Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła i praca
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #166
 
Obawialem sie tego testy bardziej, ale prosty był Wink 55 minut pisalem, wiec kiedy 90% gimnazjalistów pisało ja czytalem gazetke w domu Smile Jak dla mnie dobrze ze malo fizyki bylo, ale chemii to mogli dolozyc. Z matmy malo skomplikowane. Zadania geograficzne i biologiczne to raczej na odczytywanie z wykresow i textów wiec spoko. Duzo prostszy niz probny Wink

amor patriae nostra lex
25-04-2007 10:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #167
 
Zashi napisał(a):Duzo prostrzy niz probny :wink:

Fajnie wiedzieć 8)

Spodziewałem się czegoś łatwiejszego niż wczorajsze "syzyfowe prace" i test był o wiele bardziej przejrzysty, aczkolwiek kilka przypadkowych gaf na pewno się wdarło. Pełen luz, już po wszystkim, cieszmy się życiem. Teraz wytrzymać dwa miesiące szkoły i możemy się mieć za licealistów. Gratuluję wszystkim dobrych/złych wyników.

capo di tutti capi

MUSC PL
25-04-2007 12:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #168
 
Wreszcie za sobą te testy, dzisiaj był taki sobie, choć nie wiem ile dostanę punktów... Mam nadzieję, że ok. 30 będzie Tongue Teraz to już jest praktycznie luzik, bo ja jutro tylko ide do szkoły na 3 lekcyjki i już mam wolen przez ponad tydzień Smile A jak powrócę ze szkoły to już tak ciężko nie będzie, jakieś luźne tematy, zdecydowanie mniej nauki i znowu wakacje 8) Jak ten czas leci...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
25-04-2007 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #169
 
PRZECIEK W TESTACH ?

Przeczytajcie...nic mi sie pisac nie chce...

amor patriae nostra lex
28-04-2007 13:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #170
 
Hmm... jakiś bardzo mądry ktoś napisał pytanie na forum, przez co teraz możemy pisać egzamin jeszcze raz :roll: Nic, tylko się cieszyć normalnie, lecz mam nadzieje, że wszystko pójdzie dobrze i nie będziemy pisać go ponownie, no chyba, że będę jakieś łatwiejsze pytania Tongue ... Albo to jakiś pic na wodę :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-04-2007 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #171
 
Nie zazdroszczę wam, bo jesteście niepewni, co teraz... Ja sądzę, że jednak nie powtórzą tego egzaminu, nie będzie kiedy, bo rekrutacja do szkół już idzie pełną parą. A tego, kto doprowadził do przecieku srogo ukarzą i będzie po sprawie.
28-04-2007 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #172
 
Kuba_^^ napisał(a):Albo to jakiś pic na wodę

Właśnie, równie dobrze mogli puścić w eter "wał".

A po drugie niech te wszystkie komisje teraz się zastanowią, jak słabe mają zabezpieczenia etc., skoro info o zadaniu wykrada im jakiś mały "pyrpeć". Zresztą policzenie tej ceny było takim banałem, że nie ma co tego cofać, bo 99% piszących zrobiło to poprawnie. A swoją drogą, gadałem przed testami o takim przecieku z Matesem z MS, czyżbym coś wyczuł? A może to ja? 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
29-04-2007 08:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #173
 
Ciampel napisał(a):99% piszących zrobiło to poprawnie

Wątpię, naprawdę wątpię...

Dla nas to może i jest banalne, ale wielu ludzi nie wiedziało nawet jak się do tego zabrać. Co do tego jestem pewny.
29-04-2007 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #174
 
Dokładnie Pejter. U mnie nawet dziewczyna ze szkoly co ma 4 z fizy nie poradziło sobie z tym. Ja to zadanie zrobilem, ale bez wzorów, tzn. mnozylem itp. to co wiedzialem ze trzeba zrobic - wynik dobry, ale sposob liczenia srednio Wink

Dochodze do wniosku, ze to wszystko to jakis kit. Nigdzie indziej nie slyszalem, aby takie cos mialo miejsce.

amor patriae nostra lex
30-04-2007 10:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #175
 
Wczoraj zaczęły sie maturki, pisalismy j.polski, najbradziej sie bałem pola, bo cienko stałem z lekturami, jednak nie było tak źle jak myślałem Wink

Pierwszy etpa - czytanie ze zrozumieniem, troche sprawiło mi kłopptu, tekst o obywatelstwie, troche pochłatmany, pytania też dziwinie sforumołwane, jednak jakieś pkt bedą Wink

Drugi etap - wypracowanie. Pierwszego tematu o Dziadach nie ruszałem, drugi zatem o kreacjach matek z Granicy i Przedwiośnia był lepszy Wink Wprawdzie z Granicy mało wiedziałem jednak mielismy tekst źrodłowy i troche nalałem wody Wink Ogólnie wielki plus bo spodziewałem sie gorszej przeprawy Wink

W poniedziałek angielski - czyli lajcik oraz czwartek gera. 21 i 23 ustne..

Under The Boardwalk - United Warriors
05-05-2007 05:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #176
 
Powodzenia Smile

Ciekawie sie czyta informacje o uczniach, ktorzy nie napisali. Gdzies tam komus zadzwonił telefon - do widzenia mu powiedzieli Smile W innyj szkole kilku uczniow mialo nie przystapic do matury w zamian za lepsze oceny na koniec. Zobaczymy co z tego bedzie. W jakiejs szkole egzamin nie rozpoczal sie na czas, przez dyrektorke Smile

Ogolnie troche szkoda takich ludzi. Czekac kolejny rok zeby napisac mature...

amor patriae nostra lex
05-05-2007 10:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #177
 
W tym roku są naprawde rygorystyczne zasaday, ja telefon zostawiam w domu bo po hu* mi on na maturze, a jeszcze nie daj Boże zadzowni.

Dziś pisalismy egzamin z angla - banał Wink

Pierwsze częsci to pisanie ze słuchu, puszczali z magnetofonu tekst i trzeba było zaznaczać, proste. Potem wyczytywanie informacji z tekstu, z jednym miałem problem.

Na koniec zaproszenie do kumpli na impreze w barze oraz napisac na ok 150 słów list do przyjaciela o tym, że znalazłes zwierze, trzeba było napisac jakie, obowiazki itp. Banał na maxa Wink Licze na jakies 70-80 %, pisałem dokładnie 65 min ze 120. Na pewno nie ustrzegłem sie jakiś błędów, ale naprawde proste było.

W czwartek geografia, 21 polak ustny, 23 angol, 26 maja Goodbye Poland 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
07-05-2007 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #178
 
Własnie byłem z kolega złozyc papiery, tj. podanie, zyciorys i taka karte wyboru szkoly do Liceum. Wybrałem oddział biologiczno-chemiczny, jakby sie czasami nie dostał, czego nie chce Wink, to nastepne oddziały tej samej szkoly gdzie złozylem chec nauki to: matematyczno-informatyczny oraz historia-geografia-matematyka. Jednak z tego co slyszalem z moja srednia o mniej wiecej z tego co przewiduje pkt. z testów powinienem sie dostac.
Fajnie by było zotać biochemikiem 8)

A inni co zmieniaja szkoly co planują??

amor patriae nostra lex
10-05-2007 15:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #179
 
Zashi napisał(a):Własnie byłem z kolega złozyc papiery, tj. podanie, zyciorys i taka karte wyboru szkoly do Liceum.

Już można składać podania? :shock: Trochę jestem zdziwiony, bo u mnie można dopiero od końca maja, z tego co pamiętam to 29.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-05-2007 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #180
 
Kuba_^^ napisał(a):
Zashi napisał(a):Własnie byłem z kolega złozyc papiery, tj. podanie, zyciorys i taka karte wyboru szkoly do Liceum.

Już można składać podania? :shock: Trochę jestem zdziwiony, bo u mnie można dopiero od końca maja, z tego co pamiętam to 29.

Ja z tymi dokumentami co dałem to musialem przyjsc do 18 maja. Dodatkowo jeszcze do 29 czerwca 2 fotografia + kserokopia dochodu osobistego rodziców. A do 25 czerwca kserokopia swiadectwa i wynikow na testach. Smile

No pisac - gdzie sie wybieracie? Smile

amor patriae nostra lex
10-05-2007 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości