Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #346
 
Jagielonia znowu u siebie grala Smile Ale teraz chyba to juz zagra na wyjezdzie :wink:

Ciesze sie, ze Zagłebie wygrało z Bełchatowem. Przeciez Lech lubi Zaglebie, Zagłebie lubi Lecha Smile

Mam jeszcze jedno marzenie na tę kolejke. Groclin wygrywa na wyjezdzie z Legia... Ale to malo realne, bo Warszawacy graja dobry futbool. Niestety.


ziomo napisał(a):PS.Zashi jedziesz czy nie,na Widzew?!

Raczej tak. Jak bedzie autobus (a raczej bedzie) to na 90% jade. Ale Ciebie nie puszczą autobusem :wink:

~EDIT - Kurde, nawias wskoczył zamiast 9 :wink:

amor patriae nostra lex
12-08-2007 12:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #347
 
Zashi napisał(a):Raczej tak. Jak bedzie autobus (a raczej bedzie) to na (0% jade. Ale Ciebie nie puszczą autobusem
Czyli nie jedziesz? 0% ?
Ten sezon będzie obfitował w niespodzianki. Zagłębie napewno nie zdobędzie mistrza, szczególnie po tym co pokazała wisła strzelając 4 bramki...

[Obrazek: Ole201.jpg]
12-08-2007 12:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #348
 
Dzisiaj Legia wygrala z Groclinem 1:0 i przelamala passe 7 lat nie wygranych spotkan z Groclinem u siebie, ale gra Legii nadal mnie nie przekonuje i watpie zeby cos zdzialali w tym sezonie.

Stojkovic napisał(a):Ten sezon będzie obfitował w niespodzianki. Zagłębie napewno nie zdobędzie mistrza, szczególnie po tym co pokazała wisła strzelając 4 bramki...

Jakie niespodzianki? Czy postawe Wisly mozna nazwac niespodzianka? :roll: Watpie. Niespodzianko by bylo jakby Zaglebie obronilo tytul, czego nie dokona. Chcialbym, zeby Lech awansowal do Europejskich Pucharow.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
12-08-2007 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #349
 
zaga92 napisał(a):Chcialbym, zeby Lech awansowal do Europejskich Pucharow.

Powiem Ci szczerze że mimo iż jestem wierny Lechowi to wątpie żeby Europejskie Puchary zawitały na Bułgarską,ale fajnie by było ale to tylko marzenia.Ale szanse zawsze są.Ale jeśli Lech jest uzalezniony od Reissa to już nawet nie myślę co będzie jak kontuzje złapie(odpukać).

Legia grała dobrze tylko do 30 minuty spotkania.Później Groclin próbował odrobić straty,jednak na nic się to nie zdało.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
13-08-2007 07:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #350
 
ziomo napisał(a):jak kontuzje złapie

Albo zakonczy kariere. Piotrek ma juz swoje lata no i na pewno nie bedzie gral wiecznie. Wedlug mnie porgra jeszcze 2-3 sezony i zawiesi buty na kolku, a to bedzie ogromna strata dla Kolejorza.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
13-08-2007 08:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #351
 
Górnik - Ruch 1:0
Hajto 10' (k)
Widzów: 22 000

Byłem na meczu, z trybuny wyglądało na karny, ale gdy zobaczyłem powtórki to wiem, że na 100% nie było. Wydaje mi się, że nawet gdyby był faul, to nie powinno być czerwonej dla Mioduszewskiego, Jarka zagrał sobie piłkę w prawą stronę i nawet jakby udało mu się przeskoczyć czy minąć bramkarza to chyba do piłki by nie doszedł, zostało mu się przewrócić i liczyć na elwer.

Sytuację z Moskalem widziałem też dopiero w powtórkach, zgodziłbym się, że czerwona kartka była sprawiedliwym wymiarem kary, gdyby później sędzia pokazał jeszcze parę żółtych po brutalnych faulach piłkarzy Ruchu. A wyglądało tak, jakby Gawron miał tylko kartki czerwone. Tak to wyglądało z trybun, nie wiem jak tam w TV, widziałem tylko dwuminutowy skrót pierwszej połowy.

Ogólnie sędzia był strasznie zagubiony, wyimaginowane faule, brak gwizdania przy ewidentnych przewinieniach i to w obie strony. TRAGEDIA.

Co do samego meczu to był na dość niskim poziomie. W pierwszej połowie obie ekipy miały groźne sytuacje, groźniejsze chyba Ruch, bo udawało im się trafiać w bramkę, a Zabrzanie strzelali mimo, że także groźnie, ale obok bramki. W drugiej połowie już mało się działo, w zasadzie to nie pamiętam, żeby jakieś 100% sytuacje miała jedna czy druga drużyna.

Najlepszymi zawodnikami Górnika na pewno Peskovic i Hajto. Tragicznie za to zagrał Pawelec.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
18-08-2007 10:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #352
 
Ha ! Wiselka Krakow idzie jak burza.Znowu zwyciestwo i kolejne 3 punkty. Tym razem pod ostrze Wisly dostal sie Widzew.1:3 dla Bialej Gwiazdy.Warto podkreslic,ze Wislacy grali bez Kosy,Sobola i Niedzielana, ktorzy lecza kontuzje.
Po 4 spotkaniach jest komplet punktow, 10 strzelonych bramek i jedna stracona.Pawel Brozek lideruje w klasyfikacji najlepszych strzelcow, majac na kacie juz 5 trafien.

Na drugim miejscu w tabeli,rowniez z kompletem oczek,znajduje sie Legła.Natomiast reszta zespolow OE zostala w cieniu.Zaglebie i Lech po 7 punktow.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
18-08-2007 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #353
 
I znając polską Ligę jesli Brozek bedzie dalej utrzymywal taką formę strzelecką to pewnie zimą odejdzie do "czołowego" klubu greckiego ;]

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
18-08-2007 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #354
 
WoLaK napisał(a):ze Wislacy grali bez Kosy,Sobola i Niedzielana, ktorzy lecza kontuzje.

Sobolewski gral i nawet zolta karke dostal :twisted: Poza tym pierwsze zwyciestwo Zaglebia Sosnowiec. A w hicie kolejki Lech zremisowal z Zaglebiem 1:1.

A juz za tydzien jade do Poznania na mecz Lecha z Widzewem Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
18-08-2007 21:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #355
 
zaga92 napisał(a):A juz za tydzien jade do Poznania na mecz Lecha z Widzewem

Me too 8)

W Lubinie ciekawie bylo, bramki dosyc ladnie, ale jedno mnie boli. OBRONA LECHA! Ser szwajcarski to przy tym w ogole nie ma dziur! To co oni wyczyniaja wola o pomste do nieba. ...ale jesli powtorzyc wynik z poporzedniego sezonu w meczu z Widzewem to zapomne o tym na jakis czas. ( a było 6-1 dla Kolejorza :wink: )

amor patriae nostra lex
18-08-2007 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #356
 
Zashi napisał(a):
zaga92 napisał(a):A juz za tydzien jade do Poznania na mecz Lecha z Widzewem

Me too 8)

W Lubinie ciekawie bylo, bramki dosyc ladnie, ale jedno mnie boli. OBRONA LECHA! Ser szwajcarski to przy tym w ogole nie ma dziur! To co oni wyczyniaja wola o pomste do nieba. ...ale jesli powtorzyc wynik z poporzedniego sezonu w meczu z Widzewem to zapomne o tym na jakis czas. ( a było 6-1 dla Kolejorza :wink: )

Dziś aż tak fatalnie nie było, ale też trzeba przyznać, że spokojnie mogli stracić jeszcze z 2 bramki, np. sytuacja Kolendowicza i Bartczaka.
Szkoda, że od ok. 65 min. coraz mniej atakowali i widoczny jest brak Reksia. Chociaż Rengifo się starał jak na razie mnie nie przekonuje, ale zobaczymy co będzie dalej, mam nadzieję, że tylkolepiej Smile
18-08-2007 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #357
 
Cytat:A juz za tydzien jade do Poznania na mecz Lecha z Widzewem

Witaj w klubie Big Grin.

Co do meczu,nasi zagrali dobre spotkanie,ogólnie mówiąc.lech miał dużo szczęścia,bo aż trzy razy obroncy "Kolejorza"wybijali piłke z linii bramkowej.To co w brmce wyprawiał Dolha to śmiech na sali po prostu,wychodzi do dosrodkowania,krzyknął"moja!",a w ostatniej chwili uprzedził go Arboleda.Oprócz tego równiez kilka błędów,mam nadzieję,że w meczu z Wizdewem będzie bronił "Kotor".Widać było,ze Rengifo walczył o każdą piłkę.Quinteiros zagrał spotkanie na dobrym poziomie,ale mogło być lepiej.Murawski znakomicie rozdzielał piłki na lewo i na prawo,brakowało mi tylko jego strzałów z dystansu.

Na pewno cieszy wywalczony punkt na trudnym terenie w Lubinie,tymbardziej bez Reissa.


LECH LECH KOLEJORZ!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
19-08-2007 09:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #358
 
ziomo napisał(a):Na pewno cieszy wywalczony punkt na trudnym terenie w Lubinie

Powinien cieszysc jak najbardziej,bo Zagłebie zasłużło na 3pkt ,gra im wychodzila,atakowali i przewaga byla widoczna.
19-08-2007 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #359
 
Mirek Szymkowiak wraca do Wisly. Przez ostatnie pol roku Szymkowiak komentowal mecze dla canal+. Niedawno fifa rozwiazala jego kontrakt z Trabzonsporem i znalazl klub w Polsce. Zanim zblizy sie do pierwszego sklada czeka go duzo treningow. Ja osobiscie uwazam, ze nie jest on Wisle potrzebny. Maja Sobolewskiego i Cantoro. A ich zmiennikiem moze byc Jirsak.

Mowi sie tez o wypozyczeniu przez Wisle Zurawskiego na 0,5 roku, czyli okres Absencji Niedzielana.

Rowniez Damian Gorawski ma wrocic do Wisly, ale dopiero zima.

Czyzby Wisla zbroila sie na Lige mistrzow? :roll:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
21-08-2007 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #360
 
Z drugiej strony,o Szymkowiaka walczyły takie kluby jak:Lech Poznań który dawał najwięcej,mało tego z Poznania on pochodzi. Wizdew Łodź gdzie jego talent błysnął i Wisła Kraków,z którą osiągnął dużo.Wiec jeszcze w każdej chwili może zmienić decyzje.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
22-08-2007 08:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości