Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła i praca
Joanna Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #286
 
Zashi napisał(a):..i sama sobie odpowiedziałas

Uważasz, że bluza rozwiązuje problem wykluczenia? Problem taki może rozwiązać ubiór jednolity w stu procentach, a nie zapinana bluza, której wielu uczniów zresztą nie nosi.
12-09-2007 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScoobyM Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #287
 
A wiec pora napisać o sobie. W październiku zacynam I rok studiów na Awfie Katwoice na kierunku Turystyka i Rekreacja ( zaocznie) no i teraz właśnie poszukuje pracy choc narazie za bardzo mi nie idzie. a co do mundurków to ja przez 4 latat technikum musialem chodzic w garniturze bo był taki zapis w regulaminie w szkole i jakoś sie chodziło.
13-09-2007 00:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #288
 
Scooby, moja niunia składała na ten sam profil na AWF-ie papiery. Nawet na testach była Smile
Ja też studiuje w Katosach, więc możemy na browara wyskoczyć, najlepiej w niedzielę 23 na mecz z CFC.

Co do pracy, to już pracowałem w Centrum Katowic w 2 miejscach w sklepie odzieżowym "Cropp Town" i takiej ku****** piekarni gdzie by cię przyjęli od zaraz, tylko szefawa to stara p****** i k****** i s****** itp.

Pejter -> Stojko, wyluzuj trochę...

[Obrazek: Ole201.jpg]
15-09-2007 10:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #289
 
Kurde wreszcie pracuje 8) Tzn ,pierwszy tydzien juz mam za sobą,no tyle ze mam prace sezonową ,do konca pazdziernika,ale dobro i to bo zawsze na zycie i mieszkanie mam a w miedzy czasie bede szukał czegos dobrego 8)
Jak narazie robie w magazynie i pakuje piwa Bulmers, Irole to bardzo lubią,a jak dla mnie to syff jak wino gazowane,taki szampan czy cos. bleee ale mimo wszystko przynosze co jakis czas do domu :roll:

Najwazniejsze ze pracuje bo umierałem z nudów :twisted:
02-10-2007 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #290
 
Skull napisał(a):Kurde wreszcie pracuje 8) Tzn ,pierwszy tydzien juz mam za sobą,no tyle ze mam prace sezonową ,do konca pazdziernika,ale dobro i to bo zawsze na zycie i mieszkanie mam a w miedzy czasie bede szukał czegos dobrego 8)
Jak narazie robie w magazynie i pakuje piwa Bulmers, Irole to bardzo lubią,a jak dla mnie to syff jak wino gazowane,taki szampan czy cos. bleee ale mimo wszystko przynosze co jakis czas do domu :roll:

Najwazniejsze ze pracuje bo umierałem z nudów :twisted:

Gratulacje Skull w koncu znalazles cos, w koncu sie wybierzemy na piwko Wink

Ja juz prawie 140 dni na wyspach, dzien w dzien praca, od pon do pt no i czasami sobota i niedziela za podwojna stawke wiec oplaca sie wstac, ogolnie nie narzekam bo jezyka sie ucze, imprezuje i zwiedzam i to wszystko za swoje wlasne zarobione pieniadze, za co w Polsce nie moglbym zyc, dodam, ze zarabiam nie wiele ponad najnizszej stawki. Za 2 tyg do Polski na pare dni, pozniej Manchester na mecz z Blackburn, Amsterdam impreza i swieta w Egipcie Wink Wyjezdzajcie z Polski poki moznaWink Zaniedlugo tez bede zdawal testy w szkole...

Under The Boardwalk - United Warriors
02-10-2007 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #291
 
Ja po maturze chce na 3 miesiace wyjechac do pracy na wyspy.Nie ukrywam,ze mazylaby mi sie jakakolwiek praca w Manchesterze.Macie moze jakies wskazowki gdzie takiej pracy szukac,gdzie sie o to pytac ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
02-10-2007 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #292
 
WoLaK napisał(a):Macie moze jakies wskazowki gdzie takiej pracy szukac,gdzie sie o to pytac ?

mATT i simson są w Manchesterze i tam pracują. Jak chcesz jakiś kontakt do nich to zgłoś się do mnie. Może ci pomogą.
02-10-2007 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #293
 
Od czasu rozpoczecia nauki w liceum w tygodniu w ogole nie mam czasu wolnego :roll: Chetnie chodziłbym na kilka kółek: chemiczne, biologiczne, filozoficzne i informatyczne, ale nie chce siedziec w szkole do godzin póóóóóźźźno popołudniowych. Jest 22.20 a ja jeszcze mam dosyc sporo nauki na biologie na jutro :? Trzeba było isc do zawodowki. Kolega ma kartkow z dodatawania i odejmowania ułamkow na matmie, a do mnie probuje sie dostac o 12.30 :|

amor patriae nostra lex
04-10-2007 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #294
 
Teraz troche sie zmienilo na stanowisku gdzie robie i musze wstawac o 6:00 bo daleko dojezdzam a w domu jestem o 21:00 ehhhhh sporo z dojazdami schodzi bo mam az 3 przesiadki!
Przez to wszystko na forum znajduje czas tylko w soboty czy niedziele,ale juz niedlugo bo na tygodniu kupuje laptopa i wracam :twisted:
06-10-2007 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #295
 
Skull napisał(a):ojazdami schodzi bo mam az 3 przesiadki!

Nie chce Cie denerwowac, ale ja mam do pracy 15 min z buta z domu Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
15-10-2007 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #296
 
No cóż Ja ostatnio dostałem prace w restauracji "Kaktus". Nikt pewnie nie wie ale ucze się w technikum Gastronomicznym jestem na 3roku i jest całkiem nieźle. Pracuje popołudniami po szkole za godz pracy mam 5zł. Stawka nie jest może wysoka ale jak na poczatek to może być a z dojazdem nie mam problemu pakuje sie w tramwaj i jestem Big Grin .

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
17-10-2007 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #297
 
http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=433950
http://www.overlook.ro/pamoka.swf

Polska szkoła :lol:
26-11-2007 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #298
 
Ja rozpocząłem naukę włoskiego właśnie. Jest nieźle...
Szkoda, że musze nadrabiać braki z Greckiego, wtedy byłoby rewelacyjnie. Co do pracy, to po ukończeniu filologi klasycznej (tjaaa) i filologii słowiańskiej (Serbski i Chorwacki) poszukam jakiejś pracy za granica pewnie. No i podyplomowe studium tłumacza konferencyjnego.

[Obrazek: Ole201.jpg]
26-11-2007 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #299
 
Stojkovic napisał(a):Ja rozpocząłem naukę włoskiego właśnie

Niedawno mialem okazje rozmawiac z Włochem ktorego napotkalem tu w Irlandii ,ciężko szło ale poruzumiec sie udało ,wkoncu 3 miechy w Italii nie poszly na marne :roll:

Stojko tyle języków sie uczysz,chyba już bedzie cięzko znalezc czas na forum?
26-11-2007 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #300
 
No jest extremalnie cięzko i do tego jeszcze kłopoty z kompem miałem... Ale jak widzisz staram sie nie odejsć w cieńSmile

Mam na imię Stojkovic
My name is Stojkovic
Ich haise Stojkovic
Ja se zovem Stojkovic
Mihi nomen Stojkovic est
Io Chiamo Stojkovic
Vomidzomai Stojkovic

Po Chorwacku nie umiem no i nie wiem czy w Grece tak samo się mówi jak w Nowogreckim.

[Obrazek: Ole201.jpg]
26-11-2007 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości