Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristiano Ronaldo
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #481
 
Podczas samego meczu nie zwróciłem na to uwagi, tzn. przeleciało mi przed oczyma, ale początkowo uznałem to za jakiś błąd techniczny transmisji, tymczasem Ronaldo nie powinien tak zostać "zaatakowany". Lasery na pewno nie mają pozytywnego wpływu na wzrok, ba!, mogą prowadzić do stanów zapalnych/chorób. Jak widzimy, bydła we Francji nie brakuje Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
21-02-2008 15:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #482
 
Tylko dziwne, ze ktoryms wywiadzie czytalem, ze mialo to miejsce podczas rozgrzewki, w koncu zobaczylem to no i podczas strzalu w 2 min Ronaldo po koszulce i chyba przez 0.004 sek dostal po policzku, dla mnie nie ma sprawy, bo nic nikomu sie nie stalo, a jak Fergie chce sam albo wysylac ludzi z Manchesteru na posiedzenie w tej sprawie do Genewy czy tam Zurychu, to juz jego sprawa Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
22-02-2008 00:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #483
 
Cały incydent podczas meczu:

http://www.youtube.com/watch?v=4dRMDcTxu...ture=bz302

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
22-02-2008 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #484
 
KanTona napisał(a):Cały incydent podczas meczu:

http://www.youtube.com/watch?v=4dRMDcTxu...ture=bz302

To mi wyglądało na laserowy celownik jakiegoś snajpera ! Może to ten sam co postrzelił Adebayora :lol:

[Obrazek: sorryvk6.gif]
22-02-2008 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #485
 
Wojtek3 napisał(a):po policzku, dla mnie nie ma sprawy, bo nic nikomu sie nie stalo, a jak Fergie chce sam albo wysylac ludzi z Manchesteru na posiedzenie w tej sprawie do Genewy czy tam Zurychu, to juz jego sprawa
Jak nic się nie stało, to ja proponuje, żeby za jedną trybuną na OT usiedli kibice z jakimiś reflektorami, a za drugą (za tą, na którą bronił będzie van der Sar, potem się zmienią) kibice z lustrami. Też się nic nie stanie.

Wojtek w takich sprawach nie chodzi o to, co i komu się stało Wink Chodzi o sam fakt. Jak już pisałem w innym temacie, moment strzału to dosłownie chwila, takie zachowania mogą mieć wpływ na zagranie zawodnika, to jest niedopuszczalne - szczególnie, że zrobione przeciwko zawodnikowi Man. UNITED 8)
22-02-2008 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #486
 
Maciek napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):po policzku, dla mnie nie ma sprawy, bo nic nikomu sie nie stalo, a jak Fergie chce sam albo wysylac ludzi z Manchesteru na posiedzenie w tej sprawie do Genewy czy tam Zurychu, to juz jego sprawa
Jak nic się nie stało, to ja proponuje, żeby za jedną trybuną na OT usiedli kibice z jakimiś reflektorami, a za drugą (za tą, na którą bronił będzie van der Sar, potem się zmienią) kibice z lustrami. Też się nic nie stanie.

Wojtek w takich sprawach nie chodzi o to, co i komu się stało Wink Chodzi o sam fakt. Jak już pisałem w innym temacie, moment strzału to dosłownie chwila, takie zachowania mogą mieć wpływ na zagranie zawodnika, to jest niedopuszczalne - szczególnie, że zrobione przeciwko zawodnikowi Man. UNITED 8)

W momencie strzalu mialo wplyw ? Nie wiem czy dobrze mysle, ale uwazasz, ze ten laserek tak mocno zaswiecil po Ronaldo ze ten nie strzelil gola ?

Druga sprawa, myslisz, ze Ronaldo poskarzyl sie Fergusonowi, wtedy Fergie wzial kamery i zaczal ogladac powtorki ? Pewnie w trackie, a najpredzej po dowiedzial sie o tym i robi afere.

Nie ma sprawy jak dla mnie, to nie raca na boisku czy rzucony noz w glowe zawodnika, tylko laserek na koszulce zawodnika zaswiecony przez jakiegos pajaca. O takie bzdety nie robi sie afer, to nie lata 90.

Under The Boardwalk - United Warriors
22-02-2008 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #487
 
Wojtek3 napisał(a):W momencie strzalu mialo wplyw ? Nie wiem czy dobrze mysle, ale uwazasz, ze ten laserek tak mocno zaswiecil po Ronaldo ze ten nie strzelil gola ?

Mi się wydaje, że to miało wpływ. Na filmiku, który dałem widać, że świecą mu po oczach. Chociaż to był ułamek sekundy... kto wie?


Wojtek3 napisał(a):Pewnie w trackie, a najpredzej po dowiedzial sie o tym i robi afere.

Jeszcze na rozgrzewce to wiedział, bo incydent został zgłoszony przed pierwszym gwizdkiem.

Wojtek3 napisał(a):Nie ma sprawy jak dla mnie, to nie raca na boisku czy rzucony noz w glowe zawodnika, tylko laserek na koszulce zawodnika zaswiecony przez jakiegos pajaca. O takie bzdety nie robi sie afer, to nie lata 90.

Racja 8)

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
22-02-2008 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #488
 
Wojtek3 napisał(a):W momencie strzalu mialo wplyw ?
Tego nie wiem na 100%, nie przesądzam


Wojtek3 napisał(a):Nie wiem czy dobrze mysle, ale uwazasz, ze ten laserek tak mocno zaswiecil po Ronaldo ze ten nie strzelil gola ?
Nie, całkiem możliwe, że by Ronaldo nie strzelił gola, ale to nie znaczy, że od teraz można świecić laserem po piłkarzu bo i tak się mu nie zaszkodzi, a jak zaszkodzi się jednemu na dwudziestu to co tam?


Wojtek3 napisał(a):Druga sprawa, myslisz, ze Ronaldo poskarzyl sie Fergusonowi, wtedy Fergie wzial kamery i zaczal ogladac powtorki ?
Całą sprawę znam tak pobieżnie, że nie wiem co zrobił Ferguson.

Wojtek3 napisał(a):Pewnie w trackie, a najpredzej po dowiedzial sie o tym i robi afere.
To kiedy się dowiedział jest bez znaczenia. A że robi afere to dobrze, nie można tego tak zostawić bo następnym razem już faktycznie tak zaświecą komuś po oczach, że ten spudłuje i co wtedy? Walkower?Powtórka?
Podniesie się wówczas krzyk, że z powodu jednego strzału nie należy robić takiej afery itd.


Wojtek3 napisał(a):O takie bzdety nie robi sie afer, to nie lata 90.
Przecież nikt się nie domaga (chyba) walkowera ani wykluczenia Lyonu z LM. Coś jednak trzeba było zrobić, postraszyć, żeby tak więcej się już nie działo.Tyle
22-02-2008 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #489
 
Sprawa z tym laserem naprawdę dosyć dziwna, ciekawe co wszystko z tego wyniknie, czy UEFA, czy tam coś innego, zareaguje w jakiś specjalny sposób na ten incydent. Trochę nieprzyjemnie dostać z takie lasera po oczach, jednak z tego wszystkiego nie powinno nic poważnego wyniknąć. Skończy się najwyżej na jakiejś małej karze dla Lyonu i po sprawie Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-02-2008 16:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #490
 
Maciek napisał(a):To kiedy się dowiedział jest bez znaczenia. A że robi afere to dobrze, nie można tego tak zostawić bo następnym razem już faktycznie tak zaświecą komuś po oczach, że ten spudłuje i co wtedy? Walkower?Powtórka?
Podniesie się wówczas krzyk, że z powodu jednego strzału nie należy robić takiej afery itd.

Trafny argument. Mimo wszystko uwazam, ze za duzo wschodu i zachodu o to bedzie, ale racja nikt tu raczej o 0-3 dla UNITED nie bedzie walczyl. Z tego co czytalem to jednak Fergie zglosi sprawe do UEFY jak juz tego nie zrobil..

Under The Boardwalk - United Warriors
22-02-2008 17:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #491
 
No i cała prawda o rzutach wolnych Crisa wyszła na jaw.Demaskatorem skrycie chowanej przez Ronaldo tajemnicy okazał się David James.
http://manutd.pl/content.php?address=news&id=1528
Po prostu żal dupę ściska.Niech no poczeka do meczu w FA Cup.Nie będzie nawet wiedział kiedy piłka do bramki wpadnie.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-02-2008 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #492
 
Cytat:Po prostu żal dupę ściska.Niech no poczeka do meczu w FA Cup.Nie będzie nawet wiedział kiedy piłka do bramki wpadnie.

Nie ma co się oburzać bo to jest szczera prawda Smile Piłka po wolnych Ronaldo nie ląduje w murze tylko i wyłącznie wtedy kiedy ten nie podskoczy Smile no i oczywiscie wtedy kiedy Cris przesadzi z siłą uderzenia Wink

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
29-02-2008 00:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #493
 
Morgan napisał(a):Nie ma co się oburzać bo to jest szczera prawda Smile
Aha.To wtedy można powiedzieć,że jest w czepku urodzony skoro mu to wychodzi.
A jak to zależy tylko od szczęścia to czemu inni tego nie robią ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
29-02-2008 07:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #494
 
David James ma troche stare informacje, bo Ronaldo owszem kiedyś tak bił rzuty wolne, ale od dłuższego czasu przypatruje się jego uderzeniom właśnie z wolnych i co najmniej 80% leci w światło bramki, także David James jak już siedzi wieczorami i się nudzi, szuka usprawiedliwień czy powodów tego, dlaczego puścił tę czy inną bramkę, to niech z albumu wyciągnie zdjęcie z meczu Anglia-Francja na Euro i niech z kimś pogada, dlaczego wpuścił rzut wolny Zizou

Ja podejrzewam, że z Jamesem nie rozmawiał Hargreaves, tylko Morgan, który zdaje się mieć podobne zdanie... tzn. podobnie stare informacje i obserwacje 8)
29-02-2008 10:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #495
 
Maciek napisał(a):David James ma troche stare informacje, bo Ronaldo owszem kiedyś tak bił rzuty wolne, ale od dłuższego czasu przypatruje się jego uderzeniom właśnie z wolnych i co najmniej 80% leci w światło bramki

Też mam takie spostrzeżenia,był taki okres że rzeczywiście większość strzałów Ronaldo trafiała w mur lub leciała wysoko nad bramką,ale ostatnio Portugalczyk coraz częściej trafia w światło bramki.W każdym bądź razie co do jednego nie można mieć wątpliwości gdy Ronaldo dobrze trafi w piłkę to bramkarz jest bez szans.

CONCILIO ET LABORE
29-02-2008 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości