Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristiano Ronaldo
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #256
 
Stojkovic napisał(a):Nie ma co rozpaczać... CR7 napewno był i jest postacią któa napędza nasz atak, ale nie opierajmy siły zespołu na 1 zawodniku.

Zartujesz sobie Stojko w tym momencie, prawa flanke mozemy tylko i wylacznie na nim opierac, na nikim innym, jesli jutro Nani nie zagra na prawej, bedziemy wylaczni z tej strony :]

Under The Boardwalk - United Warriors
18-08-2007 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #257
 
Wojtek3 napisał(a):jesli jutro Nani nie zagra na prawej, bedziemy wylaczni z tej strony

Przesadzasz. Nani jest dobrym zawodnikiem, ale na razie nie pokazuje NIC w EPL. Zdecydowanie lepiej pokazuje się Eagles.

Pozdrawiam.
18-08-2007 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #258
 
Mates napisał(a):ale na razie nie pokazuje NIC w EPL. Zdecydowanie lepiej pokazuje się Eagles.

No rzeczywiście Eagles się pokazał tak świetnie w EPL, że "ho ho" :roll: W tym sezonie jak na razie dwie minuty. Świetny wynik. W tamtym sezonie też malutko. Skąd więc takie wnioski? Eagles pokazywał się ładnie w sparingach, w których błyszczał również Nani, więc nie ma co porównywać ligi do sparingów.

Niemniej jednak, Ronaldo jest do zastąpienia. Nani powinien iść na prawą, Giggs na lewą, a do ataku... O'Shea. Nie, żartuję. Ale jakoś to trzeba rozwiązać. Myślę, że nawet Eagles da sobie radę na skrzydle, zastępując Ronaldo.
18-08-2007 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #259
 
Wojtek3 napisał(a):Zartujesz sobie Stojko w tym momencie, prawa flanke mozemy tylko i wylacznie na nim opierac, na nikim innym,
Wojtek nie możemy opierać gry na jednym graczu, nieważne jaki dobry by był... ja bym dał szansę Eagelsowi. Nawet bym go do ataku z Tevezem zaryzykował. Nani i Giggs na skrzydła i szafa gra.

[Obrazek: Ole201.jpg]
19-08-2007 08:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #260
 
Stojko napisał(a):Wojtek nie możemy opierać gry na jednym graczu, nieważne jaki dobry by był... ja bym dał szansę Eagelsowi. Nawet bym go do ataku z Tevezem zaryzykował. Nani i Giggs na skrzydła i szafa gra.

Nikt nie opiera gry na jednym zawodniku :] Mowie tylko, ze bez Ronaldo nasza flanka nie bedzie funkcjonowala idealnie, i potwierdzily sie moje slowa, Nani staral sie rozruszac prawa flanke, jednak nie do konca mu to dobrze wychodzilo.

Under The Boardwalk - United Warriors
19-08-2007 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #261
 
Wojtek3 napisał(a):Nani staral sie rozruszac prawa flanke, jednak nie do konca mu to dobrze wychodzilo.

NAni dawal rade. To dopiero jego poczatki i mam nadzieje, ze dopiero nam sie rozegra. Ale troche widzoczny byl brak Ronaldo mysle ze moglby pociagnac nasza gre.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
19-08-2007 21:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #262
 
Cóż, nie ma co kryć, że nasz skład jest trochę eksperymentalny i gdy brak w nim ważnych graczy, takich jak Cristiano, to nie do końca wszystko wychodzi. Nani, jak i wszyscy nowoprzybyli piłkarze muszą jeszcze kilka meczy pograć, aby dojść do tego, co przyniesie nam wiele radości. Oczywiście brak Ronaldo dla niektórych może oznaczać wielki problem MU, ale ja sądze, że Cris nie jest zawodnikiem, bez którego nie wyobrażam sobie teraz składu w każdym meczu, ponieważ wiem, że ma go kto zastąpić.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
20-08-2007 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
N3M3SIS Offline
Member
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #263
 
no, jak nie było CR, też jakoś szło... a że skład jest eksperymentlany, dowiemy się jak grają nasi zawodnicy w różnych formacjach, na różnych pozycjach i jak ze sobą wtedy współgrają; na szczęście CR wraca na mecz z Evertonem, bo z Sunderlandem nie musiałby koniecznie grać...

"Kiedy mê¿czyzna jest sam na sam z kobiet±, budzi siê napiêcie z którym nie mo¿na walczyæ..."
20-08-2007 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #264
 
Powiem tak...

Niektórzy z Was widzą nowych "bogów" w Nanim i Andersonie. Prawdę powiedziawszy Cristiano Ronaldo to jeden z lepszych zawodników w naszym zespole, a to, że w chwili obecnej nie gra zachwycająco nie oznacza, że jest bezużyteczny.

Nani zdecydowanie pasuje do United, ale jeszcze teraz tego nie pokazuje. Za dużo popisówy, za mało gry zespołowej.

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem moim zdaniem jest Chris Eagles, który łatwo się nie podda w walce o pozycję.

Niemniej jednak wczorajsza sytuacja, której nie wykorzystał Nani, zostałaby na 70% wykorzystana przez Ronaldo, bo ma większe doświadczenie.

Pozdrawiam.
20-08-2007 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #265
 
Mates napisał(a):Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem moim zdaniem jest Chris Eagles, który łatwo się nie podda w walce o pozycję.

Czyli na jakiej podstawie twierdzisz, ze Nani podda sie bardziej niz Eagels ? Zrobi sie glupia gadka z takiego czegos. Nani kosztowal 15 mln i on na pewno bedzie czesciej gral, chocby z tego powodu, IMO, Eagels nie dorasta do piet Naniemu...

Under The Boardwalk - United Warriors
20-08-2007 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #266
 
Rozsmiesza mnie taka argumentacja, ja lubie gre Eaglesa, nie mialem okazji go ogladac zbyt czesto, ale zaimponowal mi, a na jakiej podstawie smiesz twierdzic ze Nani>Eagles? Bo cos mi sie zdaje ze na podstawie tych 15 milionow

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
20-08-2007 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #267
 
Wojtek3 napisał(a):Eagels nie dorasta do piet Naniemu...

Nie powiesz mi, że na razie Nani pokazuje miażdżąco wyższy poziom niż Chris? :> IMO na razie grają równo z delikatnym wskazaniem na Eaglesa. Nani się jeszcze musi sporo nauczyć, żebyś mógł tak pisać na temat Anglika w porównaniu z Portugalczykiem.

Pozdrawiam.
20-08-2007 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #268
 
Mates napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Eagels nie dorasta do piet Naniemu...

Nie powiesz mi, że na razie Nani pokazuje miażdżąco wyższy poziom niż Chris? :> IMO na razie grają równo z delikatnym wskazaniem na Eaglesa. Nani się jeszcze musi sporo nauczyć, żebyś mógł tak pisać na temat Anglika w porównaniu z Portugalczykiem.

Pozdrawiam.

Eagels musi sie sporo nauczyc, zebys mogl tak napisac na temat Portugalczyka w porownaniu z Anglikiem.

Under The Boardwalk - United Warriors
20-08-2007 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #269
 
Wojtek3 napisał(a):Eagels musi sie sporo nauczyc, zebys mogl tak napisac na temat Portugalczyka w porownaniu z Anglikiem.

Ehh... Ja nie piszę, że Nani jest gorszy od Eaglesa :> Ja piszę tylko, że do momentu, kiedy Nani się nie przystosuje do gry w UK (tak, jak w poprzednim sezonie zrobił to Cris) nie będziemy mogli oceniać go przez pryzmat tego, co potrafi tylko przez pryzmat tego co pokazuje, a tak naprawdę pokazuje jak na razie brak skuteczności :>

Ojj... Wojtuś, Wojtuś.. Wink Proponuję koniec off-topa? Smile

Pozdrawiam
20-08-2007 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
stal_mielec Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #270
 
Stojkovic napisał(a):CR7 napewno był i jest postacią któa napędza nasz atak, ale nie opierajmy siły zespołu na 1 zawodniku.

OK ale nie wiem czy zauwazyles ale bez niego i Rooney'a calkowicie nam nie idzie!!

Stojkovic napisał(a):ja bym dał szansę Eagelsowi. Nawet bym go do ataku z Tevezem zaryzykował.

Ja tez jestem tego zdanie! No bo po to mamy mlodych rezerwowych aby wyrosli na swietnych graczy!!Big Grin
Trzeba dac mu szanse! :twisted:

[*]Antonio Puerta[*]

*Manchester United
**Stal Mielec
***FC Barcelona

Moje *** MiloSci :*
21-08-2007 10:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości