Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nemanja Vidic
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #76
 
Tez sie bardzo ciesze z powodu nowego kontraktu Nemanjii, z Rio tworza wspaniala pare i pewnie jeszcze dlugo beda tworzyc. Chcialem tylko dodac, ze teksty typu, Nemanja zostaje z nami do 2012 sa pieprzeniem Wink Vidic w kazdej chwili moze odejsc z OT.

Under The Boardwalk - United Warriors
12-11-2007 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
Wojtek3 napisał(a):Vidic w kazdej chwili moze odejsc z OT.

Tylko pytanie - gdzie i po co? Premier League jest dla niego stworzona. Serb kocha twardą grę, nie boi się walki, zawsze wsadzi nogę, OLD TRAFFORD to dla niego najbardziej odpowiednie miejsce. Jak wspomnieli poprzednicy, Vidic wykonuje "mrówczą robotę" i na razie nie widzę powodów, dla których Nemanja miałby odchodzić. Poza tym na pierwszy rzut oka jest wierny klubowym barwom.

Ze Spartaka odszedł, by się rozwijać, z kolei UNITED to zespół z najwyższej półki i jestem święcie przekonany, że to w szatni w Manchesterze zawiesi buty na kołku.

capo di tutti capi

MUSC PL
17-11-2007 15:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #78
 
Ciampel napisał(a):Tylko pytanie - gdzie i po co? Premier League jest dla niego stworzona. Serb kocha twardą grę, nie boi się walki, zawsze wsadzi nogę, OLD TRAFFORD to dla niego najbardziej odpowiednie miejsce. Jak wspomnieli poprzednicy, Vidic wykonuje "mrówczą robotę" i na razie nie widzę powodów, dla których Nemanja miałby odchodzić. Poza tym na pierwszy rzut oka jest wierny klubowym barwom.

Ja wiem, ze on tu pasuje i nigdzie sie nie wybiera. Jednak zalozmy, ze wpada w konflikt z SAF'em itp itd. Rozwiazuje kontratkt i odchodzi. To tak dla jasnosci Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
17-11-2007 16:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
Wojtek3 napisał(a):Ja wiem, ze on tu pasuje i nigdzie sie nie wybiera. Jednak zalozmy, ze wpada w konflikt z SAF'em itp itd. Rozwiazuje kontratkt i odchodzi. To tak dla jasnosci Wink

Faktycznie, lepiej zawsze być przygotowanym na najgorsze 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
17-11-2007 16:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #80
 
Ciampel napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Ja wiem, ze on tu pasuje i nigdzie sie nie wybiera. Jednak zalozmy, ze wpada w konflikt z SAF'em itp itd. Rozwiazuje kontratkt i odchodzi. To tak dla jasnosci Wink

Faktycznie, lepiej zawsze być przygotowanym na najgorsze 8)

Wiesz, wiedzy nidy dosyc, a jak czytam te komentarze, ze w 2012 Vidic przedluzy do 2020 to padam.

Under The Boardwalk - United Warriors
17-11-2007 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #81
 
Bo ludzie myślą, że jak przedłużył ten kontrakt do 2012 roku to prędzej na pewno nie odejdzie. Cóż, w takim wypadku nie mielibyśmy prawie nikogo z obecnych zakupionych piłkarzy, bo przecież ich kontrakty w poprzednich klubach też przecież jeszcze obowiązywały. Myślenie nie boli, ale komu by się chciało pomyśleć?
17-11-2007 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #82
 
Nowy kontrakt Vidicia bardzo cieszy, ale osobiście nie widziałem powodów dla których miałby go nie podpisać Smile Serb bardzo szybko "wszedł" w rytm i od pierwszego skoku do składu, miejsca Brownowi już nie oddał Smile Dla mnie jest to fenomen Fergusona że potrafił kogoś takiego wynaleźć Smile

Cytat:Bo ludzie myślą, że jak przedłużył ten kontrakt do 2012 roku to prędzej na pewno nie odejdzie.

No to jest oczywiste, ale też nie ma sensu spekulować gdzie i za ile miałby odejść bo i po co ? gra wysmienicie, na klub nie narzeka, rozwija się więc dla mnie pisanie na temat możliwego ogejscia Serba są co najmniej hmmmmm dziwne Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
17-11-2007 18:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #83
 
Vidic idealnie pasuje do układanki MU w obronie gdyz przy nim Rio gra wkoncu jak potrafi, jest twardy, swietnie gra głowa, dobrze asekuruje i swietnie sie uzupełnia z Ferdinandem.

Bardzo bardzo pasuje do premiership i watpie aby w innej sprawdził sie jeszcze lepiej niz w angielskiej.

Jestem ciekaw czy utrzyma forme z zeszłego sezonu w ciagu przyszłych paru lat.
17-11-2007 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #84
 
Cytat:Serbia's Euro 2008 Group A qualifier against Kazakhstan has been postponed until Nov. 24 due to unplayable conditions, the Serbian Football Association (FSS) said on its Web site on Sunday.

"The match has been rescheduled after referee Luis Medina Cantalejo of Spain and UEFA delegate Peter Forusek of the Czech Republic deemed the conditions unplayable this morning because of a heavy snowfall," the FSS said.

"Forusek and Medina, accompanied by representatives of Serbia and Kazakhstan, made the decision after measuring 15 centimetres of snow on the pitch and learning from the weather forecast the conditions would deteriorate."

No to nieźle. Vidic ma w sobotę dwa spotkania - jeden kadrowy, drugi w klubie. Trochę śmiesznie to wygląda, bo możemy być osłabieni - choć nie wiadomo, jak zadecyduje sam zawodnik - przecież nikt nie będzie mu bronił opuścić zgrupowania Wink Tym niemniej głupia sytuacja.

capo di tutti capi

MUSC PL
18-11-2007 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #85
 
Ciampel napisał(a):No to nieźle. Vidic ma w sobotę dwa spotkania - jeden kadrowy, drugi w klubie. Trochę śmiesznie to wygląda, bo możemy być osłabieni - choć nie wiadomo, jak zadecyduje sam zawodnik - przecież nikt nie będzie mu bronił opuścić zgrupowania Wink Tym niemniej głupia sytuacja.

Dla mnie to jest smieszne. Wydaje mi sie, ze Vidic bardziej przyda sie nam, bo Serbowie i tak o nic nie walcza. Jednak w przypadku braku Nemy zawsze znajdzie sie jakis Pique na zmiane.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
18-11-2007 13:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #86
 
Wszystko zalezy teraz od samego Vidicia. On zadecyduje czy zagra w reprezentacji, czy w klubie. Ciekawi mnie jak w takiej sytuacji zachowa sie Ferguson. Czy bedzie naciskal na Serba, aby ten zostal w klubie? Czy moze da mu wolna reke?

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
18-11-2007 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #87
 
Fakt faktem, szanse Serbii na awans są już bardzo nikłe, właściwie każda strata punktów w meczu z Polską lub przynajmniej jedno oczko zdobyte przez Portugalię ostatecznie ich skreśla. Jest to wielce prawdopodobne, stąd w sobotę zagrają o pietruszkę. Jeśli trener tej kadry ma przysłowiowe "jaja", to puści swoje gwiazdy na mecze ligowe. Przynajmniej osobiście nie widzę sensu trzymania najlepszych na mecz towarzyski z ogórkami Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
18-11-2007 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #88
 
Ciampel napisał(a):Jeśli trener tej kadry ma przysłowiowe "jaja", to puści swoje gwiazdy na mecze ligowe. Przynajmniej osobiście nie widzę sensu trzymania najlepszych na mecz towarzyski z ogórkami

Gdyby tak zrobil, byloby to dobre przede wszystkim dla klubow, ale poniekad dla reprezentacji tez. Ten mecz jest jak juz Ciampel pisal o pietruszke, wiec szanse na wystep powinni dostac zmiennicy, lub mlodzi zawodnicy, ktorzy beda mieli okazje sie pokazac i przekonac do siebie selekcjonera.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
18-11-2007 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #89
 
Grzeho napisał(a):przekonac do siebie selekcjonera.

Selekcjonera, który zostanie wyrzucony po zakonczeniu eliminacji :wink: No chyba, ze CUDEM Serbowie awansują. Nasi pewnie zagrają rezerwą, wiec oni tez powinni takich zawodników wystawić. Po co ryzykować zdrowie tych, ktorzy są ważni dla swych klubów. Myśle, ze Fergie bedzie mocno nalegał, aby Vidic zagrał w koszulce z Diabłem.

amor patriae nostra lex
18-11-2007 14:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #90
 
I tak ten mecz nie będzie miał już znaczenia. Vidic zagra w meczu z Boltonem w barwach United.
18-11-2007 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 32 gości