Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania, meetingi kibiców MU
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #91
 
My się Ruskich nie boimy pod każdą postacią.. czy to Chel$ea czy C$K. Jesteśmy United i jesteśmy the best!
Nas będzie około 20 i napewno będzie mocny doping Smile
Nie słyszałem jeszcze, żeby w Polsce kibole zagranicznych ekip się trzaskali... ale zawsze chciałem być w teleekspresia Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
16-05-2007 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #92
 
Hehe Stojko masz okazje Smile Szkoda, że mnie tam nie będzie to byśmy jazdę zrobili :mrgreen: . Najmniejszy, najmłodszy i najgłupszy :twisted:.

A tak poważnie to miłej zabawy. Nie wiem gdzie Ruskas mają ten swój zlot, ale jeśli gdzieś koło nas to zagłuszcie ich :mrgreen: . A i Stojko postaraj sie o jakieś foty.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
18-05-2007 17:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #93
 
Z fotami to problem będzie, bo aparat pożyczyłem rodzicom Oli, bo do Wenecji jadą...
Niemniej załatwię napewno foty a nawet filmiki.

Ruskie mają zlot w Silesia city Center, które notabene nie jest tak daleko od naszego pubu. Zresztą, my i tak jesteśmy lepsi pod każdym względem.

Ma być nawet koło 40 osób od nas w Katosach. Całkowita liczba nie jest jeszcze znana...

see you!

[Obrazek: Ole201.jpg]
18-05-2007 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #94
 
Ostatnie spotkanko takie zaje***te, a tu cisza? No nie wiem, nie wiem... Było genialnie. Śpiewaliśmy, skakaliśmy (po ulicy 3-go maja, Stawowej, Mickiewicza i Słowackiego w Katowicach) w parenaście osób. Było mistrzowsko. Szkoda tylko, że wynik taki, a nie inny... Co nie zmienia faktu, że przy takiej atmosferze nie można się smucić Wink

Pozdrawiam.
05-06-2007 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #95
 
Teraz tylko żal, że kolejne mecze tak odległy czas dzieli.. chyba najblimam nadziższy termin to bój o tarczę i przesezonowe tourne gdzieśtam...

Mam nadzieję, że i tym razem będzie organizowany meeting. W końcu United znaczy zjednoczony...

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-06-2007 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #96
 
Myślę, że organizowane będą, ale ja się chyba przestanę tym zajmować, bo co niektórzy zlali na to i stwierdzili, że za bardzo to przeżywam, ale ok... Wink

A co do spotkania, właśnie o tarczę, chyba, że pokażą jeden z naszych meczy przedsezonowych (vs Inter?)...

Pozdrawiam
06-06-2007 07:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #97
 
Mates napisał(a):Myślę, że organizowane będą, ale ja się chyba przestanę tym zajmować, bo co niektórzy zlali na to i stwierdzili, że za bardzo to przeżywam, ale ok...

Nadawcy tych słów chyba po prostu nie wiedzą, jakim ciężkim orzechem do zgryzienia jest organizacja jakiegokolwiek zjazdu, nie mówiąc już o spotkaniu kibiców. Trzeba ich chyba postawić przed faktem dokonanym, dać im nadzór nad wszystkim, a wówczas przekonają się, jakie gadali farmazony...

Po fotkach, relacjach bez problemu można zauważyć, że zjazd był wysokich lotów, co niczym dziwnym dla mnie nie jest. W naszym gronie w okolicach Bydgoszczy znów nie udało się niczego sklecić w maju - zawinił przede wszystki brak dogadania i żenujące połączenia - z Kwidzyna do Bydgoszczy (110 km) pocągiem cztery godziny, w tym 2 przesiadki, w pale się nie mieści. Wszystko przez tą Wisłę, aczkolwiek nie zaniechaliśmy dalszych prób zorganizowania czegoś - ja byłbym skłonny właśnie na Inter - co na to Kuba i Valvek? Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
06-06-2007 08:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #98
 
Na Inter... No w sumie pomysl dobry tylko nie wiadomo jak będzie z puszczaniem tego meczu w TV. Może sie skończyć, że będziecie oglądać zgromadzeni przy monitorku Wink Ja myślę, że nowy sezon otworzymy z zajebistą pompą, powiedzmy na COmmunity Shield Wink

Ciampel napisał(a):Nadawcy tych słów chyba po prostu nie wiedzą, jakim ciężkim orzechem do zgryzienia jest organizacja jakiegokolwiek zjazdu, nie mówiąc już o spotkaniu kibiców. Trzeba ich chyba postawić przed faktem dokonanym, dać im nadzór nad wszystkim, a wówczas przekonają się, jakie gadali farmazony...

Ja naprawdę nie zamierzam czekać, aż ktoś mnie pochwali. Robię to, co na razie mogę, bo na mecz mnie jeszcze nie puszczą. Jakby ode mnie to zależało, to spotykałbym się ze Stojkiem i paroma innymi userami, których znam, ale staraMY się to robić na coraz większą skalę Wink

Pozdrawiam.
06-06-2007 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #99
 
Ciampel napisał(a):ja byłbym skłonny właśnie na Inter - co na to Kuba i Valvek?

Tak jak już napisał Mates, nie wiadomo jak z transmisją w telewizji, bo możliwe, że będziemy musieli się ograniczyć oglądaniem samemu przez neta. Mecz przeciwko Interowi z tego co słyszałem jest chyba 1 sierpnia, więc czasu jest od groma na dowiadywanie się i ostateczne zorganizowanie wszystkiego, co potrzebne Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-06-2007 12:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #100
 
Ja zawsze chętnie ci Mates pomogę, o ile będę mógł. Trzeba robić meetingi bo bez tego to kiepsko byłoby. Pozatym, nie oszukujmy się, że ty Mates świetnie jak do tej pory wszystko organizowałeś.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-06-2007 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #101
 
Mates napisał(a):Ja naprawdę nie zamierzam czekać, aż ktoś mnie pochwali. Robię to, co na razie mogę, bo na mecz mnie jeszcze nie puszczą. Jakby ode mnie to zależało, to spotykałbym się ze Stojkiem i paroma innymi userami, których znam, ale staraMY się to robić na coraz większą skalę Wink

Co innego, gdyby te pochwały były bezpodstawne, ale w tej sytuacji bez dwóch zdań ci się należą, bo biorąc na siebie ciężar zorganizowania wszystkiego, odwalasz kawał dobrej roboty. Jeśli ktoś nie umie tego docenić, to po prostu chyba nie wie, na czym mu dupa jeździ :wink:

Rzeczywiście, jedyną przeszkodą na meeting podczas meczu z Interem może być transmisja, a właściwie jej brak. Jednak 5 sierpnia to walka z Chelsea o Tarczę Dobroczynności, z pewnością na Canale Plus, zatem powoli na tym możemy się koncentrować. W wakacje łatwiej będzie wszystko zorganizować ze względu na nieograniczoną ilość czasu. Ostatnio natomiast sporo zależało od naszych innych obowiązków, które teraz na kilka miesięcy staną się na szczęście "off".

capo di tutti capi

MUSC PL
06-06-2007 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #102
 
Ciampel napisał(a):Co innego, gdyby te pochwały były bezpodstawne, ale w tej sytuacji bez dwóch zdań ci się należą, bo biorąc na siebie ciężar zorganizowania wszystkiego, odwalasz kawał dobrej roboty. Jeśli ktoś nie umie tego docenić, to po prostu chyba nie wie, na czym mu dupa jeździ

W zasadzie nie sam to organizuję. Moja rola ogranicza się do zebrania, zapisywania i mobilizowania ludzi do przybycia Wink

Cytat:Ja zawsze chętnie ci Mates pomogę, o ile będę mógł. Trzeba robić meetingi bo bez tego to kiepsko byłoby. Pozatym, nie oszukujmy się, że ty Mates świetnie jak do tej pory wszystko organizowałeś.

Wszystko... Spotkanie z Arsenalem to zasługa Erica, z LFC - no tu przyznam, że w dużej części moja, podobnie z WHU. Co do cfc pomogła mi Angel i Koto z Shadowem Wink
06-06-2007 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #103
 
Nie sadze by mecz z Interem bylby puszczany w TV. Zazwyczaj prawo do transmisji tego meczu dostaje MUTV. Zobaczymy jak w tym roku bedzie, rok temu z Sevilla nigdzie indziej nie puszczali takze sie nie napalajcie.

O Community Shields tez raczej zapomnijcie, watpie by w City mieli Sky Sports :wink:

Do 13 czy tam 15 sierpnia juz blisko. Dacie rade, szkoda, ze juz nie bede mial okazji sie z Wami podrzec i napic Tongue

Under The Boardwalk - United Warriors
09-06-2007 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #104
 
Wojtek3 napisał(a):Do 13 czy tam 15 sierpnia juz blisko. Dacie rade, szkoda, ze juz nie bede mial okazji sie z Wami podrzec i napic

No właśnie szkoda Sad A z naciskiem na darcie, czy picie? ^^

Wojtek3 napisał(a):O Community Shields tez raczej zapomnijcie, watpie by w City mieli Sky Sports

C+ nie puszczało nigdy Community? Myślałem, że puszczają...

Pozdrawiam Wink
09-06-2007 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #105
 
Wojtek3 napisał(a):O Community Shields tez raczej zapomnijcie, watpie by w City mieli Sky Sports
Canal+ zapodaje co roku rozgrywki o CS, także nie bój żaby Wink

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
09-06-2007 22:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości