Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Anglii
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #211
 
KOmentatorzy canla plus czasami takie pierdoły gadaja ze głowa boli. Nie grał Ferdinand Rooney Owen wiec 3 kluczowych graczy wiec piperzenie o tym ze anglicy nie graja w klubach jest smieszne na kazdej pozycji anglia ma mega potenciał(poza bramka)

Choc arsenalowi przydałoby sie bo z ich składem powinni grac w lidze francuskiej a nie angielskiej :wink:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
22-11-2007 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #212
 
Anglia ma mega potencjał, ale trener nie był dobry, no i oczywiscie McClaren został zwolniony i bardzo dobrze, jestem załamany po tym jak Angole nie awansowali na Euro bo po Polsce to moja ulubiona reprezentacja, a poza tym co to za Euro bez Angoli...

Wczoraj musiałem utopic swoje smutki 8)

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
22-11-2007 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #213
 
No nie wiem czy nie mają troche racji w tym co mówią Wink Nie licząc nas, to czołowe kluby angielskie nie mają zbyt wielu rodzimych zawodników w swoich składach Wink Ilu ma Liverpool? Praktycznie jednego Gerrarda, bo Carragher nie gra już w reprezentacji, zrezygnował Wink Crouch nie jest tam pewniakiem do gry, gra nawet powiedzmy sobie szczerze dość nieregularnie Wink

W Chelsea? Tu jest troche lepiej bo jest Terry, Lampard i J. Cole z czego Lampard do reprezentacji się nie nadaje (bo nie może grać z Gerrardem razem, a mimo wszystko Gerrard jest Anglii bardziej przydatny), J.Cole nie jest pewniakiem do gry i nie zawsze gra, jest jeszcze SWP, który tak naprawdę od kilku miesięcy się naprawdę liczy w Chelsea Wink

W Arsenalu nie ma absolutnie nikogo, a w Tottenhamie cała masa Anglików i reprezentantów coraz bardziej przyzwyczaja się do przegrywania i gry przy zerowej presji, a to jest niezbędne do gry w reprezentacji Wink Zawodnik nie może grać w klubie, w którym czy przegra czy nie przegra to wielkiej różnicy nie ma, nikt ich w prasie nie krytykuje tygodniami i tak naprawdę nic od nich nie zależy Wink

Anglia odpadła wczoraj przez skład, który wystawił McClaren, bo w takim meczu jak wczoraj potrzebny był OH, który wg mnie powinien mieć zawsze miejsce w pierwszym składzie Anglików


Biorąc pod uwagę fakt, że Anglia nie zagra na Euro2008, a MŚ2010 są poza Europą co oznacza, że drużyna europejska ich nie wygra, to najbliższą imprezą, którą Anglicy mogą wygrać będą dopiero ME2012 Wink a w 2018 roku zostaną Mistrzami Świata bo mundial będzie w Anglii więc już w ogóle następna dekada to będą ich sukcesy Smile
to tak pół żartem pół serio oczywiście
22-11-2007 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
N3M3SIS Offline
Member
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #214
 
osobiście bardzo się cieszę, że Anglia nie awansowała

nawet jeśli by im się udało, to i tak z grupy by nie wyszli; jakiś dawny piłkarz powiedział, że jeśli w Premiership wciąż będzie grało tak mało Anglików, to będą się cieszyć, jeśli w ogóle pojadą na dużą imprezę... i cieszyć nie mają się z czego, brawa dla pana jasnowidza!

GO, ENGLAND, GO TO HOME!

"Kiedy mê¿czyzna jest sam na sam z kobiet±, budzi siê napiêcie z którym nie mo¿na walczyæ..."
22-11-2007 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #215
 
Szczerze powiedziawszy, każdy kibic Manchesteru United, który nie lubi Anglii jest dla mnie troche dziwny, nie rozumiem tego Smile

A ten "dawny piłkarz" powiedział co wiedział, ja uważam, że gdyby Anglicy potrafili wykonywać rzuty karne to zdobyliby pare medali w przeciągu ostatnich 10 lat (bo w 1996 zdobyli), a z ich nieobecności się wcale nie cieszę
22-11-2007 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #216
 
Anglicy moga miec pretenske tylko do siebie. Zydki daly im taka szanse pokonujac Ruskich. Do tego Chorwaci dostali od Macedonii i byc moze dlatego Anglicy poczuli sie tak pewnie. A tu w pierwszej polowie dostali bardzo zimny prysznic.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
22-11-2007 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #217
 
Maciek,w takim razie dziwni sa miejscowi,oddani druzynie hardcorowi fani,poniewaz wielu z nich ma za przeproszeniem w dupie reprezentacje Angli(tak samo jest z Scouserami od Liverpool FC)..oni wrecz nie lubia jak na ich terenie mecze gra reprezentacja Anglii.To autentyczna prawda,o ktorej duzo osob wie
22-11-2007 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #218
 
Może i dużo osób o tej "prawdzie" wie, ale ja nie bardzo rozumiem to co napisałeś Smile Niby Angole, kibice np. LFC mają w dupie kadrę narodową, tak?
22-11-2007 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #219
 
Anonim, no i bronił ten Twoj Carson i zobacz jak sie spisał. Ta jedna z bramek to totalna szmata nad szmaty. Następny szkoleniowiec (Mourinho?) NA PEWNO na niego nie postawi...

amor patriae nostra lex
22-11-2007 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #220
 
A ja już myślałem, ze Anglii się uda, a tu suprise. Czyli już wiadomo, że najbliższe ME będą ciekawe choćby z tego względu, że jeden z głównych faworytów, czyli reprezentacja "Synów Albionu" w nich nie zagra. Jednak sami sobie są winni, przegrali te eliminacje na własne życzenie.

No i znowu możemy powiedzieć, że Polska jest lepsza od Anglii Big Grin
... w pewnym sensie oczywiście.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
22-11-2007 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #221
 
Maciek-oczywiscie ze tak jest,to jest tylko czesc tamtejszych kibicow,(o tym wie kazdy kto troche bardziej wgłebia sie w tamte klimaty kibicowskie,kto wiedze o klubie czerpie z czegos wiecej anizeli z "Pilki Noznej" czy studia LM w TVP).Wystarczy poszukac


Natomiast odnosnie wypowiedzi Zashiego to zalezało mi aby sprwdzic innego i teraz juz wiem iz wszyscy ktorzy staja w bramce Angli to leszcze,a Carson zrobił to co wielokrotnie robił Robinson(szczegolnie ostatnimi czasy w ilosci wrecz hurtowej).Probleme jest to iz tam nie ma na kogo stawiac
22-11-2007 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #222
 
No cóż, rzeczywiście Anglia do bramkarzy raczej szczęścia nie ma. Zwłaszcza od paru lat, od kiedy odszedł Seaman (który pod koniec kariery też farfocle zaczął wpuszczać). No ale to widać, patrząc nawet na to, że żaden klasowy zespół nie ma Anglika między słupkami w podstawowym składzie.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
22-11-2007 20:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #223
 
Anonim napisał(a):Maciek-oczywiscie ze tak jest,to jest tylko czesc tamtejszych kibicow,(o tym wie kazdy kto troche bardziej wgłebia sie w tamte klimaty kibicowskie,kto wiedze o klubie czerpie z czegos wiecej anizeli z "Pilki Noznej" czy studia LM w TVP).Wystarczy poszukac

Nic nie słyszałem o takiej modzie (to jest jakiś skrajny margines jeśli w ogóle) wśród kibiców, a do osób jakie tutaj ładnie scharakteryzowałeś nie należe Smile szukał niczego na pewno nie będę bo taka "wiedza" nie jest mi potrzebna, szczególnie, że uważam to za bzdurę, byłaby to anomalia na skalę światową i coś dla mnie niepojętego, zupełnie niezgodnego z moim doświadczeniem
22-11-2007 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #224
 
Anonim napisał(a):Maciek-oczywiscie ze tak jest,to jest tylko czesc tamtejszych kibicow,(o tym wie kazdy kto troche bardziej wgłebia sie w tamte klimaty kibicowskie,kto wiedze o klubie czerpie z czegos wiecej anizeli z "Pilki Noznej" czy studia LM w TVP).Wystarczy poszukac

Pierwszy raz slysze, skad takie wiadomosci ? Smile

Anonim napisał(a):Natomiast odnosnie wypowiedzi Zashiego to zalezało mi aby sprwdzic innego i teraz juz wiem iz wszyscy ktorzy staja w bramce Angli to leszcze,a Carson zrobił to co wielokrotnie robił Robinson(szczegolnie ostatnimi czasy w ilosci wrecz hurtowej).Probleme jest to iz tam nie ma na kogo stawiac

Sposrod tych szmaciarzy pewnie bedzie stal Paul Robinson, bo na chwile obecna jest najbardziej doswiadczonym bramkarzem, a te szmaty. Coz, ja nie widzialem. Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
22-11-2007 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #225
 
Wojtek3 napisał(a):a te szmaty. Coz, ja nie widzialem

Ja właśnie zobaczyłem i Carson jest winny tylko pierwszej bramki. Anglicy wyrównali później na 2-2, a przy trzeciej bramce Scott miał mało do powiedzenia, więc moim zdaniem to nie on jest głównym winowajcą.
22-11-2007 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości