Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #241
 
man utd fan napisał(a):mógł powiększyć przewagę nad Zagłębiem.

Mógł nie tylko powiększyc pzewage nad Zagłębiem ale i miec już praktycznie mistrza.

O Wiśle nawet nie ma co pisac...takiego meczu w ich wykonaniu jeszcze nigdy nie było.

Lech is The Best!W tym meczu oprawa była znakomita.Stadion przy Bułgarskiej był zapełniony do ostatniego miejsca.Legia miała słupek i poprzeczke wiec widac że Legia nie miała szczęścia w tym meczu.Legia nie wykorzystywała swoich 100% okazji.Jak wiemy niewykorzystane sytuacje się mszczą.I to sie sprawdziło.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
20-05-2007 08:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #242
 
Zagłebie Mistrzem Polski!
Team z Lubina wygrał 2-1 z warszawska Legia i dzieki temu utrzymał przewagę nad GKS, ktory wygrał na wyjeździe z Pogonią 3-0.

Lech gratuluje Zagłebiu Mistrzostwa! Smile

amor patriae nostra lex
26-05-2007 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #243
 
Wreszcie przerwana hegemonia Wisły i Legii.
Może to znak, że stare marki poprostu już nie mają pomysłu na grę? Ciekawe, czy w następnym sezonie Wisła i Legia wyciągną wnioski.

Gratulujemy Zagłębiu mistrza!

[Obrazek: Ole201.jpg]
26-05-2007 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #244
 
Moim zdaniem - najgorsze sa te ciagle zmiany trenerów. Przychodzi ktoś i ma w rok wygrac lige i zrobic cos w LM. Bez przesady. Petrescu (pis.) powiedział, ze jak Wisła da mu 100 mln złotych to on wprowadzi ja do fazy grupowej Champions League. I co? Zwolnili go...Uwazam, ze w Legii powinien zostac Zielinski, bo ten człowiek zna graczy itp. itd. Ale nie...

Krolem strzelcow został Piotr Reiss - 15. goli. Nalezało mu sie Smile

amor patriae nostra lex
26-05-2007 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #245
 
Zashi napisał(a):Krolem strzelcow został Piotr Reiss - 15. goli. Nalezało mu sie

Tak,tak został królem strzelców,lecz trochę szczęśliwie i przypadkiem.Bo kto wie jak by się to potoczyło gdyby Michał Chałbiński ,zawodnik mistrzów Polski, nie miał kontuzji to Piotrkowi byłoby trudniej.


Stojkovic napisał(a):Wreszcie przerwana hegemonia Wisły i Legii.

I z tego właśnie się cieszę.Już powoli mnie to wkurzało bo ciagle te dwie druzyny mistrza polki miały a w LM nic nigdy nie zwojowali(Chyba że starsze czasy ale mi chodzi o 5-6 lat wstecz).


Gratulacje dla Zagłebia za MISTRZA POLSKI I ŻYCZYMY SUKCESóW W EUROPEJSKICH PUCHARACH!!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
27-05-2007 07:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #246
 
Cytat:Krolem strzelcow został Piotr Reiss - 15. goli. Nalezało mu sie

Należało mu się poniważ już zdobył tą magiczną setkę i w ogóle bardzo dobry sezon w jego wykonaniu może Leo powoła go jeszcze do kadry bo wtedy było by fajnie.

Cytat:Wreszcie przerwana hegemonia Wisły i Legii.

No i bardzo dobrze bo mam ich dość bo tylko ciągle w telewizji słyszałem na końec sezonu Wisła mistrzem Polski lub Legia mistrzem Polski te czasy niech odchodzą w niepamięć teraz niech wejdzie dominacja Bot Bełchatów i Zagłębia naprzykład.

Zagłębie mistrzem Polski!
No cóż liczyłem na wygraną klubu z Bełchatowa ale wygrało Zagłębie.Może w następnym sezoie pójdzie im lepiej ja na to liczę.

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
27-05-2007 09:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #247
 
man utd fan napisał(a):może Leo powoła go jeszcze do kadry bo wtedy było by fajnie.

Nie sądze, by dał sobie radę w konkurencji z takimi graczami jak Żurawski, Smolarek czy Matusiak... Pozatym wiek tu działa na jego szkodę dodatkowo.

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-05-2007 11:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #248
 
man utd fan napisał(a):teraz niech wejdzie dominacja Bot Bełchatów i Zagłębia naprzykład.

Zagłębia to raczej nie, bo pewnie niedługo zostaną zdegradowani (choć z tego co czytałem to na pewno nie przed nowym sezonem, co dla mnie jest paranoją). BOT też raczej ma małe szanse. Lenczykowi będzie na pewno trudno utrzymać taki zespół. Choć kto wie... Ja myślę, że jeśli Smuda zostanie to Lech może się liczyć w przyszłym sezonie. Zobaczymy, jak będzie z transferami Wisły i Legii.
31-05-2007 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #249
 
Ja też bardzo chciałbym, by takie kluby jak Lech i BOT mogły skutecznie walczyć na poziomie z Legią i Wisłą. Im ciaśniejsza czołówka, tym lepsza liga. Co powinno cieszyć, to fakt, że wreszcie ktoś "Worszowiokom" i "Krakusom" nosa przytarł i pokazał, że nie da się walczyć o mistrza samymi rezerwami i lekceważyć przeciwników.

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-06-2007 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #250
 
Najwiekszy problem jest taki, ze brakuje pieniedzy. Powiedziecie jak Zaglebie ma walczyc w LM jak ich budzet wynosi 17,5 mln złotych, a Jerzy Dudek we własnie zakonczonym sezonie zarobił 13 mln ...Smiech na sali...

amor patriae nostra lex
05-06-2007 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #251
 
Polonia Bytom posiada budżet wysokości 1,5 mln na dzień dzisiejszy i nie ma stadionu spełniajacego wymogi...
Zresztą wiele klubów wyglada tak samo... oby choć jeden sezon w ekstraklasie, potem spadek i nędzna egzystencja w niższych ligach. Jeszcze wiele wody w Wisle upłynie, zanim będziemy mieli przyzwoite jak na Europę budżety....

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-06-2007 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #252
 
Mało kto wie ale dziś urodziny ma król strzelców sezonu 06/07 w Polsce PIOTR REISS!Życzę mu z całego serca sukcesów Lechem i jak najdłuższej gry dla "Kolejorza".I teraz troche do żartów życzę jeszcze jednej setki w Lechu ofc.



STO LAT!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
20-06-2007 20:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #253
 
Takze mu wszystkiego najlepszego...

..a w polskiej lidze takze sie cos dzieje na arenie transferowej. Narazie niewiele jeszcze. Do Lecha przeszedł Dolha. Mimo, ze Wisła temu zaprzecza to jak czytałem wypowiedzi prawników itp. to wszystko jest zgodnie z prawej. Sprawa wyglada podobnie jak z pewnym zawodnikiem co miał grac w Legii a poszedł do Niemiec. Warszawiacy oddali sprawe do UEFA, a ta twierdzi, ze to nasi zachodni sasiedzi mieli racje. Ogolnie o transferach duzo sie mowi - narazie malo robi. No, warto wspomniec, że najprawdopodobniej Majdan zmienia klub. Tym razem może bedzie gram w Polonii Warszawa.

amor patriae nostra lex
21-06-2007 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #254
 
Słyszeliście że Łukasz Surma i Piotr Włodarczyk z Legii Warszawa nie będą brani pod uwagę podczas ustalania szerokiej kadry "Legionistów" na sezon 2007/2008.Oznacza to,że odejdą z klubu!Dla mnie bomba.Osłabienie rywala to tytułu mistrza Polski.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
21-06-2007 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #255
 
Ziomo, skoro Legia pozbyła się Surmy i Włodarczyka, to znaczy, że na pewno ich kimś zastąpią. Tak na dobrą sprawę Włodarczyk do mnie nigdy nie przemawiał.

Przyszły sezon będzie jeszcze ciekawszy od tego. Przepowiadam wiele zwrotów akcji i nieoczekiwane zakończenie. Chcę także wam powiedzieć, że Lech Poznań za rok, dwa będzie jedną z największych "potęg" naszej ligi. Chciałbym także, aby moja krakowska Wisła się odrodziła, lecz do tego potrzeba więcej czasu i przede wszystkim chęci.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
24-06-2007 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości