Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #151
 
Stojkovic napisał(a):Oczywiście Man City, Chelsea i Arsenal, Liverpool i Leeds. O tych wiem napewno, inne kluby Premiership chyba już nie tak bardzo. A no i Nottingham Forest.

Taa Chelsea Londyn :lol: , Chelsea nigdy nie byla z nami kibicowsko w " zlym stosunku ". Moze od 3 lat jedynie pilkarsko.

Plus Everton Liverpool. Nie ma takiego czegos jak dobre stosunki.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-01-2008 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #152
 
,,Kosy'' mamy głównie z Man City , Arsenalem i Liverpoolem (chodzi mi o te kluby z którymi dosyc czesto gramy czyli zespoły Premiership ) A no i w niedawnym czasie doszła Roma. Chelsea jako najwiekszego przeciwnika wybrali chyba sobie nowi kibicie MAnUTd bądz ,,sezonowcy'' którzy nie mają o tym zielonego pojęcia .

Stosunki z kibicami innych klubow - niezbyt dobrze wybrane slowo ^^
03-01-2008 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #153
 
Idac takim tokiem rozumowania kibice na Slowacji badz w Hiszpanii o ile w ogole sobie tym zawracaja glowe mysla ze Legia nie lubi Korony od 2,5 roku bo ci drudzy dopiero teraz jakos tam kopia w pilke analogicznie dla Wisly zadnym przeciwnikiem nie jest Odra Opole bo nie grali ze soba od X lat i roznica poziomow jest ogromna.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
03-01-2008 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #154
 
Rzeczywiście może Chelsea nigdy nie była takim wrogiem jak Man City czy Liverpool, ale ostatnimi czasy naprawdę dużo osób nienawidzi tego klubu ze środowiska MU.

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-01-2008 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #155
 
Z tego co wywnioskowalem z postu osoby która pytała o ,,wrogów'' United to chodziło o lige Angielska - czyli Premiership - jeśli chodziło o reszte lig to powinno być napisane w liczbie mnogiej

PS a Rome tak sobie dodałem po ostatnio głosno było o meczach ManUTd vs Roma
03-01-2008 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aquarius Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #156
 
Nie rozumiem dlaczego sadzicie ze kibice Chelsea nie mieli by dla kibicow Manchester United byc przeciwnikiem (lub wrogiem) i to zwlaszcza kiedys ?
Arsenal ??
A gdzie Leeds ?
03-01-2008 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #157
 
Aquarius napisał(a):Nie rozumiem dlaczego sadzicie ze kibice Chelsea nie mieli by dla kibicow Manchester United byc przeciwnikiem (lub wrogiem) i to zwlaszcza kiedys ?
Arsenal ??
A gdzie Leeds ?

Bo to nie lata 70 kiedy RED ARMY terroryzowalo Wielka Brytanie i szukalo zaczepy na sile. M.in z tamtych lat mamy teraz wrogow na Mersyside czy na polnocy Anglii.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-01-2008 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aquarius Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #158
 
To znaczy ze od lat 70 kibice Manchester United pobratali sie z CFC ? Troche nie rozumiem tego posta.
03-01-2008 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #159
 
Aquarius napisał(a):To znaczy ze od lat 70 kibice Manchester United pobratali sie z CFC ? Troche nie rozumiem tego posta.

Kibice Chelsea nigdy nie byli wrogiem UNITED i nigdy prawdopodobnie juz nie beda ( jakos nigdo nie mialo miejsce jakis wiekszy eksces z udzialem Red Army i bojowki niebieskich.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-01-2008 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #160
 
Aquarius napisał(a):A gdzie Leeds ?
Czytaj uważnie, wymieniłem tę ekipę.

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-01-2008 22:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #161
 
http://www.manutd.pl/content.php?address=news&id=1243

Ehh przykry incydent. Wyprowadza mnie to z równowagi. Dla mnie to jest odwracanie się od klubu a nie wspieranie go. Tak jak powiedział dzisiaj Mates: źle sie dzieje, za niedługo będą same pikniki a potem Fergie będzie narzekał na słaby doping...
19-01-2008 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #162
 
KanT napisał(a):Ehh przykry incydent. Wyprowadza mnie to z równowagi. Dla mnie to jest odwracanie się od klubu a nie wspieranie go

Dokładnie ,dla mnie jest to żenujące co Ci kibice wprawiaja :? Rozumiem że nie darza sympatią Glazera ,ale żeby karac za to Gilla? równie dobrze mogliby rozjebac dom Fergusona bo ten nie raz sie wypowiadal o dobrych stosunkach z Glazerami... jak tak bedą naciskac to wkoncu grubas z ameryki serio cos odpierdzieli z klubem i wtedy bedzie płacz...
19-01-2008 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #163
 
KanT napisał(a):Dla mnie to jest odwracanie się od klubu a nie wspieranie go.

Na szczescie tylko dla Ciebie i dla nie wielkiej liczby osob w Polsce.

Rzeczywiscie, zaatakowanie domu Gill'a oraz zaataknowanie Glazerow przed hotelem w Salford w zeszlym roku bylo lekkim przegieciem, jednak znacie moje zdanie na ten temat i nie zamierzam go zmieniac, klub to kibice i niezaloznosc m.in, a u nas z tym stoimy najgorzej. Szczerze to nie zal mi Gill'a.

Under The Boardwalk - United Warriors
19-01-2008 18:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #164
 
Wojtek3 napisał(a):lekkim przegieciem
Zdewastowanie czyjegoś domu jest lekkim przegięciem? To jest już przesada do kwadratu, mimo że jestem przeciwko glazerowi, do Gilla raczej nic nie mam - co chłop ma robić, krytykować rodzinkę i zostać wylanym na zbity pysk? Identycznie sytuacja ma się z Fergusonem, przecież nie skrytykuje szefa...

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
19-01-2008 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #165
 
Valverde napisał(a):Zdewastowanie czyjegoś domu jest lekkim przegięciem? To jest już przesada do kwadratu, mimo że jestem przeciwko glazerowi, do Gilla raczej nic nie mam - co chłop ma robić, krytykować rodzinkę i zostać wylanym na zbity pysk? Identycznie sytuacja ma się z Fergusonem, przecież nie skrytykuje szefa...

Takie juz zycie " naszego szefa ", wiadomo o co chodzi. Gill nie wybiegnie przed Old Trafford z napisaem Yankee Go Home. Musi sie podporzadkowac, tak jak Glazer i reszta musza sie podporzadkowac temu, ze Red Army nie dam im spokoju do konca kadencji.

Under The Boardwalk - United Warriors
20-01-2008 00:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości