Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-1 Derby County (08.12.2007)
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1
PL: Manchester United 4-1 Derby County (08.12.2007)
Juz w sobote na Old Trafford przyjezdza najslabsza ekipa tego sezonu w Premiership dotychczas. Nie ma co ukrywac, ze zwyciestwo to priorytet w tym meczu, co wiecej, bagaz 3,4 bramek ktore sie " naleza " ekipie z Derby Smile Moze szanse dostanie Kuszczak, Pique i Saha ?

Zapraszam do dyskusji.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-12-2007 22:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #2
 
Trzeba dac sie wystrzelac napastnikom :wink: Rooney i Tevez ,ewentualnie Saha z ławki,Ronaldo mógłby sobie odpocząc a w jego miejsce Fletcher bądz Eagles,chętnie zobaczył bym w pirwszym składzie Simpsona i Naniego,a tak to wiekszych zmian nie przewiduje. 5:0? :roll:
04-12-2007 00:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
No cóż, Derby są na ostatnim miejscu w tabeli, ale z takimi zespołami to dość różnie bywa. Czasami, tak jak przewiduje Skull się ich ogra cztery, czy pięć do zera, ale czasem trzeba się z nimi męczyć, co w rezultacie może przynieść małą niespodziankę. Myślę jednak, że w przypadku United bardziej prawdopodobny jest ten pierwszy wariant.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
04-12-2007 08:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
O tym, że UNITED w tym meczu wygra chyba nie trzeba pisać, bo to wiadome Wink Ciekawe tylko jak wysoko wygrają nasi piłkarze, bo Derby traci sporo bramek w tym sezonie, zresztą przecież zajmują ostatnie miejsce w lidze Tongue Możliwe, że kilku rezerwowych dostanie szansę gry, jednak nie będzie to jakiś mocno okrojony skład. Mam nadzieję, że sobie chłopacy postrzelają tych bramek, zawsze będą dobre nastroje przed trudnym mecze na Anfield Road (o meczu z Romą nie piszę, bo to będzie spotkanie o 'pietruchę' Wink ).

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
04-12-2007 15:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
Cytat:No cóż, Derby są na ostatnim miejscu w tabeli, ale z takimi zespołami to dość różnie bywa.
Bez przesady, o każdym meczu można tak pisać, że może się wszystko zdarzyć, ale z takim przeciwnikiem jak Derby, w dodatku na Old Trafford wynik może być tylko jeden.
Tak jak pisał Skull, ten mecz będzie dobrą okazją do nastukania paru bramek zwłaszcza dla napastników, których skuteczność ostatnio pozostawia wiele do życzenia.
Pozostaje czekać na derbowy weekend Smile
04-12-2007 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Według mnie będzie to łatwy mecz,w którym będziemy kontrolować sytuację na boisku.Szanse gry od pierwszej minuty dostać powinien Nani,którego dawno nie widziałem w akcji.Licze na wysokie zwycięstwo i piękny dla oka mecz z dużą iloscia bramek(dla UNITED ofc).

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
04-12-2007 18:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Chciałbym wlaśnie w tym meczu pogromu :!: Ostatnio komentatorzy C+ przypominali o wysokich zwycięstwach Chelsea, Arsenalu, Liverpoolu. Kiedyś Wolak wspominał, że brakuje nam jakiegoś wysokiego wyniku. Derby to idealny rywal, by zaaplikować im porządną liczbę bramek. W tym sezonie w 15 meczach stracili już 34 bramki, a zdobyli ledwie 5 :roll: Fajnie, gdyby po meczu na Old Trafford ich bilans wyglądal 5-40 :twisted:

UNITED :!:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
04-12-2007 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Derby jest zdecydowanie najslabsza druzyna w Premierleague i co do tego nie ma watpilowsci.Bardzo bym chcial zobaczyc kanonade w wykonaniu United i jestem przekonany,ze tak bedzie.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
05-12-2007 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Mecz powinniśmy wygrać, jednak przestrogą może być dla nas mecz z boltonem, bo chociaż Kłusaki są mocniejsze od Derby i graliśmy na Reebok Stadium, to też byliśmy faworytami. No a jeśli jeszcze Fergie wystawi do gry rezerwowych chłopaków to różnie być może.

Dobra, pesymizm za drzwi - mam nadzieję, że wbijemy im kilka ładnych bramek i że Roo wraz z Tevkiem będą mieli powody do radości Smile

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
08-12-2007 00:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
KanT napisał(a):Dobra, pesymizm za drzwi - mam nadzieję, że wbijemy im kilka ładnych bramek i że Roo wraz z Tevkiem będą mieli powody do radości

Ja szczegolnie chcialbym, aby Tevez sie przelama, bo normalnie zal mi sie go zaczyna robic. Jak widzialem jego mine po tych wszystkich sytuacjach w meczu z Fulham'em. Miejmy nadzieje, ze cos w koncu ustrzeli :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-12-2007 09:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Grzeho napisał(a):Jak widzialem jego mine po tych wszystkich sytuacjach w meczu z Fulham'em.

Chodzi o tą minę kota srającego na puszczy Tongue ?? On tak zawsze!

Ale fakt, że chłopak napewno czuje się źle z tą swoją niemocą i jakieś trafienie go rozluźni, a sam zawodnik poczuje się pewniej.
08-12-2007 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #12
 
KanT napisał(a):hodzi o tą minę kota srającego na puszczy ?? On tak zawsze!

:lol: :lol: :lol: Ale się uśmiałem jak to przeczytałem :lol: Ale on faktycznie robi takie miny jakby mu sie chciało *rac :lol:

Ta jest The Best :lol:


[Obrazek: 8bo130l.jpg]
08-12-2007 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Pojedynek Dawida z Goliatem, pierwsza myśl przychodząca mi do głowy. Ale "Barany", o ile umiejętności ich zupełnie dyskwalifikują, nie mają jeszcze sprytu i tak zwanych "jaj". Zwycięzca może być tylko jeden i jeżeli dzisiaj nie nastrzelamy bramek, to potem zacznie się plucie w brodę, kiedy z Arsenalem będziemy szli łeb w łeb do ostatniej kolejki i istotny okaże się nawet najmniejszy aspekt.

Jednak dziś miałem głupio sen, zapomniałem o meczu i kiedy się ocknąłem, była 25 minuta i wynik 0-2 :shock: Ale z doświadczenia wiem, że moje koszmary nie sprawdzają się w rzeczywistości, więc take it easy guys 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
08-12-2007 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Skull napisał(a):Ale się uśmiałem jak to przeczytałem Ale on faktycznie robi takie miny jakby mu sie chciało srac

Ta jest The Best


O lol :lol: on robi gorsze miny, niz moja siostra, a to juz jest nielada wyczyn :wink: Nie wazne jak wyglada, wazne zeby gral dobrze. Zobaczymy jak bedzie dzis z Derby...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-12-2007 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
No coz przed meczem z Derby nie jest tylko jeden sensowny wynik: duzo do zera dla nas. Chcialbym zobaczyc tu pogrom, niech Rooney wroci do strzelania, Cris sie umocni pozycji lidera i takie tam. Ten mecz bedzie troche jak sparing z przecietna druzyna.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
08-12-2007 14:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości