Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY from POLAND - wyjazdy...
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #196
 
http://www.imusa.org/newsarticle.php?id=125

Jeśli jeszcze nie widzieliście to przyda wam się chłopaki Idea

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
28-03-2008 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #197
 
Dzieki za info Fred. Jesteśmy w temacie co i jak, więc wszystko jest pod kontrolą Smile

Jutro jedziemy w składzie: Ja, Prezes, Seki i mój kumpel.
30-03-2008 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #198
 
Tutaj jeszcze inny "apel" + mały słownik włosko-angielski.

No to przywieźcie tylko dobry wynik Wink

---

Ekipa wróciła, czekamy na relację Tongue

capo di tutti capi

MUSC PL
30-03-2008 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #199
 
No i wrócilismy Big Grin Co tu duzo mówić kolejny wyjazd zaliczony i znów nowe wrażenia Tongue Z wszystkich moich wyjazdów na wtorkowym meczu z Romą był zdecydowanie najlepszy doping UNITED Tongue Cos fantastycznego! Tego niestety nie da sie opisac to trzeba zobaczyc, zmiażdzylismy Rome na boisku i jeszcze bardziej na trybunach.

Przez prawie cała pierwszą połowe leciała jedna piosenka co jak wszystcy zainteresowani wiedzą daje najlepsze efekty wiec wyszło to przezajebiscie i całe Red Army na pełnej kurwie pokazało całej Europie kto tu rządzi Tongue

Z wyjazdem było troche problemów, zapowiadało sie ze sobie odpuscimy przed samym wyajzdem bo niestety nie mielismy kompletu, gdyż Prezes MUSC PL nie był w stanie wyruszyc z nami a to wielka szkoda, wstepnie zrezygnowalismy z wyjazdu... wybrałem sie do pracy z myslali a moze jednak by tak pojechac, dzwoni do mnie Eric " SEKI JEDZIEMY DO RZYMU? " - " JEDZIEMY!" "Jestem za 4-5h u Ciebie" "Ok uciekam z roboty" tak to mniej wiecej wyglądało, na drobnym spontanie wyruszylismy do Rzymu Tongue Całej drogi itp nie chce mi sie opisywac bo to nie pierwszy wyjazd, najwazniejsze ze zdobylismy bilety z pomocą Prezesa Tongue I dostalismy sie na stadion gdzie doping przerósł moje oczekiwania Tongue

Doping fenomenalny, mecz wygrany, świetna pogoda i nie tak duze koszty,c zego chciec wiecej Tongue

Jak bede miał czas moze jeszcze cos opisze, póki co jestem dalej zmęczony i poszukuje filmików z sektoru RED ARMY.

Zobaczcie sami, aczkolwiek to nie oddaje tego efektu Tongue
http://www.youtube.com/watch?v=Gb77jvyl ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=vYP4_T_jriU

http://www.youtube.com/watch?v=9wtaPtnF ... re=related

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
03-04-2008 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #200
 
Seki napisał(a):Z wszystkich moich wyjazdów na wtorkowym meczu z Romą był zdecydowanie najlepszy doping
l

No i tutaj musze zwrocic uwage Wojtkowi3 ktory pisal ze na OT z Liverpoolem byl słaby doping (oczywiscie sledzac mecz w tv) ,a ja widzac oba (rowniez w tv) mialem wrazenie ze na OT byl lepszy,ale zeby potwierdzic jak bylo naprawde trzeba tam byc. Skoro Seki pisze ze byl to najlepszy jego wyjazd to ja mu wierze 8)

Seki napisał(a):Przez prawie cała pierwszą połowe leciała jedna piosenka

W tv bylo ją slychac przez dluzszy czas,no ale wiekszosc pierwszej połowy to gwizdy fanów Romy...

p.s - macie jakies fotki?
03-04-2008 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #201
 
Skull napisał(a):Seki pisze ze byl to najlepszy jego wyjazd to ja mu wierze


Kazdy wyjazd jest fajny, a czy ten najlepszy? Ciezko powiedziec Wink Ale na pewno dopng był najlepszy Tongue
Skull napisał(a):W tv bylo ją slychac przez dluzszy czas,no ale wiekszosc pierwszej połowy to gwizdy fanów Romy...

Z naszej perspektywy nie było słychac gwizdów fanów Romy Wink Druga sprawa ich gwizdy przewaznie były skierowane w naszą strony aby zagłuszyc nasz doping. 8)

Prawda jest taka ze zal im dupe sciskał Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
03-04-2008 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
leslav Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #202
 
na barce cos szykujecie moze???
03-04-2008 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #203
 
Ciezko powiedziec, raczej wolnego nie pochytam, a kase najwyzej ewentualnie uzbieram an final w Moskwie Tongue

PS. Skull, tak mamy fotki Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
03-04-2008 18:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #204
 
Jeśli nie wierzycie Sekiemu, to spójrzcie na powyższe linki, aż uszom się milutko robi Tongue Na nSport dali głos w DolbyDigital 5.1 i mimo gwizdów było UNITED wyraźnie słychać, w dużej mierze właśnie VIVA RONALDO. Great job 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
03-04-2008 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #205
 
Ciampel napisał(a):mimo gwizdów było UNITED wyraźnie słychać, w dużej mierze właśnie VIVA RONALDO.

Viva Ronaldo to ja nawet na Guandong słyszałem, pomimo że Ci chińscy komentatorzy nawijali jak jebnięci. Zresztą ostatnio ta pieśń jest chyba najczęściej śpiewana przez kibiców United.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
03-04-2008 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #206
 
Skull wez pod uwage akustyke OT i akustyke olimpijskiego. Ja ogladajac juz ogromna ilosc meczy w tv na ot po prostu potrafie rozpoznac kiedy doping jest zajebisty a kiedy jest sredni.

I o ile mnie sie tam doping z lfc podobal (choc po sciagnieciu meczu z netra i obejzeniu po trzezwemu tez troche zmienilem zdanie o jego zajebistosci.) to w tamtym sezonie z boltonem chyba byl duzo duzo lepszy.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
03-04-2008 23:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #207
 
Red Army pokazało całej Europie kto tu rządzi

Viva Ronaldo
Viva Ronaldo
Running down the wing
Hear United sing
Viva Ronaldo

Bardzo się cieszę, że wasz wyjazd był taki udany Przede wszystkim obyło się bez prowokacji makaroniarzy jak to miało miejsce rok temu. Szczerze mówiąc o to najbardziej się w waszym przypadku martwiłem.

Jako, że najprawdopodobniej gramy półfinał z Barceloną 23go na wyjeżdzie. Planowany jest wyjazd dla członków One United. Samolot z Brna 23go, powrót 25go ( cena ok 300 PLN ), 2 noclegi ( ok. 60 Euro ). Bilet ( cena jeszcze nie jest znana ).

Przykro mi to pisać, ale na bilety do Moskwy nie mamy żadnych szans. Pierwszeństwo mają posiadacze całosezonowych karnetów i jako, że United dostanie ok 25tys biletów to tylko co drugi, trzeci karnetowicz ma szanse. Ceny na czarnym rynku będą astronomiczne więc nawet nie ma co o tym myśleć.

Pozdrawiam
Prezes
04-04-2008 06:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #208
 
Super informacja, ja tak jak mówiłem na Barcę bym na 200% jechał i na 99,99% z jeszcze jedną osobą.

Lot z Brna też pozytyw, ta druga osoba chętna prócz mnie bardzo często z Czech lata, do Brna z Katowic daleko nie jest (max dwie godzinki drogi), w razie potrzeby język czeski w małym palcu więc jeśli jest możliwość, to ja tak jak mówie do tego wyjazdu jestem pewniakiem (minimum dwie osoby)
Myślę, że w drodze do i z Brna w aucie jeszcze trzy osoby by się zmieściły, także już dziś to mogę zaoferować.

Czekam na dalsze informacje
pozdrawiam

UNITED :!:
04-04-2008 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #209
 
SKull napisał(a):No i tutaj musze zwrocic uwage Wojtkowi3 ktory pisal ze na OT z Liverpoolem byl słaby doping (oczywiscie sledzac mecz w tv) ,a ja widzac oba (rowniez w tv) mialem wrazenie ze na OT byl lepszy,ale zeby potwierdzic jak bylo naprawde trzeba tam byc. Skoro Seki pisze ze byl to najlepszy jego wyjazd to ja mu wierze

Poczytaj moje posty ze zrozumieniem, porownywalem doping z lat 2004,2005 gdzie byl perfekcyjny, w porownaniu z tamtymi latami ten byl bardzo slabiutki, spoko, wy sie cieszycie tym, dla mnie to nic specjalnego bo tesknie za tym co kiedys bylo.

Gratuluje udanego wypadu do Rzymu i zaluje, ze nie udalo mi sie tez pojechac moze innym razem, niestety moje plany na koniec sezonu sa troche zroznicowane w porownaniu z waszymi.

DOBRA ROBOTA EKIPA, UNITED :!:

Under The Boardwalk - United Warriors
04-04-2008 13:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #210
 
Wojtek3 napisał(a):porownywalem doping z lat 2004,2005 gdzie byl perfekcyjny, w porownaniu z tamtymi latami ten byl bardzo slabiutki

Na to juz Ci odpisywalem i sie z tym zgodzilem,a przytoczylem jedynie porównanie odczuc z telewizora.
Dobra dajmy juz sobie z tym spokoj :wink:

p.s - znalazlem jakis filmik z tego wyjazdu waszego,niestety kibice Romy :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=Fy2Wag0l6_4
04-04-2008 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości