Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła i praca
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #211
 
Studiuje Grecki i Łacinę... ale tak cisną debile że szok... Chce dotrwać do 2 roku bo wtedy włoski będę miał i nowogrecki. Wiem Wojtuś że dla ciebie strata czas, ale jak mi nie wyjdzie, to też się spotkamy na browarze, tyletylko że w Pubie w twoich okolicach Wink

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-06-2007 08:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #212
 
Ja dzisiaj miałem jeden z najcięższych, przynajmniej dla mnie egzaminów czyli Systemy Wspomagania Decyzji i zdałem go na 4. Czemu ciężki ? Bo od paru semestrów wszystko staraliśmy się załatwiać za obecności, albo pisać na komputerach (serwery ftp z odpowiedziami to nie taka zła rzecz). A teraz 40 stron A4 teorii o programach, których się nie widziało na oczy, w tym takie kfiatki, które ciężko przeczytać, a co dopiero się nauczyć.

Jeszcze muszę "tylko" napisać pracę z Transformacji Gospodarczej Polski oraz pracę magisterską i oczywiście ją obronić.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
12-06-2007 09:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #213
 
No to Gollaz powodzonka życzę.

Ja wypadłem w tym roku szkolnym raczej dobrze.Średnia moja to 4,65 więc paska nie będzie ale dobre i to.Za rok liczę na pasek bo w tym roku troche obniżyłem loty w porównaniem z trzecia klasą choć to porównanie jest mizerne.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
12-06-2007 13:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #214
 
No to moge powiedzieć, że mam już nieoficjalnie wakacje, gdyż wszystko jest już pozdawane i tylko czekam do piątku za tydzień na otrzymanie świadectwa. Średnia na koniec mogłaby być wyższa, ale nie narzekam, bo twierdze, że minimum wykonałem. O lepsze wyniki postaram się w przyszłym roku. Teraz czas na zasłużony odpoczynek Smile

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
13-06-2007 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #215
 
Średnia ok, Zachowanie... o mały włos menda wychowawczyni nie dała by mi bardzo dobrego, a wtedy "papa pasku" ^^ Na szczęście się udało... Testy - bardzo dobrze, przyznam szczerze, że się nie spodziewałem... 44 z humana i 48 z matmy... I chyba mogę już powiedzieć, że jestem w swojej wymarzonej szkole Smile

A jak reszta rocznika '91? :>

Pozdrawiam.
14-06-2007 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #216
 
Nie wiedziałem Mates, że jesteśmy rówieśnikami. U mnie średnia wręcz bardzo dobra, ale jej nie zdradzę. Wyniki testu? Human 46, mat-przyr 47. Jestem wniebowzięty. 8)
14-06-2007 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #217
 
Średnia super, zachowanie wzorowe, choć szczerze przyznam, że powinno być bardzo dobre, ale przecież nie będę się kłócił Tongue A wyniki z testu wręcz żenujące, 60 punktów tylko :| 35 z humana, 25 z matematyczno-przyrodniczego...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
14-06-2007 17:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #218
 
Kuba_^^ napisał(a):Średnia super, zachowanie wzorowe, choć szczerze przyznam, że powinno być bardzo dobre, ale przecież nie będę się kłócił Tongue A wyniki z testu wręcz żenujące, 60 punktów tylko :| 35 z humana, 25 z matematyczno-przyrodniczego...

Nie przejmuj sie, ja nawet polowy nie osignalem a braklo mi 5 pkt by dostac sie do jednego z najlepszych ogolniakow w regionie. :lol: Mozna nadrobic zawodami sportowymi, paskiem, srednia, swiadectwem albo gruba koperta. 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
14-06-2007 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #219
 
maryc napisał(a):Nie wiedziałem Mates, że jesteśmy rówieśnikami.

A myślałeś, że ile mam lat? Wink

maryc napisał(a):Wyniki testu? Human 46, mat-przyr 47. Jestem wniebowzięty.

Gratuluję... U mnie w szkole z tych, którzy pisali oba egzamy jestem najlepszy :/ Nie wliczam ofkorz laureatów Wink

Cóż... Mimo wszystko z takim wynikiem powinienem się dostać tam, gdzie chcę...

Pozdrawiam Wink
14-06-2007 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #220
 
Ja tez miałem dzisiaj wyniki, ale w szkole był jakis dzien sportu i były rozne zawodu - miedzy szkołami. A mnie wpisali do pchania kulą Tongue

A jutro do szkoly nie ide.. Wiec dopiero w poniedziałek wyniki :roll:

amor patriae nostra lex
14-06-2007 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #221
 
Tak tu patrzę na wyniki niektórych userów z egzaminu gimnazjalnego, znam także opinie kilku moich kolegów z rocznika '91 i, może się mylę, ale chyba tegoroczny egzamin nie był, aż tak bardzo trudny? Pamiętam, jak pisałem te testy rok temu i w mojej ocenie human był w miarę łatwy, ale test matematyczno-przyrodniczy był już dość trudny (a przynajmniej zadania z fizyki sprawiły mi problemy). Czy mam rację z tym tegorocznym egzaminem?

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
16-06-2007 14:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #222
 
marcelo napisał(a):Czy mam rację z tym tegorocznym egzaminem?

Nie mylisz się w nawet jednym calu. Wink

W tym roku nie było praktycznie w ogóle fizyki, a to zadanie co było, nie wymagało znajomości ŻADNEGO wzoru, jedynie jednostek. Poza tym biologii było tyle co kot napłakał i chemii też nie wiele. Geografia jest łatwa i było jej sporo, dlatego się cieszę Smile

Test z polskiego trudny również nie był, a jedynie temat rozprawki był co najmniej dziwny - "ogrody"...

Myślę, że w porównaniu do zeszłorocznego był trudniejszy.

Pozdrawiam.
16-06-2007 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #223
 
Mnie zapowiada się mocny wrzesień... 2 egzaminy...
Jedna baba nas ciśnie... będzie bardzo ciezko.
Opanowałem w 6 miesięcy całą gramatykę łacińską...
Bardzo dużo czasów po Grecku....
Niestety to wydaje się być niedostatecznuie dużo by zaliczyc...
Wakacje stoją pod znakiem tłumaczenia 2 lektur... obie po łacinie. Potem trzeba będzie to na pamięć zdać (15 rzdriałów + 4 A4)

[Obrazek: Ole201.jpg]
16-06-2007 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #224
 
Miłego "have a rest", Stojko 8)

Dopiero dzisiaj dowiedziałem sie wyniki testu. Ja, jako umysł scisły, miałem wiecej pkt. z testu...humanistycznego - 44. Z matemtyczno - przyrodniczego zaliczyłem wynik w wysokosci 40 oczek. Te punkty plus srednia 4,86, a do tego pkt. z zawodów i za zachowanie (wzorowe :lol: nie wiem dlaczego) wystarczą mi, aby sie dostać tam gdzie chce - bio-chem. Do tego ostatnio dowiedziałem się, ze w tym liceum tworzą dwie klasy o tym profilu Smile

amor patriae nostra lex
18-06-2007 11:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #225
 
A ja mam ogromny dylemat, bo nie wiem do jakiej szkoły iść... Złożyłem wszystkie papiery do technikum samochodowego, ale nie wiem, czy nie pójść do LO. Jako trzecią szkołę mam technikum hotelarskie, ale o tej szkole jakoś najmniej myślę, ale z pewnością gdy przyjdzie czas wyboru będę też rozważał tą opcję. Z dostaniem się do jakiejkolwiek szkoły raczje problemów nie będzie. Czasu coraz mniej, a ja dalej nie wiem, gdzie iść :?

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-06-2007 13:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości