Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Anglii
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #226
 
Pejter napisał(a):Ja właśnie zobaczyłem i Carson jest winny tylko pierwszej bramki. Anglicy wyrównali później na 2-2, a przy trzeciej bramce Scott miał mało do powiedzenia, więc moim zdaniem to nie on jest głównym winowajcą.

Nawet jak zawalil przy 1, takich goli sie nie puszcza. Moim zdaniem przez jakis czas nie powinien dostawac szansy gry.

Under The Boardwalk - United Warriors
22-11-2007 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #227
 
Ja nie mówię, że powinien to wpuścić tylko teraz całą winę zwala się na niego, a ta bramka nie miała aż takiego znaczenia dla przebiegu gry. Ja nie wiem, czy powinien dostawać szansę czy nie, bo oprócz tych trzech bramek to widziałem chyba tylko jeden jego mecz. Też jestem jednak w chwili obecnej za Robinsonem. Denerwuje mnie jednak niesłuszna nagonka na Carsona.
22-11-2007 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #228
 
Pejter napisał(a):Ja nie mówię, że powinien to wpuścić tylko teraz całą winę zwala się na niego, a ta bramka nie miała aż takiego znaczenia dla przebiegu gry. Ja nie wiem, czy powinien dostawać szansę czy nie, bo oprócz tych trzech bramek to widziałem chyba tylko jeden jego mecz. Też jestem jednak w chwili obecnej za Robinsonem. Denerwuje mnie jednak niesłuszna nagonka na Carsona.

Racja, zostal rzucony na gleboka wode, oczywiscie, jednak ktos tam wyzej pisal, ze Carson nadaje sie do rep, no to pisze, ze sie nie nadaje. Proste.

Under The Boardwalk - United Warriors
22-11-2007 22:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #229
 
Maciek napisał(a):Szczerze powiedziawszy, każdy kibic Manchesteru United, który nie lubi Anglii jest dla mnie troche dziwny, nie rozumiem tego Smile

czy jest to gdzies napisane ? ja lubie anglie ale sami sobie zesrali sprawe, izrael zrobił dla nich krecia robote a oni sie zeszmacili z chorwatami, do pełni kuriozum brakowało bramki dla andory w meczu z ruskimi.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
22-11-2007 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #230
 
Maro11 napisał(a):
Maciek napisał(a):Szczerze powiedziawszy, każdy kibic Manchesteru United, który nie lubi Anglii jest dla mnie troche dziwny, nie rozumiem tego Smile

czy jest to gdzies napisane ? ja lubie anglie ale sami sobie zesrali sprawe, izrael zrobił dla nich krecia robote a oni sie zeszmacili z chorwatami, do pełni kuriozum brakowało bramki dla andory w meczu z ruskimi.
a o czym ty teraz, bo nie rozumiem? Co jest gdzieś napisane bądź nie i co ma niechęć do Anglii wspólnego z tym, że przegrali z Chorwacją?
22-11-2007 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #231
 
Napisałes ze kazdy kibic nie kibicujacy MU jest troszke dziwny, wiecsie pytam gdzie jest napisane ze kazdy kibic MU musli lubiec anglie ? dlaczego sa dziwnie, ja lubie anglikow obok Argentny Holandi, ale tak mnie rozsmieszyli podczas kwalifikacji ze masakra

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
22-11-2007 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #232
 
Bo mnie to dziwi, jak można nie lubić Anglików i Anglii będąc kibicem Manchesteru United, który jest angielskim klubem, gra w angielskiej lidze, mieści się w Anglii, jego czołowymi piłkarzami od zawsze byli, są i będą Anglicy itp. itd. a te eliminacje, podobnie jak i wszystkie poprzednie i następne nie mają nic z tym wspólnego, podobnie jak ewentualna bramka Andory czy zwycięstwo Izraela z Rosją

Mnie remis z Macedonią czy porażki z Chorwacją też się nie podobały, ale to nie ma nic wspólnego z tym :roll: Ja np. lubie też Francuzów a to nie ma żadnego w tym momencie i w tej kwestii znaczenia (odnosze się do tego co piszesz o Holandii i Argentynie, co już w ogóle się nie trzyma niczego w temacie)

Proste
22-11-2007 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #233
 
ehhh Macius jak zwykle wysuwa swoje czarne wizje :wink: Ja odkad pamietam lubiałem anglie i jej kibicowałem ale sytuacja na koniec mnie rozwaliła zreszta to jest druzyna reprezentacyjna a nie klubowa. Znam wiele kibicow MU ktorzy do porazki zanglia podeszli jak ja czyli sie usmiechneli nad totalnie spartolona robota. tyle, dla mnie mozna nie lubic angli i tyle i jak był mecz Anglia-Wali to kibicowałes przeciwko Giggsowi legendzie MU? dlatego kibicowanie na poziomie kadry(oprocz druzyny narodowej swojego kraju) jest dla mnie dosc ciekawe szczegolnie jak w obu zespołach graja zawodnicy Ulubionego klubu . Big Grin

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
22-11-2007 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #234
 
Wojtek3 napisał(a):Moim zdaniem przez jakis czas nie powinien dostawac szansy gry.

Fakt to była niezła szmata,ale skoro po jednym błedzie bramkarze pwinni zapomniec o kolejnych powolaniach to kto by teraz bronil? Kirkland? Troche przesadnie krytykujesz Carsona, ja np za dobrą drugą połowe bym go jeszcze sprawdzil.
22-11-2007 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #235
 
Jak dla mnie kluczowy okazał się wybitnie słaby początek w wykonaniu Anglii, który ich mocno przybił, nawet pomimo tego, że potem zdołali to odrobić. Nie chcę wieszać psów na Carsonie, ale przy pierwszym trafieniu Chorwatów mógł na poprzeczce wisieć równie dobrze ręcznik (byłby ten sam efekt), no a przy drugim Olić złapał go poniekąd na wykroku, jednak jakiś ruch w kierunku piłki i determinację powinien pokazać...

Nie ma Anglii na Euro i już tego nie zmienimy, pozostaje wyciągnąć wnioski pod każdym względem i być o nie bogatszym w kolejnych eliminacjach, w których - miejmy nadzieję - "Synowie Albionu" nie będą musieli znosić podobnych upokorzeń.

capo di tutti capi

MUSC PL
23-11-2007 08:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #236
 
A jak myslicie kto teraz obejmie posade selekcjonera reprezentacji Angli ?
Ja slyszalem,ze byc moze bedzie to Martin O`Neil.Bo jakies spekulacje jakoby The Special One mial zostac selekcjonerem reprezentacji Synow Albionu traktuje jako zart Smile

[Obrazek: sorryvk6.gif]
23-11-2007 08:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #237
 
WoLaK napisał(a):A jak myslicie kto teraz obejmie posade selekcjonera reprezentacji Angli ?

Raczej napewno nie będzie nim Luis Felipe Scolari,bo choć i takie głosy zaczęły chodzić, ale przecież Scolari ma wiążacy kontrakt z federacją Portugalii i będzie ją teraz do Euro przygotowywał, a anglicy też tak długo nię będą czekali na niego.

Ja obstawiam, że ktoś z czwórki O'Neil, Lippi, Capello, Mourinhio. Najchętniej na tym stanowisku widziałbym Lippiego. Ma duże sukcesy jako trener zaczynając od MŚ 2006 z Włochami, co znaczy, że umie dostrzec piłkarzy którzy w danej chwili mogliby stanowić siłę reprezentacji.
23-11-2007 09:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #238
 
Nie ma mowy o rozwiązywaniu obecnych kontraktów na rzecz podpisania umowy z Anglią, to niedorzeczność, do której nie posunie się ani Scolari, ani inni szkoleniowcy, tym bardziej Hiddink.

Trudno wyobrazić sobie też Mourinho oddelegowującego do pierwszego składu Rooneya, Ferdinanda czy innych przeciwników jego byłej Chelsea. Reakcja kibiców też mogłaby być "różna".

Z drugiej strony przykre jest to, że Anglia, wielka nacja, nie ma w swoich szeregach dostatecznie dobrych trenerów i chyba zacznie szukać wsparcia wśród innych narodowości - zresztą podobnie jak Polska...

capo di tutti capi

MUSC PL
23-11-2007 09:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #239
 
WoLaK napisał(a):A jak myslicie kto teraz obejmie posade selekcjonera reprezentacji Angli ?

Wymieniaja jeszcze Hiddinga, ale w to tez watpie. Mourinho raczej na wyspy tez nie wroci. Ja typowalbym na to stanowisko glownie Lippiego albo Capello.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
23-11-2007 09:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #240
 
zaga92 napisał(a):Wymieniaja jeszcze Hiddinga, ale w to tez watpie

Sytuacja Hiddinga jest taka sama jak i Scolariego, wiążacy kontrakt,przygotowywanie reprezentacji do Euro, tak więc raczej ani jeden ani drugi, a tym bardziej tak jak napisał Ciampel o rozwiązywaniu kontraktów nie powinno być mowy, bo to oznaczało by, że trenerzy nie są profesjonalistami , bo osiągnąć jakiś sukces z jedną drużyną i odejść od niej ze względu na większe zarobki, może świadczyć o nieprofesjonalnośći.
23-11-2007 09:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 54 gości