapitan i motor napędowy zespołu Piotr Reiss :?.Powodem jest kontuzja jakiej nabawił się w meczu z Wisłą Kraków.Dokładnie ma zerwany mięsień czterogłowy.Być może wystąpi już w następnym meczu w środę bodajże z Pogonią Szczecin.Nie wystąpi jeszcze niestety Henry Quinteiros(pis.)peruwiańczyk również ma kontuzję jednak od bardzo dawna.Henry najprawdopodobniej zagra w niedzielę.



PS.PawlaQ czemu tylko mnie pozdrowiłeś??

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
14-04-2007 07:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PawlaQ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #201
 
ziomo napisał(a):PS.PawlaQ czemu tylko mnie pozdrowiłeś??

Bo jesteś za Lechem. 8)

Pejter -> Gwoli ścisłości - Zashi też jest. Pisz trochę dłuższe posty :wink:
14-04-2007 08:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ossa Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #202
 
moją ulubioną drużyną jest Zagłębie Lubin, ponieważ tak mnie nauczono na osiedlu Big Grin mam nadzieje, że uda mu się odrobić przewagę jaką traci do Bot-u i, że Lubin będzie mógł się cieszyć Mistrzem Polski.

Pozdrawiam wszystkich fanów WZL.
14-04-2007 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #203
 
Ossa napisał(a):Lubin będzie mógł się cieszyć Mistrzem Polski.

Wczorajszy wynik 1-1 z ŁKS-em ich do tego nie przybliża.

Poza tym podobno Zagłębie również mocno umoczone jest w korupcję i nie wiadomo, jak będzie z karami dla niego. Dla mnie w takiej sytuacji nie ma szans na mistrza, bo pewnie jeszcze w tym sezonie zostaną podjęte jakieś kroki.
14-04-2007 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #204
 
PawlaQ - jak juz Ci Pejter napisal, tez jestem za Lechem...


Wybralem sie na mecz Lech - Groclin. Mecz nie był zły - pierwsza bramka dla Kolejorza troche przypadkowa, ale gdyby nie gol samobojczy to jakis Lechita by tam doskoczył. Wyrownanie Dyskobolii dosyc przypadkowe, troche zamieszania było w polu karnym i bramka padła...Drugi mecz Dembińskiego to strzał z głowki - zdobył on bramkę w 300. meczu. Najbardziej balem sie wyrownania w koncowce i do **** stało sie. 92. minuta i Sikora... Zupelnie jak Chelsea...

Najwazniejsze aby z Lecha Smude wyrzucili....

amor patriae nostra lex
15-04-2007 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PawlaQ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #205
 
Zashi napisał(a):Najwazniejsze aby z Lecha Smude wyrzucili....

Mam co do tego pewne wątpliwości. Jak Smuda przychodził do Kolejorza to mówił, że potrzebuje 2 sezonów na rozpracowanie drużyny i wszyscy mają go osądzać właśnie po 2 sezonie pracy w Lechu.

Sikora kurde kat Triady. Najpierw u nas Hat-Trick, teraz na Lechu 2 gole. Ehh :roll:
15-04-2007 13:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #206
 
PawlaQ napisał(a):Sikora kurde kat Triady. Najpierw u nas Hat-Trick, teraz na Lechu 2 gole.

No Sikora pokazał że jest rasowym napadziorem.Wszedł na drugą połowę i pięć minut po jej rozpoczęciu wpakował nam brameczkę.Później ostatnia akcja meczu doliczony czas gry a w zasadzie jego końcówka....i gol dla Groclinu.Ciekawe jest to że mierzący 169.cm.Adrian Sikora jest o2 głowy niższy od Bosackiego i Tanevskiego i tak i tak strzelił na te 2 bramki strzałami ....głową.Ehh :roll:.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
15-04-2007 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #207
 
Na uwage zasługuje dzisiejsze, niespodziewane zwycięstwo Cracovii z Bełchatowem. Jak widać, na każdego jest jakaś metoda. No, ale ostatnio BOT nie prezentuje się już tak dobrze albo nie, powiem inaczej- gra w kratkę. Niedawno porażka z Odrą, później wygrana z Zagłębiem, teraz znów porażka. No, jak tak dalej pójdzie, to walka o Mistrza będzie bardzo ekscytująca.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
15-04-2007 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #208
 
Legia po zmianie trenera wygrała 3 z rozegranych 3 meczow pod wodza nwoego szkoleniowca. Wczesniej Arka i Wisła Płock, a teraz Korona dostała "po pupie" 3-0. Dwie bramki strzelił Włodarczyk, a jedna dolozyl Vuković (prawie nad Vidić Smile ). Jednakze licze na conajmniej jedna przegrana teamu ze stolicy: przy Bułgarskiej Smile

Dzisiaj inny ciekawy mecz. GKS BOT Bełchatów podejmie u siebie Lecha Poznań. Kolejorz gra w kratke: raz totalnie źle, innym razem bardzo dobre spotkanie...eh...Ale licze ze dzisiaj urwą pkt. liderom tabeli. W koncu sa podbudowani psychiczne, a w szczegolnosc Piotr Reiss, ktory wpakował 3-0 bramki Pogoni i bardzo dobrze, precz z taka iloscia zagranicznych pilkarzy. W koncu to Polska liga....

amor patriae nostra lex
21-04-2007 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #209
 
Tak jak napisał już Zashi Lech gra z Gks Bot Bełchatów.w tamtej rundzie przy Bułgarskiej był wynik 1-1.Bylem na tym meczu.Tym razem łatwo nie będzie bo nie będzie(chyba)grał Henry.Jednak licze na "Reksia".Myślę że jest on podbudowany psychicznie i tym hat-trickiem z "Brazilianą Ptaka".Boje się o porażke.Remis będzie dobrym wynikiem a zwycięstwo sensacją.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
21-04-2007 15:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #210
 
http://youtube.com/watch?v=ZfZtP9OwxTI

Bramka kuriozum Adama Czerkasa z Wisłą Płock.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
22-04-2007 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości