Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #661
 
woyteq napisał(a):http://sport.onet.pl/0,1248675,1702921,wiadomosc.html

A to ja jeszcze raz swoje.


Piłka nożna dla kibiców !!

Zgadzam sie, nie dla idiotow ktorzy nie potrafia wypelnic formularza, albo robia to specjalnie. Widzewiacy nie powinni wejsc i stalo sie dobrze. Przepisy sa przepisami, kluby nie wymyslily ich 7 min przed meczem...

Under The Boardwalk - United Warriors
02-03-2008 15:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #662
 
http://www.widzewiak.pl/news/show.php?site=1&id=11558

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
02-03-2008 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #663
 
Jesli powod niewpuszczania byl taki jaki jak napisala WISLA to Widzew nawet nie ma co tego zglaszac, przepisy sa przepisami, nawet pomimo tego, ze poslugujemy sie zwrotem : przepisy sa po to zeby je łamać Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
02-03-2008 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #664
 
Wojtek3 napisał(a):Jesli powod niewpuszczania byl taki jaki jak napisala WISLA to Widzew nawet nie ma co tego zglaszac,

I tu rodzi się cały problem.Działacze Widzewa mówią,że ta całą liste wysłali 24 godziny przed meczem,czyli tak jak nakazuje prawo.Ponadto według Widzewa lista była dokładnie wypisana,i znajdowało sie na niej wszystko,co powinno się znajdować.Z drugiej strony jednak,Wisła podobno zgubiła część listy.Właśnie.Jak zgubiła,to Widzew ma prawo iść do PZPN.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
02-03-2008 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #665
 
Po ostatnich wielkich derbach śląska dość sceptycznie podchodziłem do dzisiejszych,ale po obejrzeniu meczu śmiało mogę powiedzieć,że wielkie derby śląska były naprawdę wielkie.Zarówno za sprawą atmosfery na trybunach jak i piłkarskiego widowiska.

Bardzo dobre wrażenie wywarła na mnie drużyna Ruchu Chorzów.Niebiescy zagrali kapitalne spotkanie.To oni przeważali i dyktowali warunki gry.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
02-03-2008 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #666
 
Pierwszy mecz był wydrukowany dla Górnika Zabrze, nie ma co o tamtej farsie mówić, każdy kto tamten mecz widział to wie, która drużyna była lepsza

Dzisiaj podobnie w meczu Ruch vs. KSGranat to ekipa z Chorzowa była dużo lepsza i tym razem wygrała - w pełni zasłużenie.
To co wyprawiał sędzia i jego asystenci to kpina, dobrze, że nie popuścili od machania chorągiewkami jakichś wymyślonych fauli, ciekawe, że nie widział jak Pesković piłkę za polem karnym złapał, ciekawe za co kartkę dostał Adamski, bo za to, że przeciwnik wbiegł prosto w niego i w jego bark uderzył, to nawet faulu nie powinno byc, a co dopiero o kartce mowa.
Dawał Granat rzuty wolne z dupy Górnikowi, więc tylko mogą kibice Górnika żałować, że tylko jeden wymyślony wolny na bramkę zamienili

Dobrze jest 3:2 i do przodu.
RUCH RUCH HKS :!:
02-03-2008 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #667
 
Maciek napisał(a):Pierwszy mecz był wydrukowany dla Górnika Zabrze, nie ma co o tamtej farsie mówić, każdy kto tamten mecz widział to wie, która drużyna była lepsza

Dzisiaj podobnie w meczu Ruch vs. KSGranat to ekipa z Chorzowa była dużo lepsza i tym razem wygrała - w pełni zasłużenie.
To co wyprawiał sędzia i jego asystenci to kpina, dobrze, że nie popuścili od machania chorągiewkami jakichś wymyślonych fauli, ciekawe, że nie widział jak Pesković piłkę za polem karnym złapał, ciekawe za co kartkę dostał Adamski, bo za to, że przeciwnik wbiegł prosto w niego i w jego bark uderzył, to nawet faulu nie powinno byc, a co dopiero o kartce mowa.
Dawał Granat rzuty wolne z dupy Górnikowi, więc tylko mogą kibice Górnika żałować, że tylko jeden wymyślony wolny na bramkę zamienili

Dobrze jest 3:2 i do przodu.
RUCH RUCH HKS :!:

Wygrali a taka frustracja :)fakt że ze dwa faule były wymyślone ale ogólnie sędzia poprawnie prowadził zawody Smile Pesković chytał w polu karnym a Adamski celowo uderzył barkiem pochylonego Zahorskiego więc nie wiem o co sie sapiesz Smile

Derby na Śląśkim wygrał Ruch - gratulacje, ale w ostatecznym rozrachunku i tak wychodzi na korzyść Górnika który wygrał 1:0 u siebie po prawidłowym karnym (jakby Jarka nie uskoczył to by go Mioduszewski na wózek posłał)

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
02-03-2008 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #668
 
Morgan nie bądź śmieszny, ja cię błagam... Po "kibicach" Barcelony to się mogłem w sumie spodziewać, że mi powiedzą, że bramkarz sfaulował głową nogę Henry i dlatego był karny, ale ty mi nie opowiadaj bzdur, że Adamski uderzył Zahorskiego BARKIEM celowo i że to był faul :lol: Kto na kogo wbiegł? Jeszcze powiedz że Adamski to już w ogóle umre

Nie jestem sfrustrowany, ale krew mnie zalewa jak widze takie coś. Na korzyść Ruchu niestety żadnej pomyłki nie pamiętam, a na korzyść Górnika, i to w kolejnym meczu, owszem.

Morgan napisał(a):Derby na Śląśkim wygrał Ruch - gratulacje, ale w ostatecznym rozrachunku i tak wychodzi na korzyść Górnika który wygrał 1:0 u siebie po prawidłowym karnym (jakby Jarka nie uskoczył to by go Mioduszewski na wózek posłał)
Ahahahahahahaha :lol: Tak prawidłowy karny jak ten którego zresztą przeciwko Górnikowi z Lechem podyktowano :lol:


Sędzia był najgorszym elementem tego widowiska jeśli by nie liczyc prawej strony Górnika Zabrze, gdzie można było tirem jeździć


Nie ma się co szczypać bo tego o czym mówie jestem 200% pewien i możemy się spotkać i klatka po klatce ci udowodnie jak to naprawdę było, dlatego jestem obiektywny i mówie tylko o sprawach oczywistych bezdyskusyjnych Wink

Co do Peskovića - jak mi powiesz, że jesteś 500% pewien, że złapał będąc w polu karnym (chociaż on sobie może być, a piłka niemal na pewno nie była w polu karnym) to przyznam ci rację Wink Przynajmniej do momentu aż zobaczę powtórkę na której będzie czarno na białym widać co i jak Wink


A w ostatecznym rozrachunku panie Morgan to za 5 lat nikt nie będzie pamiętał o tamtych gównianych i wydrukowanych derbach, a o tych tak Tongue

I pomyśleć, że gdyby nie Ruch to przez Górnika nie byłoby tego pięknego obrazka na początku z dwoma legendami śląskich klubów :roll:
02-03-2008 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #669
 
Cytat:Morgan nie bądź śmieszny, ja cię błagam... Po "kibicach" Barcelony to się mogłem w sumie spodziewać, że mi powiedzą, że bramkarz sfaulował głową nogę Henry i dlatego był karny, ale ty mi nie opowiadaj bzdur, że Adamski uderzył Zahorskiego BARKIEM celowo i że to był faul Laughing Kto na kogo wbiegł? Jeszcze powiedz że Adamski to już w ogóle umre

Nie chcę być śmieszny, widziałem całe zajście na powtórkach telewizyjnych i wyraźnie widać zamiar Adamskiego do uderzenia Zahorskiego.

Cytat:Nie jestem sfrustrowany, ale krew mnie zalewa jak widze takie coś. Na korzyść Ruchu niestety żadnej pomyłki nie pamiętam, a na korzyść Górnika, i to w kolejnym meczu, owszem.

Widzisz to co chcesz widzieć, sędziowie mylą się w każdym meczu i na różne strony więc taki krzyk jest nie na miejscu, idąc tym tropem ja powinienem wypłakiwać jak to Górnika sędzie przekręcił w meczu z Lechem, z Cracovią w PE, Wisłą na Reymonta itd

Cytat:Ahahahahahahaha Laughing Tak prawidłowy karny jak ten którego zresztą przeciwko Górnikowi z Lechem podyktowano Laughing

Rozumiem że jesteś zły, bo z powodu tego karnego Górnik wygrał pierwszy mecz i z jego powodu całosezonowy rozrachunek jest korzystny dla Górnika a nie dla Ruchu, ale ja jestem pewien że jakby Jarka wtedy nie uskoczył to Mioduszewski obie nogi by mu połamał.

Cytat:Sędzia był najgorszym elementem tego widowiska jeśli by nie liczyc prawej strony Górnika Zabrze, gdzie można było tirem jeździć

To co pisałem wczesniej - bywało gorzej z sędziowaniem - rażąco sędzia pomylił się faktycznie w dwóch sytuacjach - jak sie Malinowski przewrócił o własne nogi przed polem karnym Ruchu i jak Pavlenda przy lini bocznej został dmuchnięty przez wiatr Wink A Górnik ogólnie dzisiaj fatalnie sie zaprezentował, a Pavlenda który co prawda winny jest trzeciej bramce Ruchu pozostawił po sobie bardzo fajne wrażenie

Cytat:Nie ma się co szczypać bo tego o czym mówie jestem 200% pewien i możemy się spotkać i klatka po klatce ci udowodnie jak to naprawdę było, dlatego jestem obiektywny i mówie tylko o sprawach oczywistych bezdyskusyjnych Wink


Ale o jakiej sytuacji teraz mówimy ? bo się zgubiłem

Cytat:Co do Peskovića - jak mi powiesz, że jesteś 500% pewien, że złapał będąc w polu karnym (chociaż on sobie może być, a piłka niemal na pewno nie była w polu karnym) to przyznam ci rację Wink Przynajmniej do momentu aż zobaczę powtórkę na której będzie czarno na białym widać co i jak Wink

jestem pewien, widziałem telewizyjną powtórkę Smile

Cytat:A w ostatecznym rozrachunku panie Morgan to za 5 lat nikt nie będzie pamiętał o tamtych gównianych i wydrukowanych derbach, a o tych tak Razz

to fakt, aczkolwiek winno być w tamtym meczu dwa karne po ręce Barana w polu karnym ale o tym to już albo nie wiesz albo nie chcesz wspomnieć Smile Tak czy siak za to że tamte "gówniane" derby były mniejszym wydarzeniem niż dzisiejsze winni są tylko i wyłącznie Twoi koledzu po szalu którzy w imieniu jakiegoś wyimaginowanego protestu ( chodzi o rzekome morderstwo Rajmunda który sam sobie krzywdę zrobił ręcznie robioną petardą - wiem co mówie widziałem to zdarzenie) postanowili więcej na Roosevelta w roli gości nie zawitać Smile

Cytat:I pomyśleć, że gdyby nie Ruch to przez Górnika nie byłoby tego pięknego obrazka na początku z dwoma legendami śląskich klubów Rolling Eyes

Równie dobrze to mógł być Oślizło, Szarmach albo Kowalski, ale jak pisałem wczesniej - nie wypada zapraszać gości na nie swój stadion Wink

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
02-03-2008 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #670
 
Przeczytajcie :lol:
KLIK
No po wynikach Legi można powiedzieć,że "ełkaesiak" ma rację

[Obrazek: sorryvk6.gif]
03-03-2008 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #671
 
Morgan napisał(a):idąc tym tropem ja powinienem wypłakiwać jak to Górnika sędzie przekręcił w meczu z Lechem
A po co skoro zrobiłem to za ciebie 8) ?


Morgan napisał(a):Rozumiem że jesteś zły, bo z powodu tego karnego Górnik wygrał pierwszy mecz i z jego powodu całosezonowy rozrachunek jest korzystny dla Górnika a nie dla Ruchu
Ja nie wiem czy ty na serio czy żartujesz Smile Tamte derby są bez znaczenia Smile


Morgan napisał(a):Ale o jakiej sytuacji teraz mówimy ? bo się zgubiłem
O kartce Adamskiego i o tych dwóch faulach, co to im nie zaprzeczasz (i całe szczęście Tongue )


Morgan napisał(a):jestem pewien, widziałem telewizyjną powtórkę
Ok, to przyjmuję twoją wersję 8) przynajmniej dopóki nie zobacze powtórki, która mnie zawróci i ukaże prawdę 8)


Morgan napisał(a):Równie dobrze to mógł być Oślizło, Szarmach albo Kowalski, ale jak pisałem wczesniej - nie wypada zapraszać gości na nie swój stadion
A ja ci powtarzam, że to całkiem normalne Smile


Podsumowując, tylko Żabole mogli wpaść na pomysł, by pochwalić się całemu światu, że przegrywają 3-1 z "psami" :lol: Szczerze mówiąc, do tej pory nie wiem, kogo chcieli obrazić :lol:
03-03-2008 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #672
 
Cytat:Ja nie wiem czy ty na serio czy żartujesz Smile Tamte derby są bez znaczenia Smile

niby dlaczego ? bo nie były grane w Chorzowie ? pisałem Ci już że za to że były jakie były odpowiedzialni są tylko i wyłącznie Twoi niebiescy ziomkowie.

Cytat:Podsumowując, tylko Żabole mogli wpaść na pomysł, by pochwalić się całemu światu, że przegrywają 3-1 z "psami" Laughing Szczerze mówiąc, do tej pory nie wiem, kogo chcieli obrazić Laughing

Żadna nowość, w trakcie II wojny na Niemców mówiło się psy (na stadionie Ruchu panuje moda na bycie Niemcem) a na Polaków świnie i w ten sposób kibice Ruchu nazywają "żaboli" Smile Swego czasu śpiewali nawet "Górnik ! co ! polskie świnie ! " Ameryki nie odkryłeś Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
03-03-2008 12:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #673
 
Przepraszam za wyrażenie,ale to jest kurwa mać SKANDAL !!!
http://www.pilkanozna.pl/news.php?ID=85448

[Obrazek: sorryvk6.gif]
03-03-2008 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #674
 
WoLaK napisał(a):Przepraszam za wyrażenie,ale to jest kurwa mać SKANDAL !!!

Co cie tak zbulwesowalo w tym?

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
03-03-2008 15:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #675
 
Śląsk sam by awansował do Orange Ekstraklasy.Żaden Groclin do niczego nie jest potrzebny !

A zresztą postaw się na miejscu kibiców Groclinu,któym zabierany jest klub

[Obrazek: sorryvk6.gif]
03-03-2008 15:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości