Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Młode Diabły
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #31
 
Na chwilę obecną moim zdaniem do składu nadają sie Giuseppe Rossi i Gerard Pique. Choć nie grają zbyt duzo pokazali już w grach Premiership że potrafią grac w piłke i spokojnie sobie poradzili. Cała reszta raczej nie zabardzo, David przecierz miał sie przebijać w tym roku do składu, no ale jak widać SAF nie widzi w nim nastepcy Roy'a.

Under The Boardwalk - United Warriors
18-11-2006 13:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Rossi wroci do nas tuz po nowym roku i moim zdaniem bardzo sie nam przyda ,gdyz bedzie alternatywa dla Sahy, lub Rooneya gdy tamci (czego im nie zycze) beda w zlej formie.Napewno SAF bedzie mu dawal szanse gry chociazby w koncowkach,a moze czasami nawet w calych meczach.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
20-11-2006 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
No to mamy Rossiego w Parmie. Mam mieszane uczucia co do tego wypożyczenia... Niby dobrze, bo nie ma siły, że w Parmie nie będzie grać, ale co on z Włoch może wynieść? Chyba tylko trochę doświadczenia... Mimo wszystko lepszy rydz niż nic.
17-01-2007 23:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Również widzę plusy i minusy w tym wypożyczeniu. Doświadczenie jakieś napewno wywiezie, ale nie lepiej, aby został wypożyczony do jednych z klubów angielskich, ale tych słabszych ? Jestem pewien, że gdyby dołączył do jakiegoś zespołu z The Championship, głównie do klubu z tej dolnej części tabeli, to by znacznie częściej występował niż w NUFC. Ale cóż, zobaczymy co z tego będzie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-01-2007 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
To, że Rossi będzie grał w Parmie również nie jest pewne, ale szanse są bardzo duże, dużo większe niż w przypadku gry w Newcastle (choć tam też konkurencja nie aż taka wyśmienita, szczególnie ze względu na kontuzje). Mam nadzieję, że zagra w jak największej liczbie spotkań i trochę postrzela, udowadniając, że to co robił w rezerwach MU nie było przypadkiem. A to, że liga włoska nie jest aż tak siłowa jest dość dużym jednak minusem, bo Rossi to twardzieli (głównie chodzi mi o posturę) nie należy i powinien się przyzwyczaić do walki z oborońcami w Premiership. Mam jednak nadzieję, że jeszcze przyjdize na to pora.

P.S. Można powiedzieć, że Rossi wraca na stare śmiecie.
17-01-2007 23:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Najistotniejszą rzeczą jest to, aby grał i zdobywał bezcenne doświadczenie, bo myślę, że SAF zgodził sie właśnie w tym celu na to wypożyczenie, ponieważ ma zamiar w przyszłości zrobić z młodego Włocha podstawowego gracza United. Wiadomo, że jeśli sie chce jeszcze podkreślić swoje umiejętności to kilka brameczek by nie zaszkodziło. Smile

Najważniejszą jednak, rzeczą jest tak jak mówie, zdobycie doświadczenia no i granie z drużynami z najwyższej półki, aby mógł zobaczyć jak gra się przeciwko takim potęgom jak Milan, Inter czy Roma. Niech sie nauczy nieodczuwania respektu przed największymi piłkarskimi sławami, aby mógł z nimi skutecznie walczyć w barwach United za parę lat.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
18-01-2007 11:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
hops1989 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #37
Philip Marsh
Philip Marsh

Jest to jeden z moich ulubionych zawodników młodszego pokolenia. Bardzo lubię oglądać jego grę, ponieważ jest zawodnikiem bardzo wszechstronnym. Uważam, że za jakieś dwa lata będzie zaczynał regularnie występować w jedenastce diabłów.
13-02-2007 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Niewiele mogę o tym zawodniku powiedzieć, bo praktycznie nie oglądam meczów rezerw, jak i młodzików. Jeśli naprawdę jest tak dobry jak piszesz to się cieszę, jednak musiałby udowodnić swoją wartość w pierwszym składzie, bo Rossi też dobrze grał w rezerwach, a już w Newcastle mu nie szło i na razie nie wywalczył sobie miejsca w seniorskim zespole MU.
13-02-2007 23:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
hops1989 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #39
 
Ja oglądałem kilka meczy rezerw w tym sezonie i naprawdę ten zawodnik mi zaimponował swoją walecznością i wszechstronnością.
Jak narazie mało szans dostał w pierwszym składzie, bo wiadomo każdy mecz jest ważny, z kolei odpadliśmy z Carling Cup i ten zawodnik prędko nie dostanie szansy pokazania się.

A z Rossim to była zupełnie inna sytuacja, ponieważ on nie dostawał szans gry w Newcastle, a nie że mu nie szło. Wg. mnie jest to zmarnowany talent.
13-02-2007 23:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
hops1989 napisał(a):Wg. mnie jest to zmarnowany talent.

Moze jeszcze nie zmarnowany :?: Przeciez on jest jeszcze bardzo mlody i na pewno sie jeszcze rozwinie w porzadnego gracza.Mam nadzieje ze za 2-3 sezony bedzie juz co najmniej rezerwowym w United.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
13-02-2007 23:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
hops1989 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #41
 
Grzeho napisał(a):Moze jeszcze nie zmarnowany :?: Przeciez on jest jeszcze bardzo mlody i na pewno sie jeszcze rozwinie w porzadnego gracza.Mam nadzieje ze za 2-3 sezony bedzie juz co najmniej rezerwowym w United.

Może przesadziłem, że zmarnowany, ale nie będzie napewno dorównywał poziomem Rooneyowi czy Ronaldo. A tak co do jego wieku to przecież jest rówieśnikiem wymienionych przeze mnie diabłów i widać różnicę pomiędzy poziomami.
13-02-2007 23:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
hops1989 napisał(a):A tak co do jego wieku to przecież jest rówieśnikiem wymienionych przeze mnie diabłów i widać różnicę pomiędzy poziomami.
Rossi jest młodszy od Ronaldo i Rooney`a o 2 lata. Poza tym wiadomo, że nie będzie grać tak, jak Roo&Cris, nie ta skala talentu.

Pejter -> O Rossim jest jednak osobny temat, więc proszę w nim się wypowiadać, jeśli chodzi o tego zawodnika.
14-02-2007 00:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Becks Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
 
Moim zdaniem Rossi jest bardzo obiecującym graczem na pewno nie tego formatu co Rooney&Cris ale może za 2 sezony będzie graczem pierwszej 11 MU.

Pejter -> Potrafisz czytać? Post wyżej napisałem, że o Rossim jest osobny temat...
09-03-2007 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #44
 
Nasze młodziki z adakemii poległy niestety na Old Trafford z Liverpoolem w meczu rewanżowym 1-0 oraz przegrali nastepnie 3-4 w rzutach karnych. Ostatecznie Youth Cup pojechało do Liverpoolu.

United grało w składzie :

United: Zieler, Eckersley, Strickland, Chester, C. Evans (Moffat 99'), Welbeck (Eikrem 88'), Drinkwater (Bryan 72'), Hewson ©, Galbraith, Fagan, Brandy.
Rezerwa: McCormack, Woods.

Gola stracilismy w 56 min.

Niestety nie udało sie powtórzyć sukcesu z 1992 i 2000 roku...

Under The Boardwalk - United Warriors
27-04-2007 05:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
No szkoda, bo zawsze by był wielki sukces dla naszych młodzików, a tak niestety przegrana, ale dopiero po karnych. Po meczu na Anfield Road wszystko zapowiadało się dobrze, jednak Liverpool nie odpuścił. Może za rok...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-04-2007 10:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości