Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #751
 
A tu z innej ale bardzo dobrze znanej wszystkim beczki Smile
Click
Czy zapowiada się "never ending story" w tej kwestii ?

http://www.pilkanozna.pl/news.php?ID=87084

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-03-2008 08:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #752
 
Materna to wczoraj znakomicie podsumował.
Co do Wdowczyka to chyba chcą go póki co tylko przesłuchać, a co do meczu Zagłębia z ŁKS to jeśli to prawda (a bardzo w to wątpie) to Zagłębie Sosnowiec do B klasy, a ŁKS do trzeciej ligi i tyle w tej kwestii. A najlepiej jakby zlikwidować to Zagłębie, bo skoro są aż tak skrzywieni to nie mają prawa grać w poważnej piłce... Kto normalny sprzedałby mecz w czasie gdy został zdegradowany za korupcję? Chociaż jak mówie, bardzo wątpie w to, że to prawda
28-03-2008 09:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #753
 
WoLaK napisał(a):A tu z innej ale bardzo dobrze znanej wszystkim beczki Smile
Click
Czy zapowiada się "never ending story" w tej kwestii ?

http://www.pilkanozna.pl/news.php?ID=87084


Przypomni mi ktoś ile to już walczymy z korupcją? Żal tych kolejnych tematów, okładek gazet z tematami o korupcji, zamiast o dobrych czy ciekawych meczach. Z resztą temat pewnie był tutaj już poruszany wiele razy (nie chce mi się szukać) i nie ma sensu po raz kolejny o tym pisać. Ale degradować też nie można do skutu, bo poziom naszej ligi będzie tragiczny.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
28-03-2008 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #754
 
Maciek napisał(a):Powtórzę jeszcze raz, misiek jak rzucił nożem, to miało to swoje odzwierciedlenie w sportowej rywalizacji, bo Baggio już grać nie mógł, a innym też się odechciało czego im się nie dziwie, bo jak tu grać kiedy jednocześnie trzeba się oglądać, czy jakiś nóż nie leci. To jest już zamieszanie wandalizmu w sport

W takim przypadku przerwanie meczu i dokończenie/powtórzenie go np. przy pustych trybunach mogłoby być jakimś rozwiązaniem.

KanTona napisał(a):Ale degradować też nie można do skutu, bo poziom naszej ligi będzie tragiczny.

Tak, na pewno abolicja pomoże...
28-03-2008 16:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #755
 
Pejter napisał(a):Tak, na pewno abolicja pomoże...

Myślisz, że degradacja klubów, w których pojedyncze jednostki były odpowiedzialne za korupcję pare lat temu jest uczciwe wobec piłkarzy, kibiców i atrakcyjności całej ligi? Nie mówię z miejsca, że trzeba klubom pobłażać, bo to by było śmieszne, ale wymiar kary mógłby i myślę, że powinien być inny. I żeby nie było niedomówień, nie mówiłem o każdym przypadku :wink:

Cytat:Rzecznik prasowy Kolportera Korony Kielce potwierdził, że Paweł W. i Arkadiusz B. w rozmowie z władzami klubu przyznali się do stawianych im zarzutów korupcyjnych

:lol: :lol: :lol:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
28-03-2008 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #756
 
KanTona napisał(a):Myślisz, że degradacja klubów, w których pojedyncze jednostki były odpowiedzialne za korupcję pare lat temu jest uczciwe wobec piłkarzy, kibiców i atrakcyjności całej ligi?

Myślę, że jest jedynym/najlepszym sposobem na oczyszczenie piłki z korupcji. Argument, że pojedyncze jednostki były odpowiedzialne do mnie nie przemawia, bo to nie pojedyncze jednostki awansowały do wyższej ligi i nie pojedyncze jednostki wygrywały mecze. I żeby nie było niedomówień, nie mówię o każdym przypadku.
28-03-2008 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #757
 
Polonia Bytom 1-2 Wisla Krakow

Do ok 40 min byl to bardzo wyrownany mecz i nie bylo widac przepasci miedzy liderem, a jedna z ostatnich druzyn naszej ligi. Podopiecznie Probirze grali jak rowny z rownym z zawonikami Macieja Skorzy. Pierwsza bramka padla po indywidualnej akcji Baszczynskiego. Ten prawy obronca przebieg dobre 30-40 metrow i minal kilku rywali zanim umiescil pilke w siatce. Drgu bramka padla kilka chwil pozniej po ladnej akcji Brozka i Lobodzinskiego. Po tych 2 ciosach Polonia nie potrafila sie podniesc, az do koncowki, kiedy zdobyli kontaktowa bramke, po prostej akcji, ale po chwili Grzegorz Gilewski zakonczyl mecz.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
28-03-2008 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #758
 
Wisla wygrala, ale chyba atrakjca meczu byl pies, ktory okolo 35 wbiegl na boisko. Wtedy jak rasowy weterynasz zachowal sie Mariusz Pawelek i odprowadzil psa za linie Smile Coraz dziwniejsza ta OE Tongue

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
28-03-2008 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #759
 
Grzeho napisał(a):Polonia Bytom 1-2 Wisla Krakow
Cieszy zwycięstwo Wisły, ale zagrali przeciętnie. Pierwsza połowa dobra, zwłaszcza ostatnie 15 minut, a druga dużo słabsza.
A czyj to był pies?

Co do korupcji i degradacji to uważam, że kluby powinny być karane w ten sposób. Według mnie powinno się je przesuwać do ligi, w której zaczęły kupować mecze. Korona zaczęła w trzeciej? To niech tam wraca i jeszcze raz uczciwie wywalczy awans. Takie jest moje zdanie.
Zatrzymano Andrzeja B. - drugiego trenera Wisły. Czy ktoś się orientuje czy to chodzi o sprawy krakowskiego klubu, czy z czasów gdy pracował w Kielcach?

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
28-03-2008 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #760
 
zaga92 napisał(a):Wisla wygrala, ale chyba atrakjca meczu byl pies, ktory okolo 35 wbiegl na boisko. Wtedy jak rasowy weterynasz zachowal sie Mariusz Pawelek i odprowadzil psa za linie Smile Coraz dziwniejsza ta OE Tongue

No i niewątpliwą atrakcją był też Probież za kratkami Big Grin

[Obrazek: sorryvk6.gif]
29-03-2008 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #761
 
spalacz napisał(a):Według mnie powinno się je przesuwać do ligi, w której zaczęły kupować mecze.

A jak ktoś zaczął kupować w 1lidze,to gdzie mają przesuwać?

Szkoda mi trochę Polonii Bytom.Dobrze zagrali z Wisłą,tylko,że Wisła wyprowadziła dwa ciosy i Polonia już się nie pozbierała.Ewidentny błąd Pawełka przy bramce dla Polonii.Ale Bazik(pis.)ładnie z powietrza uderzył.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
29-03-2008 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #762
 
ziomo napisał(a):A jak ktoś zaczął kupować w 1lidze,to gdzie mają przesuwać?
To wtedy powinien ocenić WD PZPN w zależności od ilości ustawionych przez drużynę meczów. Ustalić pewną granicę: do, powiedzmy 10 meczów, degradacja o jedną klasę, a powyżej o dwie, i tak dalej...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
29-03-2008 12:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #763
 
ziomo napisał(a):Ewidentny błąd Pawełka przy bramce dla Polonii.Ale Bazik(pis.)ładnie z powietrza uderzył.

Moim zdaniem to predzej blad Kokoszki ktory nie upilnowal zawodnika ktory oddawal strzal. Strzal byl mocny i precyzyjny, a Pawelek byl tez zasloniety, wiec wedlug mnie nie ma co go az tak winic.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
29-03-2008 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #764
 
Cytat:No i niewątpliwą atrakcją był też Probież za kratkami Very Happy

ProbieRZ

"Są ludzie którym należy się szacunek - Michał Probierz" 8)

Co do meczu, w Polonii od jakiegoś czasu imponują mi dwaj zagraniczniacy, Stano i Bazik, pierwszy fantastycznie zaprowadza spokój w szeregach obronnych, doskonale dyryguje kolegami, naprawdę jak na polskie warunki ten facet to objawienie. Bazik jest typowym pomocnikiem, charakterystyką przypomina mi Scholesa - profesorskie opanowanie, dokładność i potężne uderzenie Smile Długo w Bytomiu ci panowie raczej nie pograją

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
29-03-2008 13:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #765
 
KanTona napisał(a):Myślisz, że degradacja klubów, w których pojedyncze jednostki były odpowiedzialne za korupcję pare lat temu jest uczciwe wobec piłkarzy, kibiców i atrakcyjności całej ligi?
A czy jest to sprawiedliwe wobec klubów i ich kibiców, którzy nie znaleźli się w klasie rozgrywek wyżej z tego względu, że awans kupił inny klub?
pytanie retoryczne
29-03-2008 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości