Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristiano Ronaldo
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #571
 
Laska Crisa:

[Obrazek: 69dig5.th.jpg] [Obrazek: 69eraf7.th.jpg]


Ciałko fajne ,oby w głowie nie miała sieczki i nie zrobiła z niego tego co Viktoria z Davida 8)
27-04-2008 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #572
 
Wydaje się jakaś taka nieproporcjonalna :wink:

Wiem, że kiedyś Ron był w związku z siostrą Jardela (byłego pilkarza Sportingu Lizbona), długo już nie są ze sobą?

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
27-04-2008 17:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #573
 
Dla mnie brzydka :roll:

Z siostrą Jardela nie jest już dobrych kilka lat, od tego czasu na pewno był z bodajże Gemmą Thompson, a po drodze nawinęła się chyba jeszcze jakaś inna 8)

Ta jest zdecydowanie najbrzydsza z tej trójki.
27-04-2008 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #574
 
Pejter napisał(a):Dla mnie brzydka Rolling Eyes

Balony ma nawet fajne Tongue ale generalnie to nie za bardzo mi się podoba.Ronaldo mógłby mieć chyba każdą dziewczynę na Wyspach,więc myślę że jeszcze nie raz zmieni partnerkę życiową,zresztą póki Portugalczyk będzie utrzymywał wysoką formę na boisku,to kibicom będzie zwisać jego życie prywatne,najważniejsze żeby jak Georgowi Bestowi,nie uderzyła mu woda sodowa do głowy.

"Balony" to nawet najbrzydsza kobieta świata może mieć fajne jak pójdzie pod nóż... / P.

CONCILIO ET LABORE
27-04-2008 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #575
 
W irlandzkiej gazecie tez o tym pisza, jednak napisali tez, ze nie ma 100 % pewnosci, ze to ona, przez cale poprzednie wakacje pisano, ze Gemma Atkinson jest dziewczyna Ronaldo co bylo bzdura i wg mnie to jest takze.

Ronaldo jesli zagra z Barcelona znowu w ataku to nie awansujemy do finalu.

Under The Boardwalk - United Warriors
27-04-2008 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #576
 
Wojtek3 napisał(a):Ronaldo jesli zagra z Barcelona znowu w ataku to nie awansujemy do finalu.

Po obejrzeniu wywiadu z nim po tym pechowym rzucie karnym ,boje sie że Ronaldo będzie za bardzo chciał sie odegrac,bo przeciez powiedział że na 100% strzeli na Old Trafford,a takich rzeczy sie nie mówie publicznie,bo wiadomo co może z tego wyniknac,gra pod publiczke czy samolubnosc,a akurat nie takiego Crisa chce zobaczyc we wtorek!
27-04-2008 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #577
 
Wole samolubnego Crisa ze skrzydla niz beznadziejnego w ataku, 99 % ze nie zagramy niz z przodu takze bedzie ok, musi zagrac Rooney i Tevez tam gdzie ich miejsce, innym zestawieniem niz 4-4-2 grac nie potrafimy i ten sezon to pokazuje. Jesli nie uderzemy ofensywnie na Barce ROZJADA NAS.

Under The Boardwalk - United Warriors
27-04-2008 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #578
 
Wojtek3 napisał(a):Jesli nie uderzemy ofensywnie na Barce ROZJADA NAS.

Spokojnie, Alex publicznie powiedział że Rooney dostanie wolną ręke,wiec to jego zobaczymy w napadzie (oby z Tevezem u boku!) Bo na Camp Nou Wayne mial zadania defensywne.
Również uważam że jest wiecej pożytku z Crisa na skrzydle,sporo piłek przez niego przechodzi,robi sporo zamieszania itd ,ale czasem ta wymiana pozycji jest dobra,bo przy dosrodkowaniach w polu przciwnika chcę widziec Crisa ,który gra lepiej głową od Rooneya czy Carlosa.

Napewno odpada taktyka z wysunietym Portugalczykiem ,a defynsywnym Rooneyem ,jeszcze do tego Tevez na ławce i możemy marzyc o LM.
27-04-2008 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #579
 
Skull napisał(a):ale czasem ta wymiana pozycji jest dobra,bo przy dosrodkowaniach w polu przciwnika chcę widziec Crisa ,który gra lepiej głową od Rooneya czy Carlosa.

Skull skoncz pieprzyc, Ronaldo w ataku gra slabo, jest praktycznie bezuzyteczny, nie potrafimy grac 1 napastnikiem, a juz Ronaldo, ktory lubi sam atakowac, jest bezsensem. Ronaldo na skrzydle tylko i wylacznie, tym bardziej, ze Ronaldo ze skrzydla plus Roo i Tev z przodu, to jest to.

Under The Boardwalk - United Warriors
27-04-2008 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #580
 
Wojtek3 napisał(a):Skull skoncz pieprzyc, Ronaldo w ataku gra slabo

Źle mnie zrozumiales, chodziło mi o ustawienie Crisa na skrzydle z częstym włączaniem sie do ataku i wymanią pozycjami ,a jeśli dobrze zauważyłem to wychodzi mu to calkiem niezle,co pokazuje ilosc strzelonych bramek.

Dając Ronaldo na szpice ,wiele tracimy na skrzydle!
27-04-2008 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #581
 
Ron znowu kasuje nagrodę dla najlepszego zawodnika EPL Tongue

http://rapidshare.com/files/111010831/P ... bregas.avi

Wywiad z triumfatorem 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
28-04-2008 14:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #582
 
Zwyciezca w kategori najlepszego pilkarza mogl byc tylko jeden i wygral Ronaldo. Ja pisalem jakis czas temu, ze i w drugiej kategorii inni nie maja szans. Zwycieza Fabregas, i jak teraz tak patrze na przeglad calego sezonu, na pewno nie odstawal az tak bardzo ( ale odstawal ) od Ronaldo i jednak mu sie nalezalo, inaczej, nie powinnismy byc tym zdziwieni Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
28-04-2008 18:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #583
 
Wojtek3 napisał(a):Zwycieza Fabregas, i jak teraz tak patrze na przeglad calego sezonu, na pewno nie odstawal az tak bardzo ( ale odstawal ) od Ronaldo i jednak mu sie nalezalo, inaczej, nie powinnismy byc tym zdziwieni

Dla mnie to jest głupota, że Ronaldo, który został wybrany Najlepszym Pilkarzem Roku nie odstal także Młodego Piłkarza Roku. Nie chcę najeżdżać na Fabregasa, bo chlopak jest dobry, ale skoro przegrał z Crisem w tej pierwszej "starszej" kategorii, to dlaczego wygrał w tej drugiej? Dla mnie nonsens.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
28-04-2008 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #584
 
Gracek_11 napisał(a):Dla mnie to jest głupota, że Ronaldo, który został wybrany Najlepszym Pilkarzem Roku nie odstal także Młodego Piłkarza Roku.
Widocznie dla nich Ronaldo jest już stary. hehe

we're FC United - we're going up
28-04-2008 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #585
 
Ronaldo chyba już nie uwzględniają do Młodego Piłkarz Roku, chociaż dokładnie nie wiem jaki jest tam przedział wiekowy. Niemniej jednak obu panom należały się te nagrody, Ronaldo bez jakichkolwiek wątpliwości otrzymał tą nagrodę, zresztą było o tym wiadomo już od sporego czasu, że zatriumfuje, Fabregas też teraz miał wspaniały sezon i zasłużył na to wyróżnienie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-04-2008 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości