Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #541
 
KanT napisał(a):Za niedługo prawie napewno poleci Cracovia za przekręty jeszcze z 2(?) i 3 ligi.

I bardzo dobrze.Ja to bym ich dal do jakiejs A klasy.

Az zal sie robi jak sie slyszy kolejne doniesienia w sprawie korupcji w Pilce Noznej.Nie robi to dobrej aury weobec polskiej pilki,ale trzeba raz na zawsze wylplewic te chwasty z pilki.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
08-12-2007 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #542
 
Oficjalnie na lamach tego forum skladam wszystkim kibicom Ruchu gratulacje a zwlaszcza Mackowi. Dobra robota !

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
08-12-2007 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #543
 
woyteq napisał(a):Oficjalnie na lamach tego forum skladam wszystkim kibicom Ruchu gratulacje a zwlaszcza Mackowi. Dobra robota !
Tak dalej pójdzie i znów będziesz musiał czekać na derby latami Wink Cracovii ostatni delikatnie mówiąc nie idzie, Stefan Majewski co prawda jest lepszym fachowcem od Leo Beenhakkera, ale wyników nie bardzo ma Wink

Ważne trzy punkty, Ruch ma zdecydowanie mniej punktów niż by na to zasługiwał, dobrze że wygrali
08-12-2007 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #544
 
A tam tak zwana Legia z warszawy właśnie wygrała mecz z górnikiem Zabrze 2:0. Szkoda mi, ale nie Górników tylko Lecha, który nie odrobi straty punktów to CWKS. Sad Jednak widać, że Zabrze cały czas to nie ten skład, zeby się w górnej części tabeli utrzymać.

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
08-12-2007 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #545
 
Roy_v_beck napisał(a):Lecha, który nie odrobi straty punktów to CWKS.

No wlasnie, wczoraj udalo mi sie namowic ojca i wybrac na mecz, ale... i tak go nie zobaczylem. 5km przed Poznanie do jasnego chu** samochod odmowil posluszenstwa. Szczescie, ze moj kuzyn byl w Poznaniu i jakos dotsalem sie do domu, ale i tak jestem wkurw****, bo nastepny mecz dopiero za 2 miechy

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
08-12-2007 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
red dev. Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #546
 
Roy_v_beck napisał(a):A tam tak zwana Legia z warszawy właśnie wygrała mecz z górnikiem Zabrze 2:0. Szkoda mi, ale nie Górników tylko Lecha, który nie odrobi straty punktów to CWKS. Sad Jednak widać, że Zabrze cały czas to nie ten skład, zeby się w górnej części tabeli utrzymać.



Tak zwana Legia z Warszawy, na wiosne bedzie grala jeszcze lepiej niz w koncowce sezonu, bede solidne wzomcnienia (ATAK), i w maju sami zobaczycie. A Zabrze musi zaczac szukac obroncow ...
10-12-2007 03:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #547
 
red dev. napisał(a):i w maju sami zobaczycie.

Czekam,czekam na to Big Grin

A tymczasem Wisla pokonuje u siebie mistrz Polski 2:1.Trzeba przyznac,ze nie byl to najlepszy mecz w wykoaniu Wislakow,ale sa 3 punkty i 10 punktów przewagi nad Ległą.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
10-12-2007 10:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #548
 
Cytat: A Zabrze musi zaczac szukac obroncow ...

szczególnie bocznych

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
10-12-2007 10:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #549
 
Ja bym sobie do Ruchu kilka transferów (może być Bieniuk) w sumie też życzył, a przede wszystkim należałoby utrzymać Balaża Wink Drugi Słowak też powinien zostać

może Wisła by Ćwielonga wypożyczyła, też byłoby nieźle, bo coś tam mało grywał do tej pory, może ma kontuzje nie wiem prawde mówiąc


A Legia na mistrzostwo nie ma szans, i niech sobie gra lepiej na wiosnę, nic jej to nie da Smile Wisła też będzie grała lepiej więc o czym mowa Smile a drugie miejsce niech zajmie na koniec sezonu Lech Poznań

co do Legii to dobry był mecz z Odrą, szczególnie moment na trybunach:
Legioniści: "Co was tak mało? Wy k***y, co was tak mało?"
Odrzanie ( 8) ): "Na was wystarczy! Wy k***y, na was wystarczy!"
:lol:
10-12-2007 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #550
 
Maciek napisał(a):co do Legii to dobry był mecz z Odrą, szczególnie moment na trybunach:
Legioniści: "Co was tak mało? Wy k***y, co was tak mało?"
Odrzanie ( 8) ): "Na was wystarczy! Wy k***y, na was wystarczy!"
:lol:

Big Grin
Mi sie najbardziej podobalo jak caly stadion zaczal spiewac przezyj to sam Big Grin To bylo swietne.Obok stadionu jakis konecrt byl i mecz raczej piknik przypominal Big Grin

A widziliscie jaki czoraj transparent byl na Wisle ? Big Grin

[Obrazek: aaasa6.jpg]

"100 lat z okazji 88 urodzin PZPN życzy Armia Białej Gwiazdy. Chłopaki trzymajcie się".

[Obrazek: sorryvk6.gif]
10-12-2007 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #551
 
Maciek napisał(a):może Wisła by Ćwielonga wypożyczyła, też byłoby nieźle, bo coś tam mało grywał do tej pory, może ma kontuzje nie wiem prawde mówiąc


Cwielong ma uraz, ale chyba nie jest to cos powaznego. Sam trener Skroza mowi, ze w styczniu wypozyczy na pewno kilku zawodnikow nie mieszczacych sie na dana chwile w skladzie. Obecnie takim pilkarzem jest rowniez Cwielong. Jeszcze jak wroci kontuzjowany Niedzielan, to dopiero bedzie mial trudno.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-12-2007 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #552
 
Grzeho napisał(a):Cwielong ma uraz, ale chyba nie jest to cos powaznego.

Jaki uraz jak w tamtym tygodniu grał w meczu Pucharu Ekstraklasy z Bełchatowem i nie było żadnego śladu?
10-12-2007 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #553
 
Pejter napisał(a):Jaki uraz jak w tamtym tygodniu grał w meczu Pucharu Ekstraklasy z Bełchatowem i nie było żadnego śladu?


Nie wiem, moze mam przestarzale informacje, ale w skladzie na mecz z Zaglebiem nie byl z powodu kontuzji, wiec sam nie wiem :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-12-2007 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #554
 
WoLaK napisał(a):A widziliscie jaki czoraj transparent byl na Wisle ? Very Happy

"100 lat z okazji 88 urodzin PZPN życzy Armia Białej Gwiazdy. Chłopaki trzymajcie się".

Heh, nawet im kibice zaśpiewali tradycyjną polską przyśpiewkę: "J***ć, j***ć PZPN" 8)

No to zakończyła nam się runda jesienna (i dwa mecze wiosennej). Jeśli Wisła się jeszcze ma wzmocnić zimą, to, o ile nie sprzedadzą kluczowych zawodników, śmiało może brnąć po kolejne Mistrzostwo Polski. Legia dobrze zaczęła, ale potem ta passa kilku porażek troszkę im pokrzyżowała szyki. Zobaczymy wiosną.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
11-12-2007 08:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #555
 
Przed chwilą zapadła decyzja w sprawie odwołania Zagłębia od kar nałożonych przez Wydział Dyscypliny PZPN. Zdecydowano o podtrzymaniu kary degradacji o jedną klasę rozgrywkową i kary finansowej, natomiast kara czterech ujemnych punktów będzie obowiązywała dopiero w sezonie 2008/2009, tak więc Zagłębie w tej chwili ma na swoim koncie 8 punktów w rozgrywkach I ligi.

Czyli pozostała walka aby spac "tlyko" do drugiej ligi Tongue

W 17 kolejkach 14 wyjazdow zaliczonych 8)

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
11-12-2007 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości