Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatkówka
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #361
 
Prekwalifikacje olimpijskie Szombathely
Grupa B (Polska)
Dania-Belgia 0:3
Przepraszam wszystkich wczoraj podałem 3:0 dla Danii, jednak wynik na livescore nie był prawidłowy.

Belgowie wygrywają , choć było to ciekawe i wyrównane spotkanie. Belgowie, jak przystało na faworyta takiego spotkania nie zawiedli, choć szło im troche to mozolnie. Mecz z Polską o pierwsze miejsce juz w piątek. myślę, że będzie to wyrównane i ciekawe spotkanie.
28-11-2007 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #362
 
Wczoraj na inauguracje Ligi mistrzyn siatkarki Winiar Kalisz pokonaly na wyjezdzie Fanerbanche Stambul 3:0. Ciekawe jest to, ze w drugiej partii Turczynki prowadzily 8:0, aby potem ulec do 25:21. W druzynie Kaliszanek nie grala Brazylijka Fernanda Janaina Cassia de Oliveira, ktora nie jest jeszcze zatwierdzona. Bardzo dobry poczatek, a w niedziele w ramach LSK szlagier Winiary- Nafta Pila.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
29-11-2007 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #363
 
zaga92 napisał(a):Ciekawe jest to, ze w drugiej partii Turczynki prowadzily 8:0, aby potem ulec do 25:21.

No i wlasnie poza paniami to jest caly urok zenskiej siatkowki zenskiej.Nigdy nie wiadomo co sie moze wydarzyc.Tak samo jak Polki graly w pucharze swiata z serbkami tez przegrywaly 8 a wygraly seta.Miejmy nadzieje ze dzisiaj nam Polacy nie sprawia niespodzianki.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
29-11-2007 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #364
 
Prekwalifikacje olimpijskie Szombathely
Grupa B (Polska)

Polska-Dania 3:0
Mogłoby się wydawać,łatwo szybko i przyjemne, jednak tak nie było. Gra Polaków nie jest jeszcze najlepsza i nieszła nam do końca, tak jak powinna iść. Często w tym spotkaniu blokowaliśmy rywala, co się okazałó kluczem do sukcesu. Zajmujemy na razie pierwsze miejsce w grupie, lepszym bilansem punktów nad Belgią, jednak wższość trzeba udowodnić jutro, i myślę, że Polacy to zrobią.

Tymczasem w meczu grupy A Finlandia wygrała z Estonią 3:2. Finowie popełniniali trochę błędów, co mam nadzieję odwróci się przeciwko nim.
29-11-2007 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #365
 
Jeszcze nie ma co wysnowac z gry naszych jakis daleko idacych wnioskow,bo Dunczycy raczej nie sa przeciwnikiem,ktory moglby w pelni zweryfikowac nasze umiejetnosci.Niemniej jednak zwyciestwo cieszy i to wazne ze dobrze weszlismy w turniej.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
29-11-2007 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #366
 
WoLaK napisał(a):Dunczycy raczej nie sa przeciwnikiem,ktory moglby w pelni zweryfikowac nasze umiejetnosci

Ok, zgadzam się z tobą, Duńczycy to jest zaplecze siatkarskie Europy, i nie można dobrze zweryfikować swoich umiejętności, jednak z nami nie jest chyba najlepiej skoro od czasu do czasu szło nam nieporadnie. Wyniki w setach może i mówią co innego, ale to głównie zasługa dobrego bloku. Umiejętności będziemy weryfikować być może jutro, z Belgami , którzy w tym samym stosunku ograli Duńczyków.
29-11-2007 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Joanna Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #367
 
Zgadzam się z Jabolem. Mecz z Danią nie wymagał oczywiście od naszych 100% gry, ale nieporadność, czy słaby atak to już zupełnie co innego. Trzeba pamiętać, że Dania to nie Kenia, z którą gra się rezerwowym składem i zwycięża gładko 3:0. Trudno powiedzieć, czy taką grę zaprezentowaliśmy z racji tego, iż graliśmy z drużyną o wiele słabszą. Wszystko okaże się dziś, bo Belgowie będą wymagali większego zaangażowania w grę. Mam nadzieję, że styl jaki zaprezentowaliśmy wczoraj, był odpowiednikiem dla poziomu drużyny przeciwnej. Wszystko zweryfikuje się dzisiaj, ale radze nie spodziewać się świetnej gry.

Ps. Witam ponownie.
30-11-2007 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #368
 
Witam Smile

Wczoraj obejrzalem sobie mecz Farmutil Piła - Vini Monteschiavo JesiNiestety Pilanki ulegly w swoim pierwszym meczu ligi mistrzyn 1:3.Szod,bo zapowiadalo sie obiecujaco.Co moze jednak cieszyc to postawa naszej reprezentacyjnej srodkowej Agnieszki Bednarek.Zdecydowanie najlepiej prezentowala sie sposrod zawdniczek Farmutilu.Swietnie grala w praktycznie kazym elemencie,atak,blok no i bardzo dobra zagrywka.

A w Pucharze Swiata zwyciezka serie Rosjan przerwali Bulgarzy.Pokonali wicemistrzow Europy 3:2.No musze przyznac,ze Bulgaria gra znowu bardzo dobra siatkowke.Bardzo wyroznia sie Matej Kadinsky,ktory dysponuje fenomenalna zagrywka.Az nie widac pilki tak szybko ja uderza.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
30-11-2007 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #369
 
Prekwalifikacje olimpijskie Szombathely
Grupa B (Polska)

Polska-Belgia 3:0
Polacy zagrali dziś całkiem przyzwoicie, nie popełniali błędów i pewnie wygrali. Trochę zaniepokoiła mnie seria belgów w trzeim secie od 8-11 do 13-11, myślałem, że Polacy się znowu rozsypali, ale seria szybko się skończyła i wygraliśmy pewnie do 19. Swojego półfinałowego rywala poznamy dziś wieczorem, a będzie to przegrany z meczu Węgry- Finlandia. Osobiście wolałbym Węgrów, bo chyba łatwiej ich będzie pokonać.
30-11-2007 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #370
 
Jabol napisał(a):Trochę zaniepokoiła mnie seria belgów w trzeim secie od 8-11 do 13-11, myślałem, że Polacy się znowu rozsypali

Belgowie mieli szczęście. Najpierw as - cóż, zdarza się. Za chwilę drugi po zahaczeniu o taśmę... Później Wlazły zablokowany, a później znowu as, identyczny jak ten pierwszy. Wróciliśmy jednak spokojnie do gry. Ja się nie obawiałem.
30-11-2007 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #371
 
Prekwalifikacje olimpijskie Szombathely
Grupa A

Węgry-Finlandia 0:3
Meczu nie oglądałem, ale potwierdził on oczekiwania, że to Finowie są lepszą ekipą, mimo pewnych kłopotów z Estończykami. W sumie to dobrze, że wygrali Finowie, bo dzięki temu oni wygrali swoją grupę, i w jutrzejszym półfinale zmierzymy się z Węgrami o godz 18:00, Myślę, że ten mecz nie powinien sprawić Polakom większego problemu i mam nadzieję, że skończy się w 3 setach, choć to nigdy nie wiadomo.
30-11-2007 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #372
 
Na razie jest dobrze, oczywiście wygrywamy z mało wymagającymi rywalami, jednak ważne jest to, że robimy to pewnie i zdecydowanie, nie tracąc przy tym setów. Trzeba to ciągnąć dalej, niech siatkarze poprawiają swoją formę, bo ostatnio wesoło nie było.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
30-11-2007 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #373
 
Narazie wszystko idzie zgodnie z planem i mysle,ze bez problemu poradzimy sobie z tym turniejem i znowu nastanie era swietnosci naszej reprezentacji.

A w pucharze swiata Brazylijczycy pokonali 3:0 Rosjan i tym samym potwierdzaja swoja supremacje w swiatowej siatkowce.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
01-12-2007 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #374
 
Prekwalifikacje olimpijskie Szombathely
1 Półfinał

Polska-Węgry 3:1
Mecz dobry wykonaniu przez Polaków. W pierwszym i drugim secie rozbiliśmy Węgrów. Trzeci set zaczął się od prowadzenia Węgrów 8-12 i zakończył się ich zwycięstwem do 25. W czwartym juz sobie z nimi poradziliśmy i wygraliśmy pewnie, wygrywając cały mecz do 3:1. W jutrzejszym finale zagramy prawdopodobnie w Finami, bo oni są faworytami 2 półfinału. Ogromna szkoda Mariusza Wlazłego który doznał kontuzji i wielce prawdopodobne, że nie zagra w jutrzejszym finale.
01-12-2007 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #375
 
Ja bym nie powiedzial,ze byl to bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu.Gra byla troche szarpana i niepewna,ale najwazniejsze,ze wygralismy i zagramy w finale.Szkoda bardzo Wlazlego,ale Wojciech Szymanski na pewno bedzie godnym zmiennikiem.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
01-12-2007 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości