Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #826
 
woyteq napisał(a):PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW !!
Link
To już mnie na łopatki rozłożyło
Cytat:Jednocześnie postanowiono umożliwić bezpłatny wstęp na wszystkie mecze ligowe tej rundy grupom uczniów pod opieką nauczycieli.


PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW !!!

[Obrazek: sorryvk6.gif]
21-04-2008 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #827
 
zaga92 napisał(a):Jak juz mowilem sluszna byla tylko druga zolta. Pierwszej ewidentnie nie powinno byc.

Było odwrotnie. Piersza za symulowanie mogła byc, a druga za nic - nawet nie dotknal przeciwnika.

Jak dla mnie mozemy konczyc lige

1. Wisła
2. Lech
3. Legia

8)

amor patriae nostra lex
22-04-2008 19:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #828
 
Zashi napisał(a):Jak dla mnie mozemy konczyc lige

1. Wisła
2. Lech
3. Legia

No i niestety sytuacja zupelnie sie odwrocila i po porazce z Cracovia to my jestesmy na 4 miejscu. Wczoraj miejsce w UEFA zapewnila sobie Legia awansujac do finalu Pucharu Polski, wiec trzecie miejsce da nam awans do pucharow. Zostaly 3 kolejki i trzeba zgarnac w nich komplet punktow. Pokonujac kolejno Jage, Polonie i LKS. Dodatkowo musimy liczyc na potkniecie Groclinu chociazby w sobotnim wyjazdowym meczu z Ruchem lub w srodowym spotkaniu z Wisla. Bo Legia bedzie juz ciezko wyprzedzic bo teraz rowniez maja w miare latwych przeciwnikow (chyba, ze w sobote ulegna w Kielcach)

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
01-05-2008 09:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #829
 
Zachodze w glowe czym kierowali sie ludzie ktorzy ustalili zeby final miedzy Legia a Wisla zrobic w Belchatowie na stadionie ktory jest w remoncie i na ktory wchodzi obecnie 4 tys ludzi.
Owszem mecz jest we srode i "sprawa" wyszla nagle na 2 tygodnie przed wiec nie domagam sie slaskiego giganta i po 20 tys miejsc na kazdej z druzyn. Z oczywistych wzgledow odpadaja takie miasta jak Poznan czy Kielce ale np pierwsza wersja o Ostrowcu Sw byla calkiem sensowna. Bardzo ladny stadionik na 8 tysiacy miejsc,wszysytkie siedzace i pod dachem. Pierwsza kadra grywala tam swoje mecze,polowa drogi miedzy obydwoma miastami no i przede wszystkim szansa na "wielka" pilke w miescie ktore dawno jej nie mialo. A to nie znowu Belchatow. Eh
A tak w ogole to dobrze ze stalo sie jak sie stalo i mamy pierwszy sensowny final PP od 4 lat.
5 mecz miedzy obydwoma zespolami w tym sezonie.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
01-05-2008 10:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #830
 
Robie sobie popcorn i za chwile zobaczę jak moje dobrze zainwestowane w porażkę Starej K***y pieniądze pomnażają się

Nie wiem czy to Szymkowiak czy kto, ale ten komentator co czasem im przerywa by dorzucić swoje trzy grosze, mógłby do k***y nędzy przestać coś żreć i cyckać, przynajmniej podczas mówienia :/ (a to nie Szymkowiak, jakiś inny ktoś, w takim razie do niego mówie!)
03-05-2008 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #831
 
Maciek napisał(a):Nie wiem czy to Szymkowiak czy kto, ale ten komentator co czasem im przerywa by dorzucić swoje trzy grosze, mógłby do k***y nędzy przestać coś żreć i cyckać, przynajmniej podczas mówienia :/ (a to nie Szymkowiak, jakiś inny ktoś, w takim razie do niego mówie!)
0:0 do przery i dupa zaczyna latać co Big Grin ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
03-05-2008 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #832
 
Dupa zaczyna latać - cóż ten związek frazeologiczny oznacza, bo nie wiem co odpowiedzieć?
03-05-2008 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #833
 
Maciek napisał(a):Dupa zaczyna latać - cóż ten związek frazeologiczny oznacza, bo nie wiem co odpowiedzieć?
To,że powolo zaczynasz obawiać się o wynik meczu Wink

[Obrazek: sorryvk6.gif]
03-05-2008 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #834
 
Ja ten mecz widze, oglądam, śledzę i wiem, że jeśli Ruch sobie sam nie wbije bramki, to Legia zakończy mecz z zerem z przodu, także o wynik się nie boję, chociaż remis będzie porażką

A ty co, Wo(L)ak?
03-05-2008 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #835
 
Maciek napisał(a):A ty co, Wo(L)ak?
Wypraszam sobie !

[Obrazek: sorryvk6.gif]
03-05-2008 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #836
 
Sędzia debi(L)
Sędzia debi(L)
Sędzia debi(L)
Sędzia debi(L)
Sędzia debi(L)
Sędzia debi(L)
Sędzia debi(L)
Sędzia debi(L)
Sędzia debi(L)
Sędzia debi(L)
Sędzia debi(L)
Sędzia debi(L)
Sędzia debi(L)
Sędzia debi(L)
Sędzia debi(L)
Sędzia debi(L)

Karny jakich mało na Ćwielongu, a ten skurwiel nic... no ręcę opadają... skończony idiota
03-05-2008 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #837
 
Maciek napisał(a):(a to nie Szymkowiak, jakiś inny ktoś, w takim razie do niego mówie!)

To nie przypadkiem Terlecki? nie jestem pewny, bo nie ogladalem tego meczu..

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
03-05-2008 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #838
 
woyteq napisał(a):Zachodze w glowe czym kierowali sie ludzie ktorzy ustalili zeby final miedzy Legia a Wisla zrobic w Belchatowie na stadionie ktory jest w remoncie i na ktory wchodzi obecnie 4 tys ludzi.
Owszem mecz jest we srode i "sprawa" wyszla nagle na 2 tygodnie przed wiec nie domagam sie slaskiego giganta i po 20 tys miejsc na kazdej z druzyn. Z oczywistych wzgledow odpadaja takie miasta jak Poznan czy Kielce ale np pierwsza wersja o Ostrowcu Sw byla calkiem sensowna. Bardzo ladny stadionik na 8 tysiacy miejsc,wszysytkie siedzace i pod dachem. Pierwsza kadra grywala tam swoje mecze,polowa drogi miedzy obydwoma miastami no i przede wszystkim szansa na "wielka" pilke w miescie ktore dawno jej nie mialo. A to nie znowu Belchatow. Eh
A tak w ogole to dobrze ze stalo sie jak sie stalo i mamy pierwszy sensowny final PP od 4 lat.
5 mecz miedzy obydwoma zespolami w tym sezonie.
Mało! Nie dość,że w Bełchatowie to na dodatek 14 maja (środa :roll: ) o godzinie 15.To PZPN za to odpowiada ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
04-05-2008 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #839
 
No i Lech gładko rozjeżdża Jage 6-1.O meczu sie zbytnio nie wypowiem,bo nie miałem przyjemności oglądać.Jaga od 51*grała w 9,i to ułatwiło wygraną Lechowi.Wypowiedź Kałużnego wymiata.Teraz mecz w Bytomiu z Polonią,która pokonała na wyjeździe Odre 2-0.
05-05-2008 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #840
 
Mecz wygrany, ale wymiar tego wyniku w duzym stopniu zawdzieczamy sedziemu. Arbiter byl ogolnie jakis nieudany i sedziowal masakrycznie na niekorzysc Jagi. Wypowiedz Kaluznego jak najbardziej uzasadniona. Mecz z Polonia wazny bedzie dopiero w przypadku, gdy Groclin nie wygra z Wisla. Bo w niedziele niestety fuksem Groclin wyrowal w Kielcach w 90 minucie i majac tyle samo punktow jest przed Lechem.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
05-05-2008 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości