Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY from POLAND - wyjazdy...
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #121
 
Wróbel. napisał(a):Jakby ktos jechal na mecz to prosze sie odezwac na nr gg 1770572. Chetnie bym pojechal na jakikolwiek wlasnie w takim "swoim" ze tak to nazwe gronie.

Pozdro

Jak zalatwisz bilety po normalnej cenie to ja juz moge teraz jechac na mecz.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-07-2007 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marshall Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #122
Manchester United - Inter Milan PYTANIE !?!?
Witam

Jestem nowy na forum i to moj pierwszy watek takze prosze o wyrozumialoscSmile Nie bede ukrywal, ze zawsze marzylem by pojsc na Premiership, niekoniecznie na Manchester po prostu na lige angielska. Mam teraz szanse spelnic swoje marzenieSmile Bylem juz na Leeds United-stadion zrobil na mnie wrazenie lecz...na meczu stawilo sie kolo 20 000 kibicow(wtedy jeszcze byli w I lidze) a pol stadionu bylo puste. Nie wiem jaka dokladnie jest pojemnosc stadionu w Manchesterze jednak mysle, ze kolo 70 000. Jednak nie o tym. Do rzeczy;]

Bardzo ciezko jest zdobyc bilet na mecz, jednak na friendly mecz z mistrzem Wloch Inter Milanem jest to mozliwe. Chcialem sie zapytac Was fanow Manchesteru- czy warto pojsc na taki mecz?Czy ujrze takie gwiazdy jak Ronaldo, czy Scholes. Czy w meczach sparingowych jest jak w lidze polskiej, ze 80% zawodnikow to zmiennicy, nowe transfery itp.? Teraz najwazniejsze-przyznam, ze najbardziej interesuja mnie sprawy kibicowskie. Interesuje mnie czy na takim meczu bedzie komplet publicznosci?Czy bedzie goracy doping? Prosze o wyrozumialosc i bardzo dziekuje za odpowiedz.

P.S. DO BOJU MANCHESTER W SEZONIE 07/08 Smile Pozdrawiam
16-07-2007 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #123
 
Nawet jak United grałoby z druzyną z 8 ligi to bedzie duzo ludzi Wink Przeciwnik jest mniej wazny; wazne, ze graja Manchester. Jaki skład? Mysle, ze ktos z pierwszego skladu sie pojawi, nowi zawodnicy na 99% tez. Zreszta w takim meczu pierwszą polowe moze grac zupelnie inny sklad niz w drugiej polowie. Smile

amor patriae nostra lex
17-07-2007 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #124
 
Marshall napisał(a):Bardzo ciezko jest zdobyc bilet na mecz, jednak na friendly mecz z mistrzem Wloch Inter Milanem jest to mozliwe. Chcialem sie zapytac Was fanow Manchasteru- czy warto pojsc na taki mecz?Czy ujrze takie gwiazdy jak Ronaldo, czy Scholes. Czy w meczach sparingowych jest jak w lidze polskiej, ze 80% zawodnikow to zmiennicy, nowe transfery itp.? Teraz najwazniejsze-przyznam, ze najbardziej interesuja mnie sprawy kibicowskie. Interesuje mnie czy na takim meczu bedzie komplet publicznosci?Czy bedzie goracy doping? Prosze o wyrozumialosc i bardzo dziekuje za odpowiedz.

Na mecz z Interem bilety beda w kasach, rok temu na meczu z Sevilla zostaly nawet wejsciowki, nie byl pelny stadion, na pewno zagraja zmiennicy ale takze gwiazdy, bo to ostatni spariing przed Premiership.

Jesli chodzi o atmsfere to musze Cie zmartwic, na takie mecze prezychodza ludzie wlasnie chcacy zobaczyc Ronaldo w akcji, nie pospiewac. Takze na doping nie licz. A o bilet sie nie martw, bedzie na pewno...

Under The Boardwalk - United Warriors
17-07-2007 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #125
 
Na wstępie, ligi polskiej do ligi angielskiej nie ma co porównywać. Mecz sparingowy na Wyspach, nawet z tak renomowanym zespołem, nie będzie mógł się umywać do spotkań ligowych. Zresztą mamy wakacje, sporo wycieczek i wśród publiczności zobaczymy pewnie wielu turystów, którzy wpadli na OT przy okazji, zwiedzając miasto. Jeśli chcesz sobie zedrzeć gardło, to zbieraj pieniądze na wyjazdy, Inter sobie odpuść, z kolei dla samego zobaczenia zawodników, stadionu, czyli wizyty w piłkarskim niebie warto się pofatygować 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
21-07-2007 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #126
 
1. Oczywiście należy się zarejestrować na stronie.
2. Wybieramy - Memberschip types.
3. Kilkamy na JOIN NOW.
4. Wybieramy Manage Memberschips
5. Zaznaczamy Adult ( Eire / Euro ) za 31 Ł i dodajemy " add to basket " + "purchase "
6. Dokonujemy zakupu poprzez opcję Check Out i wpisanie danych karty debetowej lub kredytowej.
ISSUE NUMBER to 3 cyfrowy kod podany z tyłu po numerze z karty kredytowej
7. Zazanaczamy że zapoznaliśmy się z warunkami umowy Terms&Conditions
8. Klikamy na Finish.

W ten sposob mozna dolaczyc do ONE UNITED. Wczesniej trzeba sie zarejestrowac i zalogowac na stronie.

Under The Boardwalk - United Warriors
21-07-2007 16:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Joanna Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #127
 
Wojtek3- opłata jest jednorazowa ?
09-08-2007 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #128
 
joanna napisał(a):Wojtek3- opłata jest jednorazowa ?
Opłata jest jednorazowa na cały sezon.
10-08-2007 08:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróbel. Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #129
 
Wybiera sie ktos do kijowa albo rzymu??
01-09-2007 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #130
 
Wróbel. napisał(a):Wybiera sie ktos do kijowa albo rzymu??

Prawdopodobnie do Kijowa, ekipa MUSCPL, wiecej info na forum manusite.pl/forum, tam zbieraja ekipe, mozliwe, ze zachaczymy o Rzym, najlepsza opcja, ja na Kijow sie nie pisze, z jednego powodu, nie ekscytuje mnie ta wyprawa, pozdro

PS. Za niedlugo wyjazd na FCUoM Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
02-09-2007 00:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
asiolka12 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #131
POMOCY!!!
Prosze o pomoc!!
chcialabym zrobic mojemu chlopakowi niespodzianke i zabrac go na jeden z meczy Manchesteru.Moze wie ktos,gdzie kupic bilety za rozsadna cene i jaki mecz polecacie najbardziej(niestety nie orientuje sie za bardzo w pilce noznej:)dziekuje z gory za wyrozumialosc i pomoc.
pozdrawiam forumowiczow
10-09-2007 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #132
Re: POMOCY!!!
asiolka12 napisał(a):Prosze o pomoc!!
chcialabym zrobic mojemu chlopakowi niespodzianke i zabrac go na jeden z meczy Manchesteru.Moze wie ktos,gdzie kupic bilety za rozsadna cene i jaki mecz polecacie najbardziej(niestety nie orientuje sie za bardzo w pilce noznej:)dziekuje z gory za wyrozumialosc i pomoc.
pozdrawiam forumowiczow

No to prezencik bedzie drogi. Oczywiscie najlepiej zabrac go na jakis prestizowy mecz, powiedzmy UNITED v Arsenal, Chelsea albo Liverpool, oczywiscie na Old Trafford, bilety mozna dostac przez One United co domyslam sie, ze nie jestes zarejestrowana. Ale isteniej opcja kupienia biletu pod Old Trafford, jedna sztuka od 200 funtow do 400 nawet + nocleg + lot = ok 2000 zl.

Jak masz wiecej pytan to pisz.

Under The Boardwalk - United Warriors
12-09-2007 17:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #133
 
Wojtek poka jakis megopack ze zdjęciami z ostatniego wyjazdu cooo Idea

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
20-11-2007 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #134
 
Jak na tym forum z zainteresowaniem na wyjazdy ? Bo mnie tu nie było dosc dłuuugo ?Tongue

Nastepne plany an wiosne i to mysle z ekilka meczy Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
20-11-2007 23:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #135
 
Fred The Red napisał(a):Wojtek poka jakis megopack ze zdjęciami z ostatniego wyjazdu cooo Idea

Aparatu nie mialem bo nie posiadam, wszystkie fotki co wrzucilem w dziale ze zdjeciami byly robione z mojego telefonu, mam fotki od Dev'a ze stadionu i inne tam, ale nie moge ich wrzucac bez jego zgody Wink

9 listopada wyladowalem w zimnym Manchester by udac sie na mecz z Blackburn 11. Bylem juz wczesniej bo o 7 rano ( ahh te tanie bilety z Ryanair Smile ). Udalem sie na miasto by troche pozwiedzac i doczekalem sie dojechania reszty ekipy o 15, wbilismy sie w hostel, wypilsimy troche alkoholu i w miasto Smile Zwiedzilismy puby, niestety juz ok 23 urwal mi sie film i nic nie pamietam wiec nie napisze Smile

10 z rana ruszylisny w strone Old Trafford by zobaczyc muzeum, redcafe i megastore. Po drodze Bishop Blaize i kilka piw Smile Olbrzymue wrazenie wywarlo na muzeum, na wstepie koszulka Nevill'a z jego 500 meczu dla UNITED z meczu z Birmingham, jeszcze brudna Wink Duza woskowa postac Peter'a Schmeichel'a, a takze duzy pokoju poswiecony THE TREBLE z 99', i ten wielki telebim z filmem z Barcelony, stalem tam z 20 min Smile. Pozniej tournee po stadionie i szatniach. Najlepszy byl moment kiedy wychodzilo sie na Old Trafford, szedles po schodach i widziales tylko niebo, im wyzej tym wiecej widziales i nagle wylonilo sie OT, wspanialy widok Wink) Na koniec zakupy w Megastore i jazda do pubow. Wieczorem ruszylismy znowu w miasto, tym razem chyba przesadzilismy, obeszlismy tyle pubow, ze ok 1 w nocy zauwazlismy, ze jestemy w polnocym Manchester a nie poludniowym jak to mialo miec miejsce :lol:

11 listopad, dolaczyla do nas reszta ekipy. Udalismy sie w strone Old Trafford, Sir Matt Busby Way zatloczona jak na targowisku, do Bishop Blaize kolejka jak po cukier za komuny, wbilismy sie w Trafford Pub, piesni, spiewy, browar, usciski. Po godzinie ruszylismy na stadion. Wszedlem na West Stand i zaparlo mi dech w piersiach. Zapelnione Old Trafford wyglada calkiem inaczej jak puste. No i zaczal sie mecz, piesni. Jak kazdy wiem, bylo 2-0 po dwoch szybkich golach Ronaldo.

Tak widzialem mecz.

[Obrazek: 11112007003iw7.th.jpg]

Zobaczyc UNITED Bezcenne Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
25-11-2007 17:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości