Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #451
 
Ale czemu nie napiszecie jakiegs konkretnego kontrargumentu,a nie tylko "na pewno Jelen jest lepszy od Zorawia i Matusiaka".

A do Jelenia sie nie przyczepiam tylko uwazam,ze nie ma dla niego miejsca w kadrze.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
19-11-2007 08:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #452
 
WoLaK napisał(a):czemu nie napiszecie jakiegs konkretnego kontrargumentu


To że Jelen gra i od czasu do czsu strzeli bramke Ci nie wystarcza? Napewno należy mu sie powołanie.

WoLaK napisał(a):uwazam,ze nie ma dla niego miejsca w kadrze.

To może Warzycha? albo Juskowiak?
19-11-2007 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #453
 
Wojtek3 napisał(a):i Pawelek

Hmmm, ja do Pawełka nie byłem nigdy przekonany. Od odejścia Dolhy z Wisły Polak nie potrafi ustabilizować formy - z tego co wiem to za duże nerwy ma przed spotkaniami (zresztą da się to zauważyć na żywo przy ul.Reymonta), więc skoro w Wiśle jest spięty to co dopiero myśleć o reprezentacji.



Co do Niedzielana to ja jestem spokojny o jego powrót po urazie. Dobrzy fachowcy do leczą - Ci sami mojego kumpla po naderwaniu / zerwaniu któregoś ze ścięgien podkolanowych postawili na nogi w 3 tygodnie. :o :o
19-11-2007 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #454
 
Skull napisał(a):To że Jelen gra i od czasu do czsu strzeli bramke Ci nie wystarcza? Napewno należy mu sie powołanie.
Gdyby to wystarczalo Leo by go powolal.Widocznie nie jest nim zainteresowany,skoro zamiast niego powoluje np.Zachorskiego. Ja szanuje zdanie Benhakera i nie mam zamiaru krytykowac jego decyzji.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
19-11-2007 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #455
 
A na mecz z Serbia wolna dostaja Boruc, Smolarek, Zuraw, Krzynowek, Blaszczykowski. Szanse dostana pewnie Kuszczak, Kosowski, Gargula i w ataku Matusiak, Rasiak i Zahorski. Najbardziej chcialbym zobaczyc tego ostatniego. Dopiero jeden mecz w kadrze z Wegrami, nie pozwolil mi wyrobic zdania na temat tego zawodnika. Moze 90 wystep w kadrze zaliczy Jacek Bak. Jednak uwazam, ze w nieco eksperymentalnym skladzie bedzie nam trudno powalczyc o zwyciestwo.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
19-11-2007 15:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #456
 
Awans stał się faktem, więc teraz pozostaje tylko poczekać na ostatnie mecze w grupach i losowanie 2 grudnia. Zostały jeszcze 4 wolne miejsca, które raczej na pewno przypadną... Portugalii, Anglii, Szwecji, Turcji. Gdyby tak właśnie się stało najprawdopodobniej koszyki wyglądałyby tak:

I: Austria, Szwajcaria, Grecja, Holandia
II. Niemcy, Chorwacja, Włochy, Czechy,
III. Anglia, Portugalia, Szwecja, Rumunia,
IV. Polska, Turcja, Francja, Hiszpania

Nie ma jednak co gdybać nad zestawieniem grup, bo koszyki mogą jeszcze ulec zmianie. Gdyby jednak tak pozostało moja grupa wygląda tak: Szwajcaria, Czechy, Anglia, Polska.

Z kolei w Niedzielę zostaną rozlosowane grupy do eliminacji MŚ2010. W tym losowaniu Polacy już niemal na bank trafią do II koszyka, a wszystko wyglądać będzie tak:

Koszyk 1 - Włochy, Francja, Niemcy, Hiszpania, Holandia, Portugalia, Czechy, Chorwacja, Anglia
Koszyk 2 - Rumunia, Szkocja, Grecja, Rosja, Polska, Norwegia, Ukraina, Szwecja, Serbia
Koszyk 3 - Turcja, Dania, Irlandia, Bułgaria, Irlandia Północna, Izrael, Szwajcaria, Finlandia, Węgry
Koszyk 4 - Bośnia i Hercegowina, Słowacja, Belgia, Cypr, Walia, Mołdawia, Albania, Gruzja, Macedonia
Koszyk 5 - Słowenia, Islandia, Armenia, Łotwa, Austria, Litwa, Białoruś, Azerbejdżan, Liechtenstein
Koszyk 6 - Kazachstan, Estonia, Malta, Luksemburg, Czarnogóra, Andora, Wyspy Owcze, San Marino

Tutaj raczej nic nie powinno się zmienić, a jeśli nawet to bardzo mało. W tym wypadku mój typ: Holandia, Polska, Izrael, Albania, Litwa, Malta :twisted:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
19-11-2007 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #457
 
Jesli w eliminacjach do MS2010 nie trafimy z trzeciego koszyka na Danie, to nie powinno byc wiekszych problemów z awansem. Mowie to oczywiscie w oparciu o nasz aktualnie poziom. Jesli chodzi o ostatnie koszyki to lepiej nie wylosoac druzyn takich jak Kazachstan czy Azerbejdzan. Lepiej pozostac w tej bardziej cywilizowanej Europie, typu Liechtenstein czy San Marino.

amor patriae nostra lex
19-11-2007 15:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #458
 
Gracek_11 napisał(a):Nie ma jednak co gdybać nad zestawieniem grup, bo koszyki mogą jeszcze ulec zmianie. Gdyby jednak tak pozostało moja grupa wygląda tak: Szwajcaria, Czechy, Anglia, Polska.

O wiele lepiej dla Polakow byloby trafic na Austrie.Oni nic nie graja.Jakis miesiac temu "kibice" reprezetacji Austri wyslali list do Zwiazku pilki noznej,aby Ci wycofali Austriacka druzyne z ME,bo dojdzie do kompromitacji.A Szwajacarzy na mundialu wyszli z grupy.

Zamiast Anglii ja dalbym Portugalie.Mamy dobre wspomnienia z tym zespolem.Wiemy jak znimi grac,a co wiecej Portugalczykom nie wiedzie sie zbyt dobrze.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
19-11-2007 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #459
 
awiec na podstawie posta kolegi zrobie swoje grupy na ME i eliminacje

ME

1.Austria Czechy Rumunia Polska

2. Holandia Włochy Anglia Polska


elMS


Chorwacja, Polska , Węgry, Mołdawia Azerbejdan San marion

Francja Polska Dania Belgia Islandia Estonia
19-11-2007 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #460
 
WoLaK napisał(a):Zamiast Anglii ja dalbym Portugalie.Mamy dobre wspomnienia z tym zespolem.Wiemy jak znimi grac,a co wiecej Portugalczykom nie wiedzie sie zbyt dobrze.

Nie wiem czy to tak korzystnie trafić na Portugalię, ugraliśmy wprawdzie z nimi cztery punkty, ale należy pamiętać, że to będzie turniej rangi mistrzowskiej i pamiętamy ostatnie 0-4 na mundialu W Korei. A co do formy, turniej będzie za trochę ponad pół roku, w tym czasie to można jeszcze tyle poprawić.

Natomiast, jeśli chodzi o losowania grup to w ME najkorzystniejsza była by: Austria, Chorwacja, Rumunia i POLSKA. Jednak jeśli wylosowalibyśmy to pewnie znając dośwaidczenia z porzednich lat , premie w związku zostały by już po losowaniu podzielone za awans do ćwierćfinału i piłkarze byli by tak przygotowywani. Optymalna grupa w której natomaist moglibyśmy powalczyć o ten awans to: Szwajcaria, Czechy i Szwecja i taką grupę bym chciał.

W el do MŚ 2010 najlepszy wariant to:
Chorwacja, Polska, Irlandia Płn, Cypr, Liechtenstein i Andora. Grupa była by idealna, tylko żeby nikt za wcześnie nie pakował walizek na mundial, dlatego dla spokoju wylosować kogoś mocniejszego. np. Czechy, POLSKA, Bułgaria, Bośnia i Herzegowina,Islandia i Luksemburg. W grupie takiej by trzech pretendentów do awansu i wszystko było by możliwe
19-11-2007 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #461
 
Radek Sobolewski zakonczyl reprezetacyjna kariere.Ja jestem totalnie tym zaskoczony i wogole nie rozumie decyzji Sobola.Przed mistrzostwami ? Rozumie po ale przed ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
20-11-2007 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #462
 
WoLaK napisał(a):Radek Sobolewski zakonczyl reprezetacyjna kariere

O lol, dlaczego? Podal jakies powody? Przeciez byl podstawowym pomocnikiem naszej reprezentacji.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
20-11-2007 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #463
 
:shock:
Pewnie osobiste powody bo watpie by piłkarski bo ktory piłkarz nie chciałby zagrac po raz 1 na ME bedac pewniakiem w kadrze. Szkoda bo Sobol zostawiaserce na boisku i jest sweietnym defensywnym pomocnikiem.

Szkoda ale szanuje jego decyzje, dziekujemy Panie Radku :!:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
20-11-2007 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #464
 
W przyszlym roku reprezentacja Polski byc moze zagra mecz towarzyski z Argentyna na stadionie Kolejorza w Poznaniu. Kto sie wybiera? Jak tak, to spotkacie tam mnie :wink:

amor patriae nostra lex
20-11-2007 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #465
 
Zashi napisał(a):Kto sie wybiera? Jak tak, to spotkacie tam mnie

No glupio sie pytasz, jezeli ma byc taki mecz to pewnie, ze i ja tam bede Smile Poczatkowo kiedys tam slyszalem, ze mielismy grac z Peru.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
20-11-2007 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości