Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar UEFA
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
Zachowania polskich kibiców nie można nazwać normalnym. Zresztą ja takie rzeczy widzę na co dzień. Miejscowe Rodło podejmuje w III lidze, załóżmy, Kartuzy i na mecz stawia się grupka fanów z Gdyni zaopatrzona w różnego rodzaju przyrządy. Dla mnie to mija się z celem. Wyższość jednych kibiców nad drugimi powinna być mierzona ilością zdartych gardeł, a nie trupów czy ofiar. Legii przyda się taki zimny prysznic, ale nie wróżyłbym od razu wielkiej przemiany. Dopiero po odejściu żywiciela, ITI, warszawiacy zrozumieliby, jakie to było kretyńskie posunięcie.

capo di tutti capi

MUSC PL
11-07-2007 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Niemir Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #62
 
Ciampel...dlatego mamy Ultras i Hools. Jedni są od spiewania drudzy od napier**ania. Oczywiście nie popieram tego co sie zdazyło w Wilnie bo to przesada i dobrze ze Legie zawiesili (choć pewnie i tak by odpadła). Ale jak tam chcą sie miedzy sobą lać to niech to robią poza stadionami na ustawkach. Tego sie nie przeskoczy w żadnym kraju nawet w Anglii gdzie mówią że sie z tym rozprawili...(mecz z Chelsea z MU konkretna zadyma pod jednym z barów w Londynie) o tym sie nie pisze ale to jest.
12-07-2007 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
Ustawki poza stadionem? Proszę bardzo. Wówczas w bijatykę nie miesza się kobiet, dzieci czy starców, którzy przyszli sobie po prostu obejrzeć mecz. Choć to nie pierwszy i zapewne nie ostatni taki wybryk ze strony Legionistów. Ktoś mówił o ewentualnym jeszcze większym blamażu, niżeli to wejście kibiców na boisku - owszem, moim zdaniem mogłoby być nawet gorzej. Warszawiacy grali padlinę i pewnie skończyłoby się na czymś znacznie wyższym, więc ITI i tak miałoby za kogo się wstydzić. Tym niemniej jest różnica między prostacką porażką a przegraną z honorem...

capo di tutti capi

MUSC PL
12-07-2007 13:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #64
 
GKS Bełchatów awansował do nastepnej rundy. Dla mnie cudem...Bo przeciwnicy byyyyli duzo lepsi. Odrobili strate 2 bramek z meczu w Polsce. Wszystko roztrzygnelo sie w karnych. Duzo szczescia mieli podopieczni Lenczyka.

amor patriae nostra lex
02-08-2007 19:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
Dla mnie to co pokazał dzisiaj Bełchatów, to po prostu tragedia. Ja zrozumiem wszystko, nawet to, że byc może nad polskimi klubami widnieje fatum klubów z Tbilisi, :? ale no kiepsko, naprawdę kiepsko. Mówiąc szczerze spodziewałem się dużo więcej od podopiecznych Oresta Lenczyka, ale się nie doczekałem. Zauważyłem też jedną ciekawą rzecz- karnych dla drużyny z Bełchatowa nie strzelali w ogóle napastnicy- czyżby to, co pokazali w spotkaniu snajperzy zaniepokoiło trenera? W sumie to też bym takich napadziorów do karnych nie wystawiał, przynajmniej nie w tym meczu.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
02-08-2007 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
To co pokazał wicemistrz Polski to poprostu kompromitacja była. Moim zdaniem, lepiej dla nich byłoby gdyby odpadli i oszczędzili sobie wstydu. Atak nie istniał... pomoc grała jak rezerwy 6 ligowego klubu no i o obronie nie wspomnę z czystej litości. Jak to ma być wicemistrz to ja dziekuje wole ligę Gruzińską bo o niebo lepiej zagrali od GKS-u i to oni powinni przejść do 2 rundy.

[Obrazek: Ole201.jpg]
02-08-2007 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #67
 
Groclin rowniez awansowal do dalszej rundy UEFA. Po niemrawej grze wygrali 1:0, gola strzelil rezerwowy Amadeusz Klodawski. Kiedy Azerowie grali w 10 po czerwonej kartce Dorosza. Podsumowujac dwie druzyny z awansem, bez wiekszych szans na zwojowanie czegos.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
02-08-2007 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
Jednak mimo wszytko uważam, że gra Groclinu, w porównaniu do Bełchatowa była dużo lepsza. Dyskobolia grała dość dobrze, ale niezwykle nieskutecznie. Sytuacji drużyna z Grodzika stwarzała multum, ale z celownikiem było kiepsko- a to Ślusarski, a to Majewski. Najgorzej chyba zaprezentowali sie boczni obrońcy- Telichowski i Lazarevski- ich podania były do nikogo, a i nie włączali się zbytnio w akcje ofensywne, choć lewy obrońca Groclinu coś tam może próbował, lecz z miernym skutkiem.

Ale ponoć zwycięzców się nie sądzi...

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
03-08-2007 09:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #69
 
marcelo napisał(a):ednak mimo wszytko uważam, że gra Groclinu, w porównaniu do Bełchatowa była dużo lepsza.
Oczywiście że tak. Bez porównania Groclin przeważał i dobrze utrzymywał się przy piłce. mieli chyba z 14 rzutów rożnych i 67% posiadania piłki w meczu więc nie ma nawet co porównywać. Azerowie nawet jak by grali w 12 nie uchroniliby się przed porażką, bo po prostu byli słabsi.

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-08-2007 10:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #70
 
w 2 rundzie eliminacji Polskie druzyny trafily na stosunkowo latwych rywali. Groclin na kazachski Toboł Kostanaj, GKS zagra przeciwko ukrainskiemu Dnipro Dniepropietrowsk. Ale patrzac na gra naszych w pierszej rundzie, trudno oczekiwac awansu.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
03-08-2007 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
Ja raczej zaryzykowałbym stwierdzenie, że nasi rywale trafili na łatwych przeciwnków. Szczególnie GKS jest poprostu załosny. Groclin myślę, że awansuje, bo widząc Rockiego i Sikorę na boisku miałem wrażenie, że naprawde są klasowymi jak na ekstraklasę zawodnikami. Może do Reissa czy Niedzielana im daleko ale przynajmniej trema ich nie zjada.

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-08-2007 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
Groclinowi daje wieksze szanse, bo moim zdaniem trafili na latwiejszego rywala, ale GKS Belchatow latwo miec nie bedzie, poniewaz trafili na dosc mocny zespol (jak dla nich), Dnipro to czolowka ligi ukrainskiej, a po tym, co pokazali w ostatnim spotkaniu z zespolem Ameri daje im male szanse. Ale oczywiscie mam nadzieje, ze polskie druzyny jednak spisza sie przyzwoicie i awansuja dalej.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-08-2007 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
Ja podziwiam klasę trenerską Oresta Lenczyka i nie skreślam po jednym złym meczu Bełchatowa, tak jak wy. Następny mecz z tymi Ukraińcami wygrają to będziecie mówić, że GKS jest niezły jak na nasze ligowe warunki... Trochę wiary, chłopaki.
03-08-2007 23:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #74
 
Cytat:Trochę wiary, chłopaki.

Czasami trudno o ta wiare, jak sie widzi, ze co roku polski klub odpada z jakims slabiakiem... Jednak mam nadzieje, ze ta wpadka Belchatowa to tylko taka jednorazowka i cos tam pokaza z Dnipro, jednak jak juz pisalem, nie daje im wiekszych szans na awans dalej.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-08-2007 23:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #75
 
Kilka lat temu wstydziłem się za naszą piłkę. Wtedy nasze kluby grające w Europie wygrywały z takimi kołkami do zera, a teraz Bełchatów niezasłużenie przeszed MKT Tbilisi, klub, o którym słyszałem po raz pierwszy w życiu i nie potrafię nawet wypowiedzieć pierwszego członu nazwy klubu, bo po prostu tego nie wiem. Ci pożal się boże eksperci bronią nasze kluby, że poziom tamtejszych lig się podniósł, bla bla bla... Bzdury, to po prostu nasze drużyny grają tak żenująco. Zakładam, że Groclin przejdzie dalej, ale PGE nie ogra Dnipro - klubu, który ze 3 sezony temu potrafił awansować do czuba PUEFY.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
04-08-2007 00:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości