Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY from POLAND - wyjazdy...
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #136
 
Jak wiadomo w 1/8 LM zagramy z Lyonem tak wiec jacys chetni na wyjazd ? Jakies plany ?

Mowie o wyjezdzie do Francji Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
23-12-2007 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #137
 
Zastanawiam się nad tym wyjazdem, ale dokładne terminy trzeba zna i ceny Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
24-12-2007 11:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #138
 
Gramy prawdopodobnie 19 lutego, cały wyjazd wyjdzie pewnie w granicach do 1500 zł Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
24-12-2007 16:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #139
 
Mecz bedzie 20 lutego i z tego co widac to jest ciezkie polaczenie lotnicze z Lyonem z Polski a takze jak z Irlandii w moim przypadku. Po wiecej informacji odnosnie wyjazdu klikaj w link ponizej.

LYON V MAN UNITED - wyjazd

RED ARMY.

Under The Boardwalk - United Warriors
27-12-2007 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #140
 
Przelot liniami easyJet z Berlina do Lyonu juz podrożał i kosztuje w dwie strony 72 euro: Wylot z Berlin'a śro 20 lut 08:15, a powrót z Lyon'u czw 21 lut 10:35. Lotnisko jest 20km od centrum Lyonu wiec dość blisko.

Jeśli ktoś jest z zachodniej Polski jak ja, to przelot z Berlina jest najdogodniejszym sposobem dostania sie do Lyon'u. Jesli nie zdecyduje sie lot z Berlina to chyba wybiore sie prywatnie autem.

To na razie tyle, a korzystajac z okazji Wszystkiego Naj... w Nowym Roku dla "wyjazdowiczów" i wszystkich fanów UNITED.
31-12-2007 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #141
 
Witam po długiej przerwie od forum.

Sprawy mają sie tak, że ja jeszcze nie wiem czy pojade na ten mecz.. niestety zaczynam prace w przyszłym miesiąciu nie wiele przed wyjazdem do Lyonu wiec moze byc bardzo ciezko o urlop.

Kontaktowało sie z emną kilka osób w sprawie tego wyjazdu no i pewne plany juz mamy jak jechac itp co z tego będzie to sie okaże juz w krótce.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
08-01-2008 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #142
 
Ze statusu Wojtka wnioskuję, że wyjazd na pewno się odbędzie, kwestia wątpliwa to tylko liczba osób. Także brawa po raz kolejny za wzorową organizację i szybkie decyzje.

capo di tutti capi

MUSC PL
08-01-2008 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #143
 
Ciampel napisał(a):Ze statusu Wojtka wnioskuję, że wyjazd na pewno się odbędzie, kwestia wątpliwa to tylko liczba osób. Także brawa po raz kolejny za wzorową organizację i szybkie decyzje.

Wyjazd juz praktycznie zaklepany, tylko pozostala kwestia zalatwienia wejsciowek o ktore solidnie walczy EricRyan i wszystko w najblizszym czasie sie wyjasni. Jest ogromne zainteresowanie meczem i naprawde trudno na chwile obecna okreslic szanse zalatwienia wejsciowek, dzieki Eric za dobrze wykonywana robote. Mam nadzieje, ze mi loty nie podrozeja przez te nastepne dni, bo juz z powrotem musze leciec z Lyonu do Niemiec 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
11-01-2008 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #144
 
Wojtek3 napisał(a):tylko pozostala kwestia zalatwienia wejsciowek o ktore solidnie walczy EricRyan i wszystko w najblizszym czasie sie wyjasni. Jest ogromne zainteresowanie meczem i naprawde trudno na chwile obecna okreslic szanse zalatwienia wejsciowek, dzieki Eric za dobrze wykonywana robote.
Największą robote w sprawei biletow robi jak zawsze "Nasz" "PREZES", a ja sie tylko tym bardzo interesuje, choc faktycznie po cichu licze na moje znajomości z Polakami mieszkającymi w Lyonie. Ja tylko bardzo chcialbym zeby ktoś z naszej ekipy pojechal na ten mecz. Smile
Zainteresowanie niestety jest bardzo duze i bardzo ciezko bedzie dostac bilety dla wszystkich ale miejmy nadzieje ze znajdzie sie chociaz na jedno auto i Wojtka.
12-01-2008 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #145
 
Póki co biletów jeszcze nie mamy, ale na razie nie ma co panikowac bo do meczu jeszcze daleko, z tego ci mi wiadomo to ma byc 4-5 wejsciowek o ile tyle da sie załatwic.

Jezeli by tak było wtedy jedziemy tylko jendym autem no chyba ze jakims cudem uda sie załatwic wiecej biletów

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
18-01-2008 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #146
 
Z biletami na LYON jest totalna lipa :/
Chetnych bylo kilkakrotnie wiecej niz biletow a tych bylo tylko 2300. Nikt z "ekipy wyjazdowej" nie wylosowal biletu z ONE UNITED! Niestety nie widac mozliwosci zalatwienia biletow w inny sposob. Sad
Ostatnia szansa to kontakty Prezesa i znajomi Polacy ktorych mam w Lyon'ie.
29-01-2008 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #147
 
Wyczytalem na angielskich forach, ze nawet ludzie co byli w Lizbonie i Kijowie nie dostali biletow z OU i podobno jest teraz niezly burdel, zreszta z tych 2300 na razie przyszlo 1200 choc to bylo jakies 6 dni temu, anyway, angole juz rozprowadzili praktycznie wszystkie wejsciowki.

Ludzie nawet sprzedaja swoje wejsciowki na Liverpool w marcu by pojechac do Lyonu, jeden koles sprzedal swoja za 130 funacikow i dolozyl 40 Smile

Nasze szanse na wyjazd do Lyonu sa praktycznie rowne zeru, dziwic sie nie ma co, wyjazdy do Francji zawsze dostarczaly wiele emocji a przykladami sa mecze z Lyonem, i 2x z Lille ostatnimi laty.

Under The Boardwalk - United Warriors
31-01-2008 01:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #148
 
Sytuacja z wyjazdem do Lyon'u cały czas jest niewyjaśniona. W dalszym ciagu czekam na informacje z LYON'u od znajomych... Po ustaleniach z osobami ktore mialyby jechac ze mna autem wyszlo, ze za 4 bilety mozemy dac wsumie max 500 euro, a za 3 bilety 400 euro. Czy i ile biletow uda sie skombinowac nie zalezy juz odemnie. Jesli bilety beda dostepne ale drozej, to ja biore je nawet po 150-200 euro. Jak nie bedzie na nie chetnych z ekipy wyjazdowej to pojade ze znajomymi, ktorzy sa sympatykami UNITED i nie byli nigdy na meczu MUFC.
Dla mnie to priorytetowy mecz na wiosne, zwlaszcza ze nie wiem czy bede dysponowal wolnym czasem na inne mecze.
12-02-2008 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #149
 
Zaczelismy z Wojtkiem od meczu w Pubie ,a teraz byc może razem walniemy na Old Trafford :twisted:
Jak bedziesz już cos wiecej wiedział w sprawie tych biletów to pisz :wink:

UNITED :!:
13-02-2008 01:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #150
 
I jak z wyjazdem na Lyon ? Jedziecie czy jednak zostajecie w Polsce ? Wink

Mi sie wczoraj udalo obejrzec spotkanie na Old Trafford przeciwko Arsenalowi, mimo moich wczesniejszych proroczych przepowiedni, nie bylo az tak ciezko o wejsciowke. Musialem opuscic ostatnie 5 minut FC UNITED by zdarzyc na Old Trafford. Siedzialem na North Stand praktycznie na samym dole, przy samym roznym, widzialem blisko Fletch'a, Rooney'a i innych po strzelonym golu.

Rzeczywisci atmosfera wczoraj bardzo bardzo bardzo dobra na Old Trafford, mam nadzieje, ze taka byla by i wtedy gdybysmy przegrywali, az dziw bierze, ze z NS ludzie sie wlaczaja do dopingu, QUE SERA SERA!

Co do meczu to kazdy wie jak bylo, wynik swietny a gra jeszcze lepsza.

Z powrotem jak wracalem niestety trafilem na pociag pelny Gunnersow i nasluchalem sie USA! USA! czy We're on the top of the league i tych innych, ale przezylem.

Jednodniowy trip do Manchesteru wspanialy, udalo mi sie zaliczyc 2 mecze UNITED, wszystko bylo robione na ostatnia minute i na styk, pelno emocji i andrenalina, na autobus przyjechalem na 4 min przed jego wyjazdem na prom :!: Na promie juz imprezka z kibicami UNITED az do Dublina, zachecam do wyjazdow na Manchester!

Tak widzialem mecz.

[Obrazek: 16022008001et3.th.jpg]

PS. Skull, 2 wejsciowki na 9 marca z Bolton juz zalatwione Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
17-02-2008 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości