Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Anglii
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #196
 
Ogolnie jak zobaczylem sklad Anglii to nie wiedzialem czy mam sie smiac czy płakac Wink

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
21-11-2007 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #197
 
Red napisał(a):Ogolnie jak zobaczylem sklad Anglii to nie wiedzialem czy mam sie smiac czy płakac Wink

Sklad nie byl taki zly, zle bylo ustawienie zespolu 4-5-1 takim zestawieniem malo klubow i rep potrafi grac i jest to bardzo trudno zestawienie, zespol musi byc naprawde zgrany by grac 5 w srodku, a jak sie gra cale eliminacje 4-4-2 i na naj. mecz daje sie 1 z przodu, coz. Rozumiem, Rooney - Owen out i cos strasznego sie dzieje, ale na lawce byl Darren Bent ktory strzelil ostatnio w lidze 3 gole. Ewentualnie takiego falszywego napadziora mogl grac Joe Cole.

Under The Boardwalk - United Warriors
21-11-2007 23:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #198
 
Wojtek3 napisał(a):Nie rozumiem zniechecenia do osoby Paul'a R. Gdzie on jakies bledy popelnia ?

Rozumiem ze to pytanie jest w formie zartu, zobacz sobie jego interwencje ba chorwacji oraz z niemcami

dla poprawy humoru znajdzie sobie mecz Tottenham Atton villa z tego sezonu, normalnie futbolowe jaja to mało by opisac to oc robił robinson i wiele wiele wiele innych błedów.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
21-11-2007 23:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #199
 
Maro11 napisał(a):Rozumiem ze to pytanie jest w formie zartu, zobacz sobie jego interwencje ba chorwacji oraz z niemcami

Z Chorwacja to raczej nie ma sie co czepiac, skad mogl wiedziec, ze pilka podskoczy na kepce trawy.

Jestem pewny, ze po wyleczeniu kontuzji on stanie na bramce, naprawde Anglia na razie ma jego jesli chodzi o bramkarzy na poziomie.

Under The Boardwalk - United Warriors
21-11-2007 23:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #200
 
Wojtek3 napisał(a):To oznacza, ze za niedlugo zawiesi buty na kolku i nie oplaca sie z niego robic podstawowego bramkarza

Ta :lol: tylko że w chwili obecnej nie ma chyba lepszego ,to tak jakbym mówil ze nie ma co stawiac na Van Der Sara bo ten niedlugo zawiesi buty na kołku :wink:

Wojtek3 napisał(a):zagral natomiast Carson, komentarz do jego gry :lol: :lol:

Nie lubie Carsona i nie uważam go za jakiegos super bramkarza ,ale nie wiem co sie tak nabijasz? Został rzucony na głęboką wode,można wręcz powiedziec że debiutowal.
Przy pierwszym golu zawalil,to fak (normalnie widzialem Robinsona w tej akcji) ale np w drugiej połowie zagrał już pewnie i nawet kilka ciężkich piłek wybronił.
Jesli sie kogos czepiac to reszty zespolu ,zagrali słabo,szczegolnie Lampard.

Brakowało im jaj,widzieliscie jak Richards chcial wyrzucic aut i nie mial do kogo? wydzierał sie ale nikt sie nie kwapił , a to byla koncowka juz. Niech zmienia trenera to po pierwsze ,bo do Steva stracilem szacunek,dostali taki prezent a ten sobie eksperymentuje w ostatnim i arcy ważnym spotkaniu. Po pierwsze boi sie posadzic gwiazdorów na ławce,a ci kompletnie nic nie graja,po drugie zmiana systemu i gra jednym napastnikiem ,no i co najwazniejsze,jak Anglia chce osiagac jakies sukcesy to niech se wyszkolą jakiegos bramkarza,bo w tej chwili to nie widze żadnego godnego gry w reprezentacji.
22-11-2007 00:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #201
 
Skull napisał(a):Ta tylko że w chwili obecnej nie ma chyba lepszego ,to tak jakbym mówil ze nie ma co stawiac na Van Der Sara bo ten niedlugo zawiesi buty na kołku

Widze, ze twardo trzymasz sie porownania do UNITED, moim zdaniem totalnie nietrafnego, reprezentacja nie gra co tydzien meczu, potrzebuja jednego stalego bramkarza, jest i bedzie na razie Paul Robinson a na pewno Carson, Green, Foster, Heaton ani James ( polowa z nich swoich szans nie wykorzystala ). Fakt, Robinson popelnia bledy, zreszta jak kazdy bramkarz ( wtedy kiedy nawet mu strzelili gola zza polowy w meczu Premier League ) jednak na chwile obecna wydaje sie byc najlepszym z goalkeeprow. James juz swoj czas w kadrze mial i srednio go wykorzystal.

Skull napisał(a):Nie lubie Carsona i nie uważam go za jakiegos super bramkarza ,ale nie wiem co sie tak nabijasz? Został rzucony na głęboką wode,można wręcz powiedziec że debiutowal.
Przy pierwszym golu zawalil,to fak (normalnie widzialem Robinsona w tej akcji) ale np w drugiej połowie zagrał już pewnie i nawet kilka ciężkich piłek wybronił.
Jesli sie kogos czepiac to reszty zespolu ,zagrali słabo,szczegolnie Lampard.

Bramkarz musi byc przygotowany w kazdej chwili na wejscie, a jesli zostal rzucony na gleboka wode i nie wytrzymal psychicznie ? Coz, widocznie nie dany jest trykot kadry A. Pierwszy i po czesci drugi gol na jego konto.

Tak jak pisalem, McClaren ma cos z Fergusona ktory czasem boi sie zaryzykowac, ustawienia 4-5-1 nie bede komentowal majac w kadrze na ten mecz 4 zawodnikow ktorzy mogli by grac na tej pozycji.

Kapitalna asysta Becks'a przy golu scousers'a, cos al'a v Juve z Ruudem w 2003 8)

Podobalo mi sie zachowanie pilkarzy angielskich po meczu w stosunku do Carsona, pocieszali jak mogli, bo jakby nie bylo jest winowajca porazki, przynajmniej czesciowym.

Under The Boardwalk - United Warriors
22-11-2007 00:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #202
 
Wojtek3 napisał(a):Podobalo mi sie zachowanie pilkarzy angielskich po meczu w stosunku do Carsona, pocieszali jak mogli, bo jakby nie bylo jest winowajca porazki, przynajmniej czesciowym.

Hola,hola ,zawinił cały zespół,juz wczesniej powinni byli sobie zapewnic awans! Carson jest tylko malutkim z wielu winnych tego co sie stało. Posypią sie głowy :lol:

Wojtek3 napisał(a):Widze, ze twardo trzymasz sie porownania do UNITED

No czy chociażby Holandii,zazwyczaj tak jest że wszyscy stawiają na tych którzy regularnie są wystawiani w pierwszym składzie i Ty sie tego trzymasz,bo Robinson jest bramkarzem ktory broni te strzaly cięzkie do wybronienia ,a puszcza szmaty. Ta sama sytuacja miala miejsce w Polskiej kadrze,każdy uważał Dudka za bohatera,mimo jego błędów a pod ręka był dużo lepszy Boruc :wink:
22-11-2007 01:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #203
 
Skull napisał(a):Hola,hola ,zawinił cały zespół,juz wczesniej powinni byli sobie zapewnic awans! Carson jest tylko malutkim z wielu winnych tego co sie stało. Posypią sie głowy

Pewnie tak, ale kazdy bedzie obwinial Carson'a a nie Beckham'a, szczegolnie angielskie brukowce mu pojada :mrgreen:

Skull napisał(a):No czy chociażby Holandii,zazwyczaj tak jest że wszyscy stawiają na tych którzy regularnie są wystawiani w pierwszym składzie i Ty sie tego trzymasz,bo Robinson jest bramkarzem ktory broni te strzaly cięzkie do wybronienia ,a puszcza szmaty. Ta sama sytuacja miala miejsce w Polskiej kadrze,każdy uważał Dudka za bohatera,mimo jego błędów a pod ręka był dużo lepszy Boruc

Trzyma sie Robinsona bo wiem, ze bramkarza nie zmienia sie od tak hop siup, ktos tam pisal, ze chce Carson'a to ma. Foster kontuzjowany, Heaton za mlody, Green juz nie te lata i po grze w kadrze. Seaman na emeryturze. :lol: Zostaje James, dla mnie bez szans na kadre po porostu. Chyba, ze sie pomyle i zacznie grac, to czapki z glow, ale nie sadze.

Under The Boardwalk - United Warriors
22-11-2007 01:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #204
 
Wojtek3 napisał(a):ktos tam pisal, ze chce Carson'a to ma. Foster kontuzjowany, Heaton za mlody, Green juz nie te lata i po grze w kadrze. Seaman na emeryturze. Zostaje James, dla mnie bez szans na kadre po porostu.

Z wszystkim sie zgodze,tylko mam inne zdanie odnosnie golkipera Portsmouth. Ciężko w tej chwili wyszukac kogo kolwiek,ale napewno Robinsona nie widze w bramce Anglików ktorzy chcą osiągac sukcesy...

p.s - Ramos ledwo został managerem Spurs i odrazu pierwszą rzecz jaką chcialby zmienic to obsada bramki :lol:
Chyba czytales te marzenia o Casilasie :roll:
22-11-2007 01:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #205
 
Wojtek3 napisał(a):Nie zagral Paul Robinson z powodu kontuzji, zagral natomiast Carson, komentarz do jego gry - > :lol: :lol: :lol:
Ja mysle,ze juz jutro jakis rosyjski kibic zlozy kandydature Carsona na bohatera narodowego Rosji Big Grin Widac,ze byl to dopiero jego 3 mecz w reprezetacji.Sytuacja go przerosla.Z jego twarz mozna bylo wywnioskowac,ze byl bardzo spiety.A to nie pomaga.

A jak myslicie ? Jakie merce dostana Chorwaci ? S klase czy moze nowa C klase ? Big Grin

[Obrazek: sorryvk6.gif]
22-11-2007 06:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #206
 
WoLaK napisał(a):A jak myslicie ? Jakie merce dostana Horwaci ?

Skoro powiedzial tylko że Merce to może kupic każdego :lol:
Ja obstawiam taki:
[Obrazek: DSC01381AlterBenz-Bus.JPG]
22-11-2007 08:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #207
 
No to w cztery akorat cala druzyna sie zmiesci i bedzie sprawiedliwie Big Grin

[Obrazek: sorryvk6.gif]
22-11-2007 09:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #208
 
Moge tylko powiedziec buhahaha,sami sa sobie winni leszcze
Natomiast co do bramkarzy to to samo, jaki by nie stanał w bramce Anglii wali babole,a najsmieszniejsze jest to iz smiejecie sie troche z Carsona,a(nie wiem juz czy z głowami cos nie tak)zachowujecie sie tak jakby Robinson wogole tych błedow nie popełniał,a tymczasmet on popełnił ich w ostatnim czasie z 6 conajmiej takich jak wczoraj Carson,a nawet jeszcze bardziej zenujacych i robiŁ to wielokrotnie pod rzad czy to w Reprezentacji czy to w lidze.
Wielcy i dumi napinacze Albionu,szczerze?,zupełnie mi ich nie zal(POLSKA!!! jest na Euro i inne wspaniałe druzyny ktore bardziej zasłuzyły),poniewaz jak juz pisałem,niech sie wezma do roboty,niech nie mysla iz sa jednymi z najlepszych,tylko niech to udowodnia!!!
22-11-2007 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #209
 
Anonim napisał(a):Wielcy i dumi napinacze Albionu,szczerze?,zupełnie mi ich nie zal(POLSKA!!! jest na Euro i inne wspaniałe druzyny ktore bardziej zasłuzyły),poniewaz jak juz pisałem,niech sie wezma do roboty,niech nie mysla iz sa jednymi z najlepszych,tylko niech to udowodnia!!!

Dokladnie.Tez mi nie jest ich zal.Z taka gra nie mieliby czego szukac na mistrzostwach.Myseleli,ze eliminacje to formalnosc i zlekzewarzyli takie druzyny jak Rosja i Horwacja.Teraz maja na co zasluzyli,czyli gowno.

Komentatorzy na c+ mowili o tym,ze byc moze na nowo rozpcznie sie dyskusja aby wprowadzic limi cudzoziemcow w lidze angielskiej,bo teraz gra za mao naglikow.
Szczerze to bylbym za tym pomyslem.Ale wiadomo,ze tak hardokorowo angielskie kluby jak arsenal beda przeciwne...

[Obrazek: sorryvk6.gif]
22-11-2007 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #210
 
No i McClaren poleciał...

Nietrafne decyzje odnośnie obsadzenia bramki i systemu gry selekcjonera reprezentacji Anglii sprawiły, że przegrali ten mecz. Jednak biorąc pod uwagę całe eliminacje zawodzili na całej linii, więc wszystkiego na selekcjonera zrzucać nie wolno. Faktem jest to, że prowadził kadrę najkrócej w historii.

A odnosnie tych mercedesów fundowanych przez tego ruska. Moim zdaniem jednego powinien dostać Carson... :lol:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
22-11-2007 12:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 55 gości