Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatkówka
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #256
 
Wiedziałem, że wygramy, ale wiedziałem też, że niekoniecznie musi być 3-0, tak jak niektórzy sugerowali...


Thevil napisał(a):Za dobrą grę można pochwalić Możdzonka - nieźle w ataku i kilka bloków

W ataku fatalnie, w bloku nieźle.

Thevil napisał(a):Bąkiewicza i Szymańskiego. To co mieli zrobić zrobili.

Bąku może i dobrze, ale Szymański średnio.

Thevil napisał(a):Wlazły w ataku nie najgorzej, ale wciąż nie ma regularnej zagrywki.

Mi się wydawało, że zagrywka już dużo lepsza niż w Lidze Światowej. Powinien spokojnie dojść do optymalnej formy na ME. Tylko znowu te skurcze...

zaga92 napisał(a):To tylko turniej towarzyski, takze zwyciestwo nie ma za bardzo znaczenia.

No ale nie powiesz mi, że porażka byłaby miła i podbudowałaby morale naszego zespołu...

Prawda jest taka, że zasługiwaliśmy dzisiaj na porażkę, a wygraliśmy tylko dzięki doświadczeniu i słabej klasie rywala.
15-08-2007 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #257
 
zaga92 napisał(a):Thevil napisał:
Dobrze, że wszystko się skończyło naszym zwycięstwem, bo porażka w pierwszym meczu turnieju z wiele niżej notowanym zespołem byłaby sporym ciosem dla kibiców i samych zawodników.


To tylko turniej towarzyski, takze zwyciestwo nie ma za bardzo znaczenia. Glownym celem jest przygotowanie sie do Mistrzostw Europy.
Właśnie takie mecze są przygotowaniami do Mistrzostw, które już za parę tygodni.



Pejter napisał(a):Thevil napisał:
Za dobrą grę można pochwalić Możdzonka - nieźle w ataku i kilka bloków


W ataku fatalnie, w bloku nieźle.

100% na pewno nie miał, ale fatalnie nie zagrał.


Pejter napisał(a):Thevil napisał:
Wlazły w ataku nie najgorzej, ale wciąż nie ma regularnej zagrywki.


Mi się wydawało, że zagrywka już dużo lepsza niż w Lidze Światowej. Powinien spokojnie dojść do optymalnej formy na ME. Tylko znowu te skurcze...

Widać, że ta zagrywka jest już lepsza, ale nadal to nie jest ten sam Szampon co w lidze. A skurcze - Do ME mam nadzieję, że będzie wszystko ok Smile
15-08-2007 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #258
 
Pejter napisał(a):Prawda jest taka, że zasługiwaliśmy dzisiaj na porażkę, a wygraliśmy tylko dzięki doświadczeniu i słabej klasie rywala.

Moze raczej nie dzieki doswiadczeniu tylko bledach rywala. Na poczatku tie-breaka Slowacy mogli odskoczyc, a popelnili proste bledy.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
15-08-2007 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #259
 
Polska 3-1 Anglia
Meczu nie widzialem, ale troche poczytałem i wychodzi, ze slabo gralismy. Dziwi mnie ten stracony set, jednak jesli nasi grali tak jak wczoraj (wczorajszy mecz widziałem) to wszystko wyjasnia. Lozano ma pretensje do sedziow. Podczas memoriału odbywa sie jakis kurs i pewnie niezbyt doswiadczeni...

amor patriae nostra lex
16-08-2007 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #260
 
Zashi napisał(a):Lozano ma pretensje do sedziow. Podczas memoriału odbywa sie jakis kurs i pewnie niezbyt doswiadczeni...

Naprawde wiele bledow sedziowskich, ale nasi nie graja dobrze. Fakt, ze gra drugi sklad, ale to nie znaczy ze maja przegrywac seta z Anglia, gdzie siatkowka jest popularna jak u nas krykiet Smile W pozostalych meczach Slowacja-Holandia 3:2 oraz Niemcy- Serbia 3:1 co jest niespodzianka.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
16-08-2007 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #261
 
Mecz oglądałem od połowy 3 seta więc nie będę oceniał gry poszczególnych zawodników, ale trochę się zdziwiłem jak zobaczyłem stan spotkania :o
Z tego co widziałem nieźle zagrał Bąku, pokazuje wielkie zaangażowanie w grę i wyrósł na żelaznego rezerwowego, na którego zawsze można liczyć w trudnych momentach.
Sędziowie w 3 secie - :lol:. Parodia
16-08-2007 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #262
 
Polska-Rosja 3:0!!! Niemozliwe stalo sie mozliwym Polki pokonaly mistrzynie swiata i to bez straty seta. W seatach wygralismy do 21,19,26. W ostatnim secie Rosjanki mialy dwie pilki setowe przy stanie 24:22, ale zosatly dwa razy zatrzymane na bloku Big Grin Przy takiej grze naszych awans do turnieju finalowego WGP staje sie tylko formalnoscia, bo nie wyobrazam sobie aby pogromczynioe mistrzyn swiata i olimpijskich przegraly z Japonia czy Kazachstanem.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-08-2007 08:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #263
 
Takie mecz przywracają wiarę w polski sport! Wielkie brawa dla kadry siatkarek za tak piękne zwycięstwo. Oczywiście owacja należy się za wygrane w poprzednich trzech meczach, o których wcześniej nic się nie wypowiadałem. Szkoda straconych punktów w Rzeszowie, bo mogłoby być naprawdę kolorowo. Jednak pomimo tego, z taką dalszą grą, siatkarki powinny awansować do turnieju finałowego.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
17-08-2007 09:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #264
 
Hmm.. Jeszcze jakis czas temu mecze polskich siatkarek ogladało sie, zeby popatrzec na siatkarki, a nie na ich gre. Teraz mozan i na to, i na to. Gratuluje.

amor patriae nostra lex
17-08-2007 13:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #265
 
Polska 1:3 Holandia :roll:
Pierwsza porażka w turnieju, a tak ładnie sie zapowiadało po grze w pierwszej częsci pierwszego seta. Gdybyśmy go wygrali pewnie byłoby 3:0, a tak zostaje niedosyt Sad
Słaby atak, słabe przyjęcie, blok coś tam grał. Jedynie Wojtek Grzyb optymalnie w ataku, ale środkiem cały czas się grać nie da.
Z taką grą nie ma co liczyć na rewelacje na ME, ale ufam Lozano i mam nadzieję, że na mistrzostwa pojedziemy z formą jak na wicemistrzów świata przystało :wink:
17-08-2007 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #266
 
Thevil napisał(a):Z taką grą nie ma co liczyć na rewelacje na ME, ale ufam Lozano i mam nadzieję, że na mistrzostwa pojedziemy z formą jak na wicemistrzów świata przystało Wink

Po to jest taki turniej, zeby przygotowac forme, ale nasi naprawde aktualnie nie zachwycaja swoja gra i co lepsze dzisiaj gral pierwszy sklad.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-08-2007 18:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #267
 
zaga92 napisał(a):Po to jest taki turniej, zeby przygotowac forme
Doskonale o tym wiem i to samo pisałem Ci kilka postów wyżej :roll:

Jesteśmy na 3 miejscu i jutro jeśli wygramy z na razie niepokonanymi Niemcami możemy wskoczyć na fotel lidera

________________________________________________________________
To co Polki robiły dziś w bloku można określić jednym słowem - masakra. Ich liczba mówi sama za siebie - 22 bloków na 4 sety to fantastyczny wynik Smile MVP meczu wg mnie Eleonora Dziękiewicz, ale wszystkie zawodniczki zagrały dziś bardzo dobry mecz.
Finał GP na wyciągnięcię ręki, jeśli Chinki wygrają swój mecz to już mamy zapewniony, ale nie wierze żeby nasze na takim gazie nie wygrały z Kazachstanem
17-08-2007 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #268
 
Polska-Japonia 3:1 :!:
Po bardzo dobrej grze szczegolnie w ostatnim secie nasze wygraly z Japonkami, choc po drugim secie przegranym do 14 juz zaczalem sie obawiac. Polki przewazaly w kazdym elemencie. Szczegolnie w bloku, ktorych zdobyly ok. 20 Smile Bardzo dobre spotkanie zagrala Lena Dziekiewicz zawodniczka Winiar Kalisz Big Grin Po tym zwyciestwie historyczny awans Polek do turnieju finalowego jest juz praktycznie przesadzony, bo nie sadze zebysmy przegrali z Kazachstanem. Chociaz Dzisaj po wyrownanym meczu ulegly Rosajnkom 2:3.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
18-08-2007 11:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #269
 
No i niestety zdrowie nie pozwoli Mariuszowi Wlazłemu na udział w ME. Mariusz złożył oświadczenie, w którym prosi o wyłączenie go z kadry z powodu skurczy mięśni łydki.
Wielkie osłabienie polskiego zespołu przed mistrzostwami, z Niemcami na ataku Lozano próbował Kurka, który najpierw miał 4/4 skończone a potem trochę przygasł. W razie czego na ataku może zagrać jeszcze Piotr Gruszka lub przywrócony do kadry może zostać Robert Prygiel, który sam wycofał się z walki o miejsce na ME. Pewniakiem oczywiście jest Grzesiek Szymański
Do uzyskania wyników Mariusz jest poza kadrą, ale wątpliwe by sytuacja się zmieniła i trzeba będzie radzić sobie bez Mariusza.


Dziś gra Polaków wyglądała dobrze, szkoda porażki z Niemcami, bo wyglądało na to, że będzie 3:1. Niestety skończyło się porażką w tie-break'u i pozostał nam jeszcze jutrzejszy mecz z Serbami, w którym przydałaby się wygrana
18-08-2007 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #270
 
Historyczny awans Polskich siatkarek do turnieju finalowego GP stal sie faktem!!!!!!! Malo kto wierzyl w awans po pierwszym turnieju w Rzeszowie, a jednak potem przyszly zwyciestwa nad naprawde mocnymi rywalkami. Dzisiaj na zakonczenie pokonalismy Kazachstan 3:1.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
19-08-2007 09:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości