Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #721
 
Morgan mówiłeś,że Brożek nie ma charakteru.Proszę obejrzyj powtórkę Wisła - Odra i zweryfikuj swoje zdanie Wink

[Obrazek: sorryvk6.gif]
24-03-2008 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #722
 
WoLaK napisał(a):Morgan mówiłeś,że Brożek nie ma charakteru.Proszę obejrzyj powtórkę Wisła - Odra i zweryfikuj swoje zdanie Wink

i cóż takiego mam tam dostrzec ?

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
25-03-2008 00:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #723
 
Morgan napisał(a):Brożek ? jakiś tam potencjał ma ale to facet bez charaktery, bez przysłowiowych jaj, on jest piłkarzem Wisły Kraków i jemu sie wszystko należy Smile

Właśnie w meczu Odra - Wisła Brożek pokazał,że ma te przysłowiowe jaja.Przez cały mecz dzielnie walczył,ale chodzi głównie o jedną sytuację.
W drugiej połowie Brożek sfaulował obrońcę Odry.Facet zaczął coś do Brożka podskakiwać,a ten jak go za chabety chwycił,patrząc prosto w oczy.Aż arbiter musiał ich rozdzielać.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
25-03-2008 09:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pat.ManUtd Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #724
 
A co myślcie o degradacji Zagłębia Lubin? Myślę że można by było dać temu klubowi tylko karę pieniężną. Albo ukarać sędziego że sie sprzedał.
25-03-2008 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #725
 
Jesteś kibicem Zagłębia czy wspierasz korupcję?
25-03-2008 11:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #726
 
WoLaK napisał(a):
Morgan napisał(a):Brożek ? jakiś tam potencjał ma ale to facet bez charaktery, bez przysłowiowych jaj, on jest piłkarzem Wisły Kraków i jemu sie wszystko należy Smile

Właśnie w meczu Odra - Wisła Brożek pokazał,że ma te przysłowiowe jaja.Przez cały mecz dzielnie walczył,ale chodzi głównie o jedną sytuację.
W drugiej połowie Brożek sfaulował obrońcę Odry.Facet zaczął coś do Brożka podskakiwać,a ten jak go za chabety chwycił,patrząc prosto w oczy.Aż arbiter musiał ich rozdzielać.

Nie miałem akurat na myśli tego aspektu Smile Chodzi mi głównie o mentalność sportowca, chociaż on i tak to jest nic w porównaniu z Jarką bo ten to dopiero ma siano w głowie Smile Brożek jest o tyle rozsądny że po strzeleniu 10 bramek w rundzie nie zaczyna się nagle sądzić z klubem o odejscie Wink

Polska liga to dno, nie mam pojęcia co ja w niej takiego widzę że ją oglądam i śledze...

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
25-03-2008 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pat.ManUtd Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #727
 
Pejter napisał(a):Jesteś kibicem Zagłębia czy wspierasz korupcję?

Jestem kibicem Zagłębia Lubin. A korupcja jest w Polsce normalna, ale to sie zdarzyło kiedyś, dlatego powinni nam odpuścić. A PZPN kibicą zabrania odpalać race itp. Nie można używać wulgaryzmów na tym forum dlatego nie określę słowami co myślę o PZPNie :twisted:
25-03-2008 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #728
 
Aha, czyli Zagłębiu odpuścić, a innym kary pozostawić.

Korupcja w Polsce jest normalna? Wnioskuję, że chodziło ci o to, że bardzo rozpowszechniona, dlatego powinno się ją wykorzenić. Jeśli nie zostaną nałożone surowe kary, korupcja nie zniknie. To, że "to zdarzyło się kiedyś" nie ma żadnego znaczenia.

Race nijak się mają do korupcji, więc nie łącz tych dwóch spraw po to, by udowodnić, że PZPN w sprawie korupcji źle postępuje.
25-03-2008 17:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pat.ManUtd Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #729
 
Ja nie mówię że trzeba wykorzystać że korupcja jest normalna.
W Angli jest tak:

*Jeśli ktoś tam zobaczy że sędzia niepoprawnie sędziuje, i faworyzuje drużynę przeciwną to sędzia zostaje sprowadzony do porządku i idzie na jakiś kurs i nie sędziuje przez pewien czas.

*Jak ewidentnie wiadomo że sędzia sie sprzedał to ukarany jest ten człowiek z klubu co kupił sędziego, i sędzia. A nie cały klub.

Angielski futbol jest super.
25-03-2008 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #730
 
Wskaż taką sytuację w angielskim futbolu na przestrzeni ostatnich lat ?

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
25-03-2008 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pat.ManUtd Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #731
 
A co ja wróżka Big Grin Mój kuzyn był w Angli i coś takiego czytał i mi to powiedział. A z resztą nie ma korupcji w Anglii.
25-03-2008 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #732
 
Na całym świecie degraduje się kluby, które kupowały mecze... Nic nie wiem o takich rzekomych zapisach w angielskich przepisach (rym)

Sędzia na żaden kurs ze względu na faworyzowanie iść nie może, bo czego ma się tam nauczyć? :lol:
Każdy arbiter wypełnia ankiete, wpisuje kluby, do których jest mu blisko i na tej podstawie są eliminowani z prowadzenia spotkań tych ekip. Jeśli sędzia prowadzi spotkanie niepoprawni w sposób rażący, może być odsunięty od prowadzenia kilku kolejek rozgrywek ligowych, bądź przesunięty do niższej klasy rozgrywkowej.

Kilka lat temu była sytuacja, że sędzia bodajże podczas meczu LFC, gdy "The Reds" zdobyli bramkę, podskakiwał z radości, cieszył się z wydarzeń boiskowych - dostał naganę, został jeśi dobrze pamiętam odsunięty od prowadzenia dwóch kolejek ligowych, i wykreślony ze spotkań z udziałem LFC (jeśli dobrze pamiętam i chodziło o spotkanie LFC)

Jak na mój gust, wypisujesz tu bzdury.



PS: Na Juventus Turyn dowody były takie, że w Polsce nawet by dwóch punktów drużynie za to niezabrano :lol: A tam zostali na tej podstawie zdegradowani wielokrotni mistrzowie Włoch, a nie jakieś tam Zagłębie Lubin :lol: Więc znajmy proporcję i granice przyzwoitości, bo jak czytam podobne wypowiedzi, to mnie krew zalewa :lol:
25-03-2008 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #733
 
A jezeli juz mowa o sedziach to co sadzicie o tym?
lineczek
:roll:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
25-03-2008 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #734
 
Pat.ManUtd napisał(a):Angielski futbol jest super.

To niech tam się Zagłębie przeniesie i niech kupuje mecze. Zobaczymy, czy będzie tak super :lol:
25-03-2008 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #735
 
Wynik meczu Wisła Kraków - Odra Wodzisław po aferze "misiek bis" powinien zostać zweryfikowany na 0-3.

A tak w ogóle to brawo dla tarnowskiej policji
26-03-2008 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości