Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Anglii
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #151
 
Stojkovic napisał(a):a wygrac z dużo mocniejszymi od siebie ekipami.

Nie jestem przekonany czy w przypadku Anglii można mówić o drużynach dużo od niej silniejszych.

Ja myślę, że Anglicy zdołają awansować, bo przecież nie ma co ukrywać, że odpadnięcie w eliminacjach "Synów Albionu" byłoby jedną z większych, jeśli nie największą sensacją tych eliminacji.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
14-10-2007 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #152
 
Ja przestane sie martwic o forme Anglii jak pokonaja w koncu ekipe na poziomie, bo rozwalic Izrael, Estonie i Rosje u siebie to zadna sztukam, fakt, Guus Hiddink odwala kawal roboty w Moskwie, jednak Anglia to Anglia, im sie stawia najwyzsze cele, wszystko idzie w dobrym kierunku, mam nadzieje, ze moje dobre slowa zostana podtrzymane po meczu w Moskwie i mam nadzieje, po rozjechaniu Chorwatow na Wembley.

marcelo napisał(a):Nie jestem przekonany czy w przypadku Anglii można mówić o drużynach dużo od niej silniejszych.

Jesli chodzi o Europe to na rowni a nawet wyzej od Anglikow mozna sytuowac Szwedow, Niemcow czy Portugalczykow, a takze Wlochow.

Under The Boardwalk - United Warriors
14-10-2007 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #153
 
Wojtek3 napisał(a):Jesli chodzi o Europe to na rowni a nawet wyzej od Anglikow mozna sytuowac Szwedow, Niemcow czy Portugalczykow, a takze Wlochow.


Jak Portugalczykow to i Polakow Big Grin Jezeli gra naszych wygladac, jak w konfrontacji z Portugalczykami w Chorzowie, to i Anglikow bysmy pokonali. Do tej listy mozna by dodac jeszcze Francozow, ale czy Szwedzi sa lepsi od Anglikow??

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
15-10-2007 14:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #154
 
Moze Szwedzi nie sa lepsi od Anglikow, ale z pewnoscia prezezntowanym poziomem prawie dorownuja Anglikom.Warto spojrzec na wyniki meczow miedzy tymi reprezentacjami.Na ostatnim mundialu bylo 2:2 jak sie nie myle.
Portugalczycy sa mocni,ale jak widac tylko na papierze.Pokazuja to ich ostatnie spotkania.Ja do tej grupy druzyn,ktore sa podobnego poziomu co Anglicy z pewnoscia dodalbym Hiszpanow.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
15-10-2007 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #155
 
No właśnie, dość ciężko jest powiedzieć kto jest dużo lepszy w tym gronie, bo są to drużyny z tej najwyższej europejskiej półki i trudno wskazać faworyta w potyczce dwóch z tych ekip.

WoLaK napisał(a):Ja do tej grupy druzyn,ktore sa podobnego poziomu co Anglicy z pewnoscia dodalbym Hiszpanow.

Ja także, z resztą bardzo lubię tę reprezentacje.

WoLaK napisał(a):Moze Szwedzi nie sa lepsi od Anglikow, ale z pewnoscia prezezntowanym poziomem prawie dorownuja Anglikom

Może Wojtek zasugerował się ostatnimi wynikami tych drużyn z polską reprezentacją? Tutaj lepiej wypada drużyna ze Skandynawii.

Nie można zapominać też o tych, którzy próbują się przedrzeć do tej grupy, gdzie są te wyżej wymienione reprezetacje, czyli o Czechach i Holendrach, aczkolwiek myślę, że w pojedynku z Anglikami by polegli.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
15-10-2007 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #156
 
Przedewszystkim Anglicy nie pokonali Szwedów od kilkudziesieciu lat(bodajze ponad 40),a przez ten czas troche ze soba grali i Szwedzi sporo tych spotkan wygrali,lub padały remisy,dlatego tez Szwecja jest tutaj jak najbardziej na miejscu wymieniana w stosunku do Anglii.Odnosnie tych najsilniejszych Europejskich narodow plkarskich,czy tez Europejskich najwiekszych rywali dla Anglii to sa one powszechnie znane,własciwie wszystkie juz wymieniliscie i aby Anglia mogła byc uznawana jako najwieksza na konkretny czas,aby moc ja stawiac na rowni z tymi rywalami, to musi cos osiagnac,zdobyc wyczekiwany długo tytuł ME czy jeszcze lepiej MS,wygrywajac po drodze z najwiekszymi rywalami(wrecz wrogami dla kibicow z tego kraju),przedewszystkim Włochami,Niemcami,Francuzami a takze Portugalczykami,Holendrami,Hiszpanami i kilkoma innymi w dalszej kolejnosci,a nie tylko sie napinac i byc mocnym w gebie,paplajac ze Anglia to potega bo tak i juz i tylko wiecznie ktos lub cos jej przeszkadza,pokazac "oczywista" wyzszosc nad wszystkimi innymi,jak to czesto mozna usłyszec.
16-10-2007 09:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #157
 
Anglia przegrywa w dniu dzisiejszym na Łużnikach w Moskwie z Rosją 1:2 po dwóch golach Romana Pawliuczenki. Dla anglików jedynego gola zdobył Wayne Rooney. Wynik ten oznacza że na 60% Anglia nie zagra na boiskach Austrii i Szwajcarii w przyszłorocznym ME gdyż małoprawdopodobne wydaje sie że Rosjanie mając taką ogromną szansę mieli by stracic punkty z Izraelem lub Andorą, a przecież Anglicy tez grają z Chorwatami i łatwo nie będzie
17-10-2007 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #158
 
Zal,Zal i jeszcze raz zal ... Russia 2 - 1 England
To jest po prostu kpina co zrobili Anglicy.Przeciez oni w tym meczu zagrali jak jakas podworkowa ekipa.Z drugiej strony Rooney strzelil kapitalna bramke,ale pozniej zachowal sie idiotycznie doprowadzajac do karnego.Az po prostu nie moge w to uwierzyc co Anglicy zrobili.Teraz musza swoej mecze nie dosc,ze wygrac to jeszcze liczyc na potkniecie Ruskow

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-10-2007 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #159
 
Oj ciężko, ciężko. Anglia praktycznie przekreśliła sobie szansę na udział w ME2008. Porażka w Rosji oznacza, że w lepszej pozycji jest teraz wlaśnie Sborna i to Anglicy muszą się martwić, by ktoś urwał im punkty. Chorwaci to pewniak.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
17-10-2007 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #160
 
Miało być tak pięknie, Anglicy prowadzili dość szybko 0:1 po ładnej bramce Rooneya, jednak Rosja obudziła się w drugiej połowie i w 4 minuty rozpracowała Anglików. Są jeszcze oczywiście szanse, że Anglicy dostaną się do Euro 2008, jednak muszą liczyć po prostu na wielkie szczęście. Jestem tym wszystkim bardzo załamany i szczerze mówiąc trudno będzie mi się oglądało mecze w Szwajcarii i Austrii bez udziału mojej ulubionej reprezentacji :?

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-10-2007 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #161
 
No anglicy dzisiaj przekreslili dzisiaj praktycznie sznase na awans, choc nadal moga miec na niego nadzieje, bo Rosjan czeka mecz z Izraelem, a jak wiemy potrafia oni pokrzyzowac plany faworytom. Wiec uwazam, ze sprawa awansu jest tu otwarta.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-10-2007 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #162
 
zaga92 napisał(a):No anglicy dzisiaj przekreslili dzisiaj praktycznie sznase na awans

zaga92 napisał(a):uwazam, ze sprawa awansu jest tu otwarta

Czyli jak? :wink:

Ogladałem pierwszą polowe tego meczu i można powiedzieć, że Anglicy mieli wtedy jedna bardzo groźna akcje i własnie ją wykorzystali. Filigranowy Owen wygrywa górną pilkę, Rooney przyjmuje ją na klate automatycznie wystawiajac sobie piłke i wali nie do obrony. Bardzo piekna akcja i gol. Jednak ogolnie to Sborna duzo bardziej przewazała. W konczu musiała wygrac, co im sie niestety udało.... Oby sie potkneli z Izraelem...

amor patriae nostra lex
18-10-2007 14:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #163
 
Zashi napisał(a):zaga92 napisał:
No anglicy dzisiaj przekreslili dzisiaj praktycznie sznase na awans


zaga92 napisał:
uwazam, ze sprawa awansu jest tu otwarta


Czyli jak? Wink

Ojc nie zauwazylem :wink: Pisalem to po calodniowej wycieczce wiec wybaczcie. Chodzi mi o to, ze Anglicy nic juz w sprawie awansu zrobic nie moga pozostaje im liczyc na Rosjan. Dlatego tez szanse praktycznie stracili. A napisalem, ze jest otwarta, bo Rosjanie teoretycznie moga stracic punkt, ale na to bym liczyl.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
18-10-2007 15:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #164
 
Sytuacja w grupie E Wink

Andorra -:- Russia
England -:- Croatia
Israel -:- Macedonia

Tabela :

1.Chorwacja 26 pkt
2.Anglia 23
3.Rosja 21
4.Izrael 20
5.Macedonia 14
6.Estonia 7
7.Andoraa 0

Jak widac Anglicy pod sciana i musza wygrac, w przypadku remisu i wygranej Rosjii awansuje Anglia ?

Under The Boardwalk - United Warriors
18-11-2007 15:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #165
 
Wojtek3 napisał(a):Jak widac Anglicy pod sciana i musza wygrac, w przypadku remisu i wygranej Rosjii awansuje Anglia ?

Z różnych źródeł (TV, net) wynika, że awansuje Anglia. To dobrze, bo nie muszą koniecznie wygrać. Oby tylko nie grali na remis, bo to się może źle skończyć. A może Andora urwie punkty Rosjanom? :lol:
18-11-2007 15:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości