Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatkówka
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #211
 
nie wiadomo co zaprezentuja dzisiaj Rosjanie w meczu z Bulgarami. Kto wie czy nie sa lepszej formie od Bulgarow i wygraja ta grupe pokonujac jednych i drugich. Wtedy mozna by mowic o sensacji gdyby Brazylia odpadla juz w grupie. Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
12-07-2007 14:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #212
 
Drugi dzień rozgrywek w Final Six Ligi Światowej nie przyniósł większych niespodzianek. Rosja zgodnie z moimi oczekiwaniami ograła Bułgarię - zaskoczył mnie tylko wynik i słaba gra Bułgarów, obstawiałem tak 3-1 dla Rusków. Natomiast w meczu naszej grupy USA spokojnie pokonało Francuzów. Francja wraca już do domu, jutro pożegnamy kogoś z pary Brazylia - Bułgaria. Sensacja już się nie stanie - IMO taką byłby triumf Francji, zwycięstwo innego zespołu nie będzie dla mnie wielką niespodzianką.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
12-07-2007 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #213
 
Fajnie, że USA nam "załatwiła" awans z grupy. Dzisiaj mecz naszych reprezentantów może być bardzo ciekawy - zapowiada sie prawdziwy spektakl.

Oprócz naszego meczu, spotkają się dziś Rosja i Brazylia. Chciałbym żeby tutaj Rosjanie wygrali i tym samym "Canarinhos" odpadli z turnieju, bo jakieś takie wrażenie mam, że łatwiej by nam było z Rosjanami/Bułgarami niż Brazylijczykami.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
13-07-2007 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #214
 
I mamy drugie zwyciestwo Polakow w turnieju finalowym Ligi Światowej. Tym razem po bardzo wyrownanym meczu pokonalismy USA 3:0(-22;-34;-23). Jutro czeka nas polfinal z Brazylia. Dla Polakow bedzie to szansa na rewanz za final mistrzostw świata. Miejmy nadzieje że udany. Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
13-07-2007 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #215
 
Polska pewnie wygrała z USA 3:0 no i to nasi zagrają w półfinale z Brazylią. Mi w sumie obojętne z kim zagramy, no bo w końcu Rosja też jest bardzo silną ekipą, a zresztą widać, że Brazylia jest do pokonania, zrobili to Bułgarzy, którzy przecież pokonali mistrzów świata 3:2. Każdy rywal jest do pokonania, Canarinhos też, więc myślę, że do finału i tak mamy szanse dojść, bo z Rosją byłoby tak samo trudno.

Dzisiaj pokazaliśmy klasę w meczu z USA, świetnie nam poszło, w drugim secie musieliśmy się troszkę pomęczyć, ale ostatecznie wygraliśmy bez straty seta. Lozano dał odpocząć kilku zawodnikom, nie dał im zagrać do końca meczu, co jest oczywiście uzasadnione Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
13-07-2007 21:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #216
 
Spokojny meczyk z Amerykanami Smile Bez wiekszych bledów Smile
Najbardziej z reprezentantow USA lubie ... Rooney`a Big Grin

Dzisiaj gramy finał w półfinale. Bo jak inaczej mozna nazwac mecz Polska - Brazylia? Ten mecz miałbyc wisienką na torcie w finale, ale trudno.. :wink:

amor patriae nostra lex
14-07-2007 11:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
orlos007 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #217
 
No dzisiejszy mecz będzie naprawdę finałowym. Musimy odegrać się Brazylijczykom za finał MŚ Tongue
14-07-2007 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #218
 
Niestety po raz kolejny przegralismy z Brazylia. Tym razem 1:3. Zawiodla zagrywka i blok. Tak wiec jutro o 17 czekam nas mecz o 3 miejsce z USA ktorych wczoraj pokonalismy 3:0 i miejmy nadzieje ze taki rezultat sie powtorzy.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
14-07-2007 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #219
 
Ja wiem czy zawiodła? Widac było, ze i my, i Brazylia bylismy zmeczeni. Obie druzyny popelniały błedy. Walka była rowna, ale team z Ameryki Poludniowej miał wiecej szczescia.

Jutro walka o 3. miejsce z USA. Uwazam, ze ten mecz wygramy. W ogole nie ma innej mozliwosci..

amor patriae nostra lex
14-07-2007 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #220
 
Mecz z Brazylią przegraliśmy praktycznie na własne życzenie, bo ciągle gdy tworzyliśmy przewagę punktową, dość pokaźną, to ją w natychmiastowy sposób roztrwanialiśmy... Gdy Brazylia tak zrobiła, nie traciła tych punktów, utrzymywała je aż do końca seta. Dzisiaj Polakom nic nie szło, nie wiem dlaczego, pewność siebie, czy co? Bloku w ogóle nie było, zagrywka nic :roll: Trzeba powiedzieć, że mistrzowie świata wygrali dzisiaj zasłużenie i to oni zagrają w finale z Rosją... Zapowiada się ciekawy meczyk. Mam nadzieję, że jutro z USA pokażą klasę, tak jak wczoraj i gładko wygrają 3:0 Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
14-07-2007 23:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #221
 
Ehhhh... Ależ mi przykro z powodu tej porażki. Brazylia była do ogrania, ba! Powinniśmy ich ograć. Niestety blokiem nie zdobyliśmy ani jednego punktu w 3 i 4 secie, co jest skandalicznym wynikiem. Brazylijczycy beznadziejnie słabo grali na zagrywce, niestety nasi nie zagrali w tym elemencie lepiej. W ataku również wyglądaliśmy średnio, Wlazły nie ma formy od początku turnieju, Szymański też kilka błędów, Świderski i Winiarski w ataku bez rewelacji. Tylko Piotruś Gruszka się spisał. Zabrakło moim zdaniem dość sporo, zabrakło jaj, chłodnej głowy i doświadczenia. Wielka szkoda się stała, mam nadzieję, że sobie na ME odbijemy.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
15-07-2007 11:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #222
 
Mecz z Francją - trudny, ale bardzo podobała mi się gra zmienników - Szymańskiego, Gruszki i Bąkiewicza. Pokazali klasę.

Mecz z USA - bardzo dobre spotkanie obu ekip. Polska jednak pokazała swoją wyższość. Zobaczymy jak dzisiaj w rewanżu zagramy w meczu o trzecie miejsce.

Mecz z Brazylią - obie ekipy nie są w swojej najlepszej dyspozycji. Moim zdaniem głównym powodem naszej porażki był fatalny blok. Brazylijczycy atakowali na czystej siatce większość piłek.

Wydaje mi się, że Polacy szykują prawdziwą formę na ME. Tam chcemy powalczyć o złoto. Liga Światowa to tylko etap przygotowawczy.
15-07-2007 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #223
 
Tak więc nie osiągnęliśmy podium w Lidze Światowej, pomimo tego, że tak wszystko się ładnie zapowiadało, długo byliśmy drużyną, którą nikt nie mógł pokonać, pewnie wygrywaliśmy z dość silnymi drużynami takimi jak Bułgaria, czy też USA, gdy zwyciężyliśmy 3:0. Dzisiaj zagraliśmy wręcz żałośnie, nie wiem jakim cudem wygraliśmy tego jednego seta... W sumie nie wiele można napisać, bo nie jest się teraz w zbyt wesołych nastrojach. Po prostu dwa ważne mecze zawaliliśmy i tyle... Szkoda :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
15-07-2007 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #224
 
Nic dzisiaj nie graliśmy, nic nie wychodziło, kompletnie nic, ale nie mam pretensji do naszych zawodników. Niech szykują formę na ME. Jeśli tam zawalą to wtedy dopiero będę miał pretensje.
15-07-2007 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #225
 
Nie wiem co sprawilo ze nasi zagrali dzisiaj tak zle. Ostatni tak zly mecz Polakow widzialem podczas finalu mistrzostw swiata z Brazylia. Nie bylo dzisiaj zadnej gry, nawet zmiennicy zawiedli. Miejmy nadzieje ze mistrzostwa europy beda bardziej udane.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
15-07-2007 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości